Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért néznek le a korom miatt? fórum

Miért néznek le a korom miatt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
nov. 28. 02:19
ne torodj masok velemenyevel!
120. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 118. - Libikóka)
nov. 23. 19:23
Inkább ne legyen rendben a fogam, a beszólogatásokat nem vagyok köteles tűrni.
119. gyöngy:) (válaszként erre: 117. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 23. 09:54
Amúgy a szórakoztatásunkra irod hónapok óta a jobbnál jobb orvosos fórumokat vagy tényleg van valami bibi nálad, hogy orvos mániás vagy? Tényleg érdekel.
118. libikóka (válaszként erre: 117. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 23. 09:43

Ennyi hozzászóláson keresztül nem lehetett meggyőzni ,,vagy legalább elgondolkodtatni,,hogy a te hozzá állásoddal van a baj.Magadat is becsmérled folyamatosan.


Akkor legalább légy reális,,mondjanak amit akarnak,,legyen rendbe a fogad..ez a lényeg.

117. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 116. - Libikóka)
nov. 23. 09:23
Mindenütt ugyanez a műsor menne szóval nem. A folyamatban lévő kezelést még befejezem velük, aztán kalap-kabát. Hogy a többi fogammal mi lesz, ötletem sincs. Amúgy is pofátlanul drága amit csinálnak. Majd leszek pénztelen, fogatlan öreg néni. Úgyis annak néznek már most is.
116. libikóka (válaszként erre: 115. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 22. 15:22
Ha már így vagy,,,nem opció másik fogorvos?
nov. 22. 14:05
Azóta olyan "sikeresen" elmérgesedett a helyzet (értsd: beszólnak ➡️ én nem hagyom annyiban, visszaszólok ➡️ ők megsértődnek) hogy jelenleg soha többet nem akarok fogorvosi rendelő közelébe se menni... Inkább romoljon el az összes fogam.
114. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 112. - Channa*)
2023. okt. 25. 23:32

Lehet, hogy a férjem unja a nyavaLYgásomat, te viszont nem is ismered.


A bunkó pedig nem ő (volt) hanem magukat isten(nő)nek képzelő, az idősebb nőket lenéző huszonévesek, különös tekintettel az egészségügyben dolgozókra.

113. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 111. - Channa*)
2023. okt. 25. 23:27
Attól, hogy rosszul csinálok valamit (mit nem csinálok rosszul...?) még kifejezhette volna magát kulturáltabban, főleg egy magánrendelésen. Ha tényleg hajléktalan lennék, akkor se lenne joga sértegetni.
112. Channa* (válaszként erre: 100. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 25. 23:01

És erről is a fogorvos tehet?

Te választottad a férjedet?

Ha igen, akkor nincs mire reklamálni.

Az is lehet, hogy már unja a nyavajgásodat, ezért már dicsérni sincs kedve.

111. Channa* (válaszként erre: 91. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 25. 22:57

Hát nem tudom...

Ha a fogorvos úgy látja, akkor csak rosszul csinálsz valamit.


Még sosem mondtak ilyet nekem, pedig havonta is simán mehetnék fogkő leszedésre.

110. libikóka (válaszként erre: 109. - Epresturmix)
2023. okt. 25. 21:47

Az ilyen hölgyek,, jelenségek 😃

Sosem tudhatod mire számíts,,de a jobbik eset ez amit írsz.😊

109. Epresturmix (válaszként erre: 85. - Libikóka)
2023. okt. 25. 21:17
Nekünk van egy -vagyis a páromnak van egy ilyen nagyon gazdag, kifinomult, hölgy rokona. Tudod, az a szőrmebundás, rúzsos fogú típus. Olyan savanyú tekintettel néz a válla fölött el rád, hogy belepirulsz. Na de az a nő olyan kedves (párom szerint csak udvarias) mert bár tudjuk, hogy minden nyáron felszedünk pár kg-ot, mégis mindig olyan őszintén jegyzi meg: gyerekek, olyan csinosak vagytok, fogytatok? Hogyan csináltátok? 😃😃😃
108. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 107. - Mazsola7)
2023. okt. 25. 15:41
Az, hogy valaki molett és szemüveges még nem jelent semmit. Ha szép az arca és nem olyan a feje mint egy hormonzavaros lamantinnak (vagy nekem) akkor tényleg másodlagos a súly vagy a szemüvegviselés.
107. Mazsola7 (válaszként erre: 80. - Channa*)
2023. okt. 25. 15:28

En nyaron toltottem az 55 ot...nem erzem magam annyinak,molett vagyok,szemuveges,hatkozepig ero hajjal,es rockkoncertekre jarunk a ferjemmel..:)


En is idosebbnek gondoltam a foruminditot...

106. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 103. - Simple)
2023. okt. 25. 15:22
Biztos mindenféle előzmény nélkül alakultak ki... (ez irónia volt)
105. tumbo2 (válaszként erre: 102. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 25. 15:20
a húgom mellett,én labdába sem rúghattam.
104. libikóka (válaszként erre: 102. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 25. 15:16

Ugye tudod ,,senki nem marad fiatal,,van aki szerencsésebb és jobban néz ki a koránál.

De elhiheted ezzel a mentalitással te lehetnél a világ legszebbje,,akkor sem mennél vele sokra.

Nem bántás,,de hiába tolnánk a szekered,,csak a negatívum csöpög,,bocs nem is csöpög,,árad.

103. simple (válaszként erre: 100. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 25. 15:09
Nagyon súlyos önértékelési problémáid vannak.
102. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 101. - Tumbo2)
2023. okt. 25. 15:02
Szerintem egyik nő sem azt érdemelné, hogy úgy éljen, hogy soha nem dicsérik meg a külsejét. De hát ez van. Én fiatalnak sem voltam egy matyóhímzés, most meg csak egyre rosszabb.
101. tumbo2 (válaszként erre: 100. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 25. 14:16
nekem mondták,öt-hat éve,egy pántos nyári ruhában voltam.de azóta látványosan öregszem.
100. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 99. - Liliom10)
2023. okt. 25. 14:09

A férjem - másokkal szöges ellentétben - soha nem szólogat be viszont azt is egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor mondta az utóbbi években, hogy jól nézek ki.

A baj az, hogy mások sem mondják. Ami gondolom nem véletlen.

99. liliom10 (válaszként erre: 95. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 25. 11:26

A szájsebész nagyon jól tudja, hogy bárkinek lehet fogköve, annak is, aki többször,sokszor fogat mos naponta ! Legfeljebb valakinek évente kell leszedni, másnak pár havonta. És azt is látja egy szájban, ha valaki rendszeresen tisztítja a fogait, és azt is, ha életében nem volt fogkefe a szájában.

A fiatal asszisztens folyton ilyeneket hallgat, talán már unja is a doki poénjait. Képzeld magad a helyébe !

Ne hasonlítsd magadat a 20 évvel fiatalabbakhoz, csak a saját korosztályodhoz ! Örülj, ha boldogan élsz a férjeddel, ő biztos nem kritizál, mert különben már ott hagytad volna.

2023. okt. 25. 11:19

Ez a fogorvos "sértegetett" a súlyod miatt is, amit az 1. hsz-ben taglalsz?

Vagy téged minden orvos "támad" és "lesajnáló hangnemben" beszél veled? És mindezt a korod miatt?

Kétlem.

97. globus (válaszként erre: 95. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 25. 11:05
Cicamicázás is sértő, hiszen nem bűn, ha valaki fiatal.
96. libikóka (válaszként erre: 95. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 25. 11:00
Beszélhetünk neked bármit,,igaz nem vártam,,és nem is lehet egy fórumtól várni a "megvilágosodádt",,de legalább elgondolkodtat?
95. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 93. - Liliom10)
2023. okt. 25. 10:56
Nyilván nem ezeket a szavakat használta, csak "finoman" utalt a szájhigiéniám minőségére. Mintha azt se tudnám mi az a fogkefe és a fogkrém. A hab a tortán pedig a lesajnáló hangnem volt. Akkor se engem használjon fel a cicamica asszisztens csaj előtt való poénkodásra.
94. globus (válaszként erre: 91. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 25. 10:36

Nem értem, valahogy egyre több bajod van.

Először a korodat sérelmezted, aztán a súlyodat, a higiéniát, a fogkövet, klimaxot, családi történéseket, most meg hajléktalan száj, mi jöhet még? Tényleg minden rosszindulat nélkül mondom, gondolkodj el ezen, mert ha így hagyod hömpölyögni tovább az életérzést, nagyon besavanyodsz. Ha ismerősök is nagy ívben kerülnek, annak ez lehet az oka.

93. liliom10 (válaszként erre: 91. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 25. 10:34

"olyan a szám belülről, mint egy hajléktalannak"

Kizártnak tartom, hogy ezt mondta !!! Csak Te gondolod azt, hogy ő ezt gondolta, mert mást értelmezel a szavain, mint ő, és mások is.

A lányom lehetnél, és hidd el, fiatalnak tartalak ! Csak próbálj pozitívan gondolkodni ! Kicsit már üldözési mániának érzem, ahogy képes vagy bármin megsértődni. Nem érdemes !

92. libikóka (válaszként erre: 91. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 25. 10:26

Ha,,így tett tapintatlan vagy bunkó,vagy csak őszinte.

A korodnak ehhez nem sok köze van.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook