Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen díjak merülnek fel Otp-s netbankolás esetén? fórum

Milyen díjak merülnek fel Otp-s netbankolás esetén? (tudásbázis kérdés)

14. tatum (válaszként erre: 12. - Survivor3)
2011. okt. 9. 20:17
Valószínű én is átlépek ebbe a net díjcsomagba,aki hívott telefonon, ő is ezt ajánlotta,mondta ennek ennyi a havidíja és korlátlanul utalhatok a neten.
13. tatum (válaszként erre: 11. - B4c06bc553)
2011. okt. 9. 20:14
Hát sajna vannak ilyen "segítőkész" emberek,csak azt nem tudom minek?
2011. okt. 9. 13:24

havi 499 ft

nekem

11. b4c06bc553 (válaszként erre: 10. - Tatum)
2011. okt. 9. 10:21

Nem mindenki való ügyintézőnek! Tudomásul kellene venni, hogy aki utálja az embereket, az menjen a mezőre kapálni és ne egy bankban tegye tönkre több ezer ember életét!

Az a drága úriember lehet, hogy hasonló volt, aki velem sem közölte azt, ami neki pedig a dolga volna! A legfőbb kérdés az volt számára, hogy a mellette ülő kolléganőjével hány perc múlva induljanak egy kis etye-petyére! Látszott rajta, hogy a bánatba kíván, ezért kértem, hogy menjen nyugodtan, megvárom - de nem, inkább elcseszte a dolgomat. Hasonló kellemes dolgot kívánok neki, mint amit nekem okozott!

10. tatum
2011. okt. 8. 23:01

Megvan a válasz ,hívtak a bankból.

Sajnos okt 1-től felmentek az árak és mit mondjak ,hát nem kicsit az is biztos!!!!

Csak azt nem értem a drága úriember a bankba miért nem szólt hisz előtte 1-2 nappal léptem be!!Biztos tudta!!! Enyhén szólva becsapás ,csalódott vagyok! Kérdezte megvagyok elégedve ,mondtam ,hogy nem .

9. tatum (válaszként erre: 8. - MsFlower)
2011. okt. 3. 23:04

Köszi szépen ,holnap megnézem ,mert a telóra amire a kódot küldi a páromnál van.

Hát ,nagyon kíváncsi vagyok mire vett le ennyi pénzt?

8. MsFlower (válaszként erre: 7. - MsFlower)
2011. okt. 3. 22:57

Utána ha sikerült belépned, akkor befog jönni az oldalad.

A bal oldalt lesznek megint kis fülecskék. Azok közül kell lenni olyannak (ha jól emlékszem), hogy számlatörténések. Arra megint katt és kérsz egy részletes számlát. A kódodat mindig kérni fogja közben

7. MsFlower (válaszként erre: 6. - Tatum)
2011. okt. 3. 22:55

Igen, mindent mutat.

Ha megvan számlaszámod , az azonosítód és a jelszavad, akkor rálépsz az otp honlapjára, ott keressél egy olyat, hogy magán személyek. Ott bepötyögöd az adatokat.

6. tatum (válaszként erre: 5. - MsFlower)
2011. okt. 3. 22:52
Még csak most utaltam először ,nem tudom ,hol kel megnézni a számlakivonatot?Illetve azt láttam ,hogy valaki ráutalt 3000 ft-ot ,de hogy ki honnan ,azt se tudtam megnézni ,azt is mutatja?
2011. okt. 3. 22:43

Nekem is ez a csomag van, én úgy tudom így az átutalás nem kerül semmibe. A múltkor bent voltam és ott utaltam át, akkor mondta a csaj, hogy ha neten utaltam volna át akkor az nem került volna semmibe.

A többit meg esetleg holnap megtudom neked nézni, most nincs itt a papírom amin a kódok vannak, amivel betudnék lépni. A számlakivonaton rajta van minden díj.

Ha esetleg be tudsz lépni, akkor ott meg tudod nézni, hogy hova mit vontak le.

2011. okt. 3. 22:34

Pár napja igényeltem bankszámlát persze olyat amit neten keresztül is használhatok.(sokat vásárolok a netről és gondoltam így kényelmesebb)

Akkor a bankba megkérdeztem az urat,hogy menyibe kerül a netes utalás azt mondta 35 ft utalásonként és mindegy milyen bankba utalok.

A lényeg ,hogy 1000 ft volt a számlán és 2-szer utaltam 100 ft-ot (vatera-ra)ez 200 + 2*35 ft utalási díj +kaptam sms értesítőt ami 23 ft ebből kaptam 4-et :( ami 100 ft .Szóval ez mind 370 ft volt,ami szép és jó, érthető is,viszont a számlámon csak 384 ft maradt!

A maradék 246 ft hova tűnt?

Illetve volt egy befizetés amikor 3000 ft-ot küldtek rá, ezért nem tudom vesz le e pénzt?

Ha valaki használ ilyet legyen kedves bővebben értesíteni mert nekem ez így elég zavaros ,illetve azt se szeretném ,hogy minden egyes utalásnál hiányozzon 200-300 ft a számláról!

2011. okt. 3. 22:28
nekem junior kártyám van, és 0 Ft
2. gynemiho (válaszként erre: 1. - Tatum)
2011. okt. 3. 22:21
nics dija,legalabb is en nem tudok rola . :)
2011. okt. 3. 22:18
Otp-s netbank díjak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook