Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
1456. Rozálka28 (válaszként erre: 1455. - Vica cica)
2011. febr. 28. 10:25

Köszönöm szépen Vica Cica!


Kitartok amennyire csak tudok,márcsak azért is mert szeptemberben férjhez megyek!Csúcs formában kell lennem!:-)

További szép napot!

1455. Rozálka28 (válaszként erre: 1454. - Vica cica)
2011. febr. 25. 11:14

Kedves Vica Cica!


Nagyon köszönöm a válaszodat,nem akartam feladni semmiképpen,főleg hamár kifizettem kettő shaket is.Csak egy kicsit elkeseredtem,mert más hozzászólásokban azt olvastam hogy azért másfél hét után már valami azért beindul.

Te széndidrátot is ettél ebédre,vagy csak fogyókúrás kajákat?

Üdv

1454. vica cica (válaszként erre: 1453. - Rozálka28)
2011. febr. 25. 09:39

Szia!

Én nem vagyok tanácsadó,csak a saját tapasztalatom tudom leirni,én délben mindent ettem rendesen ,ugy az 5 hét végén olvadtak le a kilok,de utána hihetetlen gyorsan.Minden szervezet másként reagál,picit légy türelmes majd Te is meglepődsz milyen beindul gyorsan leadott a felesleget.Agy időt a szervezetnek!

Üdv.É.

2011. febr. 25. 09:16

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!Kb.másfél hete iszom a shake-et reggel és este,és tegnap úgy voltam vele,hogy na egye-fene megmérem magam hogy mennyi "szaladt" le.Hát sajnos nagyon elkeseredtem,mert 1 dkg annyi sem mozdult meg,pedig heti kétszer mozgok és nem bűnözök,tehát nem eszem kenyeret,tésztát,cukrot és hasonló dolgokat.Mondjuk 61.5 kg vagyok,de szükségem lenne még arra a 3 kg mínuszra mert úgy érezném jól magam,de lehet hogy nem a Herbalife a megoldás?Esetleg valaki járt már ilyen cipőben?Mit csinálhatok rosszul?

Ui:...még a napi 3 liter vizet is lenyomom a torkomon,pedig az Tőlem nem kis eredmény!

Előre is köszi

1452. vica cica (válaszként erre: 1451. - Rozálka28)
2011. febr. 23. 23:01

Abban az időben a hörbit gyömölcs vagy zöldségbe mártogatva is meglehetet enni.

Természetesen nem egy kosárral.

1451. Rozálka28 (válaszként erre: 1450. - Vica cica)
2011. febr. 23. 17:15
Nagyon köszönöm a választ!...de ugye az nem probléma ha mondjuk két étkezés között gyümölcsöt eszek?Mert azért én meg szoktam éhezni és éhesnek ugye nem szabad lenni,mert akkor sem működik a Herbalife.Vagy rosszul tudom?
1450. vica cica (válaszként erre: 1449. - Rozálka28)
2011. febr. 22. 15:43

Szerintem nagyon egyszerü a magyárázat,amig én csak hörbit ettem,unoka testvérem vacsoránál a vacsi mellé itta.

Ez a magyárázat,ha valaki eszik rá hizik,na és ilyenkor természetesen a herbalife a rossz!

Aki fogyozik csak azt egye ,aki hizni szeretne az étkezésekkel együtt.

2011. febr. 22. 13:08
...és csak úgy kíváncsiságból,hogyan tud pl.hízlalni a Herbalife?
1448. zebracsikó (válaszként erre: 1447. - Vica cica)
2011. febr. 20. 16:40
köszi a Te véleményed is, egyre erősebben gondolkodom a dolgon...
1447. vica cica
2011. febr. 20. 16:03

Sziasztok!

Sokszor olvasgatom az írásaitokat.

Ti még talán megsem születettek amikor elöször találztam a herbaleife készitményel/Bocsánat én már 59 éves vagyok/

Egészségügyben dolgozom,votl egy nagyon primitiv beteg aki nagyon kövér volt és inzulinos cukorbeteg./kb 150 kg/

Napról napra fogyott és közben jobb lett a kedve,ami nekem is szemet szurt.Szülés után 5 évvel még mindig volt rajtam jó néhány kg.

megkéreztem mit csinált,hogy ilyen gyorsan és vidámon fogy.Nem tudta megmondani anevét a készitménynek,majd a fia elhozta és csak azt tudta naponta 2x kell ebből enni/de kaja helyet/

Ez volt a herbalife,nálunk még nem ismerték még sokan,na én is beszereztem és lefogytam.

Majd 12 évvel ezelőtt 85 kg-ra meghiztam 48-ról,elkezdtem hörbit használni és 9 hónap alatt 35 kg fogytam,napi 2 étkezést váltottam ki.

Akkor még azt mondták,hogy naponta 1x lehet és kell is rendesen étkezni,nem volt korlátozás,akár egy pici csoki is beléfért.

Igy is műkődőtt,most ahogy olvasom sokat áltozott az irányzat.

Én is elkezdtem ,de abba hagytam,de igy olvasva ,lehet hogy ujra kezdem.

Abban az időben még Amirikábol hozták.

Tanácsadoktól kérdezem,miért ez a korlátozás?

Elég sokan fogytunk annak idején a hörbivel napi 1x bőséges kajával.

Amásik csodálatos dolog ,hogy a hizásban igen eredményes,vashiányos betegeknek kifejezetten ajánlottam.

Ami fontos,rendkivül jó közérzetet biztosit,tehát nem csak diétások,fogyni és hízni vágyok,de betegeknek is ajánlanám.

Bizzatok a herbelifében mert igazán az egyik,talán a legjobb kiszétmény!

Éva

1446. Hikike
2011. febr. 20. 13:32

Nem úgy értettem úgy értettem a főtt kaját, ha napi kétszer eszed a shaket reggel és este akkor egy ebéd kell, főtt kaja. A shake-től nem vagy éhes, mert eltelít ráadásul energiát biztosít a két étkezés között.

Én most lelki okokból nem tudok enni két napja, de mivel tudom hogy az nem jó, ezért most 3szor iszom a shaket:)

1445. zebracsikó (válaszként erre: 1444. - Hikike)
2011. febr. 20. 13:03

az éhezés nálam nem megy, idegbeteg leszek tőle:))

szóval napi egy meleg étkezés, mondjuk leves, natúr sült hús saláta, főtt zöldség ilyenek?

1444. Hikike
2011. febr. 20. 12:59

De egy meleg kaját akkor is kell enned, az a lényeg hogy egyél és fogysz. Ha nem eszel akkor éheznek a szöveteid és minden lerakódik.

Ha betartod a programot akkor 3-4hónap alatt lent van rólad, attól függ persze milyen stílusú a szervezeted. Pasiknál megy a leggyorsabban. Nálunk van olyan férfi aki 4 hónap alatt 56kiló mínuszt tud felmutatni.

1443. zebracsikó (válaszként erre: 1442. - Hikike)
2011. febr. 20. 12:50

és 20 kg körülbelül mennyi idő alatt megy le, ha napi 2 étkezést is ezzel helyettesítek?

nagyon kacérkodom a dologgal, mert ha én nekiállok főzni, az nem lesz diétás, így meg legalább nem főznék és slussz

1442. Hikike
2011. febr. 20. 12:48

Ha napi egyszer eszed akkor egy shake egy hónapig elég. Ha kétszer eszed akkor 2 és fél hét kb..

Az árat szerintem prviben írom, nehogy gond legyen.

1441. zebracsikó (válaszként erre: 1440. - Hikike)
2011. febr. 20. 11:33

drága dolog ez a Herbalife?

napi két étkezést helyettesítve kb.mennyire jön ki egy hónapra?

1440. Hikike (válaszként erre: 1439. - Rozálka28)
2011. febr. 20. 11:21

Kedves Rozálka!


Több mint egy éve vagyok tanácsadó mert ez az egy módszer amivel sikerült lefogynom, illetve még van vissza 30 kiló de nagyon jól haladok és hatalmasat változtam.

Azóta több, mint 50v embernek segítek elérni célját mind fogyásban mind hízásban. Ezek között több gyerek is van, 150kilós kislány, 118 kilós meg 100 kilós stb...


Napi kétszer iszom a shaket, reggel és este, de ha úgy jön össze a napom akkor reggel és délben, szóval ez mindenkinek egyénileg hogy fér bele idejébe.

Ha napi egyszer eszed akkor is fogysz, a pénztárcádtól és akaratodtól függ hogy egyszer vagy kétszer eszed:)

A lényeg hogy igyál, szénsavmentes ásványvizet, vagy csak sima vizet hogy jobb,. A szénsav megköti a sót és nem tud kilökődni a szervezetből.

2011. febr. 16. 15:05

Sziasztok!


Én most kezdtem el inni a shaket,de egy kicsit tanácstalan vagyok(mivel nincs tanácsadóm),hogy a reggelit és a vacsorát is lehet shakel helyettesíteni??...vagy csak egy étkezést lehet vele kiváltani?Nem szeretném ha fordítva működne..

Előre köszi

1438. kirci
2011. febr. 9. 00:00
én is több dolgot is használok a herbalifetól meg vagyok vele elégedve főleg aprotein csokikkal
1437. 72d5bd92b0 (válaszként erre: 1431. - Csillag.virág)
2011. jan. 23. 14:00
Szia, nekem egy hónapig is elég. vagyis azt mondom, hogy kétfélét használok, és kb. másfél hónapig elég. 1 hónap alatt kilenc kilót fogytam vele, amikor meg hasznaltam. mostanaban sajnos nem vettem, de ujbol raszanom magam, azt hiszem.
1436. kirci
2010. dec. 30. 00:19
én kb fél éve hasznélom a herbalife termékeket és megvagyok elégedve
1435. Kisszaszy (válaszként erre: 1434. - HusiNyuszi)
2010. dec. 11. 22:18

Köszönöm a javaslatokat. Sajnos az orvosokat végigjártan - eredmény: teljesen egészséges vagyok, csak igyak több folyadékot, több rostbevitel és hashajtó ha kell. Utolsót nem akartam egész életemben alkalmazni.


Közben váltottam másik ízesítésű shakere, kevesebb kiegészítő bogyót szedek, és visszaálltam arra, hogy napközben köztes étkezésként zöldség-gyümölcsöt fogyasztok - ez a kombináció megoldotta. A több tabletta nem tett jobbat, így igaz lehet a kiírás, hogy nem helyettesíti a kiegyensúlyozott étrendet.

2010. nov. 15. 19:09

Sziasztok!


Jó rég nem jártam itt, és pár kérdést nem válaszoltam meg, de másfelé fordult az életem, nem foglalkozom már olyan sokat a Herbalife-fal. Én és a családom továbbra is fogyasztjuk, mert nagyon jók a tapasztalataink, de kevesebbet vagyok itt a Hoxán.


Kisszaszy: nekem éppen akkor nincs székrekedésem, ha rendszeresen iszom a shake-et. És szerintem hagyd el egy időre a rost-tablettát, vagy egyél kevesebbet. Nem tudom, ki mondta, hogy TÖBB rostot kell enned, szerintem inkább kevesebbet! Mert inkább az okozhat székrekedést, nem maga a shake!


De ezen a szinten én inkább azt mondanám, hogy fordulj orvoshoz, hátha valami egyéb van a háttérben. Nem mernék Neked erre tanácsot adni, hiszen én nem vagyok orvos. Mindenkinek más a teste, de őszintén szólva én még mindig csak az ellenkezőjét hallottam a Te tapasztalatodnak (pedig 5 és fél éve vagyok tanácsadó), úgyhogy az orvost javaslom, de komolyan.

1433. Kisszaszy
2010. nov. 8. 22:03

Sziasztok!


Van valakinek olyan tapasztalata, hofy a Shake székrekedést okoz? Ha nem iszom, tudok menni, ha napi kettőt iszom, három napig nincs semmi, ill. utána is csak keserűsós segítséggel... Több rost-tablettát javasoltak mellé, meg több folyadékot (napi 3L-t iszom), de ennél többet nem tudok inn, ill. nem segít a több rost sem.

Ha így megy tovább abbahagyom az egészet. Már tanácstalan vagyok, mert mindent kipróbáltam, és ezzel hitegettek, de a székrekedést nagyon nehezen viselem, főleg napi kb. 10 órás ülőmunka mellett.


Tanácsokat előre is köszönök.

1432. bf5264a5b9 (válaszként erre: 1431. - Csillag.virág)
2010. jún. 5. 21:04

Szia!


Papírforma szerint 1 doboz shake napi két étkezéssel 11 napra elég. Nekem eddig az volt a tapasztalatom, hogy havonta kb. 2,5 doboz shake fogy el (herbalifeos mérőkanalat használok, nem púposan mérem, hanem lehúzom a doboz oldalán).

2010. jún. 3. 07:37

Sziasztok!


Abban szeretném a tapasztaltak segítségét kérni, hogy a shake, ha napi 2x-i étkezést helyettesít, akkor meddig elég?


Nem találok leírást, hogy a doboz hány adagot tartalmaz.


Köszönöm.

1430. Timilord (válaszként erre: 1429. - Vica cica)
2010. máj. 27. 23:47

Szia!


Lassan 1éve, de nézd meg a mérlegelőmet, ott a menetét is láthatod! Sajnos én nem vagyok egyszerű eset, sokkal lassabb, mint másoknál...de legalább megyeget!Egy picit a pajzsmirigyem is alul működik és ráadásul pánikbetegségre szedett gyógyszertől híztam meg és miután kb 3 éve abbahagytam sem ment le semmi! :-(

Drukkolok!

1429. vica cica (válaszként erre: 1427. - Timilord)
2010. máj. 26. 08:38

Szia!


Te mikor kezdted a fogyit?

Én 21-én,remélem hamarosan beindul.Már 2x fogyiztam hörbivel és nagyon sikeres volt

Üdv:É.

1428. k.tünde78 (válaszként erre: 1427. - Timilord)
2010. ápr. 25. 16:20
Ügyes vagy nagyon,a hét elején épp néztem a mérlegelődet,és rájöttem,hogy Én is úgyjárok min Te,mert Én is 2 hete toporgok egyhelyben,pedig a kajcsira figyelek.
1427. Timilord
2010. ápr. 25. 14:13

Sziasztok!

Elég régen írtam már...nagyon döcögősen megyeget! Az eddigi eredmény: -18,6kg! Mell:-10cm, derék:-17cm, csípő:-17cm, comb: -11cm! Gondoltam megosztom veletek! Akármilyen lassan megy kitartó vagyok! Sok sikert mindenkinek!

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook