Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen paplant/takarót érdemes venni kisgyereknek? fórum

Milyen paplant/takarót érdemes venni kisgyereknek? (beszélgetős fórum)


2013. dec. 13. 06:11

A hálózsákot nem rúgja le... Különböző méretekben van, vannak vékonyabbak, vastagabbak is.

Ha egy kicsit értesz a varráshoz, magad is elkészítheted.

(Mikor kicsik voltak a gyerekeim, akkor aludtam nyugodtan, ha nem kellett azzal törődnöm éjjel, hogy nem takaróznak-e ki.)

9. Fuoco (válaszként erre: 7. - Sylvia81)
2011. jan. 25. 15:33
Nálunk azért hűvösebb van, éjszaka 20-21 fok, de nem hinném hogy fázna, meleg az a takaró!
2011. jan. 25. 15:33
Én bababoltban vettem annak idején, babapaplan címszó alatt :) Kedves Mesefigurás kis paplan, a lányom nagyon szerette!
7. Sylvia81 (válaszként erre: 6. - Fuoco)
2011. jan. 25. 15:29
Ööö... azt elfelejtettem írni, hogy nálunk 24-25 fok van, mert mi ilyen melegben érezzük jól magunkat, még éjszakára is.
6. Fuoco (válaszként erre: 5. - Sylvia81)
2011. jan. 25. 15:17

Akkor lehet, hogy inkább hagyom az egészet. Végülis jó ez, csak gondoltam ideje már...


Köszi a segítséget.

2011. jan. 25. 15:06

A magam részéről letettem a paplanvásárlásról! Ugyanis amit kapott a nagyobbikom még egész kicsin, folyton beleizzadt, pedig minőségi.

Fogtam magam, és félbehajtottam egy polár takarót, azt húztam bele egy huzatba. Sosem fázik, és csak nagyon ritkán izzad bele (csak akkor, ha besüt a nap az ablakon délben). Nyárra meg a gyerekméretűt húztam fel.

Most is csak szimlpán van neki, már nagy takaróval alszik, bár már 3éves.

2011. jan. 25. 15:03
Szia. 9 hónapos. Jelenleg olyat használunk aminek az egyik fele szőrös. Nem szöszöl, kifejezetten babáknak készül, de most már szeretném lecserélni amolyan "hivatalos" takaróra.
3. Bocianya (válaszként erre: 1. - Fuoco)
2011. jan. 25. 15:02
Szia. attol függ mennyi idös a gyerköc..de nekünk mosható van én e szerint a szempont szerint választotam és hogy ne legyen tul nehéz sem..most márkát nem irok de meg vagyok elégedve vele...
2011. jan. 25. 15:00
Kislányom 9 hónapos, és gondolkodom paplanvásárláson, de megakadtam. A tollpaplan gondolom kerülendő, de mégis milyenben gondolkodjak, és hol érdemes vásárolni?
2011. jan. 25. 14:59
Milyen paplant/takarót érdemes venni kisgyereknek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook