Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen hordozóeszközt válasszak 4, 5 hónapos babámnak? fórum

Milyen hordozóeszközt válasszak 4, 5 hónapos babámnak? (tudásbázis kérdés)


16. t_marcsi (válaszként erre: 15. - Kicsinikol)
2012. júl. 18. 20:36
Ejj... nálunk vagy ölben van, vagy járókában, de nem kézben max napi 2 órát van el + az alvás. A többit vagy kézben, vagy hurciban van, mert különben sír.
15. kicsinikol (válaszként erre: 14. - T_marcsi)
2012. júl. 18. 18:10
Köszönöm válaszod.Remélem el lesz benne befelé is egyenlőre.Utánnanézek majd ennek az ssc nek mert nem tudok róla szinte semmit.Nem tudom kinek mennyit van kézben a gyermeke de szerintem a mi esetünk túlzás.... 2 óránként 15 percet elvan aztán bömbi...
2012. júl. 18. 18:01
Egyébként azért választottam a csatos hordozót, mert nagyon hasonlít a Meitai-hoz de elég egyszer beállítani, és nem kell minden alkalommal kötözgetni. Csak gyorsan belebújok, beleteszem minit, és már szaladunk is a dolgunkra.
13. t_marcsi (válaszként erre: 10. - Kicsinikol)
2012. júl. 18. 17:57

A háton hordozás ki fogja váltani a kifelé hordozást.


[link]


Itt a kifelé fordulásról bővebben.

2012. júl. 18. 17:32
Köszi a válaszokat mindenkinek!
11. Z.Era (válaszként erre: 10. - Kicsinikol)
2012. júl. 18. 17:17
1 - 1,5 hónap múlva már nem akkora probléma...
10. kicsinikol (válaszként erre: 7. - Orsibigyu)
2012. júl. 18. 17:15
Ez a bajom nekem is, hogy káros a kifelé való hordozás:-(Akkor végülis nincs is olyan ami jó kifelé.... :-(
9. Z.Era (válaszként erre: 8. - Kicsinikol)
2012. júl. 18. 17:14
Az ilyesmit nem lehet elnagyolni, hogy megveszed az első amit meglátsz... :) ha igazán kényelmes akár a babakocsit is teljesen kiválthatja... és a baba emésztésének és lelki fejlődsének is jót tesz ha hordják hordózóban :) Ne sajnáld rá az időt :)
8. kicsinikol (válaszként erre: 5. - Z.Era)
2012. júl. 18. 17:11
Köszönöm.Igen az lenne a legjobb időt kellene rá szánni....
2012. júl. 18. 17:11
Mei thai, es manduca volt nekem. Mind2 nagyon konnyuve teszi a hordozast, de kifele nem jo hordozni.
6. kicsinikol (válaszként erre: 4. - T_marcsi)
2012. júl. 18. 17:10
Nem próbáltam de akkor csak az egyik felemre esne a 6,5 kg os terhelés:-( Viszont magam felé meg nem lát ki rendesen azért nincs el benne a kis érdeklődő:-)
2012. júl. 18. 17:08
Szia! A cybex hordozók jók, én merem ajánlani neked őket. Természetesen az a legjobb ha a boltban kipóbálod, hogy melyik a legkényelmesebb mindkettőtök számára. :)
4. t_marcsi (válaszként erre: 2. - Kicsinikol)
2012. júl. 18. 17:08
Kifelé semmilyen eszközben nem ajánlott egyáltalán. A gerince teljesen természetellenes pózban feszül olyankor. Esetleg csípőn próbáltad már hordozni? Úgy is kilát előre felé, ill. ha nagyobb lesz, háton is hordozhatod majd.
2012. júl. 18. 17:07
Én SSC-t vettem. Próbáltam már többfélét, de ez eddig az egyetlen, ami minden szempontból viszi a pálmát :)
2012. júl. 18. 17:06
Babám szeret sokat kézben lenni viszont akkor nem haladok a házimunkával.Van egy kengurunk de nem az a hiper szuper fajta és abban is csak ideig óráig van el.Kifelé szeret benne lenni de sok helyen azt olvastam, hogy ez egyáltalán nem egészséges?Van olyan hordozó melyben kifelé lehet vinni a babát és nem káros a gerincére?Igazán a mei tai-on gondolkodtam meg a cybex kengurun.Kifelé hordozáshoz melyik jobb?
2012. júl. 18. 17:03
Milyen hordozóeszközt válasszak 4, 5 hónapos babámnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook