Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért hűtlenek a férfiak? Mi az ami leállítja őket erről? fórum

Miért hűtlenek a férfiak? Mi az ami leállítja őket erről? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
3440. 7448dbc8a0 (válaszként erre: 3437. - 266abbdae5)
2010. júl. 3. 17:02
Ha valaki ilyen téren még gyenge, az szerintem ne nősüljön meg vagy ne menjen férjhez :))))
3439. 7448dbc8a0 (válaszként erre: 3438. - F36e266467)
2010. júl. 3. 17:01

De az nem hűtlenség...........itt meg arról van szó, vagy nem?!


Persze hogy az lenne a tiszta, mindenki részéről hogy ha gondja van egy kapcsolatban, vagy csak egyszerűen nem működik akkor megbeszéli a másikkal, vagy egyszerűen kilép belőle.


Ha mást akar akkor is, attól függetlenül hogy, megkapja e vagy sem!


De mint általában mindent, ezt is túlbonyolítjuk, mert emberek vagyunk!


Ennyi. :o)))

3438. f36e266467 (válaszként erre: 3436. - 7448dbc8a0)
2010. júl. 3. 16:58

Minden fehér és fekete kell, hogy legyen. Az tisztességes a másik féllel szemben.


Az önzőségben csak azt nézzük, ami nekem jó.


Tudni kell, hogy mitől rossz és ha véded a dolgot, akkor még nem tudod, hogy mi benne a rossz.


Hogy lehetne jól csinálni?


Szakítassz, ha valaki mellett mást szeretnél.


Ennyi.

3437. 266abbdae5 (válaszként erre: 3436. - 7448dbc8a0)
2010. júl. 3. 16:49

Nem biztos hogy azt jelentené,hogy valami nem működik a kapcsolatotokban...jelenthetné azt is,hogy a férjed még egyszerűen gyenge,ahhoz hogy egy ilyen próbát kiálljon.

(na szóval,szerintem van ilyen is)

3436. 7448dbc8a0 (válaszként erre: 3429. - F36e266467)
2010. júl. 3. 16:45

Akkor másképp mondom :O))


Nem kell lenézni, vagy leszólni azokat akik ilyen kapcsolatban vannak, neked könnyű most már , mert vagy egy bizonyos fejlettségi szinten. De mindig így volt?


Nem mindenki teszi szórakozásból....


Ha az én férjem tenné, azt jelentené vmi nem működik a kapcsolatunkban. Elsőre. Ha még egyszer előfordulna, akkor az már azt jelentené, hogy nbem lenne keresnivalója mellettem. Van amikor a hűtlen sem tudja miért teszi, csak később, bizonyos tapasztalatok után döbben rá. Nem minden fehér és fekete elsőre........


Te tudsz olyan módot ami tisztességes lenne?????


Mert én még olyat nem hallottam.......

2010. júl. 3. 16:20

Egyébként ezt már én is megcsináltam.Benne voltam egy olyan kapcsolatban amiben nem éreztem jól magam,de nem léptem ki...mert volt valaki...kb.ezért.

Akkor léptem ki,amikor jött egy harmadik.Igazából meg nem csaltam a páromat,de csak akkor léptem,amikor már volt más.

Aztán ebből a kapcsolatból sem lett semmi.Ugyanazokat a hibákat követtem el mint az előzőben.Kvázi nem fejlődtem semmit.

Csak átmentem egy másikba ami,szintén rossz volt.De most ebből is kiléptem,most ismertem fel a hibáimat,és azokat a dolgokat,ami miatt nem vagyunk egymáshoz valók.Nincs harmadik,és ez így volt tiszta.

3434. 266abbdae5 (válaszként erre: 3433. - F36e266467)
2010. júl. 3. 16:06

Persze hogy szívtatok,ez várható volt,hisz becsaptatok másokat.

Ettől függetlenül,jó kapcsolatban élsz,ami jó!

És tiszteletre méltó,hogy mivel neked ez így sikeredett,nem mondod azt hogy ez helyes volt.(hisz nem volt az)Ezt nem látja át mindenki.

3433. f36e266467 (válaszként erre: 3432. - 266abbdae5)
2010. júl. 3. 15:54

Így kell jól csinálni, ahogy mondod. Amúgy szívunk miatta.


De bíztatni senkit nem fogok olyanra, ami mások becsapásáról szól.

3432. 266abbdae5 (válaszként erre: 3431. - F36e266467)
2010. júl. 3. 15:50

Azt nem mondtam hogy nem lehet belőle jól működő kapcsolat.Természetesen lehet.

De én azt mondom,hogy akkor a legegyszerűbb kilépni,amikor már ott a harmadik.Addig csak elvan az ember.Benne van egy rossz házasságban feleslegesen.És így kilépni,bizony nem tiszta.Akkor kell,amikor már rájött ,és érzi,hogy nem megy.Mert én a fejemet teszem rá,hogy lehet érezni.

3431. f36e266467 (válaszként erre: 3430. - 266abbdae5)
2010. júl. 3. 15:42

Én is így csináltam és jól működő kapcsolat lett, de a jelzőket, amiket írtam magamra is értem :O)))


Mivel mi sem csináltuk tisztán, így 3 hónapig szívtunk is miatta.


Valamit valamiért.

3430. 266abbdae5 (válaszként erre: 3429. - F36e266467)
2010. júl. 3. 15:38

Igen,nekem is a móddal van gondom.

Mondjuk szerintem ez ott kezdődik,hogy egy házasság elromlik,(vagy soha nem is volt jó)és a felek nem mernek kilépni belőle.Így előbb utóbb az egyik félre megy.Ami nem tiszta.Amikor tönkre ment a házasság,akkor kell kilépni,vagy amíg menthető és van értelme menteni,akkor kell lépni.

De az igenis elítélendő szerintem,amikor a másikat jól átverjük,és mellette csinálunk egy ilyen dolgot.Ez nem tisztességes.

3429. f36e266467 (válaszként erre: 3428. - 7448dbc8a0)
2010. júl. 3. 15:31

Elitélendő a módszer.


Ha a te férjed, akit nagyon szeretsz így intézné, hogy mint a tarzan, addig nem merne elhagyni, ameddig a másik ágat még nem fogja meg, akkor értenéd, hogy miért elítélendő.


Annak nem az, aki a kedvezményezett oldalon van, annak az, akivel megteszik sunyi, bátortalan gyenge módon.



Az, hogy jó kapcsolat lesz e belőle, az más kérdés.


A módja nem mindegy.

2010. júl. 3. 15:18

Bizony nem leány álom ha valaki felvállal egy ilyen kapcsolatot! Viszont ha tényleg valódiak az érzelmek és elég erős mindkét fél, akkor ki állhatóak a megpróbáltatások. Nagyon sok jó házasság születik ilyen kapcsolatokból, és persze sok nem működik, ha elmúlik a 3 nap csodája.........


Nem elítélendő, mert lehet hogy eleve az első házasság volt rossz döntés......

3427. 266abbdae5 (válaszként erre: 3424. - Bécike04)
2010. júl. 3. 15:13

Én nem csodálkozom,hogy ha egy ilyen fel van vállalva akkor a környezet ellene van.

Ha annyira szeretik egymást akkor azt lehet úgy is csinálni,hogy tisztán,nem pedig bujkálni,hazudozni.

Azt is elhiszem,hogy rossz hogy nem hozzád megy haza,nem veled fekszik,és kel...de ezt nem muszáj hagyni....hiszen csak egy pótlék vagy....Aki ilyenbe keveredik az saját magával szúr ki.Ne csodálkozzon,és ne nyavalyogjon,mert ezt ő csinálta saját magának.

3426. Noarashi
2010. júl. 3. 14:56

Csaba dokival értek egyet! Nem is értem,ilyenkor mibe kapaszkodik a nő? Hogy elhagyja miatta? És mennyi ideig lehet ebben bízni? Hogy lehet azt elviselni,hogy otthon a másikkal, akivel jogosan, bújik ágyba? Ja jön a duma, hogy vele már régóta nem...

Tudom, hogy nagyon rossz egyedül,pláne ha úgy érzed mindenki lesajnál...de így meg talán még magányosabb vagy.Egy illúziót meddig lehet kergetni?Én értem, hogy a szerelem meg minden, de megy az idő,esélyt nem adsz magadnak,hogy igazán boldog lehessél.Ez lopott boldogság,nem igazi.Vagy elég csak a maradék?Mert akárhogy is gondolja egy szerető,hogy ő csak a jót kapja a férfitől, igazából semmit sem kap!

3425. f36e266467 (válaszként erre: 3422. - Fedo)
2010. júl. 3. 14:30

Egy francot akar ő téged. Csak arra kellesz neki és nem elég bátor, hogy megkeresse azt a nőt, aki minden téren megfelel neki.


Ezért összerakosgatja nőkből. Az egyikből ezt kapja, a másikból azt.


Te meg csak egy kiegészítő vagy, de jól el is hitette veled a dolgokat, ha te ebben szívesen részt veszel.


Mit jelent a számodra az elitélni szó?


Ha például valaki lop, azt elítéled?

Ha valaki hazudik, akkor azt elítéled?


Rendben van az, ha valaki hazudik neked, és átver csak azért, hogy neki jó legyen és ettől neked rosszabb lesz?


Ezeket elítéled?


Én azt teszem, amit te is teszel ilyen esetek hallatán.


Te aszisztálsz egy hazugságban, hogy lopott gyengédséget kaphass. Ezek szerint ennyire tartod magad, hogy neked csak ez juthat.

És emelett nem érdekel, hogy az a nő, akit veled csalnak, az át van verve. Mert csak magaddal foglalkozol. Ami neked kell.


Szerinted becsüljem ezt? Szerinted ez tiszteletre méltó, vagy gyenge jellem?


Légy bátor és vagy válasszon téged és váljon el, vagy keress magadnak független embert, aki nem hazudik másnak, hogy veled hetyeghessen.


Akkor talán elkezded majd magadat is becsülni, mert büszke leszel az életedre.


Most nem vagy az, amit meg is értek.


Én sem lennék.

3424. Bécike04 (válaszként erre: 3422. - Fedo)
2010. júl. 3. 14:28

Én megértelek Téged,mert én is voltam ilyen helyzetben és nagyon nem jó érzés,mivel tudod azt,hogy ha szeret is Téged,mégsem veled van mégsem hozzád megy mégsem veled fekszik és nem veled kel.Tudod rájöttem,hogy nagyon nem jó dolog ez így és ezért is mikor láttam,hogy már nagyon kilátástalan a helyzetük,akkor jött az nekünk hogy vállaljuk fel a kapcsolatunkat. Rendkívül nehéz volt,mert a kedves szülők is úgy érezték hogy bele szólhatnak a dolgokba és valahogy lelomboztak minket,hogy hogy is gondoljuk mi ezt.

Egyszóval hiába minden buzdítás,minden remény és egymás támogatása,hogy igen is ki kell tartanunk egymás mellett,ha szeretjük egymást. De ez a szerelem kevésnek bizonyult a sok rosszakaróval szemben,mindennapos viták veszekedések romba döntöttek mindent,minden reményt. Hozzáteszem,hogy az én családom ellenezte legjobban,holott én ha kellettem bármire is bárkinek mindig ott voltam. Hálám jeléül elköltözöm innen.Mikor felvetettem ezt a témát,érdekes módon mindenki megbánt mindent amit mondtak ránk.De már késő.Ezért is mondom nem könnyű szeretőnek sem lenni,de ha elfogadtok egy jó tanácsot és fel akarjátok vállalni a kapcsolatotokat,akkor jobb ha távol vagytok az olyanoktól akik bele szólnak,piszkálódnak és zsörtölődnek. Jobb az úgy mert egy idő után tönkre teszik a kapcsolatotokat.Ez csak egy tanács.Sok sikert,sajnos nekem nem jött össze.

3423. 266abbdae5 (válaszként erre: 3422. - Fedo)
2010. júl. 3. 14:10
Ha két ember szereti egymást,igazán,akkor azt szerintem lehet tisztán is csinálni.El kell válni,ha nem megy a házasság.És akkor teljes lehet egy kapcsolat.Mert így nem az.
3422. Fedo (válaszként erre: 3412. - F36e266467)
2010. júl. 3. 07:21

és mi van akkor ha szerelmes vok a nős pasimba?

ő is nagyon szeret engem. nem állitottam sose választás elé. nem olyan jó a szeretők helyzete, de nem is kell elitélni őket. ők is csak nők, akik szeretetre gyengédségre vágynak, hogy én pont ezt egy nős pasitól kapom meg... ezt hozta az élet. akarom őt nagyon és ő is engem...

3421. Bécike04
2010. júl. 2. 22:58
Nevet váltottam,de még mindig én vagyok.Nem sok mindent közöltem,de végül is a javát elmondtam,ennek ellenére lenne még mit mesélnem.Ezen dolgok tudatában és még sok más mindenért mondom azt,hogy szerintem itt valami nincs rendben a csávóval.Lehet,sőt nagy esélyét látom annak amit mondtál,hogy ha beáll a rend akkor folytatja tovább az eddigi életét.Vagy már most is csinálja,csak jobban titkolja.Ki telik tőle.Nagyon kétszínű és iszonyú jó színész. Az a bosszantó,hogy nekem senki nem akar hinni. Vélemény????????
3420. f36e266467 (válaszként erre: 3419. - 727b3243d0)
2010. júl. 2. 13:47

Áh, akkor értelek.


Na ilyen kapcsolat esetén én is el szoktam távolodni, mert rossz nézni és érezni a defektet.


Ha nem tisztítják ki az életüket, akkor nehéz az ilyen emberekkel jókat beszélgetni, mert folyamatosan benne van a levegőben a negatív energia, főleg ha az ember még tisztában is van a helyzettel.

2010. júl. 2. 11:48

Hát igen férfi vagyok. Engem a nőhöz kötnek szálak és a gyerekekhez.Én ismerem mindkettőjük életét.Tudod ha megszeretsz valakit és annak a gyerekeit,akkor Te hagynád,vagy részt vennél annak az átverésében,megalázásában????

Hozzáteszem én mindkettővel jó viszonyom volt,mármint barátság,de ahogy telt az idő kezdtem tisztán látni.Egy darabig nem tartottam velük a kapcsolatot,mert én nem akartam részt venni abban az életben amiben ők éltek. Kb fél év után össze futottam a hölggyel és észre vettem hogy valami nem stimmel. Nagyon sokat fogyott és látszott rajta,hogy bizonytalan a kapcsolatukban illetve mindenben,egyszóval elhagyta magát teljesen. Már nem az a nő volt akit azelőtt megismertem.Elkezdtük újra tartani a kapcsolatot és le döbbentem hogy mik is történtek azalatt az idő alatt,míg nem találkoztunk.Ha valakinek elmesélném amiket én megtudtam,biztos hogy megkérdezné,hogy ilyen tényleg van!!!!???? Nagyon félre ismertem mindkettőt.Már több éve ez megy náluk és sajnos a fiú gyermeken is észre lehet venni,hogy átveszi azt az életstílust amit ők élnek.Sajnos én azt mondom,hogy ha valaki benne él egy ilyen kapcsolatban,akkor úgy sem veszi figyelembe az intő jeleket,mivel a mindennapok egyformák és valószínű,hogy csak reménykedni tud hogy nem igaz az amit sejt.Az meg hogy én itt leszek és itt vagyok az azért van mert szeretem őket és nem vagyok az a fajta hogy csak úgy cserben hagyok bárkit is,illetve hihetetlennek tartom azt hogy valaki képes legyen egy ekkora változásra.Ahhoz az én meglátásom szerint egy nagyobb csodára lenne szükség. És még azért sem tartom valószínűnek,mert vissza ment hozzá.Megalázta mindenki előtt/persze a tudta nélkül,úgy értem a háta mögött/bántalmazta,kihasználta,fenyegette,nem törődött vele és ami számomra a leggusztustalanabb,hogy a gyerekekkel befolyásolta,mert mindig nekik mondta,hogy mondják meg az anyjuknak,hogy költözzenek haza,mert ő szenved és meg fog változni.Ezt ígérte,de szerintem ez csak ígéret marad.

3418. f36e266467 (válaszként erre: 3417. - F36e266467)
2010. júl. 2. 10:08

Ja, bocs, most néztem meg, hogy férfi vagy.


Akkor sem értem, hogy neked mi a kapcsolódásod. :O))


Amúgy nem kezdenék újra evvel a pasival egy nő helyében.


De a nő fog, mert azt érzem, hogy gyenge. Ha ezt ennyi ideig meg lehetett vele csinálni, akkor ez nem kérdés.

3417. f36e266467 (válaszként erre: 3415. - 727b3243d0)
2010. júl. 2. 10:05

Nem értem, hogy te kije vagy itt ebben a helyzetben kinek.


Te is voltál a pasi szeretője?


Szóval hogy érted, hogy te ott voltál és leszel nekik?


Téged kihez milyen szálak fűznek?

3416. klenca
2010. júl. 2. 08:57

Mi?


A SZERELEM!!!:)))

2010. júl. 2. 08:52

Nos először is a bántalmazást úgy értem,hogy megmutatta rajta neki,hogy mit csinálna velem. Rá egy hónapra szó szerint kirugdosta a kapun,a négy éves kislányuk szeme láttára.A 11-éves fiuk adta a tudtomra hogy mi is történt.Hozzá tenném hogy a fiuk nem akart vissza menni,de az anyja azt mondta,hogy adjanak még egy esélyt neki.De még hányszor???? Ezelőtt évekkel is történt velük egy hasonló dolog és idáig el is húzták,de nem értem hogy ha nem megy miért kell erőltetni?????

Sajnos nem értem egyes emberek gondolkodását,felfogását sem.Csak a gyerekek miatt együtt maradni merthogy a gyereknek az a jó,ha a szülők nevelik fel,nem pedig más. Az nem számít,hogy a gyerek milyen körülmények között,milyen életstílus mellett nő fel.????Azt csinálja amit a szülőtől lát,de ez szó szerint így van.Az újrakezdésről meg annyit,hogy én itt voltam nekik és itt is leszek,nem lett volna semmi gond,ha a férj békén hagyja őket.Sajnos lehetőség nem volt arra,hogy elmenjenek innen. Én csak attól az egytől félek,hogy a nő csak később fog rádöbbenni,hogy rosszul választott.Már csak azért is ez a félelem,mert a családban történt már egy hasonló eset,méghozzá az édesanyjával. Neki is lett volna valakije aki felvállalta volna két gyerekkel,de nem élt ezzel a lehetőséggel.Kísértetiesen hasonló a dolog.Én nem hiszek az újrakezdésben,pláne ha ilyen dolgok történtek volna velem.Ez már csak egy vontatott erőltetett valami szerintem.

3414. Rege78 (válaszként erre: 3413. - 727b3243d0)
2010. júl. 2. 06:49

Sziasztok!

Ezt nem tudom szó nélkül hagyni..

Nem tudom, hogy a "bántotta" szót hogy kell érteni egész pontosan..?!!!!

De az alapján, amiket írtál, a férjnek a hűtlenség a legkisebb hibája.. :-(

És bizony pont a gyerekek miatt nem kellene talán erőltetni a dolgot, ha van egy kis esély, hogy a nő és a gyerekek újra tudják kezdeni nélküle.

Alapból azt vallom, hogy mindenkinek jár még egy esély, de most...

Ugyanakkor az emberek többségére igaz, hogy akkor kezdik csak értékelni azt, amijük/ akijük van, amikor már elveszítették, vagy rádöbbentek, hogy el is veszíthetik.. :-P

Kívánom, hogy a helyzet mindenki számára a lehető legjobban záruljon, és elsősorban azt, hogy bármi is lesz, a felnőttek valóban tudjanak úgy viselkedni, és ne a gyerekek igyák meg a levét.. :-(

2010. júl. 1. 22:18

Igen kacifántos dolog ez.Én személy szerint mindkettővel tartottam a kapcsolatot,sőt segítettem is nekik ahogy tudtam.De a férjet soha nem érdekelte semmi,finoman szólva,azt is végig nézte volna ha éhen hal a családja,vagy épp megfagynak mellette. Ez engem aggasztott és mint mondtam ahol tudtam segítettem őket. Azt mondta,hogy most döbbent rá,hogy van családja és hogy mennyit is ér neki. Illetve,ha tudta volna,hogy ez lessz belőle/mármint,hogy elhagyja az asszony/ akkor nem lép félre 12-éven keresztül.

Szerintetek megbánta????

Mikor először elhagyta,megfenyegetett engem is és őt is.Mikor vissza ment hozzá,azt mondta neki,hogy ha az övé nem lessz,másé és az enyém sem lehet. Aztán kiderült,hogy voltam náluk egyszer és ezért őt bántotta,amit én csak sokkal később tudtam meg.Most úgy van,hogy tiszta lappal indulnak neki újra,de én valahogy nem vagyok benne biztos,hogy ezt a férj komolyan is gondolja.

3412. f36e266467 (válaszként erre: 3411. - 727b3243d0)
2010. júl. 1. 21:33

Lesz néha kutyából szalonna, de nem igazán úgy szokott ez lenni, hogy abban a kapcsolatban, ahol már megtörtént. Ez egy picit olyan, hogy ha ebben a kapcsolatban ez már egy jó ideig ment, akkor valószínű, hogy vissza fog esni.


Talán egyszer egy vadonatúj kapcsolatban kezdhet teljesen új életet, ha komolyan gondolja, hogy van értelme.


Most inkább csak nem akar elveszteni valamit, de ha megint beáll a rend, akkor visszafog csúszni.


Én erre tippelek.



A hűséghez kemény elhatározás kell egy pasi részéről, főleg, ha eddig nem volt az.


Azok a nők, akik pedig házas pasi mellett reménykednek, mint szeretők, hogy a pasi majd egyszer elhagyja a feleséget, az meg számomra egy igazán minden oldalról "gyenge" személyiség (még).


1. Egyrészt azért mert részt vesz egy másik ember átverésében

2. Mert hagyja magát megalázni, mint második

3. Hagyja magát átverni és hülyíteni

4. Nem gondol arra, hogy milyen ember az, aki így intézi a dolgait.


Szóval én a szeretőket gyengusnak tartom.


Sokszor azért érzik magukat jó helyzetben, mert velük csalnak meg mást, tehát azzal nyugtatják magukat, hogy ők a jobbak.


De hát ez sovány vigasz. A pasinak egy ingyen konzumálást biztosítanak. Vagy legalábbis könnyebb és biztonságosabbat.


Én mosolygok azokon, akik jól érzik magukat a szeretői minőségben.


Mert tudom milyen életük lesz. Amit persze csak maguknak köszönhetnek, mert nem akartak energiát fektetni abba, hogy tisztán intézzék az életüket olyan emberekkel, akik szintén tisztán intézik azt.

2010. júl. 1. 15:07

Mindenki azt mondja,hogy hagyjam had bizonyítson.Megfogadom a tanácsukat és elköltözöm,ugyanis a férjet nagyon zavarja a jelenlétem és nem akarom,hogy én miattam ne tudjon bizonyítani.Bár azelőtt mielőtt én nem voltam,akkor is ugyan ez volt a helyzet.Nem tehetek róla,hogy beleszerettem és nagyon rossz volt látni,hogy hülyének nézi. De már nem vagyok és lehet hogy nem is fogok tudni semmit.

Őt választotta nem engem,megértem a közös dolgok miatt.Viszont azt nem,hogy azt mondta,hogy szeretné ha minden rendben lenne köztük. Kérdem én ha ezek után megtudnék valamit mit tegyek????

Tudtára adjam,vagy inkább hagyjam,ha látom hogy boldog,még akkor is ha a hőn szeretett férfi totál hülyét csinál belőle!!!??? Bár azt mondta hogy ez az utolsó esélye. Bár én nem sok esélyt látok a változásra,maximum jobban fog titkolózni.

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook