Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen a házasságod? Megbántad-e a döntésed? Van-e valami, ami hiányzik? fórum

Milyen a házasságod? Megbántad-e a döntésed? Van-e valami, ami hiányzik? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
440. afb7c53ac0 (válaszként erre: 438. - Alficica)
2009. júl. 10. 23:46
Egyáltalán mi a francnak jön haza? Ááá, én még ilyet nem hallottam, hogy valaki elhúzott a párja, a családja mellől kikapcsolódni Szlovéniába!!! Szlovénia mellesleg egyáltalán nem olcsó. Hát milyen ember az ilyen???
439. Niki1 (válaszként erre: 438. - Alficica)
2009. júl. 10. 18:22
Próbálj meg vele kicsit elbeszélgetni, hogy mekorra fájdalmat okozott neked, azzal ahogy viselkedett. Szorítok, hogy meg tudjátok oldani a problémáitokat. Ha nem változik a helyzet teljesen ki fogsz készülni, valami megoldást kell találni.
438. alficica (válaszként erre: 437. - Niki1)
2009. júl. 10. 13:22
Ma délután jön haza.
437. Niki1 (válaszként erre: 434. - Alficica)
2009. júl. 10. 07:36
Szia! Mi újság? Még mindig semmi jó hír? Kitartás biztosan lesz jobb is.
436. afb7c53ac0 (válaszként erre: 434. - Alficica)
2009. júl. 9. 22:38
Elment Szlovéniába nélküled? Kivel ment?
435. Médy-25 (válaszként erre: 434. - Alficica)
2009. júl. 9. 22:27

Hát ez a legrosszabb ha az egyik teper,hogy jó legyen a másik meg észre sem veszi! Mikor a párom elkezdett nemrég dolgozni akkor az első héten fel sem hívott,az üzimre sem reagált...azért mert annyira nem vagyunk jóba,azért reagálhatna,és annyit elvárok akkor is,hogy felhívjon,ha már egy hétig nem látom..ha nem én miattam,de a gyereke miatt,hogy mi van vele..aztán amikor megemlítettem neki,akkor meg hallgatott,meg csak jól vannaaaa..hát nincs jól,egyáltalán! Én arra számítottam,hogy mindennap nem fog hívni,de hogy egyáltalán nem jelentkezik arra azért nem...jó én nem voltam ideges,de nyugodt sem,akár mi is történhet vele,és azért rosszat sosem kívántam neki,és nem is fogok!

De remélem,hogy nálatok minden rendben lesz! Nyugi!! És tényleg ne nyugtatózd agyon magad..tudom könnyű ezt mondani :(! De én szurkolok,hogy minden rendbe jöjjön köztetek...ha már az enyimén nem,de más sikerén had örüljek!

434. alficica (válaszként erre: 430. - Niki1)
2009. júl. 9. 12:48

Persze.

Még a múlt héten csütörtökön ment el Szlovéniába.

Úgy volt, hogy jön ma, de nem jön, csak holnap.

Én próbáltam hívni, de nem igazán hívott vissza, magától fel sem.

2009. júl. 9. 12:47

Köszönöm mindenkinek a vigasztaló szavakat.

Jól esik.

432. c8012ab2c6 (válaszként erre: 429. - Alficica)
2009. júl. 9. 08:42
Én is godolok rád!!Írd ki magadból ami fáj,mindig itt van valamelyikünk,aki megért...többet érsz vele,mint a nyugtatóval-hidd el!!!!Fel a fejjel,ennél mér csak jobb lehet!!
431. f8b9e782de (válaszként erre: 429. - Alficica)
2009. júl. 9. 08:37
Nagyon sajnálom.Ne add fel,kitartás.Szorítok neked,hogy minden rendben legyen.
430. Niki1 (válaszként erre: 429. - Alficica)
2009. júl. 9. 08:14
Szia! Sajnálom, hogy nem javul a helyzet. Most is motorozni van? Te próbáltad hívni?
2009. júl. 9. 07:48

Sziasztok!

Hírek:

1. Nem jön haza ma, csak Pénteken.

2. 2 napja nem beszéltünk. Nem ír, nem hív, nem válaszol.


Teljesen összetörtem és rosszul vagyok. 2 napja semmit nem ettem, csak a sírógörcsök törnek rám. 2 szem nyugtatóval tudok csak elaludni.

Rettenetesen félek attól, hogy ezt már nem lehet helyrehozni. Pedig Isten látja lelkem, én nagyon akarom.

428. 40163fd81d (válaszként erre: 427. - Médy-25)
2009. júl. 8. 13:10
Hallgass anyádra,szerintem ,és költözz el,sem ő nem szeret téged sem te őt.
427. Médy-25 (válaszként erre: 421. - Klenca)
2009. júl. 8. 10:54

Hát igen..nekem is mindíg ezt mondta,hogy te kipihened magad,mert nem csinálsz semmit egész nap,csak a gyerekre kell figyelni..jah..hát mondom neked az semmi,mert te nem is figyelsz rá,és nem tudod,hogy ez mivel jár,lehet jobban fárasztóbb mind egy munka! A nap 24 órájába toppon lenni,főzni,mosni,takarítani,gyereket nevelni,neki az semmi,de elvárja,hogy én csináljak meg mindent,meg hogy én mért alszom délután a gyerekkel..azért mert a gyerek nem alszik jól éjszaka,és felkel vagy 3-szor-4-szer,délután meg este is úgy kell lebírkózni,és ő nem kel fel a gyerekhez,soha nem is kelt,azt mondja hogy halja mikor fent van ( hát mondom akkor mért nem segítesz rajtam? )..hát ezért alszom én délután...hát sajnál egy kis pihit tőlem..hát inkább alszom a gyerekkel ha itthon van,mind hogy fent legyek vele!

Ez a főzéses dolog meg olyan,hogy ha én nem főzök neki akkor szalad az anyjához,mint minden szaré,és majd az anyucikája megcsinálja neki! Hát múltkor is nagyot néztem,mert jött az anyósom,és beszélgetünk,azt mondja káposztát csinálok,mert a párod azt kért..mondom aha,és mért neked mondja...na mindegy,hát ha akarja csinálja,de gondoltam magamba úgy látszik már megint kezdi a hülyeségét,mert egyszer már ezért lecsesztem,mert akkor is nem nekem mondta,hogy mit szeretne enni,hanem az anyjának..és csodálkozik ha mérges vagyok..pedig nem főzök szarul,mert mindíg megeszi és utána mondja is nekem,hogy jót főztél,ha nem főznék jól azt is megmondaná..de ha anyja kosztját kívánja akkor mejen vissza hozzá! Mi már külön család vagyunk,ezt mért nem fogja fel?..és akár hányszor beszélek neki ezekről a dolgokról,mindíg azt hiszem felfogja..de hát ezekszerint nem! Na...ezzel egynapon még átjött a mamája is,és baszki hozott tűt meg cérnát,mert hogy a páromnak a zokniába gumit kell rakni,és megkérte rá,hogy rakjon bele..nah hát ment bennem fel a pumpa,mert itthon is van tű meg cérna,és a párom szólhatott volna nekem is,én is megcsinálom,de ha nem nyitja ki a száját,akkor honnan tujam! És ezt közöltem a párom míg itt volt a mamája,hogy mért nem szólt..erre azt mondja,hogy mért te megtudod varni..hát mondom ez igen...hát ki a jó Isten varja a cuccokat itthon ha valami elszakad,én nem szaladok a mamámhoz! Hát hogy ezt nem is tudta..nem a szart nem,nem egyszer vartam már előtte,és nem dísznek vannak itthon a varrós cuccok! Jó mi? Azt mondta anyám,hogy fiatal hozzám,hát igaz,mert én 26 vagyok,ő meg 25...,azt mondta még,hogy ezéért szoktak pár évvel idősebbet választani,mert az érettebb..hát nem tudom..az is lehet nem normális!

426. spinneli (válaszként erre: 424. - Klenca)
2009. júl. 8. 01:01

te ezt elhiszed?

(tudom nem válaszolsz úgysem, de baszki te ezt tényleg elhiszed magadnak?)

425. Gligi (válaszként erre: 424. - Klenca)
2009. júl. 7. 14:40

Szívből kívánok sok erőt a megfelelő megoldáshoz!!!

Saját életem példájából tudom, hogy a legnagyobb és leghihetetlenebb pofára esések tudják azt a lehetőséget megnyitni, amiről nem is gondolnád, hogy boldogságot, örömet és sikert hoznak az életedbe!

Vigyázz magadra és a gyerkőcökre! Minden jót :-)

424. klenca (válaszként erre: 420. - Gligi)
2009. júl. 7. 10:08

Azért, mert ha elhagyom, akkor egy hajléktalannal több lenne az utcán. A gyermekeim nek meg ne kelljen emiatt szégyenkezniük.


De egyébként mindannyian a megoldáson gondolkozunk...:))

423. klenca (válaszként erre: 422. - F8b9e782de)
2009. júl. 7. 10:05

Egy beszélgetést ajánlok, ahol az öcséd és más érintett családtagok, ismerősök is jelen vannak.

Nem kell a párodat szembeállítani a saját dolgaival, nem hülye, majd elgondolkodik:


Legyen a téma a nehéz anyagi helyzetetek, s hogy azért hívtad meg őket, hogy tanácsot kérjetek, milyen megoldási javaslatot tudnának nektek ebben a helyzetben adni.


Beszéljetek először a kiadásaitokról, filctollal írjátok is le, hogy látszódjon is. Aztán beszéljetek a bevételekről.

Majd jön a sokkoló rész:

Számold ki, éves szinten mennyi pénz hiányzik.

Ha van tartozásotok, azt pirossal írd mellé, s kérdezd meg, hogy mikor, hogyan szeretné ezt rendezni.Milyen ötlete van? (A bankrabláson kívül...)


Ha van "Gazdálkodj okosan" játékotok, az abban lévő játékpénzzel szemléltethetitek is, hogy miről van szó.


Hátha észbe kap.:))

2009. júl. 7. 09:57

Nem értem én se hogy családos férfiaknak nincs felelősségérzete.Főleg ha már gyerek is van.Mert szerintem,egy felnőtt jobban le tud mondani dolgokról.

Én most arra leszek kiváncsi,hogy amit öcséméktől kölcsönkért pénz miből adja meg.Mert nagyon kivágta a dumát,hogy a kütyüjét nem a konyhapénzből veszi.

421. klenca (válaszként erre: 418. - Médy-25)
2009. júl. 7. 09:40

Látod, ez az ami engem is kiborít, ha ilyen lusta embert látok.


Ráadásul az enyém azzal érvel, hogy én kipihenhettem magamat, amíg itthon voltam GYES / GYED /stb-n, őneki akkor is dolgozni kellett.

Na, ja. A napi 6x-i szoptatás és a mellette levők nem pont a pihenésről szólnak...


A kedves párodnak meg ne főzzél, mondd meg neki, hitelből nem futja, más meg nincs, mert elfelejtett hozzájárulni a családi kasszához.

Akkor talán észbe kap, hogy mire is kellene a pénzt megkeresnie.

420. Gligi
2009. júl. 7. 06:42

Lányok miért vagytok együtt ezekkel a pasikkal?

Belegondoltatok már, hogyha nem tesztek valamit ellene akkor az egész életeteket így kell leélnetek és amikor visszagondoltok akkor ez fog beugrani, mint ahogy nekem is "miért is nem akkor változtattam"?

A leírtakhoz hozzáteszem, hogy második házasságomban boldogan élek és voltam akkora trutyiban,lelkileg is megtiporva, hogy az ellenségemnek sem kívánom!!!

419. Médy-25 (válaszként erre: 417. - F8b9e782de)
2009. júl. 6. 22:18
Szerintem ez egyértelmű...! Figyelgesd,és ha még van furcsaság,akkor szerintem nyugodtan hozd elő neki..véletlen találtad,vagy nem tudtad ez mit jelent és belenéztél,és megtaláltad..vagy valamit! Az egyik barátnőmnek a párja ill. férje valami IP címet nézegetett állandóan gépen,és onnan nézegette egy darabig,hogy a barátnőm miket csinál,és mikor furcsaságot észlelt simán az orra alá dörgölte..együtt maradtak azóta is,meg jobb is lett köztük a kapcsi...így már nem nézi azt az IP címet! De kevesebbet is beszéltünk és most is mert fél még azért,hgoy megnézi ( már msn-en )!
418. Médy-25 (válaszként erre: 413. - F8b9e782de)
2009. júl. 6. 21:24
Nos ez a bojom nekem is,hogy nincs felelősség érzete..nagyon nincs! Volt olyan nálunk még októbertől kezdődött,hogy a munkája egyik napról a másikra megszünt,és nem az ő hibája,és nem csak őt küldték el,hanem még hat embert arról a kanyarról..és ő kijelentette novemberbe,hogy neki ebben az évben nincs már kedve dolgozni,mert lehet akkor a szilveszterét,meg a karácsony felét kinttölti ha most más fuvarozócéghez megy..így semmit nem csinált! Én néztem nagyokat,és kiosztottam,hogy mégis ezt hogy gondolta,hgoy semmit nem csinál..na mire lerakta a nagykocsira a jogsit is..jó így eltelt egy hónap...ezt elnéztem neki,én marha,de azért nem örültem neki,persze ebből kölcsön lett felvéve! Aztán jött a Január..hurrá talált melót..ohh,hát őt nem zavarja ha kint kell három hetet lennie,kibírja nem lehet nagy dolog...nos..hogy is mondjam..bírta keddtől péntekig..mindennap sírva hívott fel a telefonba,hogy mennyire hiányzunk neki,és hgoy milyen nehezen bírja,de már egynapra rá is ezt csinálta..jó hát elhiszem neki hogy szar,de nem lett kényszerítve,hgoy csinálja ezt a melót ( mert előtte is kamcsizott,de volt társa mellette,és nem egyedül volt 4 évig )...aztán már harmadik nap úgy hívott fel,hogy ő haza jön nem érdekli..hát mondom azért nem kéne,mert nyakig leszünk a szarba..erre másnap felhív,hogy őt nem érdekli ha elhagyom,de ő haza jön,és keres valamit amivel mindennap itthon lehet mellettünk..persze mindent sírva mondott,minden egyes nap! Hát monodm mivel kényszeríteni nem foglak..hát gyere,de mondom itthon nincs munka,legalább bírd ki azt a három hetet,addig keresünk valamit..de hogy ő nem! Így másnap haza hozták...azt hittem szét robbanok..olyan mérges voltam,hogy már én is sírógörcsöt kaptam! Na és akkor elkeztem neki magyarázni a dolgokat,hogy mért is nem örülök ennek az egésznek,mert nem értette..ohh..hát monodm aztán mért nem! Nyakunkon a sok kifizetni való,és nem keresel már mondom október óta..mondtam neki én kölcsönből-kölcsönbe nem fogok élni mind az anyja..az az ő reszortja..engem nem erre neveltek,hgoy így éljek! Így egy másik kölcsönből éltünk,hgoy mindent ki tudjunk fizetni ami felesleges,és elég ha kevesebbet keres! Ezt anyósom finanszírozta,hgoy ő tud kölcsön felvenni,és ő is akar amúgyis,és sokkal jobban fog járni ő is,és nem kell fizetnünk semmit,csak ha akarunk akkor és annyit amennyit gondolunk,de ő nem kér! És kb. egy hónapja talált melót és azt is feketén,de legalább volt valami egy hónapig,és most egy két-három hete lett neki ismét kamcsis melója...! Nah..hát ez milyen dolog..! Mondtam is neki,hgoy nagyon leírta magát előttem,és jobban elbizonytalanodtam a kapcsinkba,de kap egy ucssó esélyt..de hát már kezdi eljátszani! Addig jó vagyok amig szarba van,aztán mikor már minden stimm,akkor leszar..nah hát ezt nem érdemlem meg! A nővérem erre annyit mondott,hogy ő már rég kirakta volna a szűrét,és a párja (sógorom) is meglepődött rajta,hogy ilyet mer csináli..egy saját lakás,saját kocsi,és egy család mellé..!
2009. júl. 6. 12:06
Kiváncsi lennék a véleményetekre,nem akarok hülyeségeket bebeszélni magamnak.Találtam a gépen valamit,mivel a párom felhasználói oldalán be van állítva hogy visszamenőleg mit csinált a gépen.Néha rá szoktam nézni,tudom nem szép dolog,de nem mond el mindent.Szóval ezt találtam: képeslapküldés,egy csilli-villi vörös rózsacsokor,szives háttértkép,születésnapra,képeslap elküldve.Azt nem rögzítette volt-e üzenet, kinek és mikor ment.Egy biztos NEKEM NINCS születésnapom!!
416. f8b9e782de (válaszként erre: 415. - Klenca)
2009. júl. 6. 12:04
De,túl sokba.
415. klenca (válaszként erre: 413. - F8b9e782de)
2009. júl. 6. 10:30
Nem kerül neked egy kicsit sokba ez a pasi???
2009. júl. 6. 08:19
Nagyon jó,azt bántam volna meg,ha nem őt választom.
413. f8b9e782de (válaszként erre: 407. - Médy-25)
2009. júl. 6. 08:16

Nekem megmondta annak idején,hogy ő nem tud mit kezdeni a pánikbetegségemmel,nem érti meg.Sokszor azt vágta a fejemhez,hogy direkt csinálom,hogy ne hagyjam őt pihenni,meg ez hiszti.Egy idő után már nem is szóltam neki,csak megpróbáltam magam urrá lenni a dolgon,erre lecseszett miért nem szólok,nyúlé.

Na a pénz most már nálunk is harc.Sajnos eléggé rossz helyzetben vagyunk,tavaly kétszer költöztünk,meg a nagylányom kezdte a sulit (amibe az apja nem nagyon szállt be),és ez eléggé taccsra tett.Mindene a számítógép,és a DMC autó a vissza a jövőbe című filmből.Hát ha ezekről van szó akkor a föld alól is előteremti a pénzt,akár kölcsön is kér.Vállalt maszek munkát is,hogy könnyebben tudjunk megélni,de most már ezeket a pénzeket sem adja oda.Tönkrement a mosógépem,most tárcsás gépbe kell mosnom,erre ő mit csinál?Vett egy 30 000 Ft-os kütyüt amivel itthon a számítógépen Dj-ét játszik.És én voltam a szemét mert szólni mertem.Kérdeztem erre miért volt szükség,azt mondta úgy érezte neki erre szüksége van.Én azt hittem arra van szükség hogy a családját eltartsa.

412. Médy-25 (válaszként erre: 411. - C8012ab2c6)
2009. júl. 6. 08:03
Hát nekem a szex sem igen kell vele...látni rajta,hogy unja és csak azért csinálja,hogy meg legyen az adagra a hétre! Már mondtam is neki,hogy ha ilyen uncsi akkor ne csináld..de ő erre azt mondta,hogy én hülye vagyok,nem uncsi! Hát nem tudom..egy egészségeset nem tud nyalni úgy,hogy a fejét ne támassza le a combomra..vagy az ujja jár,de fekszik mellettem becsukott szemmel (mind aki alszik olyan)..hát kinek van kedve hozzá..nekem nem! Most is..mikor kint voltunk a kertbe..se simi semmi,csak durr bele a közepébe,azt had szóljon..aztán a végén meg hozzá tette,hogy jaj,de jó volt..csak néztem rá..nem akartam neki mondani,hogy neked lehet,de nekem egy 10 perces szex nem elég..ő elment azt kész,aztán aludt...én meg alig bírtam aludni! Aztán csodálkozik,ha nincs kedvem hozzá..hát ennyihez...nem nagyon,meg már annyira hozzá sem! Na hát nálunk ilyen is van..elég sokszor! De kibékülésként is megoldaná...de hát én nem hagyom magam...kell a francnak olyankor...kedvem sincs hozzá olyankor...amikor lenne sincsen,mert csak akkor van amikor neki kell...! Még a kert előtt majd nem egy héttel én akartam,és nem hagyta hogy rámásszak..olyan mérges voltam..erre meg tessék..hát neki jó volt aztán a többivel nem törődött! :(
2009. júl. 6. 06:35
Sziasztok!kicsit korai vagyok ma...A nyugtatóról annyit:én is szedtem egy időben..homeopátiás bogyeszt.Nekem is azt mta rá,hogy minek kell,nem kéne kettyóznom,aztán nem lenne semmi gond..Jó mi???Én tegnap du elmondtam neki mindent.Aztán most vagy felfogja,vagy nem....de sztem felfogta,mert mielőtt este elment dolizni,játszott kicsit a srácokkal!Mikor éjjel megjött,meg éppen borozgattunk a szomszédékkal,és hát ugye...khm....hogy is mondjam...szóval olyankor kívánósabb vagyok a szex terén..és mivel már több mint egy hete semmi nem volt,hát megtörtént..-úgyhogy megint ott vagyunk,ahol a part szakad...kezdődik minden előlről---nálunk ilyen a problémamegoldás...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook