Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen a házasságod? Megbántad-e a döntésed? Van-e valami, ami hiányzik? fórum

Milyen a házasságod? Megbántad-e a döntésed? Van-e valami, ami hiányzik? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2009. júl. 1. 10:28
Sziasztok! Én megbántam a házasággom..kár,hogy ő a férjem..kiüthetett volna előbb is a probléma mind egy házaságg és egy gyerek után..így nehezebb,nagyon nehéz! :( Nekem hiányzik a törődés,a bújás,egy kis szeretet..és akárhogy küzdök ezt tőle nem kapom meg,ha én akarok bújni vagy valami akkor "hagyjam békén,most ne..stb.",ha meg ő akkor fogadjam el (amit persze én nem fogadok el,mert már elegem van belőle) :(! így csak vagyunk egymás mellett...úgyérzem kezd kihülni menden,amit már mondtam is neki,de vele még beszélni sem lehet normálisan,mert nem hallgat meg :(..vagy nem érdekli! Már vettem olyan könyvet is ami a házassági krízisek megoldásáról szól,mondom hátha segít..persze segítene is,csak ahoz is két ember kell,és hiába küzdöttem rajta,visszafelé nem azt kaptam meg amit vártam...így azt is feladtam ( ez egy pár év volt)! Sokszor úgy gondolom én vagoyk a cseléd a háznál..ő csak próbál ugráltani,hogy neki kényelmes legyen,aztán mikor nemet mondok mindenre akkor meg még én vagy a bunkó meg a rossz,meg a minden...nincs egy csepp szeretet sem! A rosszat meglátja a jót nem! És a gyerekkel sem játszik,pedig akarta a gyereket ő is,és alig csinál vele valamit..bírkózik vele egy 10 percet azt annyi,ha már autókázni kell vagy valami mást,játszóra levinni..azt már nem ( ki is jelentette)..persze nem hagytam szónélkül de lepergett róla,és csodálkozik,hogy mért küldi ki a gyerek a szobából,meg mért nem akar vele csinálni semmit,meg mért nem hallgat rá,meg ilyenek! De már felvilágosítottam :(! Már sokszor röhejes amiket csinál..! Az a baj,hogy az anyucikája elrontotta,és ezt ő be is vallotta ( már az anyja )..a köldökzsinór közöttük van még :D
2009. júl. 1. 10:19

Bocsi, hogy most válaszolok,de a telefonban megint ment a vita.Szerintem itt nem lesz jó döntés,se jó vége.Igazad van valahogyan rendezni kell.

3 éve vagyunk együtt.Ez idő alatt ez a második eset mikor anyunak segítség kell a részünkről.A másik tavaly volt,mikor mamám meghalt,és rendezni kellett a dolgokat anyunál otthon a dolgokat.Akkor én mentem le a gyerekekkel,hogy ne kelljen minden nap ingáznom.De így is megtettem a páromnak mindent amit tudtam,hogy a lehető legkevesebb rosszal járjon.Akkor is megvolt érte a balhé.

378. biológus (válaszként erre: 377. - F8b9e782de)
2009. júl. 1. 09:54

fúúú... Te aztán jó nagy lekvárban vagy!!! :S

nem irigyellek... Lehet itt egyáltalán jó döntést hozni? Illetve kell? Jobb lenne ha mégis rendeznétek valahogy különben egyiküket el fogod veszteni!

Mióta vagy férjnél?

2009. júl. 1. 09:32

Sziasztok!

Két tűz közé kerültem,és nem tudom hogyan cselekedhetnék helyesen.Sosem voltam még ilyen helyzetben.Most az anyukám és a férjem közé kerültem,pocsékul érzem magam.

Édesanyám itt van nálunk pár hete,mert egy balesetben eltört a karcsontja,a jobb kezén.Most már gyógytornára jár vele,egyre jobb,és a jövőhéten menni akar haza.Mivel a házasságom nem a legfényesebb eddig sem,ez most újabb feszültség.

már jó ideje érzem köztük az ellentétet.Anyukám most látja miben is élünk,mert nem járok hozzá panaszkodni.Párom pedig nem nagyon akar tolerálni egy-két helyzetet,ebből kifolyólag oda-vissza szurkálnak egymásnak.De tegnap volt a legdurvább.Párom szerint anyukám minden nap beleköt,és szerinte most már elég jól van hogy hazamenjen.Mindkettőnek van igaza.Javasoltam a páromnak üljön le vele négyszemközt beszélni,ne legyek én a közvetítő köztük.A párom erre azt monta készüljek fel mert abból tuti nagy balhé lesz.

Nem tudom mit is tegyek.Anyu eddig rengeteget segített nekünk,és most ő kényszerült a mi segítségünkre.Most mondjam mejál haza?Párom azt mondta inkább nem jár haza,vagy csak beül a gép elé.A gyomrom egy nagy görcs,félek nagy balhé lesz,akkor hogyan legyek kettőjük közt?

376. 40163fd81d (válaszként erre: 375. - C8012ab2c6)
2009. jún. 29. 22:25
Oké,vágom:)
375. c8012ab2c6 (válaszként erre: 373. - 40163fd81d)
2009. jún. 29. 22:17
amíg egy kapcsolatban minden működik,észre sem vesszük az esetlegesen felénk áradó érdeklődést,mert nem vagyunk befogadóképesek!és mi sem tekintgetünk másfelé..mert minden úgy jó,ahogy van.De ha nem jó a kapcsolat,akkor meglátjuk,"befogadjuk"egy másik közeledését..esetleg még jeleket is adunk,hogy már befogadóképesek vagyunk..Valami ilyesmit akartam mondani!!
2009. jún. 29. 22:09

Sziasztok,


Kicsit visszaolvstam, ez borzasztó, hogy van akivel így beszél a Férje. Én személy szerint nem nyilatkozhatok 1 év házasság után..mert az képmutatás lenne, hisz imádjuk egymást, nincs ilyesmi.


De a szüleim 33 év után soha nem beszéltek csunyán egymással, Édesapán tiszteli anyut nagyon...kézenfogva járnak, pusziszkodnak..nekem ez a normális.


Nem is értem, egy férfi hogy alázhatja meg ennyire a feleségét, és a feleség hogy jut el oda, hogy ezt elfogadja és már az első "próbálkozásnál" nem folytja el ezt.

373. 40163fd81d (válaszként erre: 372. - C8012ab2c6)
2009. jún. 29. 22:03
Ezt nem értem.
2009. jún. 29. 22:00
és talán ezért,vagy nem ezért,de "befogadóbban"éljük az életünket...Ugye értitek,mire gondolok???Mert ahol minden oké,abban a kapcsolatban a "befogadóképesség"megszűnik..
2009. jún. 29. 21:47

amint látom, akik itt beszélgetnek, senkinek sem jobb az élete a másiknál. azért írom ezt, mert én is hasonló cipőben járok.

mi már ott tartunk, hogy szinte nem is beszélünk egymással.

2009. jún. 29. 21:30

És azzal el van intézve,hogy csak viccel!!

Én értem a viccet!És néha még el is fogadnám..na de mindig??

369. biológus (válaszként erre: 367. - Ddadf0eb14)
2009. jún. 29. 21:10

Egyetértek! Ez felháborító...

Tulajdonképpen amit tőlem ezért egy férfi kapna, azt biztos nem tenné az ablakba... szomorú hogy ilyen korlátoltság még létezik a huszonegyedik században.

368. alficica (válaszként erre: 366. - C8012ab2c6)
2009. jún. 29. 21:04

Erre már nem tudok mit mondani.

Szerintem velünk van a baj :-)

Az is gond, hogy akarja, és az is, ha nem.

:D

2009. jún. 29. 20:42
....És hol a meghittség? Szerintem még 20-on, 30-on évnyi házasság után sem megengedhető ez a hangnem. Kinek van így kedve ágyba bújni? Már bocs, de mintha egy k...vát szólítana le. huh! Most kiakadtam!!!!
366. c8012ab2c6 (válaszként erre: 365. - Alficica)
2009. jún. 29. 20:37

Óh,azok simogató szavak!!Nálunk a piros betűs napokon:ma csak cumizol szivi??

Egyéb napokon,ha hamarosan hazaérnek a gyerekek az iskolából:Na ,akkor ma sem ugrunk!!

Általában meg,szinte minden nap:ugrunk,bébi?

Na ehhez mit szóltok??

365. alficica (válaszként erre: 363. - C8012ab2c6)
2009. jún. 29. 20:30

Igen. Ez ismerős. De ehhez valahogy én már hozzászoktam.

A hasonló mondatok, hogy: Mi van elefánt?, Nagy maci. és hasonlók, már nem zavar annyira.

De az, hogy semmibe vesz, pedig nincs oka rá, teljesen kikészít.

Folyton azon agyalok, vajon mit rontottam el? Hol hibáztam?

Tudom nem vagyok tökéletes és nem is szeretnék az lenni. Vannak hibáim, és próbálok is azokon változtatni, mégis be kell látnom, hogy semmi értelme. Egyedül maradtam.

Se barátok, se férj, sem senki, aki egy kicsit is figyelne rám.

Lehet, hogy ez egoizmus, de én úgy érzem szükségem van valakire, aki a támaszom lehet.

Egy mélyebbre kerülök és nincs, aki megfogja a kezem.

2009. jún. 29. 19:53
Ezek a pasik sokszor nem is hiszik egy beszólással hogy bele tudnak mászni a bögyünkbe. És akkor csak hozzáteszik vicceltem. Én sokszor zokon veszek mondatokat. De hát miért nem értik meg nem mindig vagyunk vevők a vicceikre...
363. c8012ab2c6 (válaszként erre: 362. - Alficica)
2009. jún. 29. 18:03

Szia!!Hát hallod,neked sem lesz könnyebb egyik nap sem ,a másik után..

Én is ma próbáltam beszélni a férjemmel,hogy mellőzze a megalázó beszólásait,mert a falra mászok tőle!!!!Hát megint ugyanazt mondt,mint mindig:csak viccelek,nem gondolom komolyan!!Hát kössszzzz!!!

362. alficica (válaszként erre: 361. - Niki1)
2009. jún. 29. 17:57

Én is sajnálom.

Nem. Nem mondott semmit. Állítólag fájt a gyomra és azért aludt el.

Hmmm.

361. Niki1 (válaszként erre: 358. - Alficica)
2009. jún. 29. 09:05
agyon sajnálom! Pedig kezdtem reménykedni, hogy alakul nálatok a helyzet. Nem mondtott semmit, nem kért bocsánatot?
360. mgagi (válaszként erre: 359. - Alficica)
2009. jún. 29. 09:04
Hát erre nem tudok mit mondani. Hogy aludhat el hogyha egyszer megbeszéltltek hogy elmentek moziba. Ez az ő részéről szomorú:-((((((
2009. jún. 28. 22:34
Tuti reggel megint dagadt szemmel ébredek.
358. alficica (válaszként erre: 356. - Niki1)
2009. jún. 28. 22:33

Hmmm...

Sajnos nincs mit mesélnem nem mentünk kirándulni, mert reggel esett, délután meg találkozója volt.

Az este mozi is elmaradt. Elaludt.


Hát ez van. Nem leszek én már boldog. Pedig nagyon hiányzik. Nem kellene sok milló, sem valami csicsa-micsa kocsi, meg ilyenek. Csak egy kis figyelmet szeretnék, hogy úgy érezzem fontos vagyok. Vagy legalább is érek valami.

2009. jún. 28. 21:49
Megint veszekedtünk egy csomót a hétvégén...
356. Niki1 (válaszként erre: 354. - Alficica)
2009. jún. 28. 21:42
Szia! Hogy alakult a hétvége? Remélem minden oké volt.
355. 673567bc24 (válaszként erre: 353. - C8012ab2c6)
2009. jún. 28. 07:34
Pontosan azért mert tudja,hogy mit akar,csak közben azt is,hogy ezzel felrúgna maga mögött 2 családot!A férfiak jól el tudják néha rejteni az érzelmeiket,és teljesen úgy jön le nekünk mintha valami bajuk lenne,pedig igazából mélyebb érzéseik vannak,még ha ezt sokan nem is hiszik el,vagy mi nem tapasztaljuk!:-)
354. alficica (válaszként erre: 349. - 673567bc24)
2009. jún. 27. 22:07
Így van!
353. c8012ab2c6 (válaszként erre: 352. - 673567bc24)
2009. jún. 27. 22:05
És szerinted mitől furcsa??Mert nem akar semmit,vagy azért mert nem tudja,hogy mit tegyen??
2009. jún. 27. 21:15
Elolvastam!Furcsa a srác viselkedése...tartózkodó,mert fél!Ne aggodalmaskodj!Lesz ez még jobb is!:-)
351. 673567bc24 (válaszként erre: 350. - C8012ab2c6)
2009. jún. 27. 20:50

Nanááá,már "megyek" is olvasni! :-)


Én is gondolkodtam rajt,elég érdekes életet élek,csak az a baj,nincs időm irkálni!:-)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook