Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért van mindig vitatkozás a fórumokon? fórum

Miért van mindig vitatkozás a fórumokon? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
78. spinneli (válaszként erre: 74. - Doxikri)
2010. febr. 2. 17:40

értem...az én tapasztalatom, hogy kb. mindennel lehet hazudni még azzal is-a kifejezések az apró utalások, rezdülések, na azok nem hazudnak soha.

Persze ilyen szintű beszélgetés a fórum jellegéből fakadóan nem lehetséges.

De! Pont ezért nekem sokat segített a mondandó megfogalmazásban a fórumozás.

:)

77. doxikri (válaszként erre: 76. - Doxikri)
2010. febr. 2. 17:39
Ja, bocs az offért....akitől...
76. doxikri (válaszként erre: 73. - Spinneli)
2010. febr. 2. 17:39

Megnéztelek...megnyugtat, hogy te is "nagy lábon" élsz...nem vagyok egyedül.

Viszont így változott a véleményem....:PPP

75. doxikri (válaszként erre: 73. - Spinneli)
2010. febr. 2. 17:36
Igen, sokat vitáztunk....már én sem tudom a konkrétumokat de határozottan emlékszem rád......éééééés most megnézlek!! :DDDDD
74. doxikri (válaszként erre: 72. - Spinneli)
2010. febr. 2. 17:36
Engem nem a külalak befolyásol, hanem az összkép, amiben benne van a külalak, a gondolat, a kifejezésmód...de a szeme, nekem legalábbis kell hozzá!
73. spinneli (válaszként erre: 71. - Doxikri)
2010. febr. 2. 17:31

Sokat vitáztunk, tényleg?


Nagyon ritkán jegyzek meg nickneveket, a tiedre emlékszem, de konkrét csevejre, csak a legutóbbi gyerekesre.

:)


Egyébként meg tudsz nézni, mert van rólam kép, csak nem az adatlapomon, hanem a naplómba.

657-es bejegyzés.

:)

72. spinneli (válaszként erre: 70. - Doxikri)
2010. febr. 2. 17:28

értem, én kevésbé hiszek a külalak hatalmában, inkább veszélyesebbnek tartom, mert hozzásegíthet egy gyorsan ítélő skatulyához.

Bár tény, hogy sokaknak ehhez elég pár hsz. is

:)

71. doxikri (válaszként erre: 69. - Spinneli)
2010. febr. 2. 17:25
Amúgy mi is sokszor vitáztunk már, nekem is van egy képem rólad, nyilván neked is rólam, a látottak és az olvasottak alapján...de én ahogy emlékszem, nem döftünk még tőrt egymás szívébe! :D
70. doxikri (válaszként erre: 69. - Spinneli)
2010. febr. 2. 17:24

Azokra is, igen. Bár az ilyeneknek, általában már van előéletük....ők nem újak, csak feltámadottak, egy új alakban....de csak az alakjuk új, belül marad minden a régiben. Ezek fel is ismerhetőek.

Én ha valakivel vitatkozom szeretek a szemébe nézni( tudod, a lélek tükre) :)), de legalábbis ezt-azt tudni róla...mert hátha én nem látom jól a z ő lelkét! Itt ha nem is a szemébe, de legalább a szemére néznék annak, aki egyetlen, de legalábbis pár hsz-ből, rögtön vágja az egész életrajzodat.

69. spinneli (válaszként erre: 68. - Doxikri)
2010. febr. 2. 17:14
az egynapos-kötekedésre regisztráltakra gondolsz?
68. doxikri (válaszként erre: 65. - Spinneli)
2010. febr. 2. 17:12

Nem is ez a lényege, hanem az, hogy akik így merő szórakozásból kötnek bele mindenkibe, azoknak a 99%-a "arctalan". Nem fontos, hogy lássam hogy néz ki, de ugyanakkor zavaró, hogy ennyire titokzatos, hogy nem meri vállalni magát.....lehet, ha ott lenne a képe, akkor meggondolná, hogy mások lelkébe beletaposson.

De lehet, hogy nincs igazam! :)

67. caffi (válaszként erre: 61. - Re87)
2010. febr. 2. 17:12
Én se szeretem ha elkanyarodnak a ki írt témától....főleg ha már régóta él a fórum,és vissza akarok olvasni.....számomra érdektelent mér olvassak vissza?
66. badonyimariaeva (válaszként erre: 61. - Re87)
2010. febr. 2. 16:58

Ebben igazad van, az ilyeneket én sem szeretem.

Vannak erre csevegős fórumok ahol a magánjellegű témákat meglehet beszélni.

2010. febr. 2. 16:57

elárulja valaki nekem, hogy miért hitelesebb egy érv, ha fel van rakva az illetőről kép?

ezt sok helyen olvastam, de nem igazán értem, hogy mi köze van egy eszmecserének ahhoz, hogy a felek hogyan néznek ki.

64. doxikri (válaszként erre: 23. - 5819723512)
2010. febr. 2. 16:54

i hasonló okokból, nyitottunk egy ilyen fórumot. Ez a címe is: Kötözködés...ez tavaly áprilisban volt......érdemes megnézni, mi lett belőle. :)))

Akik addig kötözködtek velünk, ne félj az orrukat nem dugták oda!

Azóta, ott, egy nagy család vagyunk! Nem telhet el nap nélkülük...oda megyünk "haza".

63. melinda0707 (válaszként erre: 61. - Re87)
2010. febr. 2. 16:38
Igen van ilyen is,de akkor indíts te egy fórumot és hozzád csatlakoznak!
62. a1baa7edcc (válaszként erre: 45. - ZiZi81)
2010. febr. 2. 16:34

Miert olvasod???

Baromira unalmas eleted lehet.

61. Re87
2010. febr. 2. 16:27

Én meg azt utálom,hogy találok egy érdekes fórumot,szeretnék többet megtudni a témáról,belépek és látom,hogy a 30ik hozzászólásnál már a következők vannak:Mit főztél ma?Hogy vannak a gyerekek?...

Teljesen elkanyarodik a téma,persze ha belekérdezek le se szarnak:)

2010. febr. 2. 16:24
nah vegre egy normalis hely!!! en kb egy eve leptem be erre az oldalra es nagyon szerettem minden nap jottem olvasgattam es persze hozza is szoltam az adott temahoz ha erdekelt de egyszer (mar nem emlekszem pontosan a forum nevere) csunyan kiosztottak minden ok nelkul. hat gondoltam semi baj nem kell vele foglalkozni de aztan masnap megint forumoztam es ugyanaz az illeto jelent meg es megint osztota az eszt es ez igy ment napokon keresztul ha at mentem egy masik forumra ott is az volt a tema hogy en menyire idiota vagyok stb.en ugy belelkiztem rajta hogy inkabb mar fel se jottem mert ugy bantjak meg az embert hogy semmit sem tudnak roluk es az meg hagyal hogy egy profeszor osztja az eszt de utanna meg hallgato diakokat is szerez maganak!!! es utanna mar csoportosan szapuljak az embert kerdem en nekik nincs jobb dolguk?
2010. febr. 2. 16:09

Az a baj, hogy nem vagyunk képesek, csak a saját magunk érveit elfogadni.

Tisztelet a kivétel!

Páran csak azt keresik, hogy mikor kibe köthet bele!

58. caffi
2010. febr. 2. 16:04

Általában csak olvasgatási funkcióban vagyok.....de sokszor van,számomra érdekes fórum,de pont vita van....így inkább kihagyom h hozzászóljak a témához:(...

Kár mert az ember kikapcsolódni van itt,és nem azért h fel b@szák az agyát:):)

2010. febr. 2. 15:36

Sok emberben benne van az a vágy,hogy mindent ő tudhat a legjobban,majd ő szépen megmondja,mit gondol és érez a másik,de mindezt személyeskedő,burkolt sértegetés formájában előadva.Itt egy fórumon meg amúgy is azt mond valaki magáról,amit nem szégyell..de általában mindig a 'tudorka' tud a legkevesebbet,főleg emberségből.

A leírott mondatokból kiragadva egyet is kezdődhet vita...

56. lilura
2010. febr. 2. 14:46
A vita elvileg előrevihetné a beszélgetést, de sajnos elvakult, elfogult emberekkel nem lehet még beszélgetni sem, mert úgyis csak a saját igazukat vallják és féltik.
55. agis (válaszként erre: 54. - 8636e9d804)
2010. febr. 2. 14:36
Itt sokan nem hallgatják meg a másikat, mindenki viszi a magáét és előbb utóbb valakinél betelik a pohár, elindul a személyeskedés, máris kész a vita:)))
54. 8636e9d804 (válaszként erre: 52. - Agis)
2010. febr. 2. 14:14
Csak tudod van amikor már jó pár hozzászólásod után kezd valaki , írjuk így fölényeskedni , és hát nem akarod félbehagyni a mondandódat te sem.
53. **csillagok** (válaszként erre: 48. - 5819723512)
2010. febr. 2. 14:08

Ez így van,sokan azért Fórumozunk,hogy jól érezzük magunkat,és megbeszéljük ami minket érdekel -normálisan- és szerencsére azért vagyunk egypáran akik így gondoljuk, ez látszik is a sok hozzászólásból....:))


Sajna lépnem kell,kár,hogy nem előbb indult a fórum....de majd visszatérek.....

52. agis (válaszként erre: 45. - ZiZi81)
2010. febr. 2. 14:08

Ha nem tetszik amit ír, illetve felháborodsz rajta, miért olvasod?


A bejegyzés kitörlése meg olyan dolog, hoyg amit egyik pillanatban leírsz, úgy gondolod, mégsem kellene publikálni, és kiveszed. Hozzászólással ezt nem lehet megtenni.

51. 8636e9d804 (válaszként erre: 47. - **csillagok**)
2010. febr. 2. 14:07

Én meg nem értem őket , miért ilyenek!

A szánalom nem is jut eszembe inkább 1 szó , hogy de .... vagy . Mármint ha valaki olyan stílusban üt meg !

Volt 1 eset......a nagy arc!!!Most ennyi jut eszembe róla. Amindent tudó.Jó-jó lehet , hogy igen is képben volt ,de akkor is A fórum azért fórum , hogy ne 2 személyes legyen.Vagy nem?

50. **csillagok** (válaszként erre: 46. - Melinda0707)
2010. febr. 2. 14:03
Igen,ezen én is szoktam kuncogni,mikor a többiek figyelemre sem méltatják a gonoszkodásukat...,és ezt így is kell /kellene/csinálni,mert úgy már nem érdekes nekek,hogy senki nem reagál sértödötten.
2010. febr. 2. 14:02
Jaj mennem kell! OLi felébredt!Örülök hogy ennyi embert összehoztam a kérdésemmel!Komolyan EZ JÓ!Sziasztok!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook