Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan tudnék sötétbarna, majdnem fekete hajamból mogyoróbarna színűt csinálni? fórum

Hogyan tudnék sötétbarna, majdnem fekete hajamból mogyoróbarna színűt csinálni? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 1. 15:21
köszönöm..hát akkor ki kell várnom míg lenő a sötétbarna :/
6. Bogyó és Babóca (válaszként erre: 4. - Myrtill)
2011. márc. 1. 08:54
Én épp ugyanígy voltam mint te.JA és a legjobb megoldást választottad,le kell növeszteni és max sötétbarnára festeni a tövet.Én is így tettem 10 évvel ezelőtt.
2011. márc. 1. 08:34
Kizárólag fodrász,ezzel nem lehet otthon szórakozni.
2011. márc. 1. 08:16

Én festett fekete vagyok 4 éve, de már unom, hogy hullik és törik a hajam, nagyon sokat kell ápolnom ahhoz, hogy ne legyen száraz, kócolódásra hajlamos szárítás után.... A hidrogénezést (szívatást) én nem ajánlom, meg a fodrász sem, hiszen a vegyszer szétmarja a hajad szerkezetét, elvékonyítja a hajszálakat, miért tennéd tönkre az egészséges hajad?

Mondjuk nekem könnyebb dolgom van, mert alapból világosbarna a hajam, tehát csak le kell növesztenem, mindig a hajtövemet festem sötétbarnára, a többi fekete részhez nem nyúlok. Pár év és barna leszek. (:

2011. márc. 1. 07:49
le kell szívatni utána rámenni egy mogyoróbrna árnyalattal
2011. márc. 1. 07:34
Nekem a fodrász egyáltalán nem ajánlotta a melírt, pedig én is akartam. Sötétbarna hajam van egyébként, és ma akarom feketére festetni
2011. márc. 1. 07:24
melírral már próbalkoztam,narancssárgás lett....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook