Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csak szexre kellek a férfiaknak? fórum

Miért csak szexre kellek a férfiaknak? (beszélgetős fórum)


118. 80ASIQ (válaszként erre: 116. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 7. 12:26
Álomállapot lenne a férfiaknak.
117. 80ASIQ (válaszként erre: 110. - Csgybzs)
2012. febr. 7. 12:24

Jobb, ha fiatalabb az asszonyka? Csak a magam nevében állítom, hogy az egykorúság híve vagyok. Nejem (csak) fél évvel fiatalbb mint én. Így sikerült.

Egy fiatalabbnál nehezebb kielégítően teljesíteni.

2012. febr. 7. 12:20

Ahányszor elolvasom a topic címét mindannyiszor félreolvasom:


"Miért csak szexre kellenek a férfiak?"

:-)

115. fd32e0aabb (válaszként erre: 112. - 39694c0c70)
2012. febr. 7. 12:17

Nem, hárítást nem, csak némán hallgatást, s most sem tűnt úgy, csak kötözködöm kissé, hogy kiugrasszam a nyulat a bokorból :-)


De ma már tudom, hogy akkor sem némán hallgattál, amikor azt hittem, hogy lapulsz a fűben a bokor alatt, csak azt hitted, hogy csak költői voltam. :-)))

114. 80ASIQ (válaszként erre: 108. - Orsibigyu)
2012. febr. 7. 12:16

Itt rólam van szó? Mármint, aki le van támadva? Azért fórum a fórum, hogy megbeszéljük a dolgokat ami a kritikát is belefoglalhatja. Nincs ezzel semmi baj. Azt már leírtam, hogy jogomnak érzem elmerengeni a múlton. Leírtam, de akár el is hallgathattam volna, de az nem lett volna őszinte. Ismeretlen emberek előtt meg miért alakoskodjam? (Lám, az ismerősök előtt kevésbé őszinte az ember! Igaz?) És persze a jelenben is ábrándozik az ember. És mégiscsak a feleségével éli az életet! Én nem megyek csitrit fogni, de ha azt mondanám, hogy nem ábrándozok ilyesmin, akkor hazudnék. Vagy egy alhanyagolt szexi 40 évessel kb 3 havonta egyszer találkozni... Van aki megteszi. Én nem. Nem lenne jó? De! Tenni érte? Isten őrizz!

Na! Én is mondtam valamit...

113. orsibigyu (válaszként erre: 111. - 39694c0c70)
2012. febr. 7. 12:15

Talán túl empatikus vagyok, mert most kezdtem a nagybetűs életet és látom, hogy mennyi gondja van egy nőnek. Csak az, hogy egy 1 éves gyereket megetess, felőltőztess, pelust cserélj, kividd szellőzni egy egész délelőtti foglalkozás. És még nem beszéltünk az ebédről, mosásról, mosogatásról, stb.stb. Nagyon sok áldozattal jár. Mikor anyám csinálta mindezt én sem fogtam fel, mert csak ott gőzölgött az ebéd az asztalon, és a szekrényben a tiszta ruha.

Kicsit meg is értem aki nem fogja fel mekkora dolog egy háztartás, de ha a férjem nem lenne elégedett a sorsával, akkor nagyon szomorú lennék. Tudom én, hogy férfiaknak is sokminden van a vállán, de elvárom ha én megelégedett vagyok, akkor ő is az legyen.

112. 39694c0c70 (válaszként erre: 105. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 7. 12:07

Bocs, de ez kimaradt.

Meg se próbálom elkövetni, hogy hárítsak. :))

Csak halkan kérdezem, máskor is tapasztaltál "hárítást" nálam?

111. 39694c0c70 (válaszként erre: 108. - Orsibigyu)
2012. febr. 7. 12:04

Ebben semmi világfájdalom nem volt.

Különösen úgy nem, hogy még messze vagy te attól a helyzettől, amiről írtál. :))

110. csgybzs (válaszként erre: 108. - Orsibigyu)
2012. febr. 7. 12:02

Ezért jó, ha asszonyka sokkal fiatalabb....:))


Viccet félretéve, én abszolút egyetértek Veled. Egy dolog szokott még eszembe jutni ilyenkor. Egy férfi teljesen máshogy él meg egy családalapítást, gyereknevelést. Őt nem robbantják szét a hormonok, nem alakul át fejben a nagybetűs apává, hanem idővel beletanul a szerepbe. Ez szerintem sokkal több energia, mint mikor ösztönösen jön minden magától. Aztán ott van a nagy felelősség, a hajtás míg a gyerekek felnőnek. Szerintem ez egy férfinek sokszor terhesebb. És lehet, hogy mikor a gyerekek kirepülnek újra élne, élvezné a szabadságot a kötetlenséget, csak szegény asszonyka addigra már elég leharcolt..... ördögi kör ez.....persze ez nem egy általánosan mindenkire ráhúzható dolog, csak egy magánvélemény.

109. 80ASIQ (válaszként erre: 101. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 7. 12:01

Ezzel a hozzászólással is egyet tudok érteni.

Bár azt gondolnám, hogy a szexuális vágy és teljesítőképesség ennek ellenére sem kellene, hogy csökkenjen a fiataloknál, mert a szex az valami annyira jó dolog, hogy nem lehet sehogyan sem elfojtani! De úgy látszik, el kell fogadnom, hogy mégis.

(Kellett nekünk kapitalizmus...:(

108. orsibigyu (válaszként erre: 78. - Ujlany)
2012. febr. 7. 11:58

Itt egyáltalán nem erről van szó, csak asszem frászom van a "kapuzárásos" pasiktól. Olyan gusztustalannak tartom, hogy egy nő lehúz egy életet egy férfi mellett, legtöbb esetben kitörli neki a fenekét is, kihord felnevel 1-2 gyereket akár többet is, talán ugyanúgy dolgozik és keres is, és mikor megöregszenek és szegény nőt a menopauza gyötri, rosszkedvű fáradt, ingerlékeny, akkor a férje elkezd azon álmodozni, hogy mi lett volna ha.... vagy ami még rossszabb, hogy mi lenne ha...

Persze remélem a mi fórumtársunk nem ilyen, és nem teszi azt amit sok férfi, és nem dob el mindent egy csitriért, de sajnos nagyon sok ilyet látni, és én nem értem, hogy lehet ennyi esze sok embernek...

Persze nem őt kellett volna letámadjam, bocsánatot is kérek, de örülök, hogy elmondhattam a világfájdalmamat.

107. 39694c0c70 (válaszként erre: 106. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 7. 11:33
Lassan-lassan felnövök és "igazi" fórumozóvá válok. :)
106. fd32e0aabb (válaszként erre: 104. - 39694c0c70)
2012. febr. 7. 11:31

Vagyis, ha nem válaszolsz, nem bunkóságból, vagy nemtörődésből teszed, hanem azt hitted költői voltam, oké, vettem! :-)))


Abszolut nem a civakodás kedvéért, de én nem másik fórumon írok százával ezrével hsz-eket... ;-P


Utolsó sorodból ítélve kezded kapiskálni mi a helyzet, helyes! :-)))

105. fd32e0aabb (válaszként erre: 102. - 39694c0c70)
2012. febr. 7. 11:24

Lehet.


Én még sosem hárítottam :-)))

104. 39694c0c70 (válaszként erre: 103. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 7. 11:20

Ebben a hozzászólásodban nem volt egyik se költői.

Jól gondoltam?


Azért annak örülök, hogy kezdesz érteni. (Bár néha úgy érzem, hogy én se értem magam)

Nem a civakodás kedvéért, de itt és másik fórumokon százával (ezrével) lehet olvasni olyan véleményeket, amiket vagy címeznek valakinek, vagy anélkül írnak. Sok tartalmaz közülük olyan kérdést, amire nem várnak választ.

De mindegy is.

Ígérem, ha ezentúl nekem címzel hozzászólást, igyekszem nem hagyni válasz nélkül. :))

103. fd32e0aabb (válaszként erre: 97. - 39694c0c70)
2012. febr. 7. 11:15

Lassan kezdelek érteni,s megérteni bizonyos dolgokat.


Valóban.


Ha fórumon kérdezek valamit, vagy mondok, azt azért teszem, mert v.ki hozzászólására reagálok, ill. ha látok egy kérdést, és érdekel, akkor feltételezem, hogy nem költői, mert ha az lenne, akkor mi értelme fórumozni?

Költői kérdéseken önmagam is filózhatok, ahhoz nem kellenek beszélgetőpartnerek.


Nem kötözködöm, de ha nem magyarázkodsz, akkor miért mondod utólag, hogy költőinek gondoltad a kérdést?


De hogy ezentúl félreértés ne essék köztünk: Ezek után én írjam oda minden hsz-em után, hogy nem költői volt, vagy Te írod a sajátjaid után, hogy az volt?

(NK vagy K...így elég egyértelmű lesz?) :-)))

102. 39694c0c70 (válaszként erre: 101. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 7. 11:11

Más fórumokon volt már rá példa, hogy az volt a téma, hogy miért hanyagolják a férfiak a nőket, miért kevés a szex.

Ahogy írtam (ott is) ennek számtalan oka lehet. Férfiaknál is.

De inkább azt mondanám, hogy - a betegségeket leszámítva - inkább egyénektől függő a libidó és annak változása is.

Lehet ugyan a "külső" körülményekre fogni, de ez csupán hárítás. :))

101. fd32e0aabb (válaszként erre: 94. - 80ASIQ)
2012. febr. 7. 11:05

Csak egy gondolat: nem tudom, mennyire fogható ez a rohanó életmódra. Úgy értem, hogy 25 évvel ezelőtt egy 30 éves fiatalember - talán - kevésbé volt leterhelt.

Más volt a világ.

Én csak saját életemből, életmódomból tudok kiindulni, de férjem másodállásban is dolgozik, napi 10-12 órát forgalomban vezet,nem irodában ül,emberek élete van a kezében, úgy, hogy szabadnapjai sincsenek, mert amikor lenne főállásban, akkor megy másodállásba.

A mai helyzetben rengeteg a stressz, évek óta azzal szembesülünk, hogy a pénzünk évről évre kevesebbet ér.Mindez negatívan hat.A szexuális kedvre, étvágyra is.

Persze, kivételek midig vannak, régebben is voltak akik többet dolgoztak, és természetesen ahogy említettük - a vérmérsékletünk sem egyforma.


Plusz adalék általánosságban: Környezetszennyezés,génmódosított élelmiszerek, férfiak nőiesednek, kevésbé férfiasak, kevésbé aktívak...egyenes arányban nő ez az idő előrehaladtával.

100. 39694c0c70 (válaszként erre: 99. - Csgybzs)
2012. febr. 7. 10:54
Akkor most megúsztunk egy-egy hozzászólást. :)
99. csgybzs (válaszként erre: 98. - 39694c0c70)
2012. febr. 7. 10:46
Nem is neked szólt.
98. 39694c0c70 (válaszként erre: 93. - Csgybzs)
2012. febr. 7. 10:36

Erre is kellene reagálnom?

Nincs mit.

97. 39694c0c70 (válaszként erre: 95. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 7. 10:30

Nem magyarázkodom, valóban nem reagáltam.

Rosszul ítéltem meg a kérdésed.

Én "költőinek" gondoltam.

Ha érdekel a válaszom, akkor IGEN valóban vannak ilyenek.

2012. febr. 7. 10:05
mert csak arra jók
95. fd32e0aabb (válaszként erre: 91. - 39694c0c70)
2012. febr. 7. 10:05

Igen a 60.-t.

S nem voltam "provokatív"

Én még gondoltam érdekel a válaszom :-)


Pedig Te kérdezted.

94. 80ASIQ (válaszként erre: 86. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 7. 09:59

Így van, ahogy mondod! :)

29 évesen nősültem 1986-ban. Az első hetekben, egy két hónapban legalább egy menet minden nap volt. Háromnegyed-egy óra? De jobb napokon 2-3 menet is.

(Bevallom, gondolkozni kell, hogy hogyan is volt...Alzheimer kóros is vagyok?)

Aztán a többmenetes napok elmaradtak, de évekig megvolt a napi egy. Aztán egyre gyakoribbak lettek a szexmentes napok. Amikor már voltak gyerekek is és nem volt már akadálya a szexelésnek akkor már elég sokáig a heti egy alkalom ment. Ugye az általad is felsorolt gondok. Meg az, hogy szüleim is ott laknak. Egy ház, két lakás. Rossz döntés volt! Súlyosan rossz! Régi ház, rossz beosztás, a gyerek bármikor keresztül mehet a szobán... 43-44 éves korunkig kb kitartott a heti egy alkalom, sőt romantikáztunk is, felmentünk a pókhálós padlásra is szexelni. Tavaly még (54) évesen a kétheti egy alkalom nagyjából megvolt. Most már az sem.

Szerintem több tényező is bejátszik a szex csökkenésébe. Biztosan nem vagyok bajnok, de amikor itt 30 évesektól olvasom azt, hogy jó, ha havi egy alkalommal van szex... És tőlünk kérdezik, hogy mit csináljanak... Hogyan lehetne feljavítani... Hát... Az ő esetükben nem vagyok optimista.

Ami a párban vagy pár nélkül élést illeti: Igen, az ember mindig a másikat irigyli. Amikor magányos voltam, akkor már fiatalon is értelem nélkülinek éreztem az életem. Akármilyen nehéz, de mégis így a jobb! (Nem annyira nehéz, sőt! Inkább az, hogy néha most jól esik egy kis magány.)

Értelme valóban nincs a múlton merengeni, de ez egy emberi dolog. Szerintem sokan merengenek a múlton. Bár beszélek róla, de nem hiszem, hogy kóros lennék. tudod, nekem már több a múltam mint a jövőm. 20 év műlva már 75 éves leszek, ha leszek, akkor már mi a fenén agyaljon az ember? Otthon lakjak-e vagy otthonban? Vagy mikor csináltassunk sírt. 65 éves koromig még dolgozni kell (legalább nem vagyok muinkanélküli) utána pedig az ember kb azt szeretné, hogy legalább ne legyen magatehetetlen, ügyit még képes legyen maga intézni, kicsit ügyködni a ház körül. Szép dolgok ezek, de a fiatalságnál nincs szebb!

93. csgybzs (válaszként erre: 90. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 7. 09:58

Nem, nem én. (Tudtommal)

De majd kiderül.


Két lehetőség van. Vagy provokálom őt, mert nem tudom elviselni "hatalmasságát", vagy nem merek szólni, mert az "igazság legyűrne".


Így csak mosolygok és igyekszem elkerülni a topikokat ahol jelen van (legalábbis a hozzászólást). Jobb a békesség elvén.

92. 39694c0c70 (válaszként erre: 88. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 7. 09:56
Ezért írtam azt, hogy embere válogatja. :))
91. 39694c0c70 (válaszként erre: 83. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 7. 09:55

Válasz nélkül hagytam, valamelyik nekem címzett hozzászólásod?

Elnézésed kérem, ha figyelmetlen voltam.

Nem szokásom. :)

Általában nem teszek különbséget az "értelmes" és provokatív hozzászólások között, és ezért is nem aszerint válaszolok, vagy sem.

90. fd32e0aabb (válaszként erre: 89. - Csgybzs)
2012. febr. 7. 09:53

Még bízom benne, hogy válaszol, ha mégsem, az is jelzésértékű számomra, s tudom kezelni, nem probléma, nem vagyok egy elveszett csaj.


Jesszus, Te vagy a "harcos amazon"?

Mikor kezdődik a móka? Szóljatok, mert szeretnék a nézőtérre az első sorba jegyet kapni! Erre várok már egy hete!!!

:-DDD

89. csgybzs (válaszként erre: 83. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 7. 09:30

Ahogy láthatóan ezt sem.


Viszont most majd az enyémre ráugrik! :)))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook