Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor eshetek teherbe egészséges babával szülés után? fórum

Mikor eshetek teherbe egészséges babával szülés után? (beszélgetős fórum)


15. lullaby44444 (válaszként erre: 14. - Aidaeva)
2016. máj. 31. 08:55

Sajnalom a pici Emmat. Neked sem lehetett konnyu hisz mar kozel voltal hogy kezedbe tartsd. :(

Mar ket hete haza koltoztem Magyarorszagra. Ami segit egy picit mert a testveremmel vok. Haza hoztam a picimet. Anyukamhoz akartam betenni.. de nem tudok elvallni tolle. Itt van velem, itthon. 24 oraban gyujtunk gyertyat es es nem tudom kivinni a temetobe. Szerintem nem is fogom. Marad velem. Persze az uram meg nem tudja.. de nem is erdekel mit szol hozza. Sajnos meg most sincs olyan nap amikor nem akarok utanna menni. Nagyon hianyzik. Tokeletes eleteros baba volt. A vilagot jelentette nekem. Soha nem gondoltam volna elotte hogy a legnagyobb szerelmet a sajat gyermekunk jelenti. Ures vok nelkule.

14. aidaeva (válaszként erre: 7. - Lullaby44444)
2016. máj. 12. 17:40

Édes Istenem, kiráz a hideg a szavaidtól. :( Először is őszinte és mély részvétem szeretném kifejezni. Hidd el, tényleg őszintén mondom. Tavaly november 13-án elvesztettem a kislányomat. Ugyan én még pocakban, de hidd el, elég megrázó dolog a terhesség végéhez közeledve egy egészséges magzatot elveszteni, majd megszülni és holtan tartani a karjaidban... Szóval őszinte a részvéte nyilvánításom.

A másik viszont az, hogy tudom mondhatunk ilyenkor akármit, de NE! Ne gondolj ezekre, amikre gondolsz! Eszedbe ne jusson ilyeneket írni, hogy "utána menni". Szegény kicsi lelkének szerinted ez mennyire fáj, amikor Te ilyeneket gondolsz, írsz? Kicsi lelke keservesen sír, mert Ő mosolyogni szeretné látni az Anyukáját. Azt szeretné, hogy az Anyukája szeretettel emlékezzen rá és napról napra egy picit, de mindig egy picit jobban próbálja elfogadni, hogy ennek valamiért így kellett történnie. Isten nem vesz el! Magához hívta, mert szüksége volt rá és úgy érezte, erős leszel, hogy ezt elviseld. Ha Isten így vélte, akkor így is van, csak hinned kell a saját erődben! Isten mindig úgy dönt, ahogy kell, sosem veszthetjük benne reményünket. Nagy valószínűséggel már tervezi, hogy mikor küld Neked "vigaszt" egy újabb kicsi lelket, de ahhoz előbb muszáj egy picit talpra állnod. Nem egyik pillanatról a másikra, én tudom, hogy az nem lehetséges. De minden nappal egy picikét. Ne fájdalommal, hanem szeretettel emlékezz.


Nézd én ezt a nyílt levelet a kislányomhoz írtam a történtek után:

[link]


Kitartást kívánok Neked! És azt kívánom, hogy az új kis lélek akkor érkezzen meg hozzád, amikor már jobb lelkiállapotban leszel és kész leszel rá, hogy fogadd Őt! <3

2016. máj. 3. 08:37
Reszvetem! Ha ez a helyzet, akkor mindenkepp varj egy evet. A testi regeneralodas miatt is, de fontosabb, hogy gyaszolj. Dolgozd fel (amennyire lehet, bar ez orok fajo emlek marad), es utana kezdjetek ujra. Ismerem az erzest, bar en csak magzatokat vesztettem, az egesz mas, sokkal konnyebb. Engem Isten vegul "karpotolt", ikreket adott nekunk.
2016. máj. 1. 19:18
Koszonom a valaszokat. Akkor kb egy evet kell varnom.
2016. máj. 1. 08:22
Hogy ekkora fajdalmat okozotthogy nincs ora mar harom hete amikor nem arra gondolok honnan ugorjak ki .. hol tudnek vizbe fulladni vagy hol tudnek eutanaziahoz hasznalt szert venni hogy csak ismet a picimmel lehessek. meg harom negy orankent kelek szoptatasra csak mar senki nincs mellettem.
10. lullaby44444 (válaszként erre: 9. - Valakivagyok1984)
2016. máj. 1. 08:18
Sajnos nem biztos hogy tudja hogy miatta tortent. De tobb mint valoszinu mielott haza Utazok vegleg jo falfejbeveregetessel a tudtara adom. Hogy hogy lehet valaki harom gyerek annyakent olyan hulye hogy egy eleteros gyonyoru picihez hozzanyul mikor virusos beteg van a csaladba.
9. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 7. - Lullaby44444)
2016. máj. 1. 07:54

A hideg is kirazott:-(

Annyira sajnalom:-(

En nem is tudom mit tennek a hulye szomszeddal,remelem egy eleten at mardossa a buntudat

8. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 7. - Lullaby44444)
2016. ápr. 30. 22:34
Részvétem.
7. lullaby44444 (válaszként erre: 5. - 937a2a883a)
2016. ápr. 30. 22:28
A babam egeszsegesen szuletett.. csak kulfoldon elek a ferjemnek odaaadtam tiz percre a picimet kilepett a napfenyre vele... odajott a hulye szomszed akinek influenzahoz hasonlo virus volt a csaladba es megfogta a picit ... a pici elkapta ... rogton az elso jelnel amikor bedugult az orra es elkezdett menni a hasa orvoshoz vittem... majd korhaz.. majd orvos .. majd korhaz... majd ket magan orvos.. es egy masik korhazban meghalt... az elso korhazba megfertoztek egy bakteriummal es mar nem tudtak segiteni rajta. Ket hetig konyorogtem sirtam hogy csinaljanak mar valamit de mar a ferjem is azt mondta en vagyok beteg mert minden doki azt mondja hogy a pici jol van... hat nem volt az utolso doki jott ra de keson sajnos. Most nem latok kiutat csak kettot.. kovetem a gyermekwmet vagy minnel hamarabb szeretnek egy masikat remelve hogy ha van Isten.. amit most ketlem mert elvette tollem a legnagyobb szerelmemet a gyermekemet .. minden nap kerem hogy szulessen vissza hozzam.
2016. ápr. 30. 21:51

Akár azonnal.

Ismerősöm és tesója között 11 hónap van...


De az orvosok azért nem ezt javasolják. 1 évet érdemes várni. A szervezetnek is jár a pihenés, regenerálódás.


A baba egészsége nem ettől függ, de vannak azért optimumok...

5. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Lullaby44444)
2016. ápr. 30. 21:20
Írnál bővebb infót? Az előző nem lett egészséges, hogy így fogalmaztad meg a kérdést? Vagy gond volt? Vagy minden rendben, de hamar szeretnél tesót? Mert egy csomó opció van. Amúgy nagyon gyorsan terhes lehetsz. Ha szoptatsz, akkor is előfordulhat, hogy az leszel. Azt viszont senki nem tudja megmondani, hogy egészséges lesz e a baba. Az nem attól függ, hogy mikor leszel terhes. Amúgy az orvosok minimum 1 év regenerálódást szoktak javasalni, ha egy normálisan kihordott babavárás volt és úgy szültél. Azért a 9 hónap megterheli a szervezetet. Illetve, ha császárral szültél, akkor a hegnek is kell idő. Most szült meg 30. hétre egy ismerősöm, mert 4 hónappal a császár után terhes lett és szétrepedt a sebe, mert már nem bírta. Ha meg sajnos jóval idő előtt szültél és baj lett, akkor àltalában pár hónap után lehet megint próbálkozni, de azt meg a dokinak kellene elmondani.
2016. ápr. 30. 20:51
bármikor. A szoptatás nem véd meg a teherbeeséstől
2016. ápr. 30. 20:37
Szoptatsz még?
2016. ápr. 30. 20:36
Próbáld meg ... van, aki már 6 hét elôtt-után rögtön.
2016. ápr. 30. 20:32
februàr elsején szültem. Mikor eshetek teherbe egészséges babával?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook