Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kapszulás kávéfőzők fórum

Kapszulás kávéfőzők (beszélgetős fórum)


16. dália 2 (válaszként erre: 15. - Semleges)
2020. nov. 28. 11:08

Jól néz ki, köszi a képet!

Közben rendeltünk mi is a ness....o saját oldaláról.Adtak hozzá ajándék kapszulákat is.

15. semleges (válaszként erre: 14. - Dália 2)
2020. nov. 23. 08:56

Nem rossz, de én szeretem a jó minőségű neszkávét is. A gép pofás, mutatós, egyszerű kezelni. Bármelyik konyhába illik.


[link]

14. dália 2 (válaszként erre: 13. - Semleges)
2020. nov. 22. 14:53
Mi a véleményed róla? Én is szeretnék,de még nincs konkrét amit megvennék.
2020. nov. 22. 08:13
Most látom ezt a fórumot én nyitottam több mint 2 éve. Jelentem tavaly karácsonyra kaptam Dolce Gusto Krups kávéfőzőt:)
2018. okt. 18. 06:42

Nekünk is Dolce Gusto van, én személy szerint imádom.

De a kávézási szokásoktól függ, hogy a kotyogós, az automata, a kapszulás vagy a kutyulós való az embernek. :)

Aki napi 5-6 kávét megiszik, annak lehet, hogy kicsit drága a kapszulás megoldás. Nekünk pl. mindig van itthon sima kutyis Nescafénk is, így nem mindig a kapszula fogy.

Méretét tekintve a Nespresso kisebb helyet foglal, illetve az a gép valamivel okosabb is, pl. maga szabályozza a víz adagolását, míg a Dolce Gusto-nál te kapcsolod ki-be, ezzel állítva az erősségét és a mennyiségét a kávénak.

Az eredeti kapszulákból szokott lenni 4-et fizet 5-öt kap akció Sparban, Tescoban, olyankor azért kibírhatató az ára, de több helyen (pl. Lidl) láttam már kompatibilis kapszulát, bár bevallom, még sosem próbáltam másmilyet.

2018. okt. 18. 01:58
a kapszulas gepekkel az a baj,hogycsak par fele kavet lehet venni hozza/nem otthon elek,lehet otthon maskeppo van ez!/,mig az automata gephez nalunk vagy 50 fele kavet arulnak.
2018. szept. 30. 16:00

Szívem szerint itthonra automata gépet vennék és nem kapszulásat. De kicsi a háztartás, egy embernek pedig túlzás egy ekkora gép.

Ha valami kávékülönlegességre vágynék átmegyek a kávézóba.

A kapszulás ízekkel pedig a munkahelyen kísérletezhetek.

2018. szept. 30. 15:30
2018. szept. 30. 14:57
Nespresso van nekünk is. Igaz, csak férjem kávézik, ki is jelentette hogy ő csak kotyogós kávét hajlandó meginni, majd megkóstolta a kapszulásat, azóta szereti ... 😊 Egyébként most már sokféle kapszula kompatibilis a Nespresso géppel, így viszonylag olcsón lehet bele kapni kapszulát.
2018. szept. 29. 14:21
Köszönöm a válaszokat!
2018. szept. 29. 13:14
Nekem Nesspresso van.nagyon szeretem igaz kicsit húzós az ára meg az eredeti kapsz.is drága, de már nagyon sok félét lehet hozzá venni elfogadható áron.
5. plavalaguna (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2018. szept. 29. 12:51

Wow! Ez de szép!


Forunindito: nekunk dolce gustos van. Sokfele szinu es formaju gep kaphato. Kapszulaban pedig nescafes, segafredos, jacobsos...

2018. szept. 29. 11:55

Nem fogyasztok kapszulás kávét, de szívesen nézelődöm a kávégép-piacon.

Ez pl. egy műtárgy is egyben.:)

[link]

3. Zsozsi89 (válaszként erre: 2. - Zsozsi89)
2018. szept. 29. 11:11
Ja és van fehér,fekete,vagy piros szinben.
2. Zsozsi89 (válaszként erre: 1. - Semleges)
2018. szept. 29. 11:10
Tchibo caffisimo. Nagyon fain. Több fajta és ízvilág. Nekem bevált. Ára 14-15000ft kb. 10 kapszula pedig 1100ft
2018. szept. 29. 10:32

A kávé világnapja alkalmával megfordult a fejemben, hogy kellene venni kapszulás kávéfőzőt. Olyat szeretnék amelyhez több kompatibilis kapszula is kapható és pici, kis helyet foglal.

Akinek van szereti, jó? Ki melyiket ajánlaná és miért?

Véleményeket várok, köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook