Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mikrohullámú sütő és energiatakrékos izzó? fórum

Mikrohullámú sütő és energiatakrékos izzó? (beszélgetős fórum)


1 2
7. Várhegyi Márton (válaszként erre: 5. - F1fee9d062)
2011. jún. 2. 13:20

"Az étel, amit beleteszel, tönkremegy. Más rezgést hordoz, mint normál esetben. Más rezgést hordoz, mint normál esetben."


Miért menne tönkre? Ezek alaptalan kitalációk, és kb. 5 éve terjednek az interneten körlevél formájában (is).

6. Sylvia81 (válaszként erre: 4. - Várhegyi Márton)
2011. jún. 2. 13:20
Nekem is ez jutott eszembe...
2011. jún. 2. 13:15

Jaaaaaaaaaaajjj!!! Ez nem igaz!

Ellanben a mikróval más oldalról van gond. Az étel, amit beleteszel, tönkremegy. Más rezgést hordoz, mint normál esetben.

De ha kizárólag a fizikailag hagyományos dolgokat nézzük, akkor minimális alap, hogy műanyagban ne melegíts mikróban, mert dioxin oldódik ki belőle!!!

4. Várhegyi Márton (válaszként erre: 1. - Mese habbal)
2011. jún. 2. 13:10
Ha annyi sugárzás kijönne a mikróból, amitől egy ilyen izzó világít, az nagy baj volna.
2011. jún. 2. 13:09
szerintem is, de hátha valaki már próbálta, és mégis bevált :P
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Mese habbal)
2011. jún. 2. 13:09
Szerintem ez marhaság...
2011. jún. 2. 13:07

Sziasztok!


Tudom hülyén hangzik, de hallottam egyszer, hogy az energiatakarékos izzóval ki lehet mutatni, hogy mennyire jól zár, vagyis biztonságos a mikród, vagyis, ezek az izzók magukban elkezdenek állítólag világítani a mikró közelében, ha a mikróból jön a sugárzás.

Az én mikrómnál nem világít, ez lehet azért, mert jó a mikróm, meg azért is, mert az egész egy nagy hülyeség...


hallott már valaki erről? esetleg van aki látta is, hogy ez tényleg működik?


(nem nagyon hiszek benne, de éppen vennék egy használt mikrót, és nem tudom hogy ellenőrizzem le, hogy nem veszélyes-e)

köszi

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook