Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen mosószerrel kell mosni a fehér ruhákat? fórum

Milyen mosószerrel kell mosni a fehér ruhákat? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2019. jún. 15. 17:15

Én sajnálom, hogy a coop saját márkás noname mosószere már nincs, az éveken át remekül bevált mindenre, és a másfél literes nem került 400-ba sem.

A Surf-öt még nem próbáltam, a húgom szokott mosószert vásárolni nekem, általában az aldiban a tandilt.

Na ezt néha nem árt kombinálni mosószódás előmosási menettel.

10. Bless the child (válaszként erre: 8. - Globus)
2019. jún. 15. 17:12
Itt nem a ruhavàlogatáson van a hangsúly. Èn se rakok fehér mellé mást. Külön fehérnek való mosószert nem veszek.
9. Bless the child (válaszként erre: 7. - Szőkelédi)
2019. jún. 15. 17:10
Nagyon jó fajta és az illata mindent visz
8. globus (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2019. jún. 15. 17:10
Tapasztalatom szerint a ruhák szín szerint szétválogatása fontosabb, mint a mosószer. Fehérek közé még világoskéket sem teszek, mert minden színes ruhának van minimális "leve", amit ereszt, még ha nem is feltűnően. Fehéret csak fehérrel, punktum :)
7. szőkelédi (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2019. jún. 15. 17:09
Meglepetés volt a Surf mosószer ! Kellemes csalódás ,valóban szépen mos. Ahhoz képest,hogy 420 /l re jött ki nekem bevált . Lakatos a férjem,neki vettem az olajos gatyáihoz a colort az is bevált . 😉
2019. jún. 15. 17:07

A mai fehér ruhák az anyagukban sem különböznek a többitől, nem kell nekik sem más hőfok, sem spéci mosószer.


Ha idővel mégis besárgulna:

[link]


Saját tapasztalatom is, hogy ha csak fehéreket mosok együtt, azért mégis valahogy szebbek lesznek, még ha minden más ugyanaz is. (Én sem akartam ezt elhinni, de tényleg így van.)

5. lapbarna (válaszként erre: 4. - Bless the child)
2019. jún. 15. 16:00

Há nem?!

Örülök, hogy ezt még nem vonták ki a forgalomból. Mindennel ez történik, ami bejön nekünk. 😡😮

4. Bless the child (válaszként erre: 3. - Lapbarna)
2019. jún. 15. 15:57
Erről beszélek Nyuszifül. Mi a fenének külön venni?
2019. jún. 15. 15:57
Én meg mindent ariel colorral mosok, csak a hőfokot változtatom.
2019. jún. 15. 15:53
Én nem veszek külön fehérhez valót. Mindent folyékony színeshez való Persillel mosok. Szoktam váltani időnkènt, olyankor Surfot veszek
2019. jún. 15. 15:29

Ti milyen mosószert használtok fehér pólókhoz, blúzokhoz, hogy fehérek maradjanak és ne roncsolódjon az anyaguk?

Fehérekhez való mosószer nem vált be.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook