Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a belső vérzés jelei? fórum

Mik a belső vérzés jelei? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. jún. 15. 14:25
Ha , jol tudom a belsö verzes egyik biztos tunete a sötet/fekete szeklet.
2007. jún. 15. 13:35
Ha két nap óta belső vérzésed lenne, már nem kérdezted volna.
2007. jún. 15. 13:32
Legalább a családorvosod lásson! De lendületből a sebészetre kellene menni.
4. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 3. - Lamoni)
2007. jún. 15. 13:30

Szerintem menj be a korhazba, es kerd hogy vizsgaljanak meg. Ez nem jatek. Ha belul megpattan egy er, 1 hetig is verezhet, mire teljesen elerotlenedsz. Ugy emlekszem valamelyik magyar egyuttes enekesnoje emiatt halt meg 1-2 eve, belso verzes miatt 1 hettel egy autobaleset utan.

Nem ijesztegetni akarlak, de nyugodt szivvel ezt tanacsolnam, nem azt, hogy varj es idegeskedj otthon, mi lesz.

Remelem nincs semmi baj!

2007. jún. 15. 11:31
Szia. Remélem igazad van. Egy nagy lila foltom legalábbis biztos hogy van.
2007. jún. 15. 08:11
Szia! Annyira nem értek hozzá, de szerintem ha 2 napja volt a "baleset" már a kórházban feküdnél ha lenne belső vérzésed. Valószínűleg enyhe zúzódás van a hasadon az ütéstől és azt érzed, el fog múlni. De ha szeretnél megnyugodni, keresd fel a háziorvosodat.
2007. jún. 15. 07:28
2 nappal ezelőtt biciklivel véletlenül rámentem egy patkára, nem estem el, de megütöttem a hasam. Tegnap délután óta úgy érzem fáj az egész hasfalam. Ha belső vérzésem lenne annak milyen tünetei vannak ? És hova menjek vele?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook