Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen mellékhatásai lehetnek a Paroxat nevű gyógyszernek? fórum

Milyen mellékhatásai lehetnek a Paroxat nevű gyógyszernek? (tudásbázis kérdés)


2016. máj. 15. 16:55
Jól, van , lassan majd alakul
2016. máj. 15. 15:33
Jobban, köszi. De a jól vagyok tól mèg messze vagyok... Sajnos. Mèg mindíg ha valahova megyek vagy hozzánk jönnek, nagyon nehezen viselem... De alakulok, köszi!
2016. máj. 14. 22:56
Nah, jobban vagy már?
2016. ápr. 29. 18:36
Köszönöm! Kitartok! :)
2016. ápr. 29. 18:04
Igen, lehet mellékhatása. Szedtem. Nálam kb 3 hét volt a " rászokás" és ugyanúgy szédültem. Aztán elmúlt és jó lett. Amikor elhagyni készültem akkor ugyanez...tarts ki még egy kicsit...
2016. ápr. 29. 14:47
Olvastam. Ott valóban írják, de azt nem, hogy meddíg tart... Annyit írnak, hogy legalább 10 ből egy embernèl. Persze tudom, hogy ilyenkor szerènykednek ès ez azt jelenti, hogy legalább minden másodiknál. A kèrdèse inkább az lenne, hogy ez csak az első 2-3 hètben jelentkezik, vagy huzamosabban..
2016. ápr. 29. 14:42

BETEGTÁJÉKOZTATÓ!! azt kellene első körben elolvasni...



[link]

2016. ápr. 29. 13:12
Szóval sajnos visszatèrt a szorongásos pánik,kènyszerrel egybekötve. Volt mikor hosszú èvekig teljesen tünetmentes voltam, 1 èv gyógyszer után. Most ismèt rámtört. Paroxatot írt fel a doki másodszorra, mert az escitalopram nekem nagyon nem jött be 3 hèt után sem. Most szedem 2 hete a paroxatot. A reggelen borzalmasan, nem is tudok dolgozni járni. Sokat fekszem a nappaliban, vagy alszom, vagy tèvèznèk. Mikor állok, nagyon sűrűn szèdelgek. Nem forog velem a világ, inkább olyan belső szèdelgès, bizonytalan èrzès. Ez lehet mellèkhatás ami elmúlik lassan? Köszi a válaszokat!
2016. ápr. 29. 13:05
Segítsetek! Lehet a Paroxat nevü gyógyszer mellèkhatástól a szèdülès? Tegnap telt le az első kèt hèt. Rengeteget fekszek ès mikor állok, szè

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook