Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen infraszaunát érdemes venni? fórum

Milyen infraszaunát érdemes venni? (beszélgetős fórum)

2009. febr. 24. 09:03

Sziasztok!

Nem tud valaki segíteni, hogy hol és mennyiért lehet venni vagy bérelni (ha túl drága lenne megvenni) fekvő infraszaunát? Több helyen azt írják, hogy ez a legjobb, mert a fej kint van, és így jobban lehet bírni. Szalont légyszi ne ajánljatok, mert nem nagyon szeretnék más után befeküdni. Köszi!:)

6. s.irma (válaszként erre: 1. - Fzsanna)
2008. dec. 5. 21:09

Én vettem egyet. Igy saját szaunában szaunázom már jó néhány éve.Ha kell a tipusa ára és beszerzési helye elküldöm emailben.

Ez rendes kabin valódi fából 4 inrasugárzóval. Üveg ajtaja van és belső világitása.

Hőfokszabályozó és időkapcsoló ( mechanikus )a tartozéka.

5. Fzsanna (válaszként erre: 2. - 8da8a563b7)
2008. dec. 4. 15:08
Köszönöm a tippet, egy hordozható változatot választottam, abból kilóg a fejem:-)
4. Fzsanna (válaszként erre: 3. - Sarkanylany)
2008. dec. 4. 15:07
Köszönöm a tippet! Már meg is rendeltem egy hordozhatót a Wolf-tól. Remélem hamarosan hozzák :-) és jó is lesz. A párom a finn szaunára esküszik, de én úgy érzem megég benne mindenem. Bízom benne hogy ez jó megoldás lesz.
3. sarkanylany (válaszként erre: 1. - Fzsanna)
2008. nov. 27. 10:16

SZia

Ez pénztárca kérdése is :)

A fekvő sokaknak bejött, de az vagy 600 eFt.


Én egy ülő, hordozható változatot kaptam mindössze 25000 Ftért. Sokat használom, van akinek évek óta megvan és semmi baja.

Nagyon jó, a fejed kinn van, ennek ellenére az arcomon is folyik a víz. Így szoktam tv nézni, vagy zenét hallgatni.

Ha bővebben érdekel, akkor a keresőbe írd be az infraszauna szót és az Atkis diéta megjelőlésűnél megtalálod honnan rendeltünk sokan, vagy jelezz vissza és megkeresem neked. Egyedül annyi, hogy én egy 1500 Ft os széet vettem hozzá, mert nekem az jobban bejött, mint a textiles.

Jó szaunázát!

2008. nov. 27. 06:48
fekvőt vegyél. én jártam kabinosba is, azt hittem megdöglök. a fekvő vált be, mert ott kint van a fejem és kapok rendesen levegőt.
2008. nov. 7. 22:17
Sziasztok! Van e valakinek tapasztalata infraszauna ügyben? Szeretnék venni egyet, max. 200 ezret szánok rá, de túl nagy a kínálat és nem tudom milyet lenne érdemes venni. 25 km-re van ahová szaunázni járhatnék szóval üzemanyag + a szaunázás ára meg persze időre kell menni, stb. Gondoltam hosszabb távon talán megérné egyet venni. Tíz évre megoldva lenne az összes ajándékozás, nem kérnék semmit :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook