Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 ev korkulonbseg -sok sok civakodas!!!!!! fórum

2 ev korkulonbseg -sok sok civakodas!!!!!! (beszélgetős fórum)


12. ebba518fdb (válaszként erre: 1. - Mihoca)
2010. ápr. 7. 23:35

Szia!


a két fiam közt 23 hónap a különbség.. :-) a nagyobbik most 3,5 éves, a kicsi 21 hónapos.. :-) én csak jót tudok neked írni ez ügyben.. :-) nagyon jó tesók, szeretik egymást, nagyon kötődnek is egymáshoz, és bár vannak vitáik, de eddig egyik sem volt vészes, sőt, szoktam őket figyelni konfliktus helyzetben és simán megoldják a helyzetet a végén pedig nagy öleléssel kibékülnek... :-) versengés az nálunk is meg van, de "egészséges" szinten, ami inkább a fejlődésben viszi előre őket.. :-)

11. Sleepi
2010. ápr. 7. 11:22
Köztem és öcsém között 2 év + 2 hónap van. Folyamatosan martuk egymást, voltak verekedések is szép számmal. 18 éves koromban elköltöztem otthonról, továbbtanulás miatt, de gyakran összeszólalkozunk még mindig, ha hazamegyek. Szeretjük egymást, segítünk egymásnak, de más a természetünk. Szerintem ez soha nem fog elmúlni. :)
10. Akymo (válaszként erre: 7. - Anyoca69)
2008. júl. 31. 21:41
Nagyon egyetértek veled. Nekem is különböző neműek a manóim és csak 20 hónap van köztük. Állandóan megy a vetélkedés,marakodás köztük, pedig imádják egymást, csak ezt egymás felé nem vallják be.
9. e34c05f4ff (válaszként erre: 1. - Mihoca)
2008. júl. 26. 21:28

ne aggód 4 éves koruk után megszünik abszolút-mostanra pedig már szinte észrevehetetlen a különbség.


Nálunk a két nagyobb között 1,5 év a különbség.

8. kerinezsuzsi (válaszként erre: 7. - Anyoca69)
2008. júl. 26. 21:00
Nyugi, majd ezt is kiheverik, mint a fogzást! Nálunk ennyi idősen volt olyan, hogy egy járdán nem mentek el! Most már felnőttként mindenben segítik egymást!
2008. ápr. 23. 08:37
Nálunk a nagy majdnem 16, a középső pedig most múlt 13. Hiába különböző neműek, állandó a marakodás, a meg nem értés. Szinte vetélytársnak tekintik egymást, ahelyett, hogy összetartanának mindig a széthúzást tapasztalom. Megpróbálok néha szétcsapni náluk, de ez nem mindig sikerül. Minden elismerésem azoké, ahol ez nem szerepel a napi dolgok között.
2008. febr. 8. 07:59
Nálunk 5 és fél év van a 2 gyerek között.A nagyobb lány a kicsi fiú.A lányom nyugis volt (jó gyerek)világ életébe.A fiam egy igazi ízig-vérig fiú ,pedig csak 2 éves volt.Egyfolytában a nővérét veri.Odamegy jól fejbevágja az Aliz meg sír.Nem tudom kitől tanulta a verekedést,nem szoktuk verni.Az Aliznak mondtam,hogy ne üssön vissza,de már eléggé fárasztó a folytonos cirkusz.Mondtam neki,hogy ne hagyja ,hogy megüsse.A nővéremnek 4 gyereke van ,a legkissebbet is folyton piszkálja.Régen a 4 éves fia piszkálta folyton az Ádámot,mostár fordítva is igaz.Bevették a csapatba simán beáll bunyózni velük.
2008. febr. 8. 07:03
hugom és öcsém közt is két év van, de olyan egetrengető balhéjuk sosem volt.
4. Sz.Csirke (válaszként erre: 3. - _kleo_)
2008. febr. 7. 23:24

Megneztem a videot, nagyon edesek:))))

Azert latszik hogy a nagyfiu vigyaz a picire:)


Mi is kb. 2 ev korkulonbseget tervezunk, ezert neztem be...

2008. febr. 5. 20:55
Nálunk 2 év 3 hónap van a fiúk között. A nagy most volt 3 éves, a kicsi most lesz 1. Én nehezen viselem hogy a nagy mindig a kicsit marja. Próbálom minden alkalommal alaposan megdícsérni mikor valamit jól csinál. Pl. ha valamit el akar venni a kicsitől, akkor előbb elkéri. Szerencsére a kicsi nem hisztis ilyen szempontból, általában odaad neki mindent gond nélkül. Ami nekünk nehéz az inkább az ha a kicsi akar valamit elvenni a nagytól, ebből van a háború, a lökdösődés. De pl. bírkózni már elég jól tudnak: [link]
2008. febr. 1. 07:01
ha hasonlo helyzetben vagy irj !
2008. febr. 1. 07:00
te hogyan eled tul?????

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook