Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen színű felsőket érdemes venni? fórum

Milyen színű felsőket érdemes venni? (tudásbázis kérdés)


11. töprengő (válaszként erre: 10. - Bnedora)
2013. máj. 3. 19:05

Egy gyógyszertárit kipróbáltam, úgy működött amire kitalálták.

De! Van benne " aluminium " és az nekem nem tetszik.

2013. máj. 3. 17:40
Én a gyógyszertárban vettem izzadásgátló folyadékot, amitől nem izzadok.
2013. máj. 3. 17:36
Szerintem próbálkozz még az izzadásgátlással inkább, nekem is csak a sokadik dezodor jött be, de az nagyon. Anyumnak a solutio anisudorica hatásos, embere válogatja, de szerintem olyan nincs, hogy semmi nem használ. Sokáig én is ezt hittem, de meglett a keresgélés eredménye :)
2013. máj. 3. 17:07

ez most komoly?

Te mondd csak a tyuk volt elobb v a tojas?

2013. máj. 3. 17:05
Múltkor láttam a DM-ben a dezodorok mellett "hónalj betétet"...olyasmi lehet, mint a tisztasági betét,csak nyilván sokkal kisebb, de bele lehet ragasztani passzentosabb felsők hónalj részébe.Nem tudom milyen,nem próbáltam, nincs rá szükségem, de lehet megérne egy próbát.
2013. máj. 3. 17:01
Vegyél muszlin blúzokat:) Nagyon elegánsak és nőiesek:)
2013. máj. 3. 16:58
Feketén nem látszik, vagy esetleg a fehéren, vagy ha mintás. A többi akkor kilőve, mert az egyszínűeken nagyon látszik.
2013. máj. 3. 16:57

Hamarább írtam,mint ahogy a 2.hsz. megjelent:(((

Lágy esésű anyagból olyan ujja lehet,ami épp takarja a válladat ás eláll a hónod alatt.Nem tudom a nevét.Az a lényeg,h nagy legyen az ujja kivágása.

Lehet ujjatlan csónak nyakkal,és olyan féle is,mint a poncho:ennél az anyag eláll a testedtől.nagyon szépet láttam pille könnyű anyagból.

2013. máj. 3. 16:52

Zöld nagy divat,azután a napsárga és a fagyisárga,általában a fagyi színek,a púder rózsaszín és a menta.A fekete-fehér mindig.


Természetesen attól függ,h milyen színű alsóhoz akarod hordani.

2013. máj. 3. 16:51

Most, hogy itt a tavasz, végre felhúzhatjuk a rövid ujjú, vagy akár az ujjatlan felsőinket.

De mit lehet tenni, ha meglátszik az izzadságfolt? Sajnos pár éve elég izzadós lettem, pedig naponta kétszer tusolok, direkt izzadás ellen használok levendulás szappant, dezodort, aminek annyi az eredménye, hogy szagtalan az izzadás, viszont ugyanúgy meglátszik a ruhákon.

Most, hogy itt a tavasz, kicsit beújítok a ruhatáramon. Milyen felsőket vennétek, amik divatosak is, de mégsem látszik meg rajtuk a folt?

2013. máj. 3. 16:48
Milyen színű felsőket érdemes venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook