Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van-e valakinek tapasztalata az almaecetes fogyókúráról? fórum

Van-e valakinek tapasztalata az almaecetes fogyókúráról? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. ápr. 3. 18:16
Sziasztok, csak annyit fűznék hozzá a témához, hogy a Bio almaecetnek sokkal jobb az íze, én azzal szoktam ízesíteni nyáron az ivóvizet, nagyon frissítő, de fogyni nem szoktam tőle, mondjuk nekem a nagymamám fogyasztotta fogyás céljából, ő semmi mást nem csinált és az étkezésre sem figyelt, sőt zsíroskenyér, kolbász... voltak a kedvenc ételei. Olyan fél kg ment le neki havonta. Minden étkezés előtt megivott 2 dl vizet benne 2 teáskanál almaecettel.
50. tica06
2012. márc. 29. 17:09

Én ma kaptam egy emailt... hogy végre magyarországon is lehet kapni almaecet tablettát.

És most jön a poén 4-6 kg fogyáshoz több mint 11e ft-ba kerül.

Titeket olvasva azt hiszem kipróbálom a folyékony változatát az csak pár száz ft.... :)))

49. Simeoni (válaszként erre: 42. - 00346cf747)
2011. máj. 3. 17:20

Meg lehet kapni kapszula formájában is.

Hatás detto.

DM-ben vettem utoljára 30 caps. alig 1000 ft.

48. serbyna (válaszként erre: 47. - Turdus)
2010. júl. 7. 22:16
Megkérdezhetem,hogy Neked mennyire hatásos? Én zsírégetés miatt iszom.Jó lenne 2-3 kiló minusz..
47. turdus (válaszként erre: 46. - Serbyna)
2010. júl. 7. 21:23
én csak almalével vagyok képes meginni, de így is hatásos.
2010. júl. 5. 20:35
Sziasztok! Aki nem tujda meginni az almaecetet vízben oldva,szerintetek 100%-os ananászlében oldva megiható?
45. Milédy (válaszként erre: 15. - Gg_dori)
2009. nov. 27. 11:12
Szia mindenkinek!Én is iszom már egy ideje az almaecetet,de nem a fogyokura miatt,hanem mert teltségérzetem van akármilyen keveset is eszem.Nekem jót tesz naponta 2x 2 kk. 1 dl.vizben és 1 kk. mézzel keverve kellemes a közérzetem tőle.De ha nagyon beeszel akkor is jó utánna.Reggeli után és este vacsi után iszom.Én a viszereimet is kenegetem vele,de azt még csak 2x csináltam,azt mondják leveszi a gyulladást.De tényleg jó az almaecet bárminek merem ajánlani.
2009. szept. 26. 16:06
Egy hete iszom,de még nem tapasztaltam semmi pozitívat,csak a gyomrom ég tőle.
2009. aug. 16. 16:33
..és még gyomorfájást is okozhat!
2009. júl. 26. 10:16
Évtizedek során többször vettem már, nem újkeletű ez a tanulmány, de minden alkalommal ki kellett öntenem. Képtelen vagyok rá.... brrr. Inkább maradok ilyen.
2009. júl. 26. 10:07
Kérdezd dobroskát, ő néhány hónap alatt többek között ezt bevetve 64 kilót fogyott.
2009. júl. 26. 09:18
hát mi is isszuk ,,elég rossz ízű,,de ez van!!
39. Melcsi4 (válaszként erre: 38. - Bigóca)
2009. jún. 27. 12:12

Szia!

Iszod még az almaecetet? Fogytál tőle?

2009. márc. 10. 11:58

Sziasztok!

Látom már rég nem írt ide senki sem.Nem rég olvastam az almaecetről,hogy hogyan lehet hasznos a fogyókúrában!Minden étkezés elött igyál meg 1 dl-er vízben 1 kávéskanálnyi almaecet keveréket.És ez legyen lefekvés elött az utólsó amit megiszól.Állítólag mindenféle diéta nélkül is lehet számítani a havi 2-3 kiló minuszra.

Én tegnap óta iszom és azt vettem észre,hogy nem vagyok olyan éhes és nem is eszem sokat.Majd meglátjuk mi sül ki belőlle.Egy próbát megér!!!

2009. febr. 26. 10:21

Sziasztok csajok!

Almaborecet koncentrátumot ajánlottak,napi 3 cseppet vízbe csepegtetve étkezés elött!

Be lehet szerezni egyáltalán?

Vagy a sima almaborecet is jó?

Kérlek írjátok le a véleményeteket,hozzászólásaitokat!

Köszi!!

2008. aug. 25. 21:31
én az alma ecetet is ittam(persze higitva)és a kapszulát is szedtem,egyik sem vállt be.mindenkinek más a szervezete,másra reagál.kinek ez-kinek az vállik be!
35. Wolfi2006 (válaszként erre: 33. - 93cc9e965d)
2008. márc. 31. 15:02
Az L-carnitin tablettát kb. mennyiért lehet kapni?
2008. márc. 31. 14:58
Barátnőm Rossmann-ban vette..neki állítólag..bevált, de én nem adtam vna neki, mert így is vékony volt..most meg...pfff!
2008. márc. 12. 16:41

sziasztok!

Én nagyon szeretem az almaecetet. biztos eredményezett fogyást,de az 100, hogy ha teleettem magam, és ittam 1 pohárral utána, megszünt a teltség érzetem.Anyukámnak gyomorfekélye van , ö nemis tudja meginni.

Az hülyeség, hogy savasitja a szervezetet.

Igaz hogy savas, de lúgositja.

Ha nem hiszed, probáld ki, mikor sok a savad iszol 1 pohárral, rögtön megszünik majd.

Hogy fogytam-e töle, nem tudom, mert amellett hogy iszom, heti 3x járok konditerembe+ itthol is tornázok, a kaja mennyiségéből is visszafogtam, illetve minden étkezés elött 1 db L-carnitin tablettát is lenyelek.De centikben mérhetö változás történt a testemen.

Most hallottam az almaecet kapszuláról,a dm-ben vettem 60db-osat 999 ftért.

Erröl a kapszulárol mit gondoltok?

2008. febr. 11. 16:15
Én az almaecetet úgy használom, hogy este lefekvés előtt 1dl vízbe teszek 1kávéskanálnyit. Szívószállal megiszom (nehogy a fogaimnak baja legyen)...hozzászokható de elsőre eléggé kellemetlen ízű. Aztán majd kellemes lesz. Viszont a nagy adagos...ami vmi anyagcsere serkentő vagy mi...csak ritkán szabad...nagyon ritkán...az iszonyat. 2dl vízbe 3evőkanál almaecet. Pfújjjj!!! Undorító! Tesóm szerint lábszaga van...de még milyen. Nagyon büdös :S .
2007. dec. 9. 15:03

Iszom,(utálom)

Lazább tölle a székletem.

30. Rhea
2007. dec. 9. 14:27
én almaecet kapszulát ittam, de fájt a gyomrom tőle- a mézes almaecet kapszulát is próbáltam, az valamivel gyomorkimélőbb. hatása? nem sok, csak a gyomorpanaszok szüntek meg, szerencsére.
2007. dec. 9. 13:28

Én is próbáltam az almaecetet, s nekem izlik, de nem fogytam tőle.

Ami jó volt az a citromos kefir, de most felhagytam a fogyókúrával év elejéig ;)

28. supin
2007. dec. 9. 12:58
A férjem próbálta de neki sem jött be.
2007. dec. 9. 10:41
probaltam az almaecetet,de nekem nem jott be.Fajt a gyomrom tole es rosszulletet okozott.nekem nem valt be,de attol masnak hasznalhat.
26. adri25 (válaszként erre: 25. - Zezsua)
2007. dec. 8. 20:18
És használ a citrom kifacsart leve,fogytál már tőle?
25. zezsua
2007. dec. 7. 09:02
én citrom kifacsart levét iszom az is jó egy korty ásványvizzel.Az almaecetet is próbáltam undoritó.
24. jemma
2007. nov. 20. 20:07

éhgyomorra iszom:

3 dl langyos vízbe teszek egy evőkanál almaecetet, majd utána (ha túléltem...) lenyelek egy teáskanál mustármagot.

ha még mindig életben vagyok, akkor szintén lenyelek egy teáskanál virágport.


minden reggelem ilyen vidáman indul:D

2007. nov. 12. 09:35

Én már kb. másfél hónapja iszom az almaecetet. Reggel 1 evőkanál almaecet 2 dl. vízben higítva, majd 4 óra körül, amielőtt utoljára eszem.

Biztosan van valamilyen szinten fogyasztó hatása. Igazából nem tudom, mert mellette minden nap tornázok és próbálok nem sokat enni:)))) Az biztos, hogy amióta iszom nem vagyok beteg, pedig a férjem igencsak náthás volt és fájt a torka, de én nem kaptam el tőle.

Továbbá van egy ismerősöm, aki fél év alatt legalább 15-20 kg-ot fogyott, úgy, hogy minden reggel ivott almaecetet, vízben higítva. Nem tudom.... Lehet tényleg van ilyen jellegű hatása, csak hosszadalmas folyamat.

2007. okt. 30. 22:24
Nekem van tapasztalatom. Szárítja a bőrt nagyon.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook