Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem sikerül némelyik fényképet feltöltenem? Azt írja ki, hogy adatbázishiba. Se az adatlapomra, se a naplómba nem tudom. fórum

Miért nem sikerül némelyik fényképet feltöltenem? Azt írja ki, hogy adatbázishiba. Se az adatlapomra, se a naplómba nem tudom. (tudásbázis kérdés)

2009. okt. 14. 09:25

túl nagy nem? Mármint a mérete.

Van egy progi Pixresizer -ezt töltsd le, és próbáld meg lekicsinyíteni:)

2009. okt. 14. 08:19
szia . azt is nézd meg, hogy tényleg jpg formátumban van e, mert az is számit.
2009. febr. 4. 17:57
Van ilyen a neten hogy XnView magyarul is. Annak nagyon egyszerű a leméretezése egy nyilat kell nyomni és mutatja hogy csökken a pixelméret és csak egyik oldalt kell állítani a másik automatikusan követi.
6. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 3. - Pesmár)
2009. febr. 4. 17:50
Minden normális képnézegetőben van leméretezés. Általában 300kB-osra kell levenni 1200 pixelesnél nem nagyobbra.
5. pesmár (válaszként erre: 4. - Linksys)
2009. febr. 4. 16:42
köszi szépen!
2009. febr. 4. 15:42

Van több program is hozzá, pl. nekem az ACDSee, azzal szoktam.Legegyszerűbb, ha elküldöd magadnak email-ba és az automatikusan lekicsinyíti.


A Windows-ba is ezt meg tudod csinálni.Ha így nem megy és főleg ez a bajod, nem pedig más okból nem tudsz feltölteni képeket, akkor olvastam itt már több fórumon, hogy miként lehet képek méretén válltoztatni.Van ilyen fórum, írd be a keresőbe itt a hoxan és meg fogod találni. :)

3. pesmár (válaszként erre: 2. - Linksys)
2009. febr. 4. 15:29
Szia!Egy gépről van mind,és lehet olyan hogy nem egyformák?Mert v.mit tudtam.És hogy tudom kicsinyíteni?Tudsz ebben segíteni?
2009. febr. 4. 15:25
Szia! Szerintem túl nagy a kép, és nem tudod feltenni.Kicsinyítsd le a képeket.Ha nem ez a hiba, akkor nem tudom.. :)
2009. febr. 4. 15:22
Miért nem sikerül némelyik fényképet feltöltenem, azt írja ki hogy adatbázishiba.Se az adatlapomra, se a naplómba nem tudom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook