Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért néznek le a korom miatt? fórum

Miért néznek le a korom miatt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
61. globus (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 17:34
Mikor történt ez?
60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Amaunet)
2023. okt. 23. 17:32
És ez feljogosít bárkit, hogy szemét és lekezelő legyen velem szemben?
59. Amaunet (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 15:32

Szerintem te alapból utálod a világot, főleg a fiatalokat, mert öregszel. Nem tudod ezt elfogadni.

Lehet, hogy te úgy érzed, hogy nyugodt és barátságos vagy, de ez az ellenérzés kiül az arcodra, észrevehető a viselkedéseden.

58. csemár (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 13:55

Kösz!


Hát ami azt illeti, értelek is, meg nem is. :-)


Ugyanis azt, hogy bohócnak lennék tekintve a korom miatt, még nem tapasztaltam. Vagy ha esetleg gyaníthatóan lehetett is ilyen felhangja egy szituációnak, arra én szinte biztos, hogy nem háborgással reagáltam volna.

57. globus (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 13:51
Ezt arra mondják, hogy akinek szerencséje van, megöregedhet. Ha nincs, fiatalon meghalhat, azért utóbbi tényleg nem jó.
56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Globus)
2023. okt. 23. 13:48
Maradjunk annyiban, hogy nekem "szerencsém" sose volt.
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Csemár)
2023. okt. 23. 13:47
Végre valaki érti is miről beszélek. Nem tudom elviselni ha bohócnak vagyok tekintve, csak mert nem vagyok fiatal "bombanő"
54. globus (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 13:37
Te is voltál fiatal, ahogy cicababák is megöregednek. Mindenkinek jut mindenből kóstoló. Ha szerencséje van.
53. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 13:29

Sajnálom, hogy ilyeneket tapasztalsz!

Én is néha. Egészségügy, közlekedés, kereskedelem...

Még itt a Hoxán is van egy-két "kedves" fiatal, aki tiszteletlen, goromba - és nem egyszer még büszke is rá!

Nem kell vele foglalkozni?

Mert ilyen világban élünk?

Nézzük a "vicces" oldalát?

Sajnos ezeken a tapasztalataimon én nemigen tudok nevetni!

52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Liliom10)
2023. okt. 23. 12:59
A fiatal bombanőknek 100% hogy nem ezt mondja mert nem akarja megsérteni az "önérzetüket". Az, hogy olyan az öregeknek és a csúnyáknak is van, a legkevésbé sem érdekli sem őt sem ezt a beteg, kettős mércés társadalmat.
51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Liliom10)
2023. okt. 23. 12:57
Tudom, hogy tele a pofám fogkővel de miért kell EZT sértő formában megfogalmazni? Ha pedig a cicamicát próbálja elbűvölni, poénkodjon az időjáráson, a bkv-n vagy amin akar, de ne rajtam, a fülem hallatára.
50. liliom10 (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 12:36

Az emberek nem egyformán értelmezik a mondatokat, gondolkodást.

Honnan tudod, másokkal hogy viccelődik a szájsebész ? És ha fiatal bombanőknek is ezt mondja ? Miért kellene az asszisztensre gondolnod ? Nekem ez eszembe se jutott.

Nem a fejed méretére tett megjegyzést, hanem a fogköveidre.

Én mosolyogva azt válaszoltam volna, hogy "én 1 kilónak éreztem ! ":)

Semmi megszégyenítés nem volt a szövegében, naponta lát fogköveket, akármekkorákat.

Próbáld ki párszor, hogy csak mosolyogsz, nem sértődsz meg, és bármit mondanak, kedvesen reagálsz ! Aztán gondolkodj el, mikor vagy boldogabb ?!

49. tumbo2 (válaszként erre: 46. - Tien)
2023. okt. 23. 12:27
igaz én 28 éves,de 46 kilóról híztam 64-re.azóta,több,kevesebb sikerrel tartom.
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Epresturmix)
2023. okt. 23. 12:21

Akkor száztizenkettedszer is elmondom: NEM én kezdem a bunkózást. Nyugodtan, barátságosan állok hozzájuk de sajnos kvázi mindig az ellenkezőjét kapom vissza. ONNANTÓL igen, bunkó vagyok én

is.


Vagy mosolyogva kellene tűrnöm, hogy valaki a fiatal asszisztens cicamicát azzal próbálja lenyűgözni, hogy a fejem méretén poénkodik? Nevetnem kéne amikor megszégyenítenek?

47. tien (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 12:20

Na!Itt van az eb elhantolva!


Nem vagy boldog ...

46. tien (válaszként erre: 41. - Tumbo2)
2023. okt. 23. 12:18

Ja ,mert Te is filigrán voltál fiatalnak.

Kislányos ,nem egy asszonyos alkat.


Anyut velem terhesen majdnem "elzavarták" a Vas utcai szülészetről ,hogy minek jött.

Kis kosztümben alig volt hasa.Még aznap megszülettem.

Szinte gyerek volt alig húszévesen.

45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Epresturmix)
2023. okt. 23. 12:14

A cicababák többsége az élet császárának hiszi magát és sajnos ebben támogatják is őket a férfiak, pl. azzal, hogy az én és az idősebb nők kárára poénkodnak .


"Apu" oda megy ahova akar. Olyan szinten érdektelen és sz.r a házasságom, hogy az se érdekelne ha félrejárna.

44. Epresturmix (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 11:58
Cicababa. Hm. Fáj az öregedés vagy apu megcsalt egy olyan cicababával?
43. Epresturmix (válaszként erre: 33. - Globus)
2023. okt. 23. 11:57
😂😂😂😂
42. Epresturmix (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 11:55

Hát, én nem tudom megszokni, hogy a gyerekem lehetne az orvos, a hülye, sértő beszólásaikat pedig még kevésbé.



Gondolom ezt a hozzáállást mutatod feléjük. Goromba lehetsz, fennhéjazó és süt rólad, hogy egy megkeseredett (vén)asszony vagy. Az anyád lehetnék típusú emberek ezzel a mondattal akarnak maguknak tiszteletet kicsikarni, miközben pont ez ellenkezőjét érik el. Szerintem inkább te vagy a lenéző és tiszteletlen. Fogadd el, hogy fiatalabbak nálad.

41. tumbo2 (válaszként erre: 38. - Tien)
2023. okt. 23. 11:24
mikor voltam a kórházban,kérdezték,hány éves koromban szültem a lányomat,ha már nyugdíjas vagyok.mondom 28,nem akarták elhinni.20 évesnek nézték.
40. tumbo2 (válaszként erre: 39. - 55Judit)
2023. okt. 23. 11:22
mikor először lenéniztek a kórházban körülnéztem,hogy nekem szóltak.mivel mindenkit néniztek kivéve engem,legtöbb öreg mindenféle töréssel volt bent.inkább sehogy sem szólítottak.
39. 55Judit (válaszként erre: 37. - Globus)
2023. okt. 23. 10:54
Én most, a 69.-ben jobban vagyok mint 25 évvel ez előtt. Én nem kívánom vissza azt a sok borzalmat. Szerintem akkor gyorsabban öregedtem mint most. Persze meglátszik mindenkin mennyire viselte meg az élet, rajtam is, de akkor is most a jobb.😀
38. tien (válaszként erre: 37. - Globus)
2023. okt. 23. 09:43

Kb.egyidősek vagyunk.

Semmi bajom nincs ezzel ,sőt ez maradhatna így.

Most vagyok a helyemen és boldog.


Szerencsés vagyok ,nem öregszem látványosan.

Nénikék lekislányoznak😲

37. globus (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 09:38
En sem vagyok mai csirke, 51-nél több. Sokan mondják, hpgy a kor csak egy szám, bizonyos értelemben igaz. Pár év múlva örülnénk a mai korunknak. Ha csak annyi bajom lenne, ami miatt 25 évvel ezelőtt nyöszörögtem, óóó....de jó lenne.
36. Amaunet (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 09:38
Milyen az a tréfa, ami megnevettet? Mikor mosolyogtál, nevettél tiszta szívből, igazán?
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Globus)
2023. okt. 23. 09:35
Az Ursulák többnyire kedvesek de az öregebb orvosok között gyakoriak a bunkók. Annyi, hogy máshogy bunkók mint a fiatalok és nem vigyorogva sértegetnek.
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Globus)
2023. okt. 23. 09:31
Igazad van, nem tudom elfogadni. Sajnos olyan társadalomban élünk, ahol egy öregedő nő megbecsülése a nullához közelít. Tele is vannak velük a pszichiátriai szakrendelők. Az egyik közeli nőrokonom is oda járt, aztán 51 évesen meghozta azt a döntést amit nem lehet visszafordítani 🖤
33. globus (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 23. 09:30
Én mindig öregeket fogok ki. Dr. Bubót és nyugdíjas Ursulát :)
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Panna.33)
2023. okt. 23. 09:23
Ne úgy vicceskedjen (a 25 éves cicababa asszisztense előtt) hogy engem szégyenít meg közben. Bocs, de nem tudok az ilyen tréfákon nevetni.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook