Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen színű ruhák, felsők emelik ki a sötétbarna hajat? fórum

Milyen színű ruhák, felsők emelik ki a sötétbarna hajat? (tudásbázis kérdés)


2019. jan. 10. 21:15
Nekem barna a hajam, barna a szemem, nyáron sötét bőr, télen közepesen sötét. Ehhez a két kedvenc színem a lila és a türkiz. De hordok fekete-feher szetteket, barnát, pirosat, rózsaszínt, kéket.... Szóval igazából mindegy, ami tetszik magadon! :) (Pl sárga elvben jól kéne h álljon nekem, de én épp nem érzem magam jól benne)
2019. jan. 9. 13:35

Szerintem azt mindenképpen figyeld, hogy ne csak a hajszínhez (sőt), hanem az arcbőrhöz, szemhez is menjen a felső színe.

Egy tél típusú barnának pl. teljesen más színek előnyösek, mint egy nyárnak.

2019. jan. 9. 11:33
Világoskék mindenképp. És szerintem a fekete is. De azt nem szabad túlzásba vinni. Tehát ne minden fekete legyen. De ez csak magánvèlemény.
2019. jan. 8. 09:21
Szerintem a szép sötétbarna hajnak minden jól áll és minden kiemeli.
2019. jan. 7. 19:36

az én hajam fekete, és piros v.sárga zöld szineket, szóval az élénk szineket szeretem


szeretném a v.kéket is, de szemem v.zöld ezért hülyén áll

és természeteswen a fehér és tsai halvány szinek, de mivel állandóan utazom, ezért ezek nem praktikusak.


a sötétebb cuccok, mint most a csikos divat abszolut nem emelik ki se a rövid sem a hosszú sötét hajat

2019. jan. 7. 19:19
.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook