Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen a házasságod? Megbántad-e a döntésed? Van-e valami, ami hiányzik? fórum

Milyen a házasságod? Megbántad-e a döntésed? Van-e valami, ami hiányzik? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
410. Médy-25 (válaszként erre: 409. - Klenca)
2009. júl. 5. 22:47
Hát én sem nagyon bírom,van mikor be kell vennem,de hálisten akkor is erősebb vagyok! Ma anyu mondta nekem,hogy ő már mondta 1 évvel ezlőtt,hogy nincs értelme hogy együtt legyünk! De hát mondom,és mit kezdek magammmal,meg a gyerekkel...azt mondta majd megolduk,mindíg meg lehet oldani :(! De hát azért az ő nyakára sem szeretnék menni egy két szobás lakásba,ahol a nővéremék minden hétvégén ott alszanak,mert messze laknak tőlünk,és azért vannak minden hétvégén ott anyuéknál a gyerkőcével,meg mikor itthon van a párja akkor ő is jön..akkor én most mit nyomorogjak! Vagy ők..mindegy! Albérletet nem tudnám fizetni,annyit nem keresnék :(..de sokáig nem bírom már... :(!
409. klenca (válaszként erre: 407. - Médy-25)
2009. júl. 5. 20:54
Amikor itthon van ki sem bírnám idegnyugtató nélkül.:((
408. klenca (válaszként erre: 403. - C8012ab2c6)
2009. júl. 5. 20:51

Pont ez a dilemmám.

Nem szeretném őket (lányaimat) anyagilag lehúzni, hogy nekem kicsit jobb legyen. De jobb lenne mindenféleképpen.

Attól is félek, hogy ha ebben maradok, akkor a gyermekeimet veszítem el.


Ha már nem kell hogy itthon lakjanak, akkor könnyebben lépek, mint most.

A rohadt kölcsönökről meg ne is beszéljünk!


Mondjak le a fele fizetéséről, s cserében a saját fizetésemből fizessem a kölcsönt is, amit a kettőnk fizetésével vállaltunk???

Elvégre nemcsak én akartam ezt a 3 gyermeket.


Erre mondják, hogy patthelyzet?

407. Médy-25 (válaszként erre: 406. - F8b9e782de)
2009. júl. 5. 11:04

Szia!

igen mondta nekem is az orvos,hogy többet én tudok magamon segíteni..ő azért is nem adott rendes nyugtatót,mert hogy fiatal vagyok..ezért kerestem inkább egy homápátiás oldalt,ahol van sok szakértő,és ők mondták,hogy mit vegyek be..végülis azzal ártani nem ártok magamnak,de hálisten már olyan sokat azt sem kapkodom be,max. két hetente ha nagyon muszály!

A párom erre nekem nem ezt mondta,de látom rajta,hogy nyűg a dolog neki,mert már mondogatja,hogy jó lenne,ha már meggyógyulnék,mert utál boltba menni,és hogy erőltessem meg magam,és mikor ketten megyünk boltba,akkor húzza a száját..simán beledobda a mélyvízbe!

Hát nálunk is minden csoda csak három napig tart..először veszekedés,aztán meg nyalja a talpam..csak hogy én ezt nem szeretem,herótom van már tőle,és ezt nem egyszer elmagyaráztam neki,hogy inkább gondolkodjon mind cselekszik,de hát szarik rá! Nekem a párom kamionos,de csak pár napot van távol,és nekem sem hiányzik,sokkal vidámabb vagyok,és nyugodtabb vagyok,a gyerekkel semmi baj sincs,mert tök nyugodtan viselkedem vele is,ha ketten vagyunk..de ha a párom itthon van,akkor csak a feszültség,és türelmetlenebb vagyok sokkal,és a gyereknek is elmegy az esze...és már mondtam is a páromnak..nem érdekel,hgoy ha szarul esik neki,őt sem szokta érdekelni! Hányszor hozzá vágta a fejemhez mikor ő ment boltba és kifelejtett valamit,én meg mondtam neki,hogy nem hoztál (pl.vajat),mit eszünk..aztán mondta fenn hangon,hogy ha nem tetszik valami menj le boltba..mondom mennék is,ha tudnék egyedül boltba járni..vagy hányszor hallodtam tőle,hogy majd magamnak meg a fiamnak hozok kaját te meg azt eszel amit akarsz ( és itt volt anyám is ennél a mondatánál)..vagy hányszor hozzá vágta a fejemhez,hogy én keresem a több pénz..csak azért mert én gondolkodok,hogy a pénz hogy legyen elég,és mikor mit engedhetünk magunknak,ő ellentétbe szórja,és a többi rám marad! Az évek során sokminden összegyült bennem,és már egy párszor,elhangzott a számból,hogy utállak..de hogy hiányozzon..ááhh...jobb ha távol van..pedig én ezt az egész családos dolgot nem így képzeltem el..és sokminden hiányzik amire én igényt tartanék,és őt meg nem érdekli :(..mikor már nem bírtam egyszer egy veszekedést,akkor mondtam a végén,hogy én nem vagyok már szerelmes beléd..mondtam mind embert szeretem,mert tud nagyon tündéri lenni,és jószívű csak ritkán mutatja felém,és nekem ez nem elég,őt meg nem érdekli...ezen meg meg volt sértődve,és annyit mondott szóljak ha szerelmes leszek valakibe..hát nagyon nem viselte meg a hír..de komolyan ezt gondolom! Látszott rajta,hogy le van azért tőrve,de nagyon nem érdekelte! Hát tudnék órákat mesélni erről a hülyéről vagy hogy mitől lett ilyen a kapcsink kettőnk között,de majd szép apránkét!

2009. júl. 5. 08:06

Sziasztok!


Nem hiszitek el tegnap mintha kicserélték volna a páromat.Kísúrolta a nagyszobai szőnyegeket,és segített.CSak az a baj,ez is 3 napig tart.Tegnap volt itt anyu,egész normálisan elvoltak,de ez már nem olyan,érezni a feszültséget.

Pánik,már 13 éve szenvedek tőle.Egy ideje elvoltam,nem jöttek a rohamok,de most nem is csodálkozom.Meg az is a baj, hogy magamba fojtok sokmindent.

Médy a legtöbbet saját magadon segíthetsz,akarattal.Tudom nem könnyű,átestem ezen,de én nem akartam gyógyszereken élni,nagyon nehéz volt összeszednem magam,anyu is sokat segített.Ja ez a másik,a párom is erre azt mondta direkt csinálom, ő ezzel nem tud mit kezdeni.

Juc,az első házasságomból én is elsősorban anyagi okok miatt nem tudtam szabadulni.Mikor mégis léptem teljesen padlóra kerültem.MEgértelek,ráadásul neked 3 gyermeked van.

Alficica,szívből kívánom hogy sikerüljön rendbe hozni a dolgokat.Azért az jó jel ha legalább hiányzik.Nekem már nem is hiányzik ha nincs itthon 1-2 napot,sőt inkább nyugodtabb vagyok.

2009. júl. 4. 22:03
Jó. Nem. Igen.
2009. júl. 4. 21:50

Sziasztok!

Rég mondtam hírt, de azért figyeltem az eseményeket.

Nem túl rózsás a helyzet sehol.

Nálam sem. Ma a harmadik nap telt el nélküle. És őszintén szólva hiányzik. Mivel tennem kell valamit(különben megbolondulok), elgondolkodtam.


Rendbe hozok mindent, még ha beledöglök is. És igenis sikerülni fog!!!

Fő a pozitív gondolkodás.


Remélem lesz elég erőm hozzá a családom, a szerelmem és persze a saját érdekemben.

403. c8012ab2c6 (válaszként erre: 402. - Klenca)
2009. júl. 4. 13:53

És te sem mersz,tudsz lépni??

Én úgy vagyok vele,hogy 3 gyerekkel,egy házzal-amin egy rakás kölcsön van-a hátam mögött már nem merek ugrálni.Ráadásul rendszeres jól fizető melóm sincsen-ha lenne,akkor talán...de hogy jövök én ahhoz,hogy a gyerekeim amúgy sem túl jó életszínvonalát mégjobban elrontsam??Pont ez volt a célom az életben:legyenek gyerekeim.és ne kelljen nekik annyit szenvedni,lemondani,mint nekem...Akárhogy is van, így hogy együtt vagyunk ,könnyebb az életünk..pedig még így is szinte mindig az anyagiakon-is-megy a vita...

402. klenca
2009. júl. 4. 13:17

Milyen a házasságod?

Hosszú, tartós, de tele van feszültséggel.


Megbántad-e a döntésed?

IGEN. Ha valaki csak 3 órányit levetített volna a mostani életemből, akkor fejvesztve menekültem volna az oltár elől tőle.


Van-e valami, ami hiányzik?

Csak az van.

Hiányzik:

a szeretet, a megértés, a nyugalom, a tisztelet...minden amiből össze kellene állnia egy jó házasságnak.

Olyan mint egy olyan süti, ahol a belevalók mind mérgezettek lennének. Annak vajon mi lenne a végeredménye?

401. Médy-25 (válaszként erre: 400. - C8012ab2c6)
2009. júl. 4. 12:35
Hát én nekem úgy jött ki,hogy pont a tüdőgondozóba voltam egyedül,és ahogy vártam teljesen elöntött a víz,a meleg,majd nem elájultam,és gyorsan ki kellett mennem mert azt hittem ott esek össze,aztán szóltam a páromnak,hogy jöjjön gyorsan mert nagyon nem érzem jól magam..nem mertem visszamenni,mert féltem,hogy újra rámjön..szédölögtem..és azóta folyamatosan mindennap zúg a fülem,meg olyan mindha a fejem is zúgna vele együtt..nekem erre mondta a doki,hogy pánikroham! Aztán hálisten azért erősebb vagyok ennél a hülye betegségnél,de nem igen szeretek egydül mászkálni,és a boltba is úgy megyek,hogy ha van velem valaki,de már nagyon unom,pedig azt mondják,hogy elég jól haladok,mert azért anyuékhoz ha átmegyek akkor egydül megyek,vagy a kisfiammal,de egyedül a bolt ami még taszít egy kicsit! Pedig mehetnékem van nagyon..azt mondták akkor nincs nagy baj,csak erőltessem meg magam és menjek,mert másképp nem fog menni...dehát könnyű ezt mondani! Ettől félek,hogy ha esetleg lépnék is a kapcsiba,akkor hogy ismerkedek..egyedül sem tudok menni semerre,de aztán lehet menne..nem tudom..egy kicsit félek,de most már rászánom magam az egyedüli közlekedésre,mert szeptembertől meg dolgoznom is kéne,mert még gyesen vagyok :(! De nem igen gonodlok erre a nyavajára és így azért erőd ad,hogy lendületbe jöjjek,csak zavar a fül zúgás,meg néha feszít a torkom...de asszem ezzele gyütt kell élnem..vagyis remélem egy darabig,és gyorsan elmúlik :)...Azt mondták gonodlkodjak pozitívan..dehát a sok negatív mellett kevés a pozitív dolog :(
2009. júl. 4. 12:05
Ez haláli..ez a mi sorsunk..Pánikroham..Nekem is volt!Én nagyon megilyedtem,ügyeletek kellett hívni!!Nektek hogy jön ez ki??Nekem felment 200-ra a pulzusom,majdnem elájultam,és lezsibbadt a fejem,meg a fél szám...Erre mta a doki,hogy pánikroham..Szóval ti is kivagytok!Jobbulást!
399. Médy-25 (válaszként erre: 398. - F8b9e782de)
2009. júl. 4. 10:54

Szia!

Hát ez nem túl jó hír :(! Előbb-utóbb úgyis túl kell esni egy ilyen beszélgetésen..bár nálunk elég sokszor van ilyen beszélgetés..és az elválás szó nálunk heti téma! Én is félek dolgoktól,pl. elválás,de ha ez segít rajtunk akkor én is meggondolás nélkül írnám alá a papírt! Nos igen...pánikroham...úgylátszik ez tényleg idegi alapon van,mert nekem is az van már három-négy hónapja,és nem tudtam,hgoy mitől,de az orvos sem tudta megmondani..de én rájöttem,szerintem nem nehéz,bár hálisten nekem gyengén jött ki,és homeopátis nyugtatóval segít is rajtam,de nagyon unom már! Igen is az embernek sarkára kell állni,mert sokszor a férfi azt hiszi ő valaki,és él mind a kiskirály,és szarik a körülötte levőkre! Minálunk is ugyanez a szitu..van egy vita,amibe megbánt,de persze neki ez a természetes,két perc múlva már úgy csinál mindha nem történt volna semmi sem,és csodálkozik,hogy ha én még mérges vagyok és nem szólok egy szót se,vagy nincs éppen kedvem vigyorogni,mind ahogy ő azt nagyon jól tudja egy vita után is..és akkor is én vagyok a szar,mert már vagy épp még mindíg az a bajom..azt hiszik könnyű ezen átesni,és csak úgy el lehet felejteni egy vitát ami elég lényeges..azért mert nekik megy ez,de nagyon attól egy nőnek nem...legalább is nekem nem! Nálunk majdnem mindennapos viták vannak..rohadtul unom már..de őt ez sem érdekli! Én telejesen együtt tudok érezni veled,mert ahogy leírod,hogy milyen a párod...hát mindha az én páromról lenne szó...!

2009. júl. 4. 08:20

Sziasztok!

Niki,sajnálattal olvasom amit írtál,remélem rendeződik a dolog.Ilyesmin én is erősen gondolkodom.Lehet egy kis különlét felnyitná a férfiak szemét mit is veszíthetnek.

Juc, irtó nehéz helyzetben vagy.Sok kitartást és erőt kívánok neked!

Tegnap este mi is nagyon összebalhéztunk,miután hazajöttem.Délután hazavittem anyut,mert nem akart maradni,meg is értem.Na mikor hazajöttem szépen el is mondtam a véleményem.Persze én és a családom volt a sz*r,mert szólni mertem,ő meg az áldozat.Szó szerint az asztalra csaptam,mert a családom nem hagyom,főleg anyukám,aztán meg röpködtek a válóper,meg ilyenek.Mondtam állok elébe.Először tartottam attól megint mérgébe tönkretesz valamit,de elhatároztam nem fogok félni,igenis kinyitom a szám.Ráadásul tegnap reggel egy erős pánikrohamot kaptam,úgyhogy most már a sarkamra kell állnom,nem akarok teljesen kikészülni!Ma reggel meg már úgy csinálmintha mi se történt volna.Szerintem skrizofrén,komolyan.Hát itt tartunk mot.

2009. júl. 3. 15:47

áhhh

Most olvasom mivan veletek csajok... és nem jól hangzik... :(

Niki mi történt? Nem írnád meg legalább priviben?

Juc, folyton olvasom a naplódat, nem lepődtem meg igazán, de rossz hallani hogy így elmérgesedett a helyzet :(

Mi sem vagyunk túl fényesen, idegileg kikészített a költözés mindenkit, viszont hétvégén van időnk pihenni végre mert én már 4 hete három órákat alszok :(...

De viszont itt van már minden cuccom és képzeljétek... hétfőtől van munkám is :)

396. 274c9996b8 (válaszként erre: 377. - F8b9e782de)
2009. júl. 3. 11:22

Nem könnyu a helyzet amibe vagy ! De tudod anya csak 1-van ! A jo edesanya nagy kincs !

Az hogy , a ferjed nem szereti anyukadat azon nem tudsz segiteni ! Viszont azt joggal elvarhatod hogy, tisztelje es udvariassan banjon vele , szerintem.

2009. júl. 3. 11:03

Sziasztok csajok!Vagyok ám még én is..csak eléggé padlón sajna.A férjemmel őrületesen összevesztünk,már megint,nem tudom hogy tudnánk ebből jól kijönni

Talán sehogy .egyszerűen képtelen lennék kilépni a 3 gyerekkel,Egy rakás kölcsönnel a hátunk mögött...pedig nem vagyok boldog..nem..én nem ilyen életet gondoltam magamnak,mikor gyerek voltam..nem ilyen családot,hanem összetartó,egymást tisztelő szerető,problémákat közösen megoldó családot...


Niki!biztos kibékültök,eddig ti voltatok a szememben a minta!!majd jobb lesz,ne aggódj!Más:a "barátommal"nem tudom hányadán állok.Azt sem ,hogy mit érzek úgy igazán..ha olvasod a naplómat,úgyis láthatod,hogy nem vagyok tisztában semmivel..DE NAGYON JÓ HOGY VAN NEKEM!!Minden nap beszélünk,már ma is,és ez nekem rengeteg plusszt ad!!majd meglátjuk,hogy alakul!!

2009. júl. 2. 12:53
Jó,de nem tökéletes.A hobbynk teljesen eltér,ezért viszonylag sok idöt töltünk külön,na meg a munka miatt is.Ettöl függetlenül az idén ünnepeltük a 25.házassági évfordulónkat!Pussz két felnött gyerek,unoka MÉG nincs.
393. Niki1 (válaszként erre: 386. - Alficica)
2009. júl. 2. 11:20
Sajnálom! Most nekem sincs valami jó kedvem. Mi is összerúgtuk a pórt. Azon gondolkozom ottmaradok anyuéknál vidéken pár hétig. Most elegem van. Pedig minden olyan jó volt.
392. f8b9e782de (válaszként erre: 391. - Médy-25)
2009. júl. 2. 00:00
Jó éjt!:-)
2009. júl. 1. 23:48
Húúú..hát egyet értek...ez itt sincs másképp :) Jó éjt..! :)
390. f8b9e782de (válaszként erre: 389. - Médy-25)
2009. júl. 1. 23:45

Én se akarok a helyembe lenni.:-)

Meglesz az a beszélgetés,csak nem akarom anyu előtt lebonyolítani.Nehogy az legyen,hogy nagy a szám,mert itt az anyu aki mevéd.Szeretném ezt vele négyszemközt lerendezni.Én soha nem bántottam anyukáját még egy rossz szóval se.Pedig lett volna miért.De úgy gondolom emberek vagyunk,tudjunk tolerálni dolgokat,főleg ha állítólag szeretem azt a másikat és nem akarok neki rosszat.Nem bántanám az anyukáját,mert tudom,hogy azzal neki lenne a legrosszabb.De nem vagyunk egyformák.Ezzel sokminden tiszta lett nekem.Soka szövege,de kevés mögötte a tartalom.

389. Médy-25 (válaszként erre: 387. - F8b9e782de)
2009. júl. 1. 23:26
Hát nem vagy könnyű helyzetbe :(..Nem lennék a helyedbe! Azért elbeszélgettél a pároddal,hogy mégis hogy viselkedhet így..és hogy te hányszor bántottad az anyukáját? Én azért kérdőre vonnám,hogy lehet nyugodtan is beszélni dolgokról! Bár mondjuk azért ezt te tudod,csak kérdem! :)
388. f8b9e782de (válaszként erre: 386. - Alficica)
2009. júl. 1. 23:12

Sajnálom,hogy így jártál.Valahol átérzem amit most érzel.Nekem is kellett már itthon maradnom,ő ment bulizni,de csak őt hívták meg.

Elnézést a kifejezésért,de ez akkora pofátlanság.

2009. júl. 1. 23:11
Megvolt ez a szép délutáni program,vagyis beszélgetés anyum és a párom között.Már ha ezt beszélgetésnek lehet hívni.Nem tudom helyesen selekedtem-e,próbáltam nem belefolyni a vitájukba.Most így ezerszer átgondolva talán szólhattam volna,de úgy érzem akkor nagyobb balhé lett volna.Sajnos azt kell mondanom óriásit salódtam a páromban,soha nem gondoltam volna hogy így tud majd viselkedni anyukámmal.Nem mondhatnám,hogy csúnyán beszélt,mégis éreztette itt ő a mindenható úr,meg ilyenek.Talán fel semfogja mekkora fájdalmat okozott nekem,meg a családomnak.Az öcsémék is kiakadtak erre.Anyukám közölte pénteken bármi lesz hazamegy,és meg is értem.Ki maradna ilyen helyzetben,ahol nem szívesen látják.Azt hiszem most értem el a mélypontját a dolognak,és erősen el kell gondolkodnom,hogyan is tovább.Most úgy érzem csak sírni tudnék.
386. alficica (válaszként erre: 382. - Niki1)
2009. júl. 1. 22:13

Sajnos semmi. Éppen holnap reggel indul egy 1 hetes túrára. Persze nélkülem. De azért segítenem kellett a pakolásban.

Hát nem volt kellemes érzés. Úgy érzem magam, mint egy sarokba szorított állat, akit egyfolytában ütnek.

385. alficica (válaszként erre: 380. - Médy-25)
2009. júl. 1. 22:09

Meg tudlak érteni. Én is ebben a cipőben járok. Igen sok próbálkozással a hátam mögött.

Nekem sajnos nincs jó megoldásom, de talán segít, ha itt kibeszéled magadból.

384. Niki1 (válaszként erre: 383. - F8b9e782de)
2009. júl. 1. 13:21
Egy anyának nagyon fájó látni, ha a gyereke nem boldog és nem jól él. Ő most ebbe belecseppent, mivel írtad, hogy nem tudott a gondokról. Nem lehet neki sem könnyű. Főleg, hogy már egyszer volt egy rossz kapcsolatod.
383. f8b9e782de (válaszként erre: 382. - Niki1)
2009. júl. 1. 13:19
Igen igazad vanEzért is van vita,mert kiálltam anyu mellett.Ő mindig is mellettem állt,csinálhattam bármi hülyeséget,kihúzott a bajbó.Segít mindig.Nekem nem csak egyszerűen az anyum,hanem a legjobb barátnőm is.Mindent meg tudok vele beszélni,nagyon jó a kapcsolatunk.Amit leírtál az pedig szóról szóra igaz,anyu is ezt mondta azért szól már néha.
382. Niki1
2009. júl. 1. 12:58

Sziasztok! Látom nem javul a helyzet sehol sem.

Alficica semmi javulás?

Krisztin nagyon sajálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, ez a legrosszabb. Két szerető ember közül választani. De gondolkodj el érdemes-e a párod mellett kitartani. Anyukád, most hogy látja hogyan éltek csak téged próbál védeni, neki biztosan rossz ezt látni, mert a lánya vagy.

381. f8b9e782de (válaszként erre: 380. - Médy-25)
2009. júl. 1. 10:39
Hát ez sem egy könnyű helyzet.Okosságot én nem tudok mondani,hisz még a sajátomét is képtelen vagyok megoldani.Kitartás,remélem valahogyan rendeződik a te helyzeted is.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook