Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milupa Fermentált fórum

Milupa Fermentált (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2014. szept. 9. 21:40

Sziasztok! Hátha még valakinek segítek:

Német honlapokat olvasgattam, és egyetlen egy olyan Németo-ban forgalmazott tápszert találtam, ami fermentált - Milupa Milumil Mild 2 a neve, 6 hós kortól adható (de Németo-ban van 1-es megfelelője is 0 hós kortól). Kintről megrendelni kb dobozonként 5000 Ft lenne, de ma láttam a Bp. Köki terminál Müllerében, elvileg minden Müller forgalmazza mostantól, 3650 Ft, ha gondoljátok, nézzetek utána!!!!

Remélem segítettem... <3

2014. aug. 13. 18:50
Igen,persze kóstolom.. Én is erre gondoltam,hogy vagy a tápszer intézte el,vagy még nincs rá felkészülve a szervezete... Kb mint ha tudná hogy az rossz neki,és ne adjam... Esküszöm olyan fejet vág... És most is jól megszenvedett... Igen édes volt az alma,botmixerrel nagyon pépesre darálom,és pici tápszert teszek hozzá,úgy szoktam. IGen,majd megbeszélem vele,de látszik rajta hogy nem jó neki,és pár órával utána keservesen sír... napi 1 kaki a max, normál állagú,most alma után pár órával 2x volt nagyon sok és híg... Amég most nem adtam pár napig,nem volt semmi gond. A kiütést meg egyáltalán nem kenjük,és szinte már teljesen elmúlt. Szerintem jó lesz a pepti.. Ha nem kap mást,már nem is sír,néha 1-1 puki,de az se erőlködősen...
161. Derya (válaszként erre: 160. - BlueJasmine)
2014. aug. 13. 14:19

gyanitom, hogy a gyermeked belrendszere jol tonkrement azoktol a tejes tapsz@roktol...

tudod, hogy nem e betu hianyzik a @ jel helyerol... :-D


azt gondolom kicsit varnod kene, hogy regeneralodjon, es utan ujra probalni.

de beszeljel errol is a gasztro dokival, ha hivod majd, kerd kia velemenyet. en nem avgyok orvos, csak a tapasztalatbol irom, illetve amennyit tudok sajat magam. :-)


az alma edes egyebkent?

en mindent megkostolok, mielott a gyereknek adom. :-)

a banant nem szereti?

szerintem eroltetni semmikeppen sem kell, mert az nem lesz jo.

az almat csak lereszelted es ugy probaltad?

meg nekem regen azt tanacsolta a vedono, hogy pici tapszerrel keverjem, hogy az ize ismeros legyen.

de mondjuk en nem csinaltam, mert nem volt ra szukseg.

de a ti esetetekben szerintem varni kene egy kicsit, mondom, hogy a belrendszere kicsit helyrejojjon.

a belbolyhai tutira teljesen tonkrementek a tejes vacakoktol.... :-(

160. BlueJasmine (válaszként erre: 159. - Derya)
2014. aug. 13. 14:06
Alapvetően az,hogy nem kell neki más a tápszeren kívül. És szerintem nem is bírja... Reggel 9 körül tuszkoltam belé egy kis almát,de már a 3. kanálnál sírt... Pedig viccesen is próbálom,ahogy abbahagyom röhög,de nem kér semmit,már cumisüvegből sem eszi meg... Utána dél körül jött a keserves ordítás, kb fél2-ig,utána kijött belőle minden jó híg kaki formájában... És csak a tápszer kell...
159. Derya (válaszként erre: 158. - BlueJasmine)
2014. aug. 13. 12:52
mi abaj a hozzataplalassal. nem tudok segiteni?
158. BlueJasmine (válaszként erre: 157. - Vicamaca)
2014. aug. 13. 10:23
Köszi,aranyos vagy! :) Már csak a hozzátáplálással vannak bajok... De remélem hamarosan megszokja... :(
157. Vicamaca (válaszként erre: 155. - BlueJasmine)
2014. aug. 13. 09:55
Ja igen, olvastam, örülök, hogy végre nálatok is rendeződni látszik a helyzet!
2014. aug. 13. 09:00
A Komfort nekünk sem jött be... :(
155. BlueJasmine (válaszként erre: 154. - Vicamaca)
2014. aug. 13. 08:59
Én Hippet nem próbáltam,de már valószínűleg nem is fogok,mert kiderült szerencsére mi a gond! :)
2014. aug. 13. 07:36

Milumil Comfort eredménye: zöld, fura szagú kaki, bár tény, szorulása nem volt, de ennyivel nem egyezünk már ki..

Hipp eredménye: normális kaki, nagy öröm!

Kitartást mindenkinek a tápi próbálkozásokkal!

2014. aug. 12. 22:48
Na mondjuk ma nem kakált,ami tőle fura. De ez a 3 nap... Már meglátjuk :) Remélem jobban van. De ha mellette vagyok reggeltől estig,akkor vagy nem fáj a hasa,vagy nem édekli :D
152. BlueJasmine (válaszként erre: 151. - Derya)
2014. aug. 12. 22:47
Szióó,köszi aranyos vagy hogy érdeklődsz... Hát igazából most nem tudom eldönteni a hiszti meg a hasfájás mértékét... Az utóbbi 1 hétben annyit mentem vele,hogy nem lehet egy pillanatra sem egyedül hagyni. Ugye non-stop velem volt,ismerősöknél nem tettem a földre,kanapén mikor hol feküdtem ültem mellette... És most ha felállok mellőle ordít :D De a kiütés mint ha most kenegetés nélkül is enyhülne... Bukni szokott,és olyan nagyon sűrű valamit. az fura, mert a tápszer egyáltalán nem sűrű... Most már megvárom a pénteket,ahogy javasolta a gasztro-s doki... De úgy tűnik most nincs baj,csak hisztis lett picit :D
151. Derya (válaszként erre: 150. - BlueJasmine)
2014. aug. 12. 10:23
szia, mi ujsag?
150. BlueJasmine (válaszként erre: 149. - Derya)
2014. aug. 11. 08:08
Igen de O mar 3 honapja 4 orankent evett... Mindegy ma semmi mast nem kap mert reggel meg Apa adott neki almat tegnap es azt regen sem birta... Aztan ha sir kaja... Es majd meglatjuk de a kiutesek hatarozottan jobbak :)
149. Derya (válaszként erre: 148. - BlueJasmine)
2014. aug. 10. 23:13

hat ha ehes, akkor persze hogy sir.

ebben a korban altalaban meg kb 3 orankent esznek.

2014. aug. 10. 21:55
A kiutes szinte teljesen elmult,de most ma eleg siros volt es sokat is pukizott... Viszont nem akartunk par napig kiegeszitest adni,hogy latszodjon hogy milyen a tapszer,es igy nagyon ehes,lehet azert sirt,mert a szokasos 4 helyett 3 orankent evett volna es erre kb nap vege fele jottunk ra... Na most nem tudom mit csinaljak... A kiutes elmulhatott a kenocstol is gondolom....
147. BlueJasmine (válaszként erre: 145. - Derya)
2014. aug. 9. 19:34
Akkor jó. Igen, az utóbbi pár naphoz képest sokkal jobb! Mert mondom, 5 percenként,nagyon büdöseket pukizott...
146. Derya (válaszként erre: 143. - BlueJasmine)
2014. aug. 9. 19:24
rosszizu nekunk, de a baba ezt nem tudja meg.
145. Derya (válaszként erre: 142. - BlueJasmine)
2014. aug. 9. 19:23

ha tud pukizni, az jo. ha nincs folfujodva, akkor valoszinuleg jo eddig. :-)

de hat ezt te latod... :-)

144. Derya (válaszként erre: 143. - BlueJasmine)
2014. aug. 9. 19:22
hat iszonyuan budos, es rosszizu nekem, de a kislanyom szivesen megette, nem volt valogatos.
2014. aug. 9. 19:19
És egyébként azt a tápszert mennyire ette meg a babád?Azt mondta az orvos,hogy azok már nagyon rosszízűek. Én ettől is félek,mert kezd válogatós lenni... :/
142. BlueJasmine (válaszként erre: 140. - Derya)
2014. aug. 9. 19:17
Háát volt hogy evett sütőtököt és egy óra múlva ott volt a kakiban :D De ritka... Most legalább nem ordít kegyetlenül egész nap... Szerintem jobb,és most a pici sírás elalvás előtt volt,de jött puki is közben.. Annyira nem fújja fel,mert tegnap pl már szinte 5 percenként pukizott... Ma kb 2-3szor
141. Derya (válaszként erre: 140. - Derya)
2014. aug. 9. 19:15

pontositok:

tehat nem valt be az extenziven hidrolizalt tapszer...

140. Derya (válaszként erre: 138. - BlueJasmine)
2014. aug. 9. 19:04

nem tudom, a te babad emesztese mennyire gyors.

, ha mar enne mindent, vagy valami olyat ami megismerheto a szekletben, :-D

pl cekla, akkor tudnad, hogy mennyi ido alatt halad vegig a taplalek az emesztocsatornan, de szerintem 1-2 napnal nem tobb.

nem biztos, de lehet....

nalunk volt enyhules a hidrolizalt tapszerre, de a gorcsok ujrakezdodtek, vegul a Neocate lett jo ez teljesen tejmentes, csak aminosavakbol all.

de hatha jo lesz a te babadnak ez is.

egyelore ugy tunik, hogy igen. nem?

2014. aug. 9. 18:59
Gondolom még a régi is a szervezetében van...
138. BlueJasmine (válaszként erre: 137. - Derya)
2014. aug. 9. 18:59
Nincs,de azért most az előbb pont volt egy kis sírás aztán puki... Most ha ez jó,akkor már mindennek tökéletesnek kellene lennie így 4 evés után?!
137. Derya (válaszként erre: 136. - BlueJasmine)
2014. aug. 9. 18:52
nincs felfuvodva.
136. BlueJasmine (válaszként erre: 135. - Derya)
2014. aug. 9. 18:51
Hát nagyon remélem. A fura az benne, hogy most ott erősebb,ahol nincs rajta ruha. A kezén... A hasa sokkal szebb :)
135. Derya (válaszként erre: 134. - BlueJasmine)
2014. aug. 9. 18:49
akkor lehet, hogy jo lesz.
134. BlueJasmine (válaszként erre: 133. - Derya)
2014. aug. 9. 18:08
A hasán mint ha múlna a kiütés a meleg ellenére, viszont sírás még nem volt ma :) Csak keveset eszik belőle. Mondjuk ezt nem is beszéltem meg a gasztrossal,mert ugye nem mondta,nem volt evidens,és erre nincs ráírva mint az összes többire. Általában 200at evett,ebből olyan 120-at. De a meleg miatt is lehet. De ha leteszem azonnal evés után akkor sincs bukás (mint eddig 3 órával utána is)... Nagy pukik se voltak,talán egy-kettő.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook