Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen kerékpáros sisakot vegyek a fiamnak, ami tényleg megvédi a fejét ha elesik? fórum

Milyen kerékpáros sisakot vegyek a fiamnak, ami tényleg megvédi a fejét ha elesik? (tudásbázis kérdés)


8. trapiti (válaszként erre: 2. - Wecuska)
2013. aug. 8. 14:20
A Decathlonban nagyon jó minőséget kapsz jó áron. Én alaposan átnéztem anno, és végül görkoris sisakot vettem a lányomnak, jobban körbefogja a fejét, nemcsak a feje tetején van mint a biciklis... és kényelmesebb is, azt mondja.
2013. aug. 8. 12:47
köszönöm.
2013. aug. 8. 09:39
Én is úgy gondolom,a kerékpárt árusító helyeken megbízhatóak a sisakok. A miénket lehet hátul állítani, hogy pontosan a fejre illeszkedjen. Márkáját nem tudom, pont most ajándékoztam el. Ja és ne feledkezz meg arról sem, hogy jól szellőzzön, ne izzadjon bele a gyerek. Vele együtt vásárold meg, hogy olyat válasszon, ami neki is tetszik, örömmel használja.
5. zefex (válaszként erre: 4. - Kitrákotty)
2013. aug. 8. 09:17
Igen, az nagyon fontos, hogy felpróbálja! Stabilan kell állni, de ne szorítsa, legyen kényelmes!
4. kitrákotty (válaszként erre: 2. - Wecuska)
2013. aug. 8. 08:21

Szerintem a legtöbb sisak jó ilyen célra.

Ha megbízhatót szeretnél, inkább kerékpáros szakboltban vásárold meg. ja és próbával mindenképp!

2013. aug. 8. 08:18

Nekünk azt mondta a szakeladó, hogy az a sisak védi meg, ami a fején van! Néztünk nagyot, mire azt válaszolta, nem kell rajta sokat agyalni, álljon stabilan de kényelmesen rajta, és használja!

Már mentette meg az életét. A sisak eltört, ő megúszta egy kisebb agyrázkódással. 3 nap kórházban megfigyelés alatt volt, utána ülhetett vissza a bringára :D

2013. aug. 8. 07:14
Nagyobb bringát kapott a fiam és mindenképp szeretnék venni hozzá egy fejvédőt is.Ajánlanátok nekem valami megbízható márkát?
2013. aug. 8. 07:13
Milyen kerékpáros sisakot vegyek a fiamnak ami tényleg megvédi a fejét ha elesik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook