Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem lehet elérni a Magyar Államkincstár váci kirendeltségét? fórum

Miért nem lehet elérni a Magyar Államkincstár váci kirendeltségét? (tudásbázis kérdés)

14. EsztyMorgan (válaszként erre: 13. - Pillangó28)
2012. okt. 2. 16:58
Én a múlt hónapban kaptam normálisan családit meg gyest, ma is megkaptam. Mondjuk én Ceglédhez tartozom.
2012. okt. 2. 12:31

hát én azóta sem tudtam felhívni ...

pedig a központtól már kértem még egy új számot!

tehát 4 számon hívogatom őket... vagy foglalt.. vagy basznak felvenni!

már bocsánat.. csak már kihullik a hajam az idegtől!!! :SSS

12. 0hercegnő0 (válaszként erre: 11. - Pillangó28)
2012. okt. 2. 12:16
Semmi konkrétat, megkérdezte a taj számom, egyből mondta hogy az "Anna után járó pénzt holnap utalják számlára" hogy most holnap utalják? vagy holnap lesz rajta azt nem tudom....
11. pillangó28 (válaszként erre: 9. - 0hercegnő0)
2012. okt. 2. 11:36

akkor lehet, hogy mi is holnap kapjuk meg?


de mit mondott? miért külön utalják?

10. pumukli1985 (válaszként erre: 9. - 0hercegnő0)
2012. okt. 2. 11:33
:) na,végre egy értelmes ember akkor aki egyáltalán hajlandó volt mondani valamit :D
2012. okt. 2. 11:31
Na kérem, most beszéltem Cegléddel, azt mondta az üintéző, hogy holnap külön kapom meg a hercegnőm után járó pénzt.
2012. okt. 2. 11:30

Nekem nagyon gyorsan utaltak mindent amikor bevittük a papírokat,úgy 1 hét múlva a kártyán volt a tgyás-om...


Csesszék meg ha nem veszik fel!

2012. okt. 2. 11:29

Ohercegnő! Gratulálok Nektek!! :)))



igen.. létezik.. én 3 hónapot vártam a tgyásra.... :-O

mert egy hónappal előbb itthon

maradtam.


hívtam a központot.. egy flegma nő mondott még két számot... és azt sem veszik fel.

kezdek nagyon dühös lenni.....

2012. okt. 2. 11:23

Lehet h valami kavar lehet náluk ha túlterheltséget mond,akkor nem egyedi az eset...valami központi dolog lesz a háttérben talán...esetleg a Váci úti központot próbáljátok meg,ott hátha sikerrel jártok!

Mondjuk én megkaptam a picire ma.

2012. okt. 2. 11:21
Próbálom hívni őket, de folyamatosan bemondja hogy átmeneti túlterheltség miatt nem tudnak kapcsolni :(
2012. okt. 2. 11:20
Szia, én is megkaptam a családit, de csak a nagy gyerekekre, az "új" babára se családi, se gyes, ez létezik?????? Névváltozásom is volt(mert a párom 18 év után feleségül vett :D), amit az igényléskor írtam be, és érdekes módon a cs.p. már az új nevemre jött............
3. pillangó28 (válaszként erre: 2. - Pumukli1985)
2012. okt. 2. 11:14
én is reggel óta lógok a telefonon. Már utalták, mert a másik gyerekre küldték, csak a 3 hónapos fiamra nem. :((
2012. okt. 2. 11:12

Szia!

Telefonon ne is próbálkozz!

Amikor én is intézni szerettem volna a dolgaimat,szerettem volna pár kérdést feltenni,de egész álló nap a telefonon lógtam és nem sikerült beszélnem senkivel csak a központos emberrel aki mindnig kapcsolta az illetékeshez...

Úgyhogy maradt az hogy szépen bementem...

Amúgy a családit én úgy tudom h 3.-áig kell megkapni,szóval van még egy nap...

2012. okt. 2. 10:43

Nem utalták a családi pótlékot, pedig minden papír be van adva...

Hívom őket, vagy foglalt, vagy kicseng vagy 3 percig és senki sem veszi fel....

járt már valaki így, hogy nem kapta meg a családit? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook