Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milupa Fermentált fórum

Milupa Fermentált (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
133. Derya (válaszként erre: 132. - BlueJasmine)
2014. aug. 9. 12:24
szia, hogy van a kicsi?
132. BlueJasmine (válaszként erre: 131. - Derya)
2014. aug. 9. 00:15
Koszi, nektek is! :)
131. Derya (válaszként erre: 130. - BlueJasmine)
2014. aug. 9. 00:10

igen, talan jo lesz. remeljuk. :-)

jo ejszakat!

2014. aug. 8. 23:31
Egyebkent nem elkiabalni akarom,de reggel ota nem kapott bena tapszert estere meg az ujat,es minden uvoltes,kinlodas nelkul egyedul elaludt :) na ilyen meg sosem volt :) imadkozoom :) egyebkent azert tejsavo van meg ebben mert az alapveto amire gyanakszik a tejfeherje.. Utana jon a tejsavo,tejcukor... Na de hatha ez is jo mar vegre :)
2014. aug. 8. 23:29
Igen azt mondta,hogy ugymond a lightosak kozul a legerosebbel kezdi,de direkt nem irt sokat,csak szep fokozatosan akar lejjebb menni a kivont dolgok mertekeben... Mondjuk ez szimpi,mert attol feltem h nincs konoly baj,megszokja es kesobb lesz emiatt baj... Hat remelem mar ez eleg lesz,ha pedig nem,akkor valami lac valamirol beszelt de nem volt idom megjegyezni... Viszont most kutakodok az immunologiarol,mert a szemesz javasolta (gyerekorvos nem latja indokoltnak)... Es hogy nem all messze a gasztrotol... Pl ekcema,borbetegseg,szem utalhat autoimmun betegsegre... Nem tudsz jo magant,ahol nem kell sokat varni? Abbol nem talaltam olyan sokat,mint gasztrobol... Hat en is remelem nem kell fizetni,de vissza nem rendelt,majd fel kell hivnom,gondolom ha ugyan olyan vagy rosszabb akkor vissza kell menni....
128. Derya (válaszként erre: 127. - Derya)
2014. aug. 8. 22:22

mar megtalaltam a neten, ebben van tejsavofeherje. :-(

azert jol figyeld a kicsit, ha nem javul irjon fel tejmenteset.

remelem, a kontrollert mar nem ker penzt ha szukseges lesz...

127. Derya (válaszként erre: 126. - BlueJasmine)
2014. aug. 8. 22:18

az tenyleg huzos, de ha a gyerek jobban lesz, akkor megeri.

ez mi ez a pepti?

ha jo az uj tapszer, akkor hamar elmulnak a kiutesei.

2014. aug. 8. 20:47
Most értünk haza :) És igen... Tejfehérje allergia... Peptit írt az orvos, jövő héten pedig majd konzultálni kell vele,ha nem jó,akkor másik... a gyerekorvosunkat meg legszivesebben szájba veregetném,de az már biztos,hogy másikat keresek! Sőt.. Ma másikhoz vittem,az is azt mondta hogy melegkiütés.. Amit kapar a gyerek és ordít. Amúgy ekcéma... Mindegy... Köszönöm azért a letolást,lehet az is besegített! :) Mondjuk azért 26ezerért felírni egy tápszert kicsit húzós volt :D De ha nem lesz baja akkor megérte! Bármennyit... De nem vettek tőle vért meg semmi. Csak írtak valami keverős krémet,meg a tápszert.
125. Derya (válaszként erre: 124. - BlueJasmine)
2014. aug. 8. 18:25

hmmm.

majd ird meg legyszu, hogy mit mondott az orvos, most mar nagyon kivancsi vagyok.

124. BlueJasmine (válaszként erre: 123. - Derya)
2014. aug. 8. 18:10
icipicit,de maximum nem vörös csak piros. ha nagyon sokat fürdetjük meg hintőporozzuk. meg kenem is sudocremmel,de semmi nagyobb javulás...
123. Derya (válaszként erre: 121. - BlueJasmine)
2014. aug. 8. 17:45
ha melegkiutes, akkor az huvosebb ido eseten halvanyul. ez olyan?
122. Derya (válaszként erre: 119. - BlueJasmine)
2014. aug. 8. 17:44
hu ez nagyon jo, orulok.
2014. aug. 8. 17:04
Ja,és az állítólagos melegkiütéseit úgy vakarja,hogy sírni tudnék. És már nem csak a hasán a hátán meg a nyakán van,hanem a fején meg a kezén is... És evés után felerősödnek.
2014. aug. 8. 17:02
És mostanában a nagyon híg mindig zöld... A kemények meg változóak,de olyan kemény olyankor,hogy ordít közben,és úgy erőlködik hogy vörösödik a feje... Ezt is hiába mondtam...
119. BlueJasmine (válaszként erre: 118. - Derya)
2014. aug. 8. 17:00
Általában vagy 2x nagyon híg,vagy ha épp szorulása van,akkor 5x nagyon kemény kis bogyók... De épp most sikerült a 10. gasztron mára időpontot kapni... 7re megyünk!
118. Derya (válaszként erre: 117. - BlueJasmine)
2014. aug. 8. 16:34
hanyszor van szeklete egy nap?
2014. aug. 8. 16:27
számat, nem foglalkozik vele senki... Elküldte a szemész dokinő immunológiai kivizsgálásra, mert a szaruhártya gyulladás mögött sokszor ez áll... Mármint kérte a gyerekorvosomat hogy utalja be.. Na azt mondta hogy szerinte nem indokolt,és nem utal be. Most akkor?? :@ :( Evéssel mi legyen? Örültem volna ha végre egy evésnél eszik annyit,hogy kiváltsam a tápszert,nem hogy egyszerre háromnál is... Esélytelen és lehetetlen... Főleg hogy mondom utálja,ordít,és kész...
2014. aug. 8. 16:25
Épp most próbáltam megetetni sütőtökkel,evett 5 kanállal,azóta ordít... Most ebből akkor mennyi az adagja? Honnan írathatok olyan tápszert? Itt mindenki gyökér,kezdődött ott,hogy 2 hetes korában elküldött a szemész,hogy nincs semmi baja,fél évig járkáltunk,mire a 4. szemész megállapította hogy vírusos szaruhártya gyulladása van,ami nem mellesleg nagyon veszélyes. És ez sem javul. Én szeretnék egy teljes kivizsgálást... De téphetem as
115. BlueJasmine (válaszként erre: 112. - Derya)
2014. aug. 8. 16:24
Pontosan minden a gasztro-s tünetekből. Az AR-en kívüli tápszer mindegyikétől bukik,de még 3 órával evés után is... Feszíti magát hátra, és biztos vagyok benne hogy nagyon fáj a hasa,megtornáztatom,pukizgat... Egyiktől iszonyatos hasmenése van, a másiktól szorulása, és persze a kiütések,ami 97%ban a hasán meg a hátán vannak, a kezén most egyre több,meg a fején kevesebb... Kb ennyi...
114. 1ff4de00b4 (válaszként erre: 105. - BlueJasmine)
2014. aug. 8. 13:47

Kétszer tápszert..de gondolom úgy értették,hogy mellete kapjon fözeléket, gyümölcsöt.

anno 16 éve a lányom kapott valami mindenmentes tápszert..Jó drága volt.

Meg olyan homok szine..de bevált.Mondjuk a neve nem jut eszembe..

113. Derya (válaszként erre: 111. - BlueJasmine)
2014. aug. 8. 13:38

basszus, ezek nagyon, de nagyon hulyek... :-(

2 es fel honaposan, megall az eszem...

nem csoda, ha ordit a ygerek...:-(

112. Derya (válaszként erre: 110. - BlueJasmine)
2014. aug. 8. 13:38
BlueJasmine, most, per pillanat milyen panaszai vannak a babadnak?
111. BlueJasmine (válaszként erre: 109. - Derya)
2014. aug. 8. 13:37
Ja,és 2 és fél hónaposan kezdtem almával (védőnő tanácsára),de kb 3 hónapos koráig zöldet kakált tőle,és szenvedett, tehát nem sűrűn adtam...
110. BlueJasmine (válaszként erre: 109. - Derya)
2014. aug. 8. 13:36
Én is főztem,vettem is üvegeset,egyik sem... Próbáltam almát,barackot,banánt (ezt szereti de megfogja a hasát), zöldborsó,répa,krumpli,sütőtök. Ezeket próbáltam már bébiételből és sajátot is. Egyedül a sütőtök megy,és minimálisan. De mit csináljak mikor ordít,és rá se hajlandó nézni semmire,csak akkor hagyja abba,ha kap tápszert?? Egyébként a jóéjt papi cuccból nem kap annyit,kb hetente egyszer, mert fölösleges felbontani,hogy a felét kidobjam... Szerintem már 2 hete nem is kapott, csak Milumil HA rizspépet. Azt is mértékletesen. Túlnyomórészt csak tápszert kap,mert nem hajlandó mást enni... Hivogatom a magán gasztro-t csak csütörtökön rendelnek, de viszem is jövő csütörtökön,aztán meg valahogy elintézem a Heim Pált.
109. Derya (válaszként erre: 107. - BlueJasmine)
2014. aug. 8. 13:31

mikor kezdted a hozzataplalast es hogyan, mivel? miket adsz neki, fozol ra?

nehez tejmentes kesz bebietelt venni, de van par fele.

108. Derya (válaszként erre: 107. - BlueJasmine)
2014. aug. 8. 13:30

meg most kell elkezdened a hozzataplalast, konyorgom, hat tenyleg hulyekkel vagy korbeveve... :-(

nem is csodalom mar, hogy ennyi problemad van. :-(

na, boc, most olvasom. hogy jo ejt papi...

nem tudom mi az, de megnezted, hogy van-e benne tej?

mindenkeppen gasztro doki kell.

elobb probald a heim palt felhivni, hivd fol az osztalyt, kerdezd meg mit tegyel.

ha sokara ad idopontot, akkor meg vidd el maganorvoshoz.

ez a problema szerintem enm tur halasztast... :-(

107. BlueJasmine (válaszként erre: 106. - Derya)
2014. aug. 8. 13:26
Mármint hogy 2x tápszer, 3x rendes kaja. De akárhogy imádkozom bele a kaját nem eszi,csak nagyon keveset,aztán ordít addig,amég nem kap tápszert... Ő ezt mondta. És próbálom is,de egyszerűen lehetetlen,nem túlreagálom... Meg nem is kényeztetem el, nem ugrok első hangra,és akárhogy próbálkozom nem megy. Sütőtök meg jóéjt papi és ennyi... Abból is max negyed üveggel aztán ordítás. És rá se néz a kanálra,levegőt sem vesz,addig sír amég nem kap tápszert. Most mit csináljak? Kerestem magán gasztro-t... Elviszem oda,de mindenképp el kéne jutnunk a Heim Pálba már csak az összefüggések miatt is...
106. Derya (válaszként erre: 105. - BlueJasmine)
2014. aug. 8. 13:06

ezek de hulyek....

egy 6 honapos gyerek napi ketszer egyen????

miert nem kerdezel vissza????

megall az agyam. :-(


es miert kerdezed, hogy lehet, hogy ez-e a baj?

ha jol emlekszem, nem szopik, pici meg, mast nem tud enni, csak tapszert, hogy lenne eleg napi 2 etkezes egy 6 honaposnak???

2014. aug. 8. 12:53
Na ennyit az orvosokról.. Most jöttem az orvostól... Hozzáteszem direkt nem a sajátomhoz mentem,hanem másik orvos rendelésére mentem be,hogy most azonnal adjanak beutalót... Hát kiröhögtek,hogy adnak a ZESZ-be,ami szintén egy semmitérő szutyok intézmény,ahova megfogadtam hogy SOHA de SOHA nem fogom mégegyszer elvinni! aztán azt mondták hívjam fel a Heim Pált,ha kapok időpontot adnak beutalót. Valamint azt mondták,hogy adjak neki fenistil cseppet :D Na ennyi... Mindegy,megyek még,nem arról van szó,csak undorító,hogy mindenért könyörögni kell.. Aztán az orvos közölte,hogy túl sok tápszert kap,és hogy a védőnőm miért nem közölte,hogy ha tápszeres a baba,akkor maximum de nagyon maximum napi 2x kaphat tápszert már ennyi idősen! Na de jó.. Akkor lehet ez a baj?!
104. BlueJasmine (válaszként erre: 103. - Vicamaca)
2014. aug. 8. 11:26
Akkor gondolhatod mi miatt telt be a postafiókjuk... :/
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook