Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mikulásvonatról van valakinek információja? fórum

Mikulásvonatról van valakinek információja? (tudásbázis kérdés)


10. Dorka29 (válaszként erre: 6. - Misz)
2009. okt. 28. 08:36
De jó! utána fogok nézni -ha sikerül-, hogy tőlünk megy-e ilyen vonat valamerre! köszi a tippet.
9. Mariann7533 (válaszként erre: 8. - Misz)
2009. okt. 27. 21:51
Köszönjük.
8. misz (válaszként erre: 7. - Mariann7533)
2009. okt. 27. 21:49

A 4 éves lányommal voltam. De tanító néniként értesültem arról, hogy a 3. osztályos tanítványaimnak is bejött.


Rmélem ti is jól érzitek majd magatokat. :)

7. Mariann7533 (válaszként erre: 6. - Misz)
2009. okt. 27. 20:08
Jaj de örülök,hogy valakinek van tapasztalata.Nekünk a cél a Budapesti Nagycirkusz.Gondolom,hogy akkor itt is egy mesevilágba csöppenünk.Arról még nincs infóm,hogy Békéscsabáról indul e a vonat,de szerintem igen,én úgy gondolom,hogy az iskolák bérlik közösen a vonatot.Láttam képeket a Lillafürediről,nagyon nagyon jó.Lehetne fent több kép is.Mennyi idős gyerkőcökkel mentél?Én a két nagyobbat akarom vinni,7 és 4 évesek.
6. misz
2009. okt. 27. 20:00

A lillafüredin mi utaztunk és nagyon szuper volt. Azt hiszem Diósgyőrből indul a vonat, szépen karácsonyosan feldíszítve. Minden vagyonban van egy krampusz, aki az úton szórakoztatja a gyerekeket. A lillafüredi állomásnál meg ki van építve egy 5 vagy 6 színhelyből álló mesevilág. Minden vagonban utazó a saját krampuszával megy végig forgószínpadszerűen a helyszíneken, és közben megnézi és aktív részesévé válik a mesének. Mókás feladatok vannak, és a mesét is viccesen adják elő. Persze a Mikulással való találkozás sem maradhat ki.

Nekünk nagyon bejött, idén is megyünk, mert minden évben más mesét adnak elő. Tavaly a Süsü volt, előtte a Jancsi és Juliska. Most nem tudom.


Szerintem ne hagyjátok ki!

5. Mariann7533 (válaszként erre: 4. - Dorka29)
2009. okt. 27. 09:13
Igen.Van Budapesten,de az csak helyben jár.Van Miskolcon,az Miskolctól Lillafüredig jár.És még olyat találtam,hogy a katolikus iskolák szervezésében indul,több sulinál is,de részlet nincs.Arra gondoltam,hogy hátha valaki utazott már akármelyik variáción.Azt tudom,hogy a katolikus iskolák szervezésében az útvonal vége a Fővárosi Nagycirkusz.
2009. okt. 27. 08:53
Én még csak nem is hallottam róla. A neten próbáltál már rákeresni?
2009. okt. 27. 07:56
Senkinek nincs tapasztalata?
2009. okt. 26. 07:34
Sziasztok.Mi Békéscsabaiak vagyunk.Az iskolában lehet jelentkezni Mikulásvonatra,ami a Fővárosi Nagycirkuszba megy.Meg szeretném kérdezni,hogy utazott e már valaki ilyen Mikulás vonaton?Mert a neten van pár Mikivonat.De engem az érdekelne ami a ciruszba megy,és hogy ott milyen programok várják a gyerkőcöket.Előre is köszi az infókat.
2009. okt. 26. 07:31
Mikulásvonatról van valakinek információja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook