Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért néznek keresztül rajtam a férfiak? veletek már előfordult, hogy úgy érzitek, senkinek nem akad meg rajtatok a szeme? fórum

Miért néznek keresztül rajtam a férfiak? veletek már előfordult, hogy úgy érzitek, senkinek nem akad meg rajtatok a szeme? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. júl. 24. 22:16
sosem húzok póló alá melltartót,így akárhogy kinézhetek,nem lesz ilyen problémám :DDD
80. Ailen Zia (válaszként erre: 78. - 4c488b47fa)
2011. júl. 24. 22:13

:)

Hát hallod, már egy ideje kinéztem őt, de eddig nem nagyon beszéltem vele de most feltűnően sokszor mondja, hogy utazzak már vele. Múltkor kérdezte, hogy nem megyek vele vissza? :D Biztos levette, hogy tetszik, mert mindig mosolygok rá. Legutóbb én nem tudom, hogy rám nézett e a visszapillantóból, de akkor is nagyon mosolygott. Én meg alapból mosolygok rá, szóval. :D Nem merem elhinni, hogy netán van esélyem, mert eddig sosem jött össze azzal akit kinéztem. :D

79. korteforma (válaszként erre: 8. - Chicaa)
2011. júl. 24. 22:01

Nagyon szép lány vagy, csupán ezt neked is el kell hinned :)


Önismeret, önmagad elfogadása. Ha elégedett vagy magaddal, az látszik, érződik.

Gondolj a sok pláza cicára :D


Javaslom Louise L. Hay: Éld az életed könyvét és filmjét. Mindkettő letölthető netről.

78. 4c488b47fa (válaszként erre: 77. - Ailen Zia)
2011. júl. 24. 21:58
Kezdem irigyelni ;)
77. Ailen Zia (válaszként erre: 76. - 4c488b47fa)
2011. júl. 24. 21:56
Én is így gondoltam, hogy megyek majd vele. :) S remélem hogy nem csak utazni fogok vele. :D
76. 4c488b47fa (válaszként erre: 75. - Ailen Zia)
2011. júl. 24. 21:40
Szó szerint, azaz menj csak vele! :) Van egy tippem, hogy nem az lenne az első és utolsó alkalom :)
75. Ailen Zia (válaszként erre: 74. - 4c488b47fa)
2011. júl. 24. 21:39
Na ezt most hogyan érted? :D
74. 4c488b47fa (válaszként erre: 73. - Ailen Zia)
2011. júl. 24. 21:30
Ugyan, menj már! :D
73. Ailen Zia (válaszként erre: 72. - 4c488b47fa)
2011. júl. 24. 20:54

Akkor reménykedhetem. :) Na ez jó hír.

Amúgy sofőr és mindig mondja, hogy nem megyek vele? Menjek mááár. :) Ez is jó jel? :D

72. 4c488b47fa (válaszként erre: 71. - Ailen Zia)
2011. júl. 24. 20:20
Reménykedj csak, a mosoly sok mindent elárul!!! :D Ha észrevesz, az azért van, mert keres - ha keres, akkor nem vagy közömbös neki - még bármi lehet! :D
2011. júl. 24. 20:03

Dettó így voltam, teljesen levegőnek néztek. Mostanában elég merészen öltözök és mindig mosolygok, s most nagyon boldog vagyok, mert most nagyon jó viszonyban vagyok azzal a személlyel akiért, hááát... eléggé oda vagyok. Nem tudom lesz e belőle valami, de jó lenne.

Nem tudom reménykedhetem e. Mert általában mosolyog rám, meg beszélünk. Múltkor amikor buszmegállóban voltam és észre vett, akkor tátott rám mosolygott, de akkor pont rohantam, én is visszamosolyogtam rá. Szerintetek reménykedhetem? :D

2011. júl. 24. 18:08

Nagyon sokáig én is úgy voltam hogy a férfiak rám sem néztek. Elsö kapcsolatom 26 évesen volt, neten ismerkedtem, 1 évig tartott. Annyi önbizalmat merítettem belöle hogy utánna találkoztam a férjemmel. Azóta született 2 kislányunk és még mindíg úgy néz rám mint amikor megismerkedtünk:)

Nagyon sok múlik azon hogy legyen önbizalmad, higgy magadban! A félénk begubózó embereket nem veszik észre. Ez tapasztalat, én is ilyen voltam.

2010. jún. 24. 10:13
Megnéznek, nem néznek dologgal bajlódom én is. De tényleg igaz: boldog voltam kapcsolatban gyerekkel csicseregtem mosolyogtam egész nap amerre csak jártam. Mindig bele ütköztem valakibe aki ismerkedni akart velem (nagyjából úgy kellett levakarni magamról őket). Kapcsolatom szarrá vált, válóban vagyok, lelki szorulásom van. Annyira szükségem lenne egy kis figyelemre, de a kutya rám nem néz. Van egy pasi, tiszta véletlen találkoztunk "megbeszéltük, hogy jók leszünk egymásnak", de valamiért mégsem haladunk, még hozzám sem ért, pedig szívesen tennék vele bármit csak, hogy érezzem kellek még valakinek!
2010. jún. 23. 12:39
Sziasztok! Általában ha úgy érezzük, hogy van valamilyen szépséghibánk, azt csak mi látjuk magunkon, hiszen ahogy a többiek is írták a képed alapján rólad, ők nem látják rajtad azokat a "hibákat" amik neked feltűnnek a tükör előtt. Egyébként az önbizalom és a kisugárzás is tényleg fontos szerepet játszik abban, hogy milyennek látod magad. Nagyon sokan túlkritizálják önmagukat, pedig mindannyiunkból egy van a földön, és a hibákat, amiket nem sokan szeretnünk, pont ez tesz különlegessé és egyedivé minket. Ahhoz, hogy erősítsd a kisugárzásod, annyit kell tenned, hogy a tükör elé állsz, magadra mosolyogsz, és elmondod, hogy mit szeretsz magadban. Ha az utcára lépj, mosolyogj ugyanúgy másokra, ahogy magadra mosolyogtál a tükörbe, és az emberek vissza fognak rád mosolyogni!:)
2010. jún. 21. 21:55
Az sem jobb ha mindenki bámul,én rosszul vagyok ha emberek közé kell mennem,és látom hogy néznek.Utálom ezt,egyre nehezebben viselem el.
66. 526e1c2695 (válaszként erre: 57. - Chicaa)
2010. jún. 21. 21:04

hali,

azért kérdeztem, mert sokat jelent, hogy miként viselkedünk a pasikkal. Én is azt szeretem (-ném), ha a pasi kezdeményez (-ne), de valahogy olyan kisugárzásom van, amitől mindegyik csak a dumálós pajti-csajszit látja bennem (kivétel, aki mindenkivel kikezd). De van ismerősöm, aki pont aziránt jeges-hideg, aki tetszik neki, a pasik pedig meg sem merik közelíteni. Pedig a csaj csúcs-kategória (és nemcsak külsőleg, tök jó fej is). Szóval, valahogy meg kellene tanulni az adott pasi felé a NŐ-t sugározni. Persze, most nem hiszem, hogy segítettem, de hátha valakinek van ötlete, hogy is kellene....

65. chicaa (válaszként erre: 63. - Zsanci79)
2010. jún. 19. 00:05
jóéjt! köszönöm a hozzászólásaidat! sokat segítettél velük! :)
64. zsanci79 (válaszként erre: 62. - Chicaa)
2010. jún. 19. 00:04
Szemkontaktus elsősorban. Szerintem abban minden benne van.És te elég nagy, szép, és gondolom kifejező szemekkel rendelkezel. És itt vissza is kanyarodtunk a kisugárzáshoz....a tekintetben is benne van az önkép többek között.
2010. jún. 19. 00:01
Jaj nagyon elszaladt az idő. Jó éjt! Aludj rá egyet, és reggel másképp kelsz fel :))) Kaptál jó adag pozitív megerősítést. És a nők a legnagyobb kritikusai a nőknek
62. chicaa (válaszként erre: 60. - Zsanci79)
2010. jún. 19. 00:00
hát abban nem vagyok jó :D mikre gondolsz?
61. zsanci79 (válaszként erre: 59. - Chicaa)
2010. jún. 18. 23:58
Nalátod, mégis tetszel a férfiaknak, csak nem olyanokkal ismerkedsz, aki megfelel az elvárásaidnak. Magyarul nem olyan körökben mozogsz. Akkor ezen kell változtatni.
60. zsanci79 (válaszként erre: 57. - Chicaa)
2010. jún. 18. 23:56
Ez igaz, de a jelet adni kell,hogy lépjen
59. chicaa (válaszként erre: 56. - Zsanci79)
2010. jún. 18. 23:55

hát, ez mondjuk igaz. én is találnék párt, csak nem olyat, aki nekem megfelel sajnos :S


az nehéz ismerkedés is igaz, még az egyetemistákra is :D

58. chicaa (válaszként erre: 55. - E3cb7b027d)
2010. jún. 18. 23:54
értem, hát igaz. csak nem lehet valami kellemes :S
57. chicaa (válaszként erre: 54. - 526e1c2695)
2010. jún. 18. 23:54

köszi :)

hát, leginkább semmit. de szerintem a férfinek kell lépnie :D

2010. jún. 18. 23:49

Meg különben a mai világban marhára nehéz ismerkedni, vagyis nincs hol, szerintem.

Ja tényleg írtad, hogy egyetemista vagy, na akkor nektek még könnyebb azért, mint korombelieknek.


Amúgy az én egyik barátnőm 28 éves, tök jó csaj, és évek óta nincs pasija. A pasik "félnek" tőle, mert nagyon határozott személyiség. Ilyen is van.

Amúgy meg szerintem nagyon magasra rakta a lécet, és azt nem tudja megugorni senki sem azokban a körökben, ahol mozog. Ilyen is van.

csak azért példálózok, hogy lásd, mennyi oka lehet, hogy nem találsz párt. Nem csak a szép- nem szép kérdés.

55. e3cb7b027d (válaszként erre: 53. - Chicaa)
2010. jún. 18. 23:47
Lehetséges lenne, de sajnos nem tehetem, itt a családom, a barátom, a haverjaim, az egygazdás lovam.. Ez már elég erő ahhoz, hogy visszatartson, emiatt nem éri meg magamat/magunkat feláldozni ilyen ócska emberek miatt.. :S
54. 526e1c2695 (válaszként erre: 52. - Chicaa)
2010. jún. 18. 23:46
Szia, szerintem is teljesen rendben vagy, jól nézel ki, sőt nagyon jól. De szerintem inkább csak te érzed, hogy átnéznek rajtad, biztosan volna jelentkező, csak észre kell venni valahogy. Amikor tetszik neked valaki, mit mutatsz felé?
53. chicaa (válaszként erre: 46. - E3cb7b027d)
2010. jún. 18. 23:41
köszönöm, aranyos vagy. hát, elhiszem :S megértem, ez a figyelem senkinek sem hiányzik. sajnálom, hogy ezzel együtt kell élned. költözés nem lehetséges esetleg végső megoldásként? :S
52. chicaa (válaszként erre: 45. - Zsanci79)
2010. jún. 18. 23:40
alapvetően nem vagyok zárkózott, de ha pasikról van szó, sokszor azzá válok. vannak fiú barátaim, nem arról van szó, de egy párkapcsolatban nagyon nehezen nyílok meg.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook