Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikortol lehet az ujszulott babaval osszekoltoztetni a nagyobb tesot? 2ev a korkulonbseg. fórum

Mikortol lehet az ujszulott babaval osszekoltoztetni a nagyobb tesot? 2ev a korkulonbseg. (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 25. 16:13
Koszi mindenkinek!
2009. máj. 24. 11:38

szia, nekem a nagy 4,5 éves, a kicsi 3 hós.

A kicsi még velünk alszik.

Úgy gondoltam, addig amíg át nem alussza az éjszakát, hogy ne keltse fel a nagyot, ha sír éjjel.

Mert ugye neki reggel ovi.

2009. máj. 24. 11:28

Szia,

A Kisfiam 20 hos a kisebbik 7 hetes. A pici velem alszik egyszobaba, a nagyobbik az apjaval a sajat szobajaba. Nem merem meg oket osszerakni, felek hogy bemaszna a kisagyba + felkeltenek egymast allandoan. Imadja az occset es neha tulsagosan is megszeretgetne. Minden percben figyelnem kell rajuk. Nem tudom mikor jon el az ido, de most igy a legkenyelmesebb mindenkinek.

2009. máj. 24. 08:14
nálunk a kicsi 2 éves volt a nagy 5 mikor együtt külön szobába mentek nem zavarják egymást bár minnél hamarabb külön rakod annál jobb pláne ha a pici nem zavarja a nagyobbikat .:)
3. 119cb09458 (válaszként erre: 2. - Krisztina3)
2009. máj. 23. 22:20
szia! nálunk sajnos még csak egy szoba van kész.a két gyerek ágya egymással párhuzamosan van. a nagy 4 éves a kicsi 9 hónapos. nem zavarják egymást.
2009. máj. 23. 17:45
Szia!Nálunk 7 év a korkülönbség,most fognak összeköltözni.A kicsi 8 hónapos lesz.
2009. máj. 23. 16:49
Mikortol lehet az ujszulott babaval osszekoltoztetni a nagyobb tesot? 2ev a korkulonbseg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook