Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen fogyókúrás módszert ajánlanátok annak, akinek nincs sok pénze? fórum

Milyen fogyókúrás módszert ajánlanátok annak, akinek nincs sok pénze? (tudásbázis kérdés)


1 2
42. globus (válaszként erre: 41. - Margareta51)
2010. júl. 23. 17:33
Ööööö, ezt a nyersrizst hogy érted?
2010. júl. 23. 17:15
nyersrizs es fokhagyma
40. nyta
2009. febr. 15. 14:06

délig eszem valami tartósat,délután már csak gyümölcsöt,és édessééget egyáltalán nem:)

bevált!

39. vales
2009. febr. 15. 12:44
Én pl.semmi mást nem csináltam,csak a vacsorát hagytam el ill.az édességeket,de azt teljesen.Valamint,amikor időm engedte egy kis tornát is csináltam mellé kb.10-20 percet.Ha nem bírtam este,olyankor ettem,gyümölcsöt vagy joghurtot,de volt amikor pirítóst ettem hozzá tejet.Én ezzel szép lassan 22 kg-ót fogytam,d azóta is vigyázok az édességgel és minden nap mozgok.
2009. febr. 15. 11:54
Én szülés előtt ,voltam tetőtől-talpig,teljes valómban 46 kg.Igaz csak 156 cm vagyok.
2009. febr. 15. 11:50
súlytól=súlyból(2. mondat)
36. a9752c112e (válaszként erre: 32. - Vike84)
2009. febr. 15. 11:49
A gazdasági válság nem is tart még 1 éve...Valamint 1 év alatt 46 kg-tól megszabadulni feltételezhetően csak ijesztően nagy súlytól lehet.Éhezés esetén a szervezet a tartalékokért nyúl először,szóval egy ideig az éhezés nemhogy fogyasztana,de inkább hízlal...Azonkívül köszönöm a jótanácsot,de nem azt írtam,hogy koldus vagyok,igaz azt sem szégyellném,csak mondjuk olyan szinten nincs sok pénzem,hogy ami van azt szívesebben költöm a kisgyereekemre,mint az én 1000 ft-os Norbi lisztemre.
2009. febr. 9. 14:06

Akár kevés a pénzed, akár sok, regneteget segít, ha az adagjaid felére veszed és inkább délelőtt eszel, délután már szinte semmit, inkább csak csipegetsz egy picit.

Azon kívül, hogy a pénztárcánk is jobban teli marad, az egészségünk és a kinézetünk is sokkal jobb lesz.

És ami nem maradhat el, az a mozgás. Este tusolás előtt tornázni kell. Helyben futás, guggolás, felülés, stb. Ez ingyen van. Állj be egy nagy tükör elé, hogy lásd magad közben, nagyon sokat segít.

34. 75bb1970ba (válaszként erre: 15. - Ec63a7fc29)
2009. febr. 9. 13:06
Ez az ami nekem nem jön be. Ha ideges vagyok, a hűtőszekrényt is meg tudnám enni.
33. 11a91585fe (válaszként erre: 32. - Vike84)
2009. febr. 5. 15:11
Milyen remek tanács! Hogy miért nem gondolt már más is erre?!
32. vike84
2009. febr. 5. 13:36

Csillagom, mi a fenének fógyókúrázol, ha kevés a pénzed. Hiszen koplalni kell, mert csak a hasunkon lehet spórólní, ez régi trükk. Ha éhezel, lefogysz !! Ez is evidens ??!!


egy kisnyugdijas, akinek a gazdasági + anyagi válság miatt sikerült, minden erőfeszitése mellett, 46 kg. fogyní 1-év alatt !! Pedig hidd el, szándékomban se volt. Csak nem volt mit ennem !


Ez a trükje.


szia Éva

31. c299b9bcdc (válaszként erre: 27. - A9752c112e)
2008. okt. 9. 15:47
ha már mindenképpen az update és a 90 napos között akarsz választani, akkor inkább az update, mert a 90 napos egészségtelen és nem tanít meg egy életreszólóan enni.
2008. okt. 9. 14:59
Minden addigi ételadagjának a negyedét egye, így pénze is marad és a kilói is mennek.
2008. okt. 9. 10:31

szerintem a 90 napos nagyon jó!az elején zötyögősen indul,de pikk-pakk bele lehet rázódni,és rutni szerűvé válik,hogy mi micsoda(már hogy szénhidrát, vagy fehérje,stb).kétszer is végig csináltam,és már nem is számolgattam a végén a napokat,annyira könnyű volt!


most a 3órással próbálkozom...második napom,szerintem ez is betartható.



ui: ha bármelyikkel kapcsolatban krédésed van,írj nyugodtan:)

28. csera (válaszként erre: 27. - A9752c112e)
2008. aug. 19. 22:38

Én a 90 napost kb. 4 napig bírtam, és utána csak szénhidrátnapot szerettem vólna!

Az a baj ezzel, hogy 90 napig tart, tehát nem életmódváltoztatás!

Mi lesz, ha abbahagyod? Mennyit szedsz vissza? Aki hízékony bizony örök életre, betartható életmódot válasszon, mert a jojózás csak tönkreteszi a szervezetet. Én az Updatet ajánlanám, mert nem múszáj csak Norbi márkajelű termékeket enni, a parizel, a pulykamellsonka, a zöldségek, gyümölcsök közűl rengeteg olcsó kaja van. Pl. én rendszeresen eszek zabpelyhet (1 kg 447.-, kb. 2 hóig elég) és zabkorpát (0,5 kg szintén 450.- körül van, ez 1 hóig elég ), sokféleképpen el lehet készíteni, egészséges, rendbentartja az emésztésed!

Van itt egy fórum, a Norbi update programja, itt rengeteg tanácsot és jó ötletet kaphatsz, mindig van melletted valaki!

A múltkor az egyik lány tanácsot kért a Norbi dietetikusától, mert leállt a fogyása, azt ajánlotta neki, hogy egy hétig egyen többet U3-as kajákat, hogy felgyorsuljon az emésztése! Szerintem ez nem olyan szigorú!

Persze megint ismétlem magam, Te döntessz!

27. a9752c112e (válaszként erre: 23. - Csera)
2008. aug. 18. 23:04
Köszönöm a sok jótanácsot!Szerinted melyik hatásosabb?90 napos vagy az update?Melyiket könyebb betartani?
26. csera (válaszként erre: 25. - 736d38d93f)
2008. aug. 11. 10:13
Köszi! Akkor majd kérek egy tájékoztatót. Gondolom receptajánlatok is lesznek.
25. 736d38d93f (válaszként erre: 23. - Csera)
2008. aug. 11. 08:49
A sütőlapról a barátnőm email-ben szívesen küld tájékoztatót: evitusa06@gmail.com. Én használom, csak jót tudok róla mondani: simán beleteszitek a tepsibe, és ráraktok minden sütnivalót. Gyorsan leirok egy jó kis fogyis kaját: Tepsibe beleteszem a sütőlapot, ráteszem az összevágott cukkinit, paprikát, paradicsomot, gombát, szeletelt hagymát, sárgarépát. Megcsurgatom egy evőkanál olivaolajjal, kis sóval, ételízesítővel, rá az alufóliát, puhára párolom, majd leöntöm a levét és kissé megsütöm. Alig van benne kalória, és jó kis ebéd. Én szeretem jó csípősen, ezért csípős paprikát is teszek bele. Ha pedig már unjátok ezt, fel lehet dobni azzal, hogy néhány kocka sült szalonnát tesztek bele. Az a kis zsír kell a vitaminok felszívódásához. Tehát nem kell serpenyőben kutyulni, többszörös mennyiségű olajjal, hanem szépen a sütőben elkészül.
24. csera (válaszként erre: 21. - 736d38d93f)
2008. aug. 10. 22:56
Lehet valahol bővebben olvasni erről a sütőlapról
23. csera
2008. aug. 10. 22:49

Azért beírhatnád melyikről mi a véleményed? Belekezdtél valamelyikbe? Azért nem mindenkivel értek egyet!

Enni kell, hogy legyen energiád, az egésznapi teendőidhez, illetve, hogy ne álljon le az emésztésed! Nem beszélve a depiről!

Most nagyon olcsó a káposzta, répa, paprika, paradicsom és a gyümik közül is találsz egy jó piacon elérhető áruakat. Ja és kenyér helyett a puffasztott rizs, búza szintén 100 ft/csomag, kibírható. A tojás nállunk 30 ft alatt van, azt is beiktathatsz, keményre főzve vagy rántottának, 1-2 db-ot. A kefír, natúrjoghurt is olcsó, édesítővel, zabpehellyel (0,5 kg 250 ft), pici vanília aromával isteni nasi!

Persze te döntessz, csak ne felejtkezz el az általad kiírt fórumról!

2008. aug. 10. 19:56

én a fitnesz terem mellett nem diétázom - nem is tudnék soha és nem is akarok.

DE! nem eszek össze vissza és sokat egyszerre, édességet nagyon keveset...

a terem nekem nagyon jót tesz - most abba kellett hagynom egy műtét miatt egy kis időre... -pedig nem is tudtam tök rendszeresen járni.

én erre esküszöm...

2008. aug. 10. 14:01

Elhatározás, kitartás és mozgás! Gyors, diétás ételek elkészítése, minden napra előre eltervezni, mit eszünk, és az étel legyen kalóriaszegény. Ehhez tudok egy nagyon olcsó segítséget: zsír és víz hozzáadása nélkül zöldséget, gyümölcsöt, husit süthettek rajta. Ez egy egyszerű sütőlap, ami 1.200 Ft-ba kerül és évekig használható. A tepsibe kell beletenni, és erre tenni a sütni, párolni valót.Nem kell méregdrága edény, mégis minden ízletes lesz. Isteni sült alma készíthető így pl: sütőlapra tenni a meghámozott, nagyobb darabokra vágott almákat, meghinteni fahéjjal, és megcsurgatni egy kis mézzel. 20 perc alatt kész, nem ég, nem ragad oda, nem főtt plutty lesz, hanem nagyon finom! Édesszájúaknak kész a desszert, szinte 0 kalóriával! Más gyümölcsöt is lehet így sütni,és variálni az ízesítőt. A sütőlapot barátnőm forgalmazza, irjatok neki ha érdekel, és utánvéttel postázza:

evitusa06gmail.com

2008. aug. 10. 08:52

Olcsó--és hasznos-- sport a futás, illetve az otthon, magad által végezhető gyakorlatok.

Kaja: egy hét csak ásványvíz, majd egy hét üres rántottleves, aztán nagyon lassan bővíteni a listát.

Ez sem kerül sokba, a továbbiakban pedig egyetértek azzal aki azt írta, nem pénz, hanem elhatározás kérdése az egész, maga a siker is ezen múlik.

2008. aug. 10. 07:43

én fintesz terembe járok 18alkalom 10100 ftba kerül..sztem nem drága.

én is féltem meg gátlásos vtam mert 10kg kéne leadnom de már 6 alkalom után éreztem hatását a ruháimon és a párom is észrevette.

18. ALLICS (válaszként erre: 17. - Egnisz)
2008. jún. 8. 15:12
Na azért nem ezt kell reklámozni.
17. Egnisz (válaszként erre: 15. - Ec63a7fc29)
2008. máj. 6. 11:29

Ebben nagyon igazad van. Több éve jártam úgy, hogy sok rossz dolog jött össze az életemben és 2 hét alatt adtam le az utolsó 10 kg feleslegemet, úgy hogy legtöbbször csokis kekszet rágcsáltam. Nem akartam elhinni, hogy ettől így lefogytam.

Én sem kívánom senkinek sem.

Másfajta idegességnél viszont hízom, sajnos.

16. ALLICS
2008. máj. 6. 10:57

Tulajdonképpen a fogyáshoz nem pénz kell hanem elszántság és elhatározás.Én aztán tudom mit beszélek:)

Délelőtt kell a napi mennyiség 2/3-át bevinni a szervezetbe ami persze minőségi kaja legyen(sok zölség,gyümölcs).Délután már kevesebbet kell enni.Mindenképpen szükség van sportra is,mert anélkül nem megy.

És sok vízet kell inni,ami el is telít azért!

2008. máj. 6. 10:32

Egy jó kis idegbaj...


Sok idegeskedés.


Tuti fogyókúra. Még tornázni sem kell, s annyit ehetsz, amennyit akarsz. Mégis látványos fogyásnak indulsz.


( Senkinek nem kívánom. De ez a legtutibb, sajnos. A mozgás és a diéta csak ezek után jön.)

2008. máj. 6. 10:15
Szerintem a 90napos diéta se a pénztárca dolga,hanem a kitartásé és az elhatározásé,hogy leakarok fogyni.
13. supin
2008. máj. 6. 08:20
Sok mozgás! Zöldséges kaja. Vacsora nincs.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook