Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen pozitiv tulajdonsága van az infraszaunának? fórum

Milyen pozitiv tulajdonsága van az infraszaunának? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 14. 21:17
Elméletileg az infraszauna a testzsírban blokkolt méreganyagot felszabadítja,és a véráramba küldi,így mértegltelenítve a szervezetetet.Azért elméletileg mert emellé még azért egyí méregtelenítő kúra és egy túlhidratáléás se árt hogy mindezt ki is moshassa a szervezet. Magában csak bajt okoz,mert csak bent kering rtovább a szervekben/máj,vese/a felszabadítottt méreganyag....
11. Magdi8
2009. okt. 14. 18:32
Én 30 percet szoktam eltölteni benne, az első 10 percben még nem nagyon izzadok, de utána szakad rólam a víz. Nekem sokkal hatékonyabb, mint a finn szauna, ráadásul ebben kibírom a 30 percet, a másikban kb 5 perc után ki kell mennem. Az meg persze úgy semmit sem ér.
2009. okt. 14. 16:21
Nekem infraszaunám van, imádom. Újsággal vagy könyvvel szoktam beülni, mert legalább 20 perc telik el, mire izzadni kezdek. Negyven percet szoktam bent tölteni. Engem nem fogyaszt, de nagyon jó. Sokkal fittebb vagyok tőle, bőröm szebb.
2009. okt. 14. 15:26

immunerősitö,méregtelenitö,mozgásszervi problámákra,cellulitra,fogyásnál segit,anygcserefolyamatokban segit,stresszoldás,betegségek megelőzősőre,bőrproblémákra,érregeneráló.

És persze isteni a meleg télen

8. pintyo577 (válaszként erre: 6. - Dizzz)
2009. jan. 10. 20:51

Egyetértek!

Mindennap szaunázok a kondizás után, csodálatos dolog, 3 féle szaunát használok, finn, gőz, infra.

Aki teheti használja rendszeresen.

80-100 fokos finn szauna után a jéghideg zuhany, fantasztikus egészséges,a forró tágitja az ereket, a hideg összehúzza,( tornáztatod az érfalakat).

7. 6532c775dd (válaszként erre: 5. - Fde002e960)
2009. jan. 6. 22:40
Na igen a napsugiszauna, rólam is dől a víz ugyanakkor én fogyok tőle szépen lassan, de ha nem fogynék akkor is ugyan gy imádnám! :D
2008. ápr. 12. 10:48

én redszeresen használom, amit tudni kell róla:

méregtelenít(segít a cellulitisz eltűntetésében-persze nem egy -két használata:), nagyon jó a szív. és érrendszernek, jó a keringésre, ízületekre.

Egyik ismerősömet a térdével műtötték, a rendszeres használata segítette a gyors gyógyulását.

2008. ápr. 12. 08:56

Kétszer voltam infraszaunázni. Nulla izzadás.



Aztán kipróbáltam a napsugárszaunát. Össze se lehet hasonlítani. Szakad rólam a víz. Úgy gondolom, a szauna nem elsősorban fogyásra való, hiszen elsősorban vizet veszítünk, de nagyon jó méregtelenítő. Amióta járok, sokkal energikusabb vagyok, szebb a bőröm. Egyszer lemértem, én kb. 60 dekát izzadok egy alkalommal.

2008. jan. 10. 00:21
Jó meleg - ez főképp télen előnyös:)
2008. jan. 9. 16:45
Jártam rendszeresen infraszaunába de úgy különösen nem éreztem semmi hatást.Igen az kellemes volt mikor benne voltam és ennyi. Nem izzadsz annyirra.Fogyni nem fogytam tőle
2007. dec. 14. 09:43
Méregtelenít. Talán fogyaszt is azt olvastam valamilyen hirdetésben.
2007. dec. 9. 21:09
Milyen pozitiv tulajdonsága van az infraszaunának?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook