Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csak szexre kellek a férfiaknak? fórum

Miért csak szexre kellek a férfiaknak? (beszélgetős fórum)


178. 1dc16653d6 (válaszként erre: 157. - Csgybzs)
2012. febr. 8. 10:19

Hát most nőként azért én is máshogy látom.Először is a heti 3 alkalom szerintem egy családban,ahol nevelnek gyereket,akik ugye csak tujdák szabotálni a felnőttek idejét....ott szerintem ha heti 3 beáll az jó aránynak mondható.Ne magadból indulj ki,ahol ketten vagytok,ketten rendelkeztek az időről,szórakozásról.

Bocs,de a hozzászólásod nagyon egysíkú abból a tekintetből,hogy csak magadat hozod péládnak és abból akarsz általánosat megfogalmazani.Az,hogy ti hogy működtök a férjeddel,miért gondolod,hogy az úgy van mindenhol...és annak úgy kell lenni és csak az a jó...nem akarlak megbántani,de Alfa hozzászólásából sokkal több tapasztalatot érzek mint a tiedből.Ezt ne vedd magadra ez csak egy benyomás.Az tök,jó,hogy ti így működtök ennek csak örlüj,de ez konrántsem általános...

Vannak késleltető férfiak,olyank akik valóban nagyon a nőre figyelnek...ahogy lentebb olvastuk...tudom,mert volt benne részem.


"Tehát az étvágyat és a hozzáállást csak jó párválasztással lehet összehozni"


Ez így nem igaz! Brutál élményeim voltak,nem éppen párnak mondható egyénekkel is. Ezért vagyunk annyi félék.

177. fd32e0aabb (válaszként erre: 163. - 80ASIQ)
2012. febr. 8. 10:17

Ha már ennyire szóba kerültek a "részletek".

Renden, meg kellett tanulnotok miattunk elnyújtani az orgazmust. Ez nagyszerű és ennek örülünk.

Én sosem vártam el ezt a páromtól, de tudom, hogy így van, mert ő is mondta. Rohadt nehéz összeidőzíteni. Azért azt tegyük hozzá, hogy szerintem a nők egy része azért próbál gyorsabb lenni.

Nekünk is kell figyelni.

Nehéz egymásra hangolódni, olyan, hogy tökéletesen együtt időzíteni - biztos mi vagyunk ügyetlenek - nehezen sikerül.

Ha így vesszük, ti nehezebb helyzetben vagytok. De mi van akkor, ha a nőt előbb kielégítitek - akárhogy - s aztán jöttök ti? Amíg nincs konkrét aktus, csak akkor amikor a nő már elélvezett,s nincs szüksége arra, hogy késleltessétek az orgzmust, mert rá vártok...úgy milyen? Most komolyan kérdezem.

176. 80ASIQ (válaszként erre: 168. - Csgybzs)
2012. febr. 8. 10:11

Itt a Hoxán lehet találni topikokat, szerintem nem is csak egyet, ahol panaszkodnak a nők a nem kielégítő nemi életük miatt. Fiatalok! Ha minden elégedetlen nő beír ide a Hoxára, akkor talán nem is olyan rossz a helyzet országos viszonylatban. :D

De ha feltételezzük, hogy sokan nem írnak be, akkor arra gondolok, hogy valóban sok házasságban probléma lehet a megfelelő nemi élet. Tehát, érezd magad szerencsésnak!

Most jut eszembe: Volt egy igen szép lányismerősöm (csak haver volt sajnos) aki mondta nekem, hogy tudod Kl.......s (szokása volt a vezetéknevemen szólítani.) mennyi selejt fickó van? Alig van egy-két jó!

175. csgybzs (válaszként erre: 174. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 8. 10:07
Na most nem értem miről van szó, de nem is baj. :D
174. fd32e0aabb (válaszként erre: 173. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 8. 10:04
Ja, azt hittem nem te írtad, mindegy, szóval azért a kettő nem egy és ugyanaz. Én sem azt mondtam, hogy egy órán keresztül kell ki -be huzigálni-toligálni.
173. fd32e0aabb (válaszként erre: 164. - Csgybzs)
2012. febr. 8. 10:00
Azt hiszem tisztázni kell valamit:egy órás aktusról beszélsz, miközben én (mi) egy órás szeretkezésről. A kettő nem ugyanaz.
172. fd32e0aabb (válaszként erre: 161. - 39694c0c70)
2012. febr. 8. 09:57

"Miszerint a férfiak könnyebben felizgulnak, és nekik elég 10 perc is, míg a nőknek 1 óra kell."


Ne egy-egy szón lovagolj, légy szíves!


Úgy értettem, a férfiak - ha hangulatban vannak, könnyebben és gyorsabban ível felfelé az izgalmi görbéjük. A nők lassabban izgulnak fel. Hagyjuk a perceket, csak a különbséget akartam érzékeltetni.


Ha egy pasi nem akar szexelni, őt sem lehet rávenni a szexre. Egy pasinak sem áll föl mindig és mindenhol, és nem élvez el mindig 10 perc alatt. Nem ezt mondtam!!!

171. csgybzs (válaszként erre: 169. - 39694c0c70)
2012. febr. 8. 09:54

Apám, most már aztán teljesen ki vagyok ábrándulva.......


Nem akarom, hogy ez az eszmecsere is vitatkozásba torkolljon, de most már tipikusan úgy viselkedsz, mint egy öregedő faszi akinek savanyú a szőlő.......

170. csgybzs (válaszként erre: 165. - 39694c0c70)
2012. febr. 8. 09:53
Ahelyett, hogy örülnél annak, hogy vannak még normális szexuális életű párok. Nem tartom helyesnek, hogy a saját negatív tapasztalataidat próbálod kivetíteni rám azáltal, hogy úgy gondolod lódítok. Ez a te szegénységi bizonyítványod, nem az enyém. Én sosem mondtam, hogy ez mindig így volt, nyilván mindkettőnknek voltak olyan kapcsolatai, amiben rémes aktusok voltak. De mi jól egymásra találtunk, tökéletes minden. Miért olyan nehéz ezt elhinni?
169. 39694c0c70 (válaszként erre: 164. - Csgybzs)
2012. febr. 8. 09:52

Hány ilyen nőt ismersz?

Akinél minden stimmel?

Lehet, hogy én rossz heylekre járok, vagy rosszul választom meg az ismerőseim, de nem ismerek egyet se, akinek ma jobban menne, mint 4 évvel ezelőtt, vagy biztosabb lenne a munkahelye, vagy kevesebbet kellene dolgoznia, vagy nem lenne kevesebb a munkabére, mint a tavalyi, vagy olcsóbban tankolna, kevesebbe kerülne neki a kenyér, tej, hús, tojás, cukor, liszt, utazás, autópálya, stb.

Hol látod te azt a sok elégedett nőt, aki csak arra vár és legnagyobb gondja, hogy mikor szítják fel benne a tüzet akkor is, ha egy órával előtte, még eszébe se jutott a szex?

168. csgybzs (válaszként erre: 163. - 80ASIQ)
2012. febr. 8. 09:50

Azt hiszem Alfa már nem sértődik meg ezen, mivel meccseltünk mi már nagyobbakat is itt....


Szerintem az óriási szerencse a potens férfival elég vicces, mert ez azt jelenté, hogy a férfiak nagy része impotens. :D


A magömlés késleltetés nagy feladat és szükséges is bizonyos esetben, senki sem írta, hogy ez nem jó.



Nem tehetek róla, hogy nektek már nem megy :D :D

(vicc)

167. fd32e0aabb (válaszként erre: 166. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 8. 09:49

a végén kérdőjel van:

vagy nem???

166. fd32e0aabb (válaszként erre: 160. - Csgybzs)
2012. febr. 8. 09:49

Ez így igaz, pontosan így, mintha csak magam mondtam volna.


Tényleg, miért kell ezt problémának beállítani?

Egy kis kommunikáció, rugalmasság, az, hogy a másikra figyelek. Nő létemre. Nem azt várom el, hogy kielégítsen, ez így olyan hülyén hangzik...így nem lehet szeretkezni.

Elsősorban örömet akar az ember szerezni...vagy nem

165. 39694c0c70 (válaszként erre: 160. - Csgybzs)
2012. febr. 8. 09:47

A lottó ötösöm lenne ilyen biztos, mint az, hogy erre ez lesz a válaszod! :)

Nem is vártam mást.

Tudod egy vicc jutott most eszembe.

"Orvosnál. A bácsikát kérdi az orvos:

- Na Lajos bácsi, mi a panasza?

Bácsika:

- Az a baj doktor úr, hogy nekem már csak havonta egyszer sikerül meghágnom az asszonyt.

Doki:

- Hány éves is maga Lajos bácsi?

- 76 éves múltam.

Doki:

- De lajos bácsi, a maga korában ez is szép teljesítménynek számít-

- Igen, tudom, de a szomszédom a Jenő, aki 79 éves, azt mondja, hogy neki még hetente kétszer sikerült.

Doki:

- Tudja mit Lajos bácsi? Mondja maga is!"

164. csgybzs (válaszként erre: 161. - 39694c0c70)
2012. febr. 8. 09:47

Azt hiszem ezt az előző hsz-emben megválaszoltam.


szerintem egy órás aktust senki sem élvez, a férfi sem....pontos időt megmondani rá nem lehet.


Az pedig, hogy a nőben nem lehet felszítani a tüzet nem minden esetben igaz. Ha nincsenek lelki gondjai, vagy párkapcsolati zűr, csak szimpla fáradtság, akkor szerintem fel lehet.

163. 80ASIQ (válaszként erre: 157. - Csgybzs)
2012. febr. 8. 09:46

Én örülök ennek az előadásnak amit ő maga sem akart leírni, erre megkapja, hogy "összehordtál hetet-havat...... ". Hát így leshetjük, hogy máskor írjon! Pedig én az ilyen kiselőadásokat többre becsülöm mint az egy-két mondatos hozzászólásokat. Az persze természetes dolog, hogy ahány ember annyiféle meglátás.


Neked óriási szerencséd van, hogy egy potens embert tudtál kifogni! Titkolod a korod. Nőknél nem is illik firtatni, de ha szexről van szó, akkor nagyon lényeges adat. Persze jelen esetben a férj kora a lényegesebb, mert az ő vesszejének kell vérrel megtelnie. Óriósi különbség van a férfiak között mmind a méret mind a teljesítőképesség, mind a spermamennyiséget illetően. Javaslom, keress rá Peter Northra. Hatalmas farok, fél liter getzy. Húsfas*, még pihenő állapotban is használható. A másik fas*tipus a vérfas* ami nagyon kicsi, de méretének többszörösére duzzad, ha vérrel telik meg. Ők vannak rosszabb helyzetben.

Kiemelem Alfa hozzászólásából a magömlés késleltetésének képességet, szükségességet. Saját tapasztalatom alapján is fontos képességnek tartom, szerencsére el tudtam sajátítani.


Hogyan kapcsolódik ez a topik eredeti témájához? Úgy, hogy a topikindító és minden látogató levonhatja azt a tanulságot, hogy addig boldog az ember amíg fiatal és nincs más gondja mint az, hogy "jaj, hát miért csak a szexre kellek?"


Valamikor 25 éves kor fölött már lehet tépelődni házasságon, családalapításon.

162. fd32e0aabb (válaszként erre: 154. - 39694c0c70)
2012. febr. 8. 09:43

Női szemmel nézve: Számomra, s bátran mondhatom, hogy a nők többsége számára 10 perces szex nem elég. Vagyis igenis számít a MINŐSÉGBEN az idő is. Pusztán biológia. Ez az én hibám, sajnálom, de akinek fontos, ezt megérti. Egy szóval sem mondtam, hogy ez minden férfinek, mindig elég. Van ilyen is. Sőt olyan is van, aki azzal is megelégszik, hogy azt mondja a neje:”Jól van, gyere, csak végezz gyorsan!”

Én ilyet sosem tennék egy férfival sem, mert így nem lehet szeretkezni.

Nem azt mondtam, hogy sosem volt még gyors numerában részem, volt, de azt nem azért tettem, hogy „hagyjonmábékén”, hanem mert örömet akartam szerezni neki, mert tudom – biológia – hogy ő képes sokkal hamarabb is elélvezni, mint én. S azt azért tettem, hogy a páromnak legyen úgy is jó, ne kelljen szegénynek mindig önmegtartóztatást végeznie szex közben csak azért, mert én olyan borzalmasan lassú vagyok! Utána megbeszéltük, pontosabban ő mondta, hogy jó volt, jó volt, de neki úgy élvezetesebb, ha közös az orgazmus. Azóta valahogy ezt nem nagyon gyakoroljuk. Pedig én ajánlottam párszor…

Egy kétórás aktus, nem csak abból áll, hogy két órán keresztül fűrészelsz. Egy közös, illatos fürdő…stb, már beleszámíthat a két órába. A többi fantázia kérdése…

Nem csak a tulajdonképpeni aktus a szex!

„Egy kielégült pasi szerszámával már legfeljebb húzni lehet, de nyomni aligha!”

Nem részletezném, hogy a „szerszámán” kívül másként is ki lehet elégíteni egy nőt! De tudod mit? Mégis!

Nem egyszer előfordult már, hogy a párom elélvezett…valahogy…akárhogy. S ezután - nem duplázva, mert azt nem szereti, nem szokta – még engem is el tudott juttatni a csúcsra!

De - hangsúlyozom - ismét csak önmagamról beszélek.


”Vajon miért is "jön át" az írásból az (holott nem egyértelműen ez a szándék) hogy FŐKÉNT azok a férfiak elégedetlenek a szex mennyiségével, akik képtelenek MINŐSÉGI szexet nyújtani?”


Ha ez jön át, akkor rosszul fogalmaztam. NEM főként azok a férfiak elégedetlenek a szex mennyiségével, akik nem tudnak minőségi szexet nyújtani. BÁRMELYIK férfi szembesülhet ezzel. Még az is, amelyik tud minőségi szexet nyújtani, ill. elfogadni. Így helyes. Bárki kerülhet olyan helyzetbe, hogy – bár kezdetben megegyeztek társával a szexuális igényeik, az esküvői torta elfogyasztásával, gyerekek születésével - ez mégis megváltozik. Ez sajnálatos, és egyéni probléma mindenkinek, akit érint. Közös hangot kell valahogy találni ez esetben. S ez a legnehezebb. De azt CSAK AZ A KÉT EMBER tudja megoldani. Vagy nem. Az emberek változnak. A szexuális igényeik is.


A szexet a szó szerinti étvágyhoz hasonlítani valóban nem szerencsés, ezt aláírom, ezen én is elgondolkoztam utólag.

161. 39694c0c70 (válaszként erre: 157. - Csgybzs)
2012. febr. 8. 09:41

Más.

Nektek szerencsétek van, ha összepasszolnak az igényeitek.

Most szándékosan nem írok számokat, mert az mindegy is, hogy heti 7, vagy 7 havonta egy, ha mindkettőjüknek elegendő és kielégítő, akkor ott semmi hiba.

Azt állítos, hogy a férjednek nem kell figyelnie szex közben arra, hogy "te hol jársz"?

Ez furcsa. Akkor mégse igaz az, amit Kriszti hozzászólásában említ? Miszerint a férfiak könnyebben felizgulnak, és nekik elég 10 perc is, míg a nőknek 1 óra kell.

Ezt hogyan lehet technikailag kivitelezni, odafigyelés, koncentrálás nélkül.

És, ha kérhetném, most ne azzal érveljetek, hogy az aktus azért egy óra, mert ráhangolódás, meg előjáté, meg ilyesmi!

Beszéljünk nyiltan és tisztán.

Számítsuk a "tiszta játékidőt"! Tudod, mint a kosárlabdában.

Ez a "felszítani a tüzet" legfeljeb a te oldaladról működik/működhet. (De minden esetben, talán még ott se)

Egy nőnek, ha nincsen hozzá kedve, szítogathat bárki bármivel. (De ezt már számtalanszor leírtam, hogy miért nem lehet rávenni a nőt)

160. csgybzs (válaszként erre: 159. - 39694c0c70)
2012. febr. 8. 09:36

Belegondoltam. Sikerült többször is. Úgy látszik ő szerencsés.


Viszont még mindig nem értem a párhuzamot. Nem hiszem, hogy a nők elvárják azt, hogy a párjuk minden esetben aktussal egybekötve juttassa el a csúcsra, hiszen a nők többségének ez nem is megy. Az előjáték alkalmával már simán meglehet a nő orgazmusa, utána pedig a férfi akkor jön amikor akar. Olyan nehézkesnek és bonyolultnak vázolod ezt fel, holott csak kommunikáció és odafigyelés kérdése az egész.

159. 39694c0c70 (válaszként erre: 157. - Csgybzs)
2012. febr. 8. 09:32

Most csak egyetlen dolog.

Tudod, hogy mi az a "duplázás" amit KIFEJEZETTEN EZÉRT TETTEM IDÉZŐJELBE?!?

(Írhattam volna azt is, hogy egy-egy alkalommal 2 menet)

Akkor most felvilágosítalak, aztán gondolkodj el rajta, vagy kérdezd meg a férjedet, hogy életében hányszor sikerült neki ez.

Szóval a DUPLÁZÁS.

Ez azt jelenti, hogy abban az esetben, ha a férfi előbb élvez el, mint a nő, a még merev szerszámot ki nem véve a hüvelyből tovább folytatja ez aktust.

Ez az esetek legnagyobb részében, ha nem is jár kifejezett fájdalommal, de kellemetlen érzés a további izgatása. (Nagyon szerencsés az, aki nem ezt érzi és képes folytatni addig az aktust, amíg ismételt magömléses orgazmushoz nem jut.

Csak gondolj bele, hányszor sikerült ez nálatok.

158. 80ASIQ (válaszként erre: 143. - 3cde375c32)
2012. febr. 8. 09:25

Ez olyan mint egy védőbeszéd amiben találva érzem magam. Örülök, hogy nem maradtam egyedül.

A többi hozzászólásoddal is egyetértek. Reális, nem álomvilág. Amiben vitám lenne az az, hogy "NEM szabad egy életet "lehúzni" senki mellett." Tetszetős megállapítás azzal együtt, hogy akinek módja van változtatni, az változtasson. Ez esetben már mérlegelni kell, hogy mi a jó döntés. Hiszem azt, hogy a házasságok zöme elszürkül sőt el is romlik. Hogy hol van az a pont ahol meg kell szüntetni egy kapcsolatot, nagyon nehezen állapítható meg, egyénre szabott, nagyon függ a kialakult helyzettől: lakás helyzet, család, gyerekek.

Valahol szép és tiszteletre méltó, ha a romló helyzet ellenére kűzdenek a felek a kapcsolat megmentéséért, sőt sikerül is.

157. csgybzs (válaszként erre: 154. - 39694c0c70)
2012. febr. 8. 09:19

Pfff... na ebben aztán jól összehordtál hetet-havat......

Az én férjem például nem lenne elégedett heti hárommal, és én sem. Emberfüggő. Másrészről pedig. Mi az, hogy a saját élvezetét szorítja háttérbe, hogy a nőnek jó legyen?? Már ne haragudj, de elég téves képzeteid vannak,ha így látod...... főleg, hogy azt is írod, hogy a duplázás ritka és csak fiatal korban megy. Ott a párokkal van a probléma. Az én férjem sem "fiatal", de soha nem volt gond azzal, hogy egymás után többször legyen valami. CSak hozzáállás kérdése az egész. Attól függ, hogy ki mennyire passzol a másikhoz, mennyire tudja felszítani a tüzet. Tehát az étvágyat és a hozzáállást csak jó párválasztással lehet összehozni. Ennek viszont most semmi köze ahhoz, hogy egy nő toleránsabb-e a kevesebb szexszel...... nem értem az összefüggést.

156. 39694c0c70 (válaszként erre: 153. - Csgybzs)
2012. febr. 8. 09:13

Ez csupán a felvezetése volt az előző hozzászólásomnak. Azt próbáltam meg bevezetni vele, hogy a nők se mentesek attól, hogy néha a "férfi bőrébe bújva" próbálják megmagyarázni, hogy mi mit és hogyan gondolunk/érzünk/igényelünk...

Hasonló, de fordított esetben, amikor egy férfi (pl. én) próbálkozik a nők elemzésével, azonnal ezeket a szövegeket kapja.

Ennyi csupán.

155. fd32e0aabb (válaszként erre: 151. - 39694c0c70)
2012. febr. 8. 09:08

A kulcsszó:kommunikáció.

Aki fontos számomra, azzal ezt megbeszélem a legintimebb részletekig, és ő is velem.

Bár sosem fogom tudni elmagyarázni neki, milyen gyereket kihordani és szülni, és ő sem nekem, hogy milyen egy magömlés, de ezeken nem fogunk összeveszni. :-)


Ja, bocs, csak költői kérdés volt??? :-DDD

154. 39694c0c70 (válaszként erre: 146. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 8. 09:06

Szó nincsen arról, hogy a férfiak arra panaszkodnának (még "már amelyik" se) hogy "nincs otthon szex"

Az valóban igaz, hogy akadnak olyanok, akik ezt keveslik - és talán többen vannak, mint a "hasonló cipőben járő" nők - de nem azért, mert nincsen heti 7-szer!!!

Aki házasságban/élettársi viszonyban él, azok közül - pár év elteltével - a heti 2-3 alkalom is elegendő már.

Panasszal azok szoktak élni leginkább, akiknél a dolog úgy zajlott le, hogy a nő házasság előtt napi (vagy egy éjszaka alatt) 2-3 menetet igényelt, és ttól a pillanattól kezdve, hogy "evett a menyasszonyi tortából" vagy jó esetben az első gyerek megszületése után, a napi 2-3-ból 2-3 HETENTE 1! alkalom lett.

Más!

A minőségi szexhez sok-sok mindennek van köze, de legkevésbé annak HOSSZA! Egy 10 perces szex is lehet pontosan olyan kielégítő, mint egy 2 órás fűrészelés!

Ki merem jelenteni, a férfiak TÚLNYOMÓ TÖBBSÉGE elégedett lenne heti 3 alkalommal. (A 3 heti rendszerességet pedig nagyon kevesen tartják elfogadhatónak)


Attól, hogy egy férfi mennyivel izgul fel könnyebben, vajon értéktelenebb? Vagy egyszerűbb dolga van? Emiatt szégyellje magát?

Szerintem meg örüljön neki minden nő, akinek "így működik" (még) a párja!

Ezzel szemben írhatnám, hogy milyen könnyű dolga van a nőknek, hiszen pár perc alatt a csúcsra juttathatják ezt a pasit, míg őket meg mindenféle "praktikák" bevetésével, óriási figyelemmel és fegyelemmel lehet csak orgazmushoz juttatni.

Most akkor ki is járt jobban?

Az való igaz, hogy ÁLTALÁBAN a férfiak könnyebben jutnak izgalmi állapotba és talán hamarabb is jutnak el a csúcsra.

De az azért nem mindig előny, még akkor se, ha annak látszik!

Egy férfi, ha minőségi szexet akar nyújtani, olyat, amit a nők elvárnak, akkor bizony a saját igényeit, izgalmát, stb. háttérbe kell, hogy szorítsa!

Miért?

Neki a dolga (legalábbis a nők ezt így gondolják) hogy gandoskodjon arról, hogy a nő is orgazmushoz jusson.

Ezt hogyna is tudná elérni? Úgy, hogy a sajátját késlelteti, esetleg annyira, hogy a végén már képtelen is lesz erre az aktus során.

Miért kell késleltetnie?

Egyszerű! Mert ezt várják el tőle! Ha nem teljesít, mehet a francba, vagy legközelebb lesheti, mikor lesz újra szex.

Miért is kell még "önmegtartóztatást" végeznie szex közben?

Egyszerű nagyon. Egy kielégül pasi szerszámával már legfeljebb húzni lehet, de nyomni aligha! :)

(Nagyon ritka eset, és csupán fiatal korban elérhető az ú.n. "duplázás")


Vajon miért is "jön át" az írásból az (holott nem egyértelműen ez a szándék) hogy FŐKÉNT azok a férfiak elégedetlenek a szex mennyiségével, akik képtelenek MINŐSÉGI szexet nyújtani?

Ha ez így lenne, akkor miért is választották ezek az elégedetlen nők őket társnek?

Akkor még tudták mi kell egy nőnek? Mára ezt elfelejtették? Akkor szólni kell nekik és nem némán játszani a mártírt és szenvedni a kielégítetlenségtől!


Olyan nő is van, akit heti 3x sem tud kielégíteni a férje úgy ahogy szeretné és heti 6-ról álmodozik? Ahelyett, hogy jelezné ezt? Miért?


Ezt az "étellel" példálózást hallottam már, de nem vagyok képes elfogadni, mert ez egészen másról szól.

A szexet a szó szerinti étvágyhoz hasonlítani - bár a nők kedvelt fogása - óriási tévedés.

De ennek cáfolatára itt már nem vállalkoznék, mert így is baromira hosszúra sikeredett az a hozzászólásom.

Sajnálom.

153. csgybzs (válaszként erre: 151. - 39694c0c70)
2012. febr. 8. 08:37

Hú, ma tényleg nincs hangulatom ehhez. Én elfogadom, hogy Te ezt is teljesen másképpen gondolod, ámen.


De főleg nem értem, hogy ennek a hsz-nek mi köze ehhez a témához... mindegy is.

2012. febr. 8. 08:37

149. és 150.-re megpróbálok együtt válaszolni.

Sajnos azt nem ígérhetem, hogy röviden sikerülni fog.

Hivatkozni pedig a "vitaindító" hozzászólásra fogok.

151. 39694c0c70 (válaszként erre: 149. - Csgybzs)
2012. febr. 8. 08:35

Akkor egy-két dolgot mégiscsak megemlítenék.

Megpróbálom nem alkalmazni azt a fajta érvelést, amit számtalanszor kaptam férfiként, némely női fórumozótól.

- "Mit tudhat egy férfi a nőkről?

- Egy szülést nem bírna ki egy férfi!

- Honnét tudja, nekünk mi a jó?

- Még egy gyereket se hordott ki! stb. stb.)

Folyt. köv.

2012. febr. 8. 08:31

Ez az én véleményem és az én tapasztalatom. Te is azt mondtad tartalmaz igazságokat is. A te szemszögedből néhány sorban. Más meg esetleg pont más sorokat ragad ki, hogy azokat véli igazságnak. Nem vagyunk egyformák, ezt tudjuk. Szabad a pálya, ha rám is rám támadnak, majd csak túlélem valahogy.


És ha engem érdekel a véleményed?

Kérdeztél, én válaszoltam, joggal várhatom el tehát, mi a Te véleményed. :-)

149. csgybzs
2012. febr. 8. 08:27
Pedig nagyon jól van leírva szerintem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook