Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért néznek le a korom miatt? fórum

Miért néznek le a korom miatt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
91. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 89. - Channa*)
2023. okt. 25. 10:20

A témánál maradva: Szóval nincs humorérzékem mert mikor az orvos, - akinek az empátia és a segítségnyújtás lenne a dolga - burkoltan azzal sértegetett, hogy olyan a szám belülről mint egy hajléktalannak, ezt nem mosolyogva reagáltam le? Érdekes feltételezés.


Mindeközben ha valaki messze áll az igénytelentől, az én vagyok. Nyilván megsértődök ha a higiéniámat és az ápoltságomat kérdőjelezik meg.

90. libikóka (válaszként erre: 88. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 25. 09:54
Lélekben te már elengedted a fiatalságot (rosszul teszed),,vagy mindig ilyen voltál .
89. Channa* (válaszként erre: 88. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 25. 09:43

Annyira negatívan írsz a korodról és a fiatalokról, mintha egy vén szatyor lennél, akinek sosem volt semmi jó dolog az életében.


De valószínű, hogy te már fiatalon is ilyen megkeseredett lehettél, biztos mindig csak azt nézed, amit még nem értél el és soha nem tudsz örülni, annak, amid már meg van. Ráadásul, mindig másokban keresed a hibát és sosem nézel magadba.


Másokat hibáztatsz azért, mert öregedsz, holott minden ember sorsa ez, hacsak nem hal meg fiatalon.


Nincs humor érzéked, ezért amit sikerül megértened egy-egy poénból, azt sértésként éled meg...

88. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 80. - Channa*)
2023. okt. 25. 09:11

Ezt egyébként nem értem. Aki 60+ -os az automatikusan megkeseredett is? Vagy miért tűnök idősebbnek az alapján amit írok?


Ismerek vidám, pozitív embereket az idősebbek között is. Persze ők általában olyanok akiknek egy sikertörténet volt már a fiatalságuk is ( pl. körülrajongták a pasik, munkanélküli sose volt, pénze mindig volt elég, komoly eü. gondok teljes hiánya, támogató családi háttér stb) Így én is vigyorognék állandóan.

87. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 86. - Liliom10)
2023. okt. 24. 16:41
Szerintem egy átlagos családban mindenki túléli. Az egyik rokon tele van pénzzel, a másiknak meg sokkal szarabb élet jutott, mint hogy holmi klimaxszal foglalkozzon.
86. liliom10 (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 24. 16:17
Ne légy negatív, legyen félig tele a pohár ! Két nőrokonod túlélte a klimaxot ! Te leszel a következő ! :)
85. libikóka (válaszként erre: 79. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 24. 16:16

Van ismerősöm, akinek azt sem merem mondani hogy,,jól nézel ki.

Mert azt hiszi lekövérezem.

Rögtön szabadkozik.

Kicsit ő is 🦔

84. liliom10 (válaszként erre: 80. - Channa*)
2023. okt. 24. 16:15

Én Nálad is idősebb vagyok, már nyugdíjas, de kb. 15 évvel fiatalabbnak érzem magam a koromnál.

Sose mondom, hogy öregszem, csak azt, hogy elmúltam 40 éves ! :) Ez pedig igaz !

83. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 82. - Liliom10)
2023. okt. 24. 16:15
Négy nőrokonomból kettő nem élte túl a klimaxot... nekem sincsenek illúzióim. A "biztatás" már-már felesleges. Érzem az előszelét már sajnos, jönnek a tünetek is.
82. liliom10 (válaszként erre: 79. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 24. 16:12

Vigyázz, mert közeledik a klimax ! Minden csak rosszabb lesz, pláne a Te szemüvegeden át ! Hormonváltozás miatt hullámhegyek, völgyek a hangulatodban... És még sorolhatnám.

Használd ki ezt a pár évet, légy vidám és énekelj ! :)

81. simple (válaszként erre: 80. - Channa*)
2023. okt. 24. 15:52
Ugyanezt akartam írni. Azt hittem az írás alapján, 70-80 közötti.
80. Channa* (válaszként erre: 79. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 24. 15:44

Azt hittem sokkal öregebb vagy.

Az írásod+20 év kb. a korodra.


Én 56 éves vagyok, és még mindig nem mondom azt, hogy öreg vagyok, öregedik a fejem, stb.

79. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 75. - Channa*)
2023. okt. 24. 15:07
40 és 50 közt félúton de 50-nek kinézek pedig adok magamra, nem vagyok egy igénytelen csöves... A férjem velem egyidős.
78. tumbo2 (válaszként erre: 77. - Channa*)
2023. okt. 24. 14:17
persze,hogy lehetne sok millió emberre ráhúzni 12 jegyet.
77. Channa* (válaszként erre: 76. - Tumbo2)
2023. okt. 24. 14:14

Persze, hogy nem számít az, hogy milyen a csillagjegyünk;)

Én is rák vagyok, elég érzékeny, de emellett értem a viccet és nem igazán tudnak megsérteni sem.


Sosem érdekel, hogy mit gondolnak vagy mondanak rám.

Nem érdekel, hogy fiatalabb vagy idősebb, orvos vagy takarító mond/gondol valamit velem kapcsolatban.

76. tumbo2 (válaszként erre: 74. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 24. 13:58
én mérleg vagyok,utálom a vitát,a veszekedést.a húgom is az,pont az ellentétem.
75. Channa* (válaszként erre: 74. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 24. 13:46
Hány éves vagy? És a férjed?
74. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 73. - Mazsola7)
2023. okt. 24. 12:20
Szia. Én nem vagyok Rák jegyű de ismerek néhányat, aranyos emberek :) Azért nem mindegy, hogy csak futó megjegyzést tesz a súlyodra egy orvos (ilyenkor te is érzed, hogy csak "hivatalból" mondja) vagy szinte élvezettel értekezik arról, hogy te túl sokat zabálsz/mit kéne enned/ biztos nem mozogsz / magas a testzsírszázalékod / hasra hízol tehát kvázi halott ember vagy stb stb stb... Ez nem érzékenység nálam, inkább a korábbi rossz tapasztalatok miatti alacsony ingerküszöb / indulatkezelési probléma. Most kombinálva a rohamosan öregedő fejemmel... nem jó "páros".
73. Mazsola7 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 24. 06:42

Szia,en megertelek,mert en is túlérzékeny Rak jegyu vagyok,hajlamos vagyok megsertodni,fiatal se vagyok,de humorom azert van...:)


Biztos,hogy a feszultseget akarta oldani ezzel a megjegyzessel,es viccelt.Hidd el.


Az ember ha beteg ,erzekenyebb az atlagosnal is...

En anno a kardiologusnal voltam,mikor megjegyezte a dr no,h fogynom kell.Pedigbakkor még nem is voltam olyan molett,mint most.

Tolem par evvel volt idosebb,de sulyban tobb volt..:)

Fura volt,de nem sertodtem meg,en olyan rutin,sablonszovegnek tartottam.

72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 69. - L.luiselotte)
2023. okt. 23. 23:23
Biztos, hogy még egy ilyen beszólás, és még csúnyábbat fogok visszaszólni mint azt, hogy nem vagyok humoros kedvemben.
71. Channa* (válaszként erre: 69. - L.luiselotte)
2023. okt. 23. 20:34
Bezzeg azt meghallottad, hogy beszólt😂
70. Channa* (válaszként erre: 67. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 20:32

Nem vagyok benne biztos, hogy a fejed méretén viccelődött.

Engem sosem zavar ha vicceskednek a dokik, sőt! inkább legyenek viccesek, mint mogorvák. Amúgy is bénán érzi magát az ember, ha dokihoz kell menni.


Esetleg, érthetnéd is a viccet, és lehetne egy kis humorod, hogy tudj reagálni ezekre.


Még sok évvel ezelőtt, rosszak voltak a máj értékeim. A doki azt mondta, hogy a piásoknak szokott ilyen lenni.

Erre megkérdeztem, hogy Ön szerint abba kellene hagynom a piálást? Perceken át nevetgélt:DDDD

Aztán mondta, hogy nekem nem hiszi, hogy attól lenne;)


Én is megsértődhettem volna, hogy piásnak néztek.

2023. okt. 23. 20:32

Szólj vissza vagy mondd. Hogy nem vagy vicces hangulatban, nem vagy vevő a humorara


. Nekem tavaly szólt be egy fül orvos idegesítette hogy rosszul hallok. Nem lennék itt,ha nem lenne ilyen problémám. Nemrég voltam kontrollon, agyon kedves és udvarias volt

68. Amaunet (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 20:30
Csak te minősíted érzed sértőnek a mások viselkedését, mert nem vagy "fogadóképes". Eleve köréd van építve ez a sértődött, savanyú fal.
67. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 66. - Channa*)
2023. okt. 23. 20:16
Az ilyen "motiváló" orvosi beszólások miatt nem járok gyakrabban. Egyébként igen, nagy a fejem a termetemhez képest, de intelligens ember ebből nem csinál viccet.
66. Channa* (válaszként erre: 50. - Liliom10)
2023. okt. 23. 20:07

Hát igen, inkább a fogkő mennyiségén kellene elgondolkodni!

Szerintem, 1-2 gr-nál nem lehet több, amit leszednek.

Ha sok van, akkor gyakrabban kell járni fogorvoshoz...

65. Channa* (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 20:05
Nagy a fejed?
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 62. - Timycat)
2023. okt. 23. 18:35

Foghúzás után, a géz tamponnal a számban nem voltam abban a helyzetben, hogy beszéljek. Ő sajnos nem zavartatta magát a gúnyolódásban. Eleve nagy, hombár fejem van, ha ezt akarta jelezni a "poénjával" (azon kívül, hogy büdös a szám mint egy csövesnek a Blahán aki sose mos fogat) , hát sikerült. (Egyébként napi 2x mosok fogat mint minden igényes ember)

Remélem büszke magára.

63. Panna.33 (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 18:26

Nem lehet mindenki citromba harapott karót nyelt, csak mert neked ilyen elvárásaid vannak.🤷‍♀️

Semmi megszégyenítés nincs abban, hogy azt mondja, hogy tizenöt dekával könnyebb lesz a fejed fogkő nélkül.

Azt csak te teszed bele a történetbe, a frusztrációd miatt, mert kövérnek és csúnyának hiszed magad.

62. timycat (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 17:52

Ezt jelezted neki?


Gondolom a feszkót akarta oldani, de te nem voltál vevő rá. Ilyenkor nem magadban kell fortyogni, meg fórumot kiírni, hanem rögtön jelezni, hogy erre most nem vagy vevő.

Nem gondolnám hogy ez a beszólás a korod miatt letz volna, vagy más előtt felvágásként.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook