Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen fogyókúrás módszert ajánlanátok annak, akinek nincs sok pénze? fórum

Milyen fogyókúrás módszert ajánlanátok annak, akinek nincs sok pénze? (tudásbázis kérdés)


1 2
12. Magdi8
2008. máj. 6. 08:15
Először is nem le kellene fogyni, hanem le "akarok" fogyni. Én úgy fogytam le, hogy mindenből csak a felét ettem. Nem ittam üdítőket, csak vizet. Evés előtt egy nagy pohár víz, utána máris kevesebbet tudsz enni. Forrón kezdtem el enni az ételt, mert mire megettem, addigra a kevesebbel is jóllaktam. Mindig megkérdeztem magamtól, hogy tényleg éhes vagyok-e, vagy csak pótcselekvésből akarok enni. Ha éhes voltam, előbbb ittam egy pohár vizet, és ha pár perc múlva is éhes voltam, akkor ettem. Az édesség utáni vágyamat pedig úgy küzdöttem le, hogy megmostam a fogam. A fogkrém íze után pocsék íze van a csokinak. 16 kilótól szabadultam meg 4 évvel ezelőtt, nagyjából tudom tartani a súlyomat. Ha 1-2 kg visszajön, akkor visszafogom a kaját. Összehasonlíthatatlanul jobban érzem magam, nem fáj a lábam, nem fáj a derekam, sokkal könnyebben mozgok. Szóval kitartás! Próbáld ki, sok sikert hozzá. Ja még annyit, hogy az első két hétben egy deka nem ment le, de utána rohamosan. Szóval ne add fel.
2008. máj. 6. 08:05

sokszor enni keveset

nincs vacsora

este torna 50 perc


TUTI FOGYAS!

10. s.irma
2008. máj. 6. 08:02

Sokat mozogni. Ez séta, kocogás, lépcsőzés esetleg futás is lehet.

Este 6 után nem kell enni. Kerülni a túl zsíros ételeket.

Figyelni arra mit mivel eszel.

Ha krumpli akkor nincs semmi hús. Inkább egy kis zöldség. ( hagyma ) azt még meg lehet fizetni.

Folyadékot legalább két litert meginni naponta.

( csapvíz, tea ) cukor nélkül.

2008. máj. 6. 07:52
mozgás mozgás....
2008. máj. 6. 07:47

Mozgásra kell helyezni a hangsúlyt, este nem enni, elhagyni a cukros kajákat, kenyeret...ennyi


Ez nem pénz kérdése.


A divatos diétákhoz kell a pénz.

2008. máj. 6. 06:20

Szomszédasszonyom lefogyott szülés után nem tudom pontosan,kb 16-18kg ot.Egyszerüen kevesebbet evett,kenyeret nem nagyon,köretet sem igazán.Főzött a családnak rendesen mint máskor,és kiette belőlle a nekivalókat.

Ha megkérdezték hogy fogyott le,azt mondta:"akarattal"...lehet neki volt igaza....

2008. máj. 6. 05:53
sport,mozgás,kalóriaszegény életmód!
2008. máj. 6. 05:24

5x étkezeés, hogy szinten tartsd az anyagcseréd, legalább 2 - 2,5 liter viz fogyasztása, és meg kellene nézni a magasságod, korod és sulyodhoz, hogy mennyi az átlagos napi energia felhasználásod, pl. a

[link] oldalon. és szigoruan betartani a kalória mennyiséget. ha elmélyülsz a témában, tudni fogod mik azok a kaják amiket ehetsz többet és mégis kevés kalória. keress magadnak a neten egy kalória táblázázatot, pl. a kcal.hu ott nézheted, hogy miből mennyit ehetsz. és sok kitartás, sok lemondás. a lányom ezzel a technikával fogyott már 30 kg-ot, nem könnyü, de megéri. ja és persze a mozgás.

mert ehetsz bármennyit, bármiből, ha a mozgásoddal eléred, hogy amit beviszel kalóriát azt el is égeted. hát sok sikert

2008. máj. 6. 01:56

A nem evés az nem jó ötlet, mert teljesen lelassul az anyagcsere tőle és csak hízás lesz a dologból újra.


A kérdés az, hogy hány Ft jut egy napra?

Az sem mellékes, hogy milyen kaját nem szeretsz, de egyébként írok neked étrendet szívesen, azt nem nehéz :)(több helyen tanultam, sokat foglalkoztam a témával), nekem betartani a rázós része a dolognak.

2008. máj. 6. 00:37
És a nem evés:)
2008. máj. 6. 00:09
Az a legegyszerübb kaja helyett is mozgás:)
2008. máj. 5. 23:50
Milyen fogyókúrás módszert ajánlanátok annak, akinek nincs sok pénze?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook