Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen sminket használsz? fórum

Milyen sminket használsz? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 10. 07:46
a természeteset
2008. okt. 18. 12:58
Ruházatomtól és hangulatomtól függ. Alapozót sosem használok! Szeretem a gyöngyház hatású szemhéjfestékeket, spirálból csakis a feketét kedvelem. Szájfényt nem használok, csak színezett ajakápolót, abból is a gyöngyházfényűt.
2008. okt. 18. 09:30

kevés alapozó, főleg ősztől tavaszig (nyáron nem kell)

Ha "kopott" a szempillám akkor 1 kis spirál,

és tartós rúzs szájfénnyel, ez utóbbit imádom, egész nap rajtam marad, nem kell igazgatni, mégis normálisan néz ki a szám...

2008. júl. 4. 16:29
semilyent
2008. júl. 4. 16:18
Nem tudom, milyen tipus vagyok, de a rozsaszin nalam minden evszakban szerepel a palettan.
17. jnka
2008. júl. 4. 14:06
Csak nagy ritkán sminkelek, de ha igen, akkor is évszakfüggően használom a színeket. Tavasszal, nyáron inkább rózsaszínt, ősszel télen pedig barnát. Ezek állnak jól. Alapozót nem használok, szép a bőröm, csak egy kis kőpúdert, picit kihúzom a szemem, jöhet a szín és a spirál. Szájfényt, rúzst csak alkalomra teszek fel.
2008. márc. 2. 16:26
A természetes sminket szeretem általában azt használok.:)))))
2008. márc. 2. 16:15
Ez mindig attól függ ,hol jelenek meg ,és főleg milyen öltözékben .Mert ahoz igazitom a sminket is .
14. ipi
2008. márc. 2. 16:03

Én tavasz vagyok. (ráadásul Szül.: 03.21.)

Én használok MaluWiltz alapozót, szivaccsal hordom fel. Aztán kis szivacsos ecsettel a 4 féle szemhéjpúdert, belül világos homokszínt, arany, rózsaszínes bronz és kihúzom egy kicsit a szem külső sarkát bronz színűvel. Szempillaspirál fekete vagy s.barna. Arcpiriósító, szintén alig látszó, rózsaszínes, bronzos, meg szájfény, csillogós. Az egész nagyon diszkrét egyébként :-)

De van, hogy rózsaszínes a smink, most vettem sárga-világoskék-sötétkék szemhéjpúdert. Ez dem nagyon erős. :)

2008. márc. 2. 14:31
Szempillaspirál, szájfény. Szükségesetén alapozó+púder
12. NOA
2008. febr. 20. 13:38
Szemfesték föld szín, arcpír, szempillaspiral és már indulok is.
11. direne
2008. febr. 20. 11:47

Én nem tudom, milyen típus vagyok.

Ha nem is sminkelem ki magam, egyvalamit mindenképpen kifestek, és az a szemöldököm.:-)

Ha elmegyek itthonról, akkor azt a sminket szeretem magamon, ami nem látszik.

2008. jan. 25. 21:09
Szolidan, a természetes színeket kedvelem. Szerintem egy pici sminkre mindenkinek szüksége van.
2008. jan. 25. 21:08
Az ecsetkezelést pillogd le valamelyik nagy drogéria sminkesétől, vagy böngéssz a neten e vonatkozásban...száj, szémhéjpúder, és pirosító ecsetem van.Mókusszőrből, jó minőségűek.Érdemes kicsit áldozni rá, sokáig használhatóak, ha megbecsülést kapnak..A hidratálóval elkevert alapozást olvastam láttam próbáltam..nem használok alapozót, csak nagyon ritkán, egy Lancome márkájút..s a kedvenc spirálom is évek óta Lancome...napközbenre nem is kell más.Jól tisztított, hidratált arcbőr, egy szürke szemceruza / kék szemem van /a kedvenc spirál, kicsi barnító gyöngy, és egy kevéske szájápoló..
8. Zelma (válaszként erre: 6. - 7934d1ac97)
2008. jan. 25. 21:07
én is ősz tipus vagyok. Arra gondoltam ( ha nekem szólt) hogy vékony, vastagabb ecset, hegyes ecset, melyikkel mit.
2008. jan. 25. 21:05
Alapozót használok, szempillaspirál, szemhélyfesték, szájfény
2008. jan. 25. 21:02
én ősz típus vagyok, ahhoz megfelelő színeket, vagy márkára gondoltál? akkor általában avonosat
2008. jan. 25. 21:02
Én mindíg smunkelem magam, bár sokan mondják, hog ynem kellene, de én úgy érzem magam teljesnek... nappalra visszafogotabb, viszont ha este van...
2008. jan. 25. 20:53
Én szinte most kezdek sminkelni. Régebben szempillát festettem, néha rúzsoztam, néha pirosítóztam, inkább alkalomra. Valaki el tudná nekem mesélni, hogy a sminkkészletből melyik ecsettel mit csinál? (Kivéve az arcravalót.) És az alapozóhoz nyerő hozzákeverni a hidratálót?
2008. jan. 25. 20:53
Nagyon, nagyon ritkán használok. A természetesség híve vagyok. S ha használok, akkor szolídat, ami nem erős. Az ugyanis szerintem nem szép.
2008. jan. 25. 20:50
mi ez?
2008. jan. 25. 20:50
Milyen sminket használsz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook