Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen a házasságod? Megbántad-e a döntésed? Van-e valami, ami hiányzik? fórum

Milyen a házasságod? Megbántad-e a döntésed? Van-e valami, ami hiányzik? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
470. Médy-25 (válaszként erre: 469. - Alficica)
2009. júl. 22. 07:57
És ilyenkor most mi a terved..hogy látod nem tesz semmit..meg neki így jó!?
469. alficica (válaszként erre: 468. - Médy-25)
2009. júl. 21. 14:32

Nem úgy vettem észre, mint aki gondolkodott volna a dolgokon.

Szerintem ez a felállás neki így jó, ahogy van.

468. Médy-25 (válaszként erre: 467. - Alficica)
2009. júl. 21. 08:21

Szia!


Örülök,hogy jól érezted magad,és remélem a párod gondolkodott egy kicsit kettőtök dolgán,bár kiváncsi vagyok,hogy milyen döntésre fog jutni!

2009. júl. 21. 07:55

Szia mindenkinek!


Újra itt!

Nagyon jó volt az út, az élmények. Végre ki tudtam kapcsolódni. Itthon nem változott semmi, de legalább nyugodtan és jókedvűen kezelem a dolgokat.

466. Niki1 (válaszként erre: 464. - Alficica)
2009. júl. 16. 12:03

Igaza van mandulának, ne a gyerek miatt akard visszaszerezni. Az már régen rossz, ha csak a gyerek miatt marad, később ugyanúgy meg lesznek ezek a gondok. Akkor maradj vele ha Téged is szeret azért akar majd maradni. hidd el egyikőtöknek sem lesz jó ha csak a gyerek miatt maradtok együtt és érzelmek nincsenek.

Amúgy jó búvárkodást, és gondold át közben, mi lenne a legjobb Neked.

465. Mandula71 (válaszként erre: 464. - Alficica)
2009. júl. 15. 21:27

Bocs, hogy így ismeretlenül beleszólok, de azok alapján, amit leírtál, úgy tűnik, hogy egy kicsit rosszul állsz a dolgokhoz. Ne a gyerek miatt menjen hozzád vissza a férjed, hanem azért mert mégis te vagy az igazi neki! Halott ügy, ha csak a gyerek miatt teszi ezt.A kislányotok akkor is lehet neki mindennél fontosabb, ha ti nem együtt éltek. A kettő nem zárja ki egymást. És talán azon is el kellene gondolkodnod, hogy valóban szereted-e a férjed, vagy csupán feltámadt benned valami azért, mert ő most külön utakon jár...

Tudom miről beszélek, voltam ilyen (vagy hasonló) helyzetben. Csak nálunk nem volt gyerek. Visszaszereztem a férjem. Ma már tudom, hogy nem szerelemből, csupán a hiúságomat bántotta, hogy ő akart véget vetni a kapcsolatunknak. 1 évvel később már én mondtam, hogy zárjuk le. Akkor meg ő akarta folytatni, mert rájött, hogy beleszerettem valakibe. 11 évvel ezelőtt váltam el, és tudom, hogy utólag az ember már sok mindent másképp lát. A saját hibáit is észreveszi...

2009. júl. 15. 21:15

Sziasztok!

Megbeszéltük a dolgokat. Hagyunk egymásnak időt, hogy átgondolja a jövőt, hogy feltöltődjön, éljen.

Nekem elég szar, mert tudom, hogy másik nőt ölelget és rosszul vagyok tőle. De tűrök, mert ha végre rájönne, hogy a lánya mindennél fontosabb, akkor újra együtt lehetne a család. Igaz sosem lesz meg az a bizalom, mint az elején, de az előfordulhat, hogy a kötelék közöttünk ersebbé válik. Persze csak ha sikerül vissza találnia hozzánk.


4 napra megyek Horvátba búvárkodni. Egy kicsit legalább én is élek és töltődöm. Elterelődnek a gondolataim.

463. Niki1 (válaszként erre: 457. - Alficica)
2009. júl. 15. 11:42
Szia! Mi van veled, hogyan alakulnak a továbbiak?
462. f8b9e782de (válaszként erre: 457. - Alficica)
2009. júl. 14. 06:48

Szia!

Nagyon sajnálom,nem lehet most könnyű neked.Nálunk is volt hasonló,bár még az elején lelepleződött a dolog.Ennek ellenére mindig bennem volt és van, a bizalom sem a régi és már nem is lesz,a gyanakvás mindig megmarad.

461. Niki1 (válaszként erre: 457. - Alficica)
2009. júl. 13. 21:22

Szia! Nagyon sajnálom, hogy ez történt, de sejtettem, hogy nő van a dologban. Én biztosan nem tudnék bízni benne, ha le is mondana a csajról, sosem lennék benne biztos, hogy meg is teszi.

Mit mondott az ajánlatodra?

460. afb7c53ac0 (válaszként erre: 457. - Alficica)
2009. júl. 13. 16:05
Én elengedném a helyedben. Akkor nagyobb az esélye annak, hogy visszajön hozzád! Ő most nem tud tiszta fejjel gondolkodni. Minél jobban fogod kérni, hogy maradjon, annál inkább akar majd menni. Csak menjen szépen és akkor rá fog jönni, hogy nem is szerelmes, egy illúziót kergetett csupán... Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok és mióta vagytok házasok?
459. Médy-25 (válaszként erre: 457. - Alficica)
2009. júl. 13. 15:53
:(..tyűű..te jó ég...Hát látszik hgoy szereted nagyon,mert ezt is megbocsájtod neki..én tuti már nem tudnék vele lenni :(..Ha már régóta tart neki akkor szerintem ne sok eséllyel állj a dologhoz,hogy miattatok le fog mondani róla..de és erre mit mondott?
458. Castellina (válaszként erre: 457. - Alficica)
2009. júl. 13. 15:36
Nagyon éretten állsz hozzá.
457. alficica (válaszként erre: 456. - Médy-25)
2009. júl. 13. 15:32

Szia!

Van fejlemény, igen rosszak.

Egy lánnyal volt. És mint ma kiderült, már régóta tart és szerelmes.

Erre nem tudtam már mit mondani, és mivel még mindig nagyon szeretem. Megmondtam neki, hogy ha a családja érdekében le tud mondani róla, akkor én mindent megteszek annak érdekében, hogy újra én legyek az első.

456. Médy-25 (válaszként erre: 443. - Alficica)
2009. júl. 13. 10:40
Szia! Van valami változás? Mi a helyzet nálatok? :)Mesélt valamit Szlovéniáról? Vagy valamit..kivel volt..stb.?!
455. f8b9e782de (válaszként erre: 454. - Niki1)
2009. júl. 13. 06:34

Ha kiderül,hogy igazam van,akkor szétválnak útjaink.Már volt egy eset mikor külön utakon járt,még egyett nem nézek el.

Kicsit lejebb már leírtam mit találtam a gépen itthon,meg hazudozik,hogy túlóráznia kell.Még gyűjtöm a bizonyítékokat,aztán számonkérem.

454. Niki1 (válaszként erre: 453. - F8b9e782de)
2009. júl. 12. 10:17
Az nem jó, de akkor már megvan miért viselkedik úgy veled. Mit akarsz tenni ha kiderül tényleg van valakije?
453. f8b9e782de (válaszként erre: 452. - Niki1)
2009. júl. 12. 10:14
Úgy néz ki van valami nőügye.
452. Niki1 (válaszként erre: 451. - F8b9e782de)
2009. júl. 12. 09:54
Köszi mi jól vagyunk, nálunk minden rendben. Mire gyanakszol, mi folyik a hátad mögött?
451. f8b9e782de (válaszként erre: 450. - Niki1)
2009. júl. 12. 09:53

Szia!

Köszi az érdeklődést,nálunk változatlan a helyzet.Minden nap megy a marakodás,most hogy már nem hagyom magam.

Köözben átalakultam magánnyomozóvá,szeretném kideríteni mi folyik a hátam mögött,mert hazudozik.

Ti hogy vagytok?

450. Niki1 (válaszként erre: 449. - F8b9e782de)
2009. júl. 12. 09:40
Szia! Nálatok mi a helyzet? Van javulás?
449. f8b9e782de (válaszként erre: 442. - Alficica)
2009. júl. 12. 09:19

Szia!

Ne csak magadban keresd a hibát.Szerintem mindkét fél hibázik,ki jobban ki kevésbé.A gondokért nem egyedül te vagy a felelős,hanem ő is hibás.

2009. júl. 11. 21:59
Megbántam nagyon. Nem jó.Aranykalitka. 220 a vérnyomásom ha belép az ajtón.
447. Niki1 (válaszként erre: 442. - Alficica)
2009. júl. 11. 21:43
Ez jellemző, mi mindig magunkban keressük a hibát. De sosem biztos, hogy Te vagy csak Te hibáztál. Akkor sem szép, hogy ennyiszer magatokra hagy benneteket és nem is jelentkezik.
446. 40163fd81d (válaszként erre: 442. - Alficica)
2009. júl. 11. 17:36

Igen lehet.

Szerintem a mostani időszakában terhes a szereteted és ragaszkodásod neki.Adj neki időt,ne akard elcsábítani,ne akarj időt tölteni vele mindenáron.

Légy egy kicsit önmagad te is,a gondolataid ne körülötte forogjanak,hanem magad körül.

Nem tudom van -e gyereketek is ,de ha igen ,akkor hagyd rá is egy kicsit,és menj egyedül valahová,bárhová,ahova szeretnél.......

445. Médy-25 (válaszként erre: 442. - Alficica)
2009. júl. 11. 15:13
Szerintem sem egydül volt...azért kideríteném,hogy mégis kivel mehetett..meg ilyen ,hogy meggondolja magát,és nem csütörtökön jön haza,hanem pénteken..ááhh..inkább maradjon kint ha őt nem érdekli hogy a családja meg otthon van! Nem is értem mért egyeztél bele,hogy elmenjen nélküled? Lehet szereted még,de nem érdemli meg...hidd el..és igaz,ha ő is szeretne,akkor nem ment volna egyedül,hanem akkor tervezgeti veled! Én szerintem sem hibáztathatod magad,hogy már nem tudod vissz kapni a férjedet akit szeretsz,mert kapaszkodott volna érted,hogy ez ne ilyen helyzet legyen,és nem hagyta volna el a problémát! Ha viszont szereted még tényleg nagyon..akkor ülj le vele,és mondd meg neki,hogy sokminden történt köztetek,jó is rossz is,de hogy te nagyon szereted,és a rosszra nem akarsz emlékezni csak a jóra...vagy valami hasonlót! Ha nem mondod neki akkor nem tudja,találgatásból a férfi nem fog érteni,ahoz kevés esze van mindegyiknek! Nézd meg,hogy mit reagál arra amit mondasz neki,és ha úgyérzed később hogy őt annyira nem érdekled megint,akkor hagyd a fenébe...nem te vagy a hibás..hanem ő nem akarja! :(..Bár én már akkor közöltem vona vele,hogy haza se jöjjön mikor a fejébe vette,hogy kiruccan nélküled..mondjuk én nem te vagyok..és könnyű ezt mondani tudom...de lehet te foggal körömmel ragaszkodsz hozzá..őt meg már nem érdekli :(! Lehet sok okosságot én sem tudok mondani...de talán segít valamit! :)..
444. afb7c53ac0 (válaszként erre: 442. - Alficica)
2009. júl. 11. 13:14

Kedvesem,

mi, nők azonnal magunkban keressük a hibát. Azért, mert a párod azt sugallja, hogy esetleg te vagy a hibás, ez nem feltétlenül igaz. Ha kiszeretett belőled, annak nem te vagy az oka. Bocs, hogy ezt így kerek-perec leírom, de szerintem van valakije és vele volt Szlovéniában. Ha így van, akkor ez egy undorító és aljas húzás volt részéről. Tiszta vizet kellene önteni a pohárba és elengedni, ha menni akar. Nagyon sok nő elköveti azt a hibát, hogy ha érzi, hogy a másik menni akar, akkor foggal-körömmel kapaszkodik belés és megalázkodik, magát hibáztatja. Na ezt ne csináld. Engedd el... és akkor rá fogsz jönni, hogy nélküle is értékes ember vagy. Ez a legnehezebb, de csak így van esélyed őt visszakapni.

443. alficica (válaszként erre: 441. - Médy-25)
2009. júl. 11. 12:03
Nem munka miatt ment. Kikapcsolódni, világot látni, menekülni tőlem.
2009. júl. 11. 12:02

Sziasztok!

Itthon van épen és egészségesen.

Mindenkinek igaza van. Az a helyzet, hogy volt időm gondolkodni, hogy mi? vagy hogy? történt. És rájöttem, hogy én voltam a hibás. Tény, hogy nem viselkedtem úgy mindig, ahogy azt kellett volna és nem láttam sok mindent, meg rengeteg rossz döntésem is volt, amit nem kellett volna hoznom, de sajnos ezeket nem tudom eltörölni. Nem is figyeltem mindig rá, csak a saját egómmal, büszkeségemmel voltam elfoglalva.

Viszont rendbe akarom hozni, mert még mindig nagyon szeretem. Csak az a kérdés LEHET MÉG?

441. Médy-25 (válaszként erre: 438. - Alficica)
2009. júl. 11. 08:24
Na..most én azt hittem munka miatt van Szlovéniába!!! De akkor mégsem? Csak úgy? Mert akkor az igen gyönyörű húzás volt tőle,és akkor esélyt sem érdemel! Bár ezt te tudod,de ezek után hagynám a francba!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook