Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen hajfestéket használsz, és mennyire vagy vele elégedett? fórum

Milyen hajfestéket használsz, és mennyire vagy vele elégedett? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. máj. 28. 13:37
A garniertől a sörélesztős gránátalmás balzsam az meg nagyon kiszárította a hajam. Ez most nekem nagyon nem jött be.
2013. máj. 28. 13:35
Én 20 éves vagyok kb 2 hete festettem be alul a hajam életemben először vörösre lakmé 0/99-es hajfestékkel. Nagyon ajánlgatták a fodrászkellékesben, hogy fúú de jó, mert nem kopik nem engedi a színét nem lesz olyan tőle a párna stb stb. Az én természetes soha nem festett hajamon milyen szép színe lesz stb. Hittem nekik megvettem, hát igazából olyan rézvörös lesz nekem nem tetszett, mert a sötétbarna hajamtól alig tért el, persze látszott, hogy más de nem volt szép. Után beszíneztem olyan Ariana Grande hajához hasonló színt szerettem volna elérni, úgy szép is volt, de mivel színező kb. egy max. másfél hát után az kikopott belőle, de még a hajfesték is!!! már néhol látszik a barna hajam és nem a fejbőrömnél, hogy le lenne nőve! 2500 FT volt, és az árához képest meg amit mondtak, hogy nem kopik bla bla egy rakás nagy... Soha többet nem veszek olyan hajfestéket! lehet egy olcsóbb pl. palette is jobban bírta volna. Bár nem értem min csodálkozok, hisz ezt tanulom, hogy hogyan kell még a sz**t is jól eladni -.-. Az eladót nem hibáztatom ez a dolga. de így a színezővel együtt 5000 FT-omba került az, hogy egy hétig szépen nézett ki a hajam... Soha többet nem veszek ilyet. Ezt egyáltalán nem ajánlom senkinek! Gyönyörű vörös hajat ígért a színpaletta és a barna hajra azzal a festékkel, ( sőt még feketére is szép vöröset kínált) de alig látszódott meg. Ilyet senki ne vegyen nagy pénzlehúzás az egész. Nem tudom, hogy minden oxidalótól viszket-e a fejbőr ( mivel nekem most lett festve először) nekem viszketett tőle a fejbőröm, de nem vagyok allergiás rá. PPD mentes csökkentett ammónia tartalmú elvileg. Lakmét senki ne vegyen! Nagyon nem voltam megelégedve vele. A színező az tényleg szép színt adott, de szinte víz nélkül is eléggé kopott és kb. 3 hajmosást bírt ki. Neten erről a márkáról alig találni valamit ezért is írom ide, hogy nagyon rossz szerintem.
2012. márc. 9. 15:51

Sziasztok!


Én Alfaparf 9.1-es festéket használok. [link]


A színe nagyon szép, viszont nagyon kiszárította a hajamat. Nem tudnátok másik hajfeséket javasolni? Főleg, hogy a haj "szárazsága" eltünjön. Előre is köszönöm!

2012. márc. 2. 12:46

Iszonyúan mérges vagyok Belle Color ügyben! Kb 15 éve használom és nagyon jónak tartottam.

Most meg már sehol nem kapom. Van 1-2 nem éppen népszerű szinből 1-2 doboz leértékelve. Kinek?

Miért kell megszűntetni azt, ami jó és népszerű?

És igazán nem volt nagyon olcsó. 12oo forint körül volt már egy doboz.

2012. febr. 9. 19:02
Ma befestettem a hajam, Wellaton habállagú hajfestékkel, de már nagyon megbántam. Festett szőke volt a hajam, nem fehér enyhe sárgás barnás beütéssel. Vettem hajfestéket, 7/0 közép szőke,nagyon szép a dobozon. Már nagyon furcsa volt mikor rákentem a hajamra, elég sötét volt, mire lejárt az idő, már fekete volt. Bíztam benne, ha lemosom nem lesz vészes. De az volt, legszivesebben sírva fakadtam volna, nagyon durva. Sötét barna lett a hajam, a közép szőke hajfestéktől. Sötét hajra biztos nagyon jó, de hogy a szőke hajamat a középszőke festék gesztenyebarnára befogja, az már durva. Soha az életben nem fogom mégegyszer ilyen sz..ral befesteni.
2011. febr. 6. 22:10

Sziasztok!

Sötétbarna volt a hajam,most őszes a lenőt rész.

Fodrászhoz nem akarok menni. Milyen márkát ajánlotok???Most Welleatonnal próbálkoztam, bár ne tettem volna!

2010. júl. 23. 14:20
matrix - tökéletes.
2010. júl. 16. 09:46
technique 5.73 -as árnyalat a slágerszín:)
2010. júl. 13. 08:35

Sziasztok!

használ valaki közületek garnier belle color 10es hajfestéket?

ha esetleg igen, akkor képet tudnátok feltenni róla?

2010. márc. 16. 21:00
hála istennek még nem jártam úgy h ne az lett volna. szerencsére. :-D
2010. márc. 16. 20:57
Én nem bízok benne,hogy mindig az van a dobozban amit ráírnak
2010. márc. 16. 20:54
én magamnak szoktam festeni.. . ill nem én, hanem a barátnőm
2010. márc. 16. 20:51
nekem a fodrász keveri
2010. márc. 16. 20:48
mér helyett már. :-D
2010. márc. 16. 20:48

Sziasztok!


Ki milyen hajfestéket használ? Mik a tapasztalatok?


Használt mér valaki garnier nutrisse 100 as extra világos természetes szőkét?

75. katic
2009. júl. 14. 00:20
Londa color vagy Palette - elégedett vagyok mindkettővel, a Palette talán egy kicsivel jobb. :-)
74. pimp
2009. márc. 30. 19:34
matrix, de most festem majd át palette-re..a matrix teljesen jo, bár kikopik de akkor is érdekes szine lesz :)
73. K.né
2009. márc. 3. 08:17
palette
2009. jan. 25. 18:57

palette

és mellirnak valamit=nem tom a nevét :s)

71. petka
2008. dec. 27. 21:42
Wellatont és elégedett vagyok vele.
2008. dec. 27. 21:41
Semmilyet.
2008. dec. 27. 21:40
Mit ajánlotok, melyik hajfestéket használjam ahhoz hogy az ősz hajszálakat is befogja, és ha lehet egy árnyalattal világosabb barna legyen a színe?
2008. dec. 15. 18:03
garnier 100% color kékesfekete
2008. dec. 15. 17:59
Sokfajtát használtam: palette color xxl-t, londát, schwarzkopfot, garniert. schwarzkopf volt a legjobb...
2008. dec. 11. 08:57
Nem használok
65. reni79
2008. nov. 28. 18:51
lisap easy.Igen,meg vagyok elégedve vele.
2008. nov. 27. 21:27
Azt tudja valaki, hogy Magyarországon hol lehet Revlon hajfestéket venni? Akár neten is. És semmilyen infót nem találtam...:(
2008. nov. 4. 09:47

Evolution fodrászhajfesték!

Drágább mint a többi, de egy tubusban több van mint általában a többi hajfestékben, így nem kell kettőt vennem a hosszú és sok hajamra.

Szépen befogja a hajam. Jó hajfesték.

2008. okt. 12. 21:22
kallost használok, nekem az fogja be a legjobban, de sok helyen olvastam h nem jó a hajnak...most londával festettem feketére
2008. aug. 27. 01:08
Palette color vagy a Londa color,nekem mind a kettő bevált.Ez attól is függ,hogy milyen erősségű a hajad.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook