Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen kávéfőző készíti a legfinomabb kávét?A kapszulásokról van valakinek tapasztala? fórum

Milyen kávéfőző készíti a legfinomabb kávét?A kapszulásokról van valakinek tapasztala? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. okt. 23. 14:18
Elfelejtettem megkérdezni, azt a marcipános-narancsost hol tudtad beszerezni? Kávéházban fogyasztottad?
2009. okt. 23. 14:17

Biztosan nagyon finomak az általad említett ízesített kávék!

Krups kávéfőzőnk van és nagyon-nagyon meg vagyunk vele elégedve. Nekünk az "olcsóbb" kategóriájú van, sajnos háromszor annyi az, ami frissen őrli, de a miénk is fantasztikusat főz. Habos nagyon! Piazza-t iszunk vagy Segafredot (abból sem mindegyiket) ezek "sima" kávék, de nagyon finom aromájuk van. Asszem párnácska is tehető a gépbe, de azt még nem próbáltuk.

2009. okt. 22. 21:34
Nem vagyok kávéfüggő,hetente egy-két alkalommal iszom kapucsinót (nyáron inkább jegeskávét).Inkább az ízesített,de jó minőségüt szeretem,a porokat nem.Ittam már marcipános-narancsost,karamellás-fehércsokist,stb.Multkor láttam a TV-ben,egy barista tiramisu-kapucsínót készített.Tudja valaki,hogy hol lehet ilyen kiegészítő dolgokat venni? A kapszulás kávéfőzőkről van tapasztalata valakinek? Nekem most patronos van,de nem nagy szám!Gondolom a legjobb ami automata (kávédarálóval egybeépített),de eléggé drágák.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook