Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mik a tapasztalatok a Belara nevű fogamzásgátlóról? fórum

Mik a tapasztalatok a Belara nevű fogamzásgátlóról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2681. Krisz92 (válaszként erre: 2680. - Fisica)
2011. márc. 9. 15:04
hat akkor azthiszem meglatogatom a dkit...bar nem rendes eros menstriacio...lenyegeben csak csipp-csopp...
2680. Fisica (válaszként erre: 2678. - Krisz92)
2011. márc. 9. 11:35
rendes erős menstruáció? ha igen akkor lehet jobb lenne orvoshoz menni vele
2679. Renkababa (válaszként erre: 2678. - Krisz92)
2011. márc. 9. 04:59
nekem ilyen még nem volt, de én tuti hogy orvoshoz rohannék:) az a biztos.
2678. Krisz92
2011. márc. 8. 19:16

Sziasztok!

Kerdesem lenne a Belaraval kapcsolatban viszont nem szeretnek minden aprosaggal a dokimhoz fordulni.

Szoval az a helyzet hogy ezelott 2 evig szedtem ezt a fajta fogamzasgatlot.Nem volt vele semmi problemam,aztan mivel nem volt parom 1 evet szuneteltettem az orvosom tanacsara. Most viszont olyan problemam van hogy az elso tabletta bevetele utan nem fejezodott be a menstruaciom a 4.-5. napon hanem mar 2hete folyamatosan megvan... szeretnem tudni hogy mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban,es hogy szukseges e felkeresnem az orvosom. Elore is koszonom a valaszokat....:)

2677. Renkababa (válaszként erre: 2668. - Renkababa)
2011. márc. 8. 00:59
Akit esetleg foglalkoztat, dokim azt mondta térjünk át a NuvaRing-re, és most épp ez történt. Szóval kb egy hete az ő táborukat erősítem:) Egyelőre lekopogom minden okés:)
2676. Fisica (válaszként erre: 2675. - Pálma)
2011. febr. 26. 12:46
ha még szedted volna tovább valószínűleg elmúltak volna ezek a tüneteid, nekem is voltak egy darabig de már nincsen semmi rossz mellékhatás.
2675. pálma
2011. febr. 24. 22:42
Én fél évig szedtem a Belarát és nagyon vártam, hogy vége legyen. A problémám az volt vele, hogy az utolsó 1-2 tablettánál elkezdtem "menstruálni". Ez annyit tett, hogy max. 2 napig barnás enyhe folyásom volt. Nemrég hagytam abba és most igazán jó érzés ismét olyan dolgokat használni, mint betét és tampon. Szóval én nem ajánlom, de mindenkinek más válik be. Viszont a bőröm szebb lett. :)
2674. pálma (válaszként erre: 2667. - Knatice)
2011. febr. 24. 22:39
Dr. Papp Csaba! A felkészültségén kívül, rendkívül rendes, kedves és etikus.
2673. Fisica
2011. febr. 21. 09:41
Nekem nagyon bevált, semmi problémám nincsen vele.
2011. febr. 20. 21:50
Sziasztok! Nekem csak rossz tapasztalataim vannak vele, tiszta depressziós lettem tőle, 3 hónap után abba is hagytam. Pedig szedtem már többfélét (8 éve szedem szinte folyamatosan) és egyikkel sem volt különösebb bajom, de a Belarával...na azzal volt, nekem nem jött be. De mindenkinek más válik be, én mindenesetre nem ajánlanám jó szívvel.
2671. Ildikó29 (válaszként erre: 2643. - Katherina83)
2011. febr. 20. 21:27
Szerbusz épp itt van a kezembe a tájékoztatoja a gyógyszernek és 6 hónapot ir kmig a szervezetből kiürűl szoritok hogy minélm hamarabb babátok legyen
2670. Ildikó29
2011. febr. 20. 21:16

Kin ismeri eztt a gyógyszert és mik a tapasztalataitotok?Most irta ki a doki nem szedtem semmilyet eddig

Pozitív és negatív tapasztalatokt várok ma szedtem be az elsőt

2669. Ildikó29
2011. febr. 20. 21:14
Milyen tapasztalataitok vannak a Belara fogamzésgátlóval kapcsolatban?
2668. Renkababa
2011. febr. 16. 23:55
Sziasztok!Van valakinek valami ötlete a következőre? Már most mondom, hogy pénteken megyek orvoshoz megint, szóval csak azért, hátha volt már valakienk ilyesmi. Kb 3 éve szedem a Belarát, soha-soha nem volt még ilyen, de múlt hónapban elkezdtem diétázni, meg fogyni, és még 7 bogyó volt a havi adagomból, mikor megjött a vérzés, de iszonyatos görcsökkel, mint anno mikor még egyáltalán nem szedtem. Akkor is azonnal mentem a dokihoz, aki csak annyit mondott, hogy biztos a diétától van, és hogy áttöréses vérzés, el fog múlni. Hát, el is múlt kb mire kezdődött a gyógyszermentes időszak, ugye ott megnint megjött. A gyógyszert nem szakítottam meg, szedtem ahogy egyébként kellene. Azt hittem rendben a dolog, de ebben a hónapban megint 7 bogyó lenne még, és megint megjött, most görcsök nélkül. És már ezt nem értem, és amelett hogy marha kellemetlen 2 hétig vérezni, kapásból vérszegény vagyok, szóval kezd kicsit már nem vicces lenni a dolog. Volt valakinek hasonló??
2667. knatice
2011. febr. 15. 10:53

Sziasztok!

valaki tudna nekem ajánlani jó,megbízható nőgyógyászt Budapesten???

2666. Ildikó24
2011. febr. 15. 08:29
Sziasztok! Most szeretném abbahagyni a belara szedését, 2,5 év után. A kérdésem az lenne, hogy van e valami limit arra, hogy mennyi idő eltelte után lehet újra elkezdeni szedni?
2665. Fisica (válaszként erre: 2663. - Csillagvirágszál:))
2011. febr. 3. 10:01
sztem is új levél megkezdésekor tedd
2664. Ildikó24 (válaszként erre: 2663. - Csillagvirágszál:))
2011. febr. 2. 18:56
szia, én még nem próbáltam, de úgy gondolom, hogyha új levélnél úgy kezded, akkor nem lehet gond belőle. de ez csak a saját véleményem...
2011. febr. 2. 17:41
Sziasztok.Az nagy baj,ha át tenném este 8-ra reggel 6-ról a tabletta beszedését?
2662. Fisica (válaszként erre: 2661. - Fisica)
2011. jan. 27. 13:40
*2,5 éve szedem
2661. Fisica
2011. jan. 27. 13:40
én megvárnám az 1 levelet és csak utána hagyatkoznék a bogyóra, de elvileg már 7 nap után is véd, de mi van ha nem?:) barna folyás előfordul néha nálam is, úgy 3-4 havonta, kb 2,5 szedem. Ne aggódj:)
2660. Belta
2011. jan. 27. 10:56
Heló!:) Múlt héten kezdtem el szedni a tablettát és két kérdésem is lenne hozzá?Az útmutaó azt írja, hogy hét nap után már érvényesül a hatása, de tapasztalt emberek véleményét is meghallgatnám, tekintve, hogy itt a hétvége...:) A másik problémám a pecsételő már-már inkább zúduló barna folyásom.Az útmutató szerint ez sem nagy probléma, de én azért aggódom egy picit!Segítsetek kérlek!
2659. H.Timi13 (válaszként erre: 2658. - Fisica)
2011. jan. 27. 09:41
Köszi:) Azóta már megnyugodtam, meg jövőhéten úgyis megyek nő dokihoz, ő úgyis megmondja mi a helyzet :)
2658. Fisica (válaszként erre: 2657. - H.Timi13)
2011. jan. 26. 23:08

előfordul, nekem is volt ilyen, van hogy "sok" van hogy alig:)

Sztem nem:)

2657. H.Timi13
2011. jan. 26. 18:03

Sziasztok:)

Már lassan egy éve a szedem a Belarat, mostanában vettem be Dipankrint párszort mert néha ebéd után kicsit megterheltem a gyomrom. A menstruációm rendesen, időben megjött, csak épp nem volt annyi mint szokott. Ugye nem.... ?

2656. Fisica
2011. jan. 26. 11:06
szia, nekem is volt olyan hónap amikor szinte meg se jött, előfordul az ilyen, ne ess kétségbe:)
2655. Nick_92
2011. jan. 25. 16:18

sziasztok


segítségre lenne szükségem fél éves szedek Belarát és most olyat játszik velem a gyógyszer, hogy nem akar tőle megjönni...:S mindig beszedtem mindig ugyanabban az időben... létezik, hogy elrontottam valamit... adjatok tanácsot ha tudtok... előre is köszi:(

2654. HCsilla90
2011. jan. 3. 00:31
Sziasztok! A Belarát régebben egy évig szedtem semmi problémám nem volt vele, se rosszullét, se más probléma, rendesen jött meg, stb.. Aztán egy közel egy év után megjött pár nappal a hét napos szünet után, 2 hétig nagyon erősen véreztem, ami sose volt jellemző rám, az orvos a C vitamint ajánlotta ilyenkor, 1000 mg-ot naponta. A következő hónapban mikor ugyanígy megjött, beszedtem a cvitamint, bevált. Az azt követő hónapban már semmi haszna nem volt, megint 2 hét erős vérzés, aztán pár napra elmúlt, majd a 7 napos szünetben megint megjött. Kb 4 hónapot szenvedtem így végig aztán abbahagytam a belarát, kb 2 hétre rá megfogant a kisfiam:) Szülés után újra belarát szedek pár hónapja, de most megint megjött gyógyszer közben:( úgyhogy végleg abbahagyom, mert bár más mellékhatás nem volt, ez bőven elég. Várhatott volna még pár hónapot, mert utána úgyis megint babát tervezünk:) De addig kénytelen leszek mást szedni:( Valakinek vannak hasonló tapasztalatai??
2653. florcsi18 (válaszként erre: 2627. - Maki91)
2011. jan. 1. 15:34
Szia! Olvastam a leveledben, hogy neked is miylen rossz tapasztalataid vannak a gyógyszerrel kapcsolatban. Látom ezt a leveled már nem most írtad, de szeretném megkélrdezni, hogy te azóta szedsz más gyógyszert, vagy inkább abbahagytad? Köszi előre is a válaszod!
2652. florcsi18
2011. jan. 1. 15:30
Sziasztok! Olvastam egy csomót a Belara nevű fogamzásgátlóról. Mindenhol szinte rosszakat írtak róla és nagyon megijedtem, de megnyugtatott az orvosom, h nincs tőle hízás, meg hogy ő ezt ajánlja.Még az is megnyugtatott, hogy sokan írták azt is, hogy nekik bevált ez a gyógyszer. Csütörtökön kezdtem el szedni a gyógyszert. Az első szem után éreztem egy nagyon picike hányingert, viszont tegnap este vettem be a 2.szem gyógyszert és ma hajnalra rám tört az iszonyatos hányinger,aztán hánytam is. A szivem annyira vert, hogy hallottam és éreztem is hogy majd ki ugrik, és a levegőt is nehezen vettem. Az itthoniak majdnem kihívták a mentőt mert nagyon megijedtek, de aztán elaludtam és most már jobban vok. Úgyhogy én szépen abbahagyom a Belarát, kiadtam érte majd 7erez ft-ot és 2 szem fogyott el belőle! Ha valakit érdekelne a gyógyszer, eladnám és levélben megegyeznénk az árról! És még egy kérdésem lenne, szerintetek ilyen tünetek után próbáljak ki más gyógyszert vagy inkább hagyjam abba? Köszönöm! ( Akit érdekel a szinte "új"gyógyszer, írjon és megegyezünk levélben!)
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook