Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Eszik valakinek a babája Milupa Pregomin tápszert? fórum

Eszik valakinek a babája Milupa Pregomin tápszert? (tudásbázis kérdés)


18. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 17. - Racznecsik41)
2012. jan. 16. 14:18
Másfél éve írta ezt...
2012. jan. 16. 14:15

szia suzanne, az én kisfiam eszi ezt a tápszert ha van felesl

eges tápszered kimaradva szivesen átveszem, fizetek érte!ha kimaradt akkor keress meg:racznecsikaniko@gmail.com,0630-897-2758-as számon elérsz!köszi.

16. db5df1d25b (válaszként erre: 2. - Suzanne7)
2010. jún. 10. 16:45
Az én kisfiammal szó szerint ez volt a probléma amikor elkezdtük ezt a tápszert, de egy két hét alatt elmúlt. Szerintem hozzászokott. A szagáról én is azt gondoltam, hogy gyomorsav jön fel neki. Szólj a dokinak azért.
15. xti_
2010. jún. 9. 09:33
bocs, a szóköz billentyűm néha nem működik, azért írok mindent egybe.
14. xti_ (válaszként erre: 12. - Suzanne7)
2010. jún. 9. 09:32

az énkisfiam (péntekenlesz 3 hónapos) is így volt a tápszerrel. állandóan büfizett, nem csak evés után, olyan hatalmasakat, hogy azt hittem, a gyomra is kijön. fájt neki,soha nem tudott aludni, mert mindig fel kellett kapkodni a büfihez. a hasa is folyton fájt, és retteneteseket rottyantott, aztis nagy fájdalmak után. nem volt olyan tápszer, amitől ne így lett volna. már majd' megőrültem, állandóan cipelnem kellett, sose tudtam letenni, mert ordított fájdalmában.

szerencsére az rtl-klubos aranyasszony teájától lett végre tejem, és azóta aranyéletünk van. eszik, alszik, sose sír.

13. suzanne7 (válaszként erre: 11. - Starmama)
2010. jún. 8. 22:39

Az evéssel nincs baj, megeszi és a súlya is szépen gyarapszik:).

Remélem csak a kis gyomrának kell megszoknia ezt az új tápszert és hamar elmúlik ez kellemetlenség nála.

12. suzanne7 (válaszként erre: 10. - Zsanci79)
2010. jún. 8. 22:37
Azzal nincs is gondom,hogy büfitik,csak a szaga más annak a "nyálas tápszernek" ami visszajön mint a sima büfinek a tejcitől vagy a másik tápszertől.Alapjába véve nem bukott sem a tejtől,se a másik tápszertől,talán összesen egyszer vagy kétszer,ha előfordult.Ami még zavar,hogy nagyon sír mikor büfizik,nehezen tudom megnyugtatni:(.
2010. jún. 8. 22:24
Az a lényeg, hogy szívesen egyen és gyarapodjon. Az én legkisebbem is rengeteget bukott, és tényleg kinőtte ő is, amint elkezdett fordulni és kapott főzelékeket is.
2010. jún. 8. 22:19

Szia!

Kisfiamnak is ezt adták, de végül is nem lett tejfehérje allergiás. Ő is bukott, de ő alapjáraton a tejcitől, tápszertől, meg ettől is.

Van sűrítő is (Nutrilon)de azt sehogy nem tudtam odaadni neki. Úgyhogy Ő kinőtte olyan 6 hónaposan a bukást.

Amit előtte evett, vagy az anyatejes táplálásnál nem bukott?

Amúgy az jó ha büfizik, és ha csak egy kicsi csorog vissza az nem gond. Láttad volna az én fiamat!

Lehet azért is büfizik többet, meg jön egy kicsi vissza, mert cumisüvegből való táplálásnál több levegőt nyel.

9. suzanne7 (válaszként erre: 7. - Starmama)
2010. jún. 8. 22:07
Köszönöm, Ő a mi Drága Kincsünk:)
2010. jún. 8. 22:06
Sajnos itt nálunk nincs lehetőség arra,hogy mástól hozzunk anyatejet:(.Nagyobb városokban biztos lehet,de itt a kis városkánkba sajnos nincs:(.
2010. jún. 8. 22:02
Amúgy édi a baba nagyon, gratulálok! Az orvos is biztos jót akar, de csak te tudod, hogy jó-e ez a babádnak, vagy nem.
2010. jún. 8. 21:59
És ha beszélnél a védőnővel, hogy tudna-e valakit, akitől hordhatnátok az anyatejet? Van anyatejgyűjtő, ha jól tudom, pont az ilyen babáknak.
2010. jún. 8. 21:54

Ez már a második tápszer amit felírt a doki,és rendelőbe a számítógépes rendszerbe nem nagyon van nekik más fajta:(, no meg ezeket 90%-ba támogatja a tb és nem "szeretik",ha sűrűn váltogatja az ember:(,mintha szegény gyerek tehetne róla,hogy rossz az íze:(...

Sajnos tejcsim már nincs, legeslegnagyobb bánatomra:'(.

2010. jún. 8. 21:50
Anyatejet nem bírja, vagy nincs tejcsid?
2010. jún. 8. 21:49
Szegénykém. Próbálj meg íratni másikat. Esetleg előtte érdeklődj a védőnőnél. Ők si kapnak termékmintákat, szerintem tudniuk kell melyik tápszer mit tartalmaz...
2010. jún. 8. 21:26
Kislányomnak(2és fél hónapos)ezt írta fel a gasztroenteorológus,mert nagy valószínűséggel tejérzékenysége van.Nem lenne probléma ezzel a tápszerrel,ha nem büfizne tőle rengeteget és bukik is vissza egy picit nyállal,de nem tápszer szaga van hanem olyan fura és egyből sír,mert szerintem rossz íze lehet.Járt így valaki?Mit tegyek?
2010. jún. 8. 21:17
Eszik valakinek a babája Milupa Pregomin tápszert?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook