Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért érzem úgy hogy lemaradok? fórum

Miért érzem úgy hogy lemaradok? (beszélgetős fórum)


1 2
18. 9536810fa1 (válaszként erre: 17. - 9536810fa1)
2011. szept. 29. 13:30
nem a jobb út = nem az a jobb út
17. 9536810fa1 (válaszként erre: 16. - Bizsu67)
2011. szept. 29. 13:30
Milyen kudarc? Mit nevezel kudarcnak? Vannak dolgok, amik nem jönnek össze, olyankor az ember kis irányt változtat, és megy másfelé... és nem biztos, hogy nem a jobb út. :)
2011. szept. 29. 13:29
Ha kivülröl nézem magam ,nektek van igazatok, de már annyi kudarc ért... most már ovatosabb vagyok félek az elutasitástól.
15. omaja (válaszként erre: 1. - Bizsu67)
2011. szept. 29. 13:24
figyelj! mindnekinek úgysem tudsz megfelelni...akkor legegyszerűbb ha nem is akarsz, hanem úgy élsz ahogy neked a legjobb. Az meg, h más mit szól...ne foglalkozz vele! Mindneki a saját életét éli:)
14. 4d201760e3 (válaszként erre: 1. - Bizsu67)
2011. szept. 29. 13:24

Ha 20-év múlva jutott volna az eszedbe,akkor igen lemaradtál volna sok mindenről! De így nem!! :))

Szerintem az egyik legszebb korodat-éveidet éled!!

Úgyhogy hajrá!!! :))

13. 9536810fa1 (válaszként erre: 11. - Bizsu67)
2011. szept. 29. 13:22
Koppintas csak, gyűjts ötleteket... mindenbe bele kell tenned a saját személyiségedet is, és bármit csinálsz, lesz konkurencia, de a jobb marad talpon. :))
12. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Bizsu67)
2011. szept. 29. 13:21
Én korodbeli vagyok kb. és mostanság jutottam el odáig, hogy már mindent ki merek próbálni, már mindent szabad, és olyan szinten szárnyalnak az ötleteim, a gondolataim, és nem fog vissza semmi. Ne foglalkozz másokkal, hogy ők mit csinálnak, okosabbak-e, ügyesebbek-e.... tuti nem, csak ők nem filózgatnak ilyesmin. Tehát hajráááá... :))
2011. szept. 29. 13:20

Nem akarok új életet, csak Olyanokat amikben ÉN tudok lenni.. Mert néha azt érzem mások csinálják azt amit én gondoltam ki.. Én is kitaláltam már csak nem volt rá lehetőségem ,időm stb..

Nem ciki, nem gondolják azt hogy koppintok?

Vagy majd ez is elmúlik mint a pasiknál a kapuzárási pánik, csak ki kell várni?

10. Ditta67 (válaszként erre: 4. - Omaja)
2011. szept. 29. 13:19

Szép és igaz az idézet!SOHA nem késő!

A dédapám 80 évesen diófát ültetett.Amikor megkérdezték,miért hiszen esélye sincs enni róla,azt mondta:Én nem,de majd az unokám!

Ha hozzá sem kezdesz megvalósítani amit terveztél,biztos nem sikerül!

9. a268b1c726 (válaszként erre: 1. - Bizsu67)
2011. szept. 29. 13:16
Vágj bele! És körözd le őket. :-)
8. Ditta67 (válaszként erre: 1. - Bizsu67)
2011. szept. 29. 13:13
Öregszel????Na ne!Rázd meg magad,még előttünk az élet!
2011. szept. 29. 13:13
Szerintem soha nem késő semmi. Anyu pl. 40 éves elmúlt amikor elhatározta, hogy lefog érettségizni. Fiatalon szakmunkást végzett csak, és magának akart bizonyítani, hogy megtudja csinálni. És sikerült is.:)
2011. szept. 29. 13:12

Az ember holtig tanul azt mondják:)amit elhalsztasz azt már nehéz pótolni:)próbálj ki mindent amire lehetőséged van!

Édesapám mondta fiam addig élvezd az életed míg nem dolgozol mert ha egyszer belefogsz nincs megállás csak a munka ,a küzdés főleg ha jönnek a gyerekek:)17 évesen belekezdtem a hivatalos munkába 10 éve dolgozom s ahogy mondta...nincs idő semmire pedig így fiatalon is annyi mindent csinálnék,kipróbálnék ha időm pénzem lenne:)

2011. szept. 29. 13:11
ahelyett,hogy ezen rágodsz...inkább tedd meg amit szeretnél...vágj bele,bár mi is legyen az!!!:)öreg?????az is leszel,ha ennyire annak érzed magad!!!!dobj be mindent,és élj!!!!!!!!!!:)
4. omaja (válaszként erre: 1. - Bizsu67)
2011. szept. 29. 13:11

ne viccelj! bátran vágj bele bármibe, ha úgyérzed! én is a te korosztályod vagyok, ha a 67 a születési éved... és néha nekem is vannak hasonló gondolataim, de aztán túllendülök rajta. tudom, h közhely, de mindenki annyi amennyinek...és ez tényleg így van! Én pl. most készülök új életet kezdeni... soha semmire nincs késő... van egy kedven idézetem, amit megosztok veled..remélem tetszik majd:

„Sosem késő, hogy az legyél, ami lenni akarsz. Nincsen korlátozva az idő, bármit bármikor elkezdhetsz. Változhatsz, vagy maradhatsz a régi. Nincsenek szabályok erre. Lesznek nagyszerű és rossz pillanataid, remélem te tele leszel jóval! Remélem látsz majd olyanokat amin ledöbbensz. Remélem érzel olyat amit addig még sosem éreztél. Remélem találkozol emberekkel akik másként látják a világot. Remélem olyan életed lesz amire majd büszke lehetsz. De ha mégsem, remélem lesz erőd ...hogy újra elkezd.”

Még ha nem sikerül..akkor is legalább megpróbáltad..és ez értékesebb, mint eleve feladni! :)

2011. szept. 29. 13:09

Például miket szeretnél kipróbálni?

Szerintem az lenne az öregség jele, ha már eszedbe sem jutna, hogy bármi újat kéne csinálni...

:)

2. Sibetti (válaszként erre: 1. - Bizsu67)
2011. szept. 29. 13:09

Szia!


Szeritnem soha nincs késő, semmihez!

Úgyhogy hajrá!!! :)

2011. szept. 29. 13:07

Annyi mindent szeretnék kiprobálni, de sokszor nem is merek rágondolni sem, hogy én azt..öregszem . Nálam mindenki szebb , okosabb, jobban ért hozzá, vagy már régesrég benne van csinálja..nekem meg most jut csak az eszembe hogy kéne, jó lenne..

Csak én vagyok így vagy ez egy korosztályos jelenség , és törödjek bele hogy végleg lemaradtam. Érdekelne a fiatalok véleménye is!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook