Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fiamnak felírta a doki a Ribomunyl inmunerősítőt. Van valakinek tapasztalata? Tényleg jó? Használ? Nem lesz a kúra után beteges a gyerek? fórum

Fiamnak felírta a doki a Ribomunyl inmunerősítőt. Van valakinek tapasztalata? Tényleg jó? Használ? Nem lesz a kúra után beteges a gyerek? (tudásbázis kérdés)


2016. aug. 1. 14:32

Bár elég régi az utolsó bejegyzés, azért hátha valakinek még használ:

Mi is szedtünk Ribomunylt, a fél éves kúra minden egyes hónapjában a szedés után (közben?) 40 fok körüli láza lett a gyereknek, dokinő szerint tüszős volt a torka, úgyhogy rendesen elegem volt a végére, viszont a kúra után egy évig nem lett újra beteg. (Sajnos az egy év után fokozatosan megint sűrűsödtek a betegségek.)

19. toro32
2011. febr. 3. 12:24

nem hiszem,hogy a ribomunyltól van.

Lili sosem volt tőle lázas.

szerintem benyalta a most porondon lévő vírust!nálunk az egész családot letaglózta(szó szerint) csütörtökön még semmi bajom nem volt,pénteken 41 fokos lázam lett!!!

18. lohinai (válaszként erre: 16. - Toro32)
2011. jan. 30. 11:59

Szia!

Az én fiam 8,5 éves. Pénteken kezdte el szedni a ribumonylt, szombat reggel óta lázas. Nem tudod véletlenül, hogy a jövőheti adagnál is be lázasodik, vagy ez csak elején van?

Köszi: Éva

2011. jan. 29. 16:09

Sziasztok!

A kisfiam 8,5 éves. Felírták neki a ribomunyl, tegnap kezdte el szedni, ma reggeltől lázas lett. Azt mondták, hogy az immunrendszere védekezik a kórokozók ellen. Nem tudja valaki, hogy a következő 4 napos adagnál is számíthatok a lázra, vagy csak most az elején. nagyon várom a válaszokat. Köszi: Éva

16. toro32
2011. jan. 17. 11:00

nagyon jó!!!!!!

használjátok nyugodtan!

én nagyon esküszök rá!!!!!!!

2009. ápr. 1. 11:35
nekem nagyon jó volt a lányomnál ,ő kruppos és mióta 2 kúrát végigcsináltunk nem fulladt be csak ajánlani tudom!!
14. mimmo33 (válaszként erre: 12. - Emilía78)
2009. ápr. 1. 11:31

Tejbe, kakaóba semmiképpen ne rakd!

Testsúly kilogrammra van meghatározva az cseppek száma, és hogy megelőzés vagy kezelés céljából adod.

Mézben elkeverve esetleg?!Kockacukorra csepegtetve?!

13. süße
2009. ápr. 1. 11:23

Sziasztok,


én amóta lányomnak minden este adok egy kanál mézet,azóta nem volt beteg. éve nem olt beteg a kiscsaj,még az ifluenzásem kapta el.

Most nagycsoportos az oviban,egyedül ő nem volt beteg.

A méz akácméz és nem bolti hanem termelői.

Nagyon ajánlom mindenkinek,rettenetesen erős lett a szervezete.

12. Emilía78 (válaszként erre: 7. - Mimmo33)
2009. ápr. 1. 11:22
Se teát, se gyümilét nem iszik alapba se. Csak vizet, meg reggel tejet ill. kakaót. De abba meg nem merem bele rakni. Nem is tudom hány cseppet raknék bele? 4 éves.
11. Adrija
2009. ápr. 1. 11:21
Nálunk a kisöcsémnek kell szednie, és az ovihoz képest (ahol minden második héten otthon volt valami nyavalyával), most kb. félévente szed össze csak valamit. Jelenleg másodikos, hálistennek lényegesen kevesebbet hiányzik. De hogy ez az immunerősítőnek köszönhető-e, azt nem tudjuk. Ártani semmiképp sem ártott.
2009. ápr. 1. 11:17
dózisban-bocs
2009. ápr. 1. 11:16
Ja igen, a c vitamin, néha emelt dózisba is(ha pl már gyanús a gyerkőc) az bevált. De igazán a 6. szülinap környékén lett vége az állandó betegeskedésnek. Azóta semmi-fél éve.
2009. ápr. 1. 11:14
Nekünk anno semmit, de semmit nem használt.
7. mimmo33 (válaszként erre: 5. - Emilía78)
2009. ápr. 1. 11:13

Teába, gyümölcslébe csepegtetve sem issza meg?

Mi is végig ettüka a gyógyszeripar összes szemetét(már bocsánat), de semmi nem volt jó.Aztán tavaly december elején elkezdtük a bérest, azóta semmi baja!Az oviban szinte mindenki (gyerek, ovónéni) végig kínlódta a téli hónapokat

2009. ápr. 1. 11:12
Mi is szedtünk ezt is, meg sok mindent mást is, aztán lassan elmaradtak a betegségek, kb. 2 év közösségbe járás után. Nem igazán tudom mi segített.
5. Emilía78 (válaszként erre: 4. - Edike2000)
2009. ápr. 1. 10:58
Hát oviba jár ő is, illetve járna ha nem lenne annyit beteg. :S A Cebion cseppet szedte sokáig de úgyan úgy beteg lett amellett is, és a Béres cseppet meg nem "eszi" meg mert annyira rossz az íze. :(
2009. ápr. 1. 10:55

Szia!


Mi is szedtük, vagyis a lányom, négy hónapig kúraszerűen, de mi sem tapasztaltunk semmi változást. Ugyanúgy beteg lett a gyerek.

Nekünk is a Cebion csepp vált be, illetve szerintem az is számít,hogy mennyit jár közösségbe. Az első tél nagyon húzós, sokat volt beteg. Most, hogy már középsős szinte alig.

2009. ápr. 1. 10:53
Sajnos én is azt tapasztaltam hogy nem használ.
2009. ápr. 1. 10:51

Mi szedtük kúraszerűen, de semmilyen pozitív hatását nem éreztük:(

(A broncho waxomnak sem)

Ami bevállt, az a Béres csepp,Cebion cseppel, és a kasvirág szirup

2009. ápr. 1. 10:48
Fiamnak felírta a doki a Ribomunyl inmunerősítőt. Van valakinek tapasztalata? Tényleg jó? Használ? Nem lesz a kúra után beteges a gyerek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook