Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem érzékel minden lemezt a dvd-lejátszóm? Eddig nem volt ilyen probléma.. fórum

Miért nem érzékel minden lemezt a dvd-lejátszóm? Eddig nem volt ilyen probléma.. (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 29. 14:53

Hát nem tudom,de azóta is próbálkoztunk,kb ötből egyet játszott le.Ezek pont olyan lemezek,amiket nagyon ritkán vettem elő,ezek szerint a dvd-lejátszó hibája lehet....?



Köszi mindenkinek,aki válaszolt:-)

2010. okt. 29. 14:00

Szia!

Lehet, hogy az adott lemezeket összemaszatoltad, fogdostad, karcoltad valamivel?

Az írott lemezek egy idő után elöregednek (kb. 6-7 év)utána, előfordulhat, hogy a lejátszók nem ismerik fel őket.

2010. okt. 29. 11:15
Nekem is vannak ilyen problémáim, és szintén az írott lemezekkel. Csak bosszankodom rajta :(
5. cynnia (válaszként erre: 3. - Pocakmanci)
2010. okt. 29. 11:04
Ilyen is van? Hűű,de értek ám hozzá:-)
2010. okt. 29. 11:01
Én most úgy jártam,hogy két eredetit nem játszott le és az írottat meg igen.....csak érdekes,mert pár napja még lejátszotta azokat is.
2010. okt. 29. 11:00
tisztítólemezt kell alkalmazni, kezd koszos lenni a lézerfej
2010. okt. 29. 10:56
Nekem írott lemezeknél volt ezzel probléma.Rosszul írta ki a gép,vagy gyengén,vagy nemtom'.
2010. okt. 29. 10:54
Miért nem érzékel minden lemezt a dvd-lejátszóm?Eddig nem volt ilyen probléma..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook