Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csak szexre kellek a férfiaknak? fórum

Miért csak szexre kellek a férfiaknak? (beszélgetős fórum)


88. fd32e0aabb (válaszként erre: 87. - 39694c0c70)
2012. febr. 7. 09:30

Tök mindegy, kiknél mennyi, csak az adott pár két tagjának megfelelő legyen.


Ezen hetekig lehetne vitatkozni, mer én azt mondom, inkább legyen csak hetente kétszer, de az minőségi legyen, ami számomra nem kevés időt jelent, más meg azt mondja, hetente hatszor is kevés, de számára még ha tíz perc alatt letudja, az is jó.

87. 39694c0c70 (válaszként erre: 86. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 7. 09:25

Egyetértek. A múlton rágódni, az elszalasztott lehetőségeken bánkódni értelmetlen.

Viszont a heti 3 szex nem túl sok. (Persze embere válogatja)

86. fd32e0aabb (válaszként erre: 80. - 80ASIQ)
2012. febr. 7. 09:18

Átmentél komolyba, nem baj.


Én is ezt tapasztaltam a házasságomban. Mármint a szexuális igények csökkenését. Amivel nem azt mondom, hogy számomra kevés, hisz az életünk átalakult. Valószínűleg ez így természetes. S akkor itt most felszólalhat az ellenoldal - ha van - hogy egy pasinak sosem csökkennek a szexuális igényei, meg hogy egy férfi mindig nyitott a szexre, s ott már baj van, ahol nem szexelnek hetente háromszor, stb.

Amikor gyerekek lesznek, már nem csak kettesben van a pár, másra is figyelni kell, nincsenek örökké csak kettesben. Mellette a napi rutin, munka, háztartás, még ahol a férfi segítkezik is otthon, ott is kevés mindenre a nap 24 órája. Beszélgetések témáját kimeríti, hogy mi van a gyerekkel, mit kell befizetni, esetleg mit fözzek, finom volt a vacsora. Másnap újra munka, a gyereknek új kabát kell, megint jött egy hülye levél v.melyik hivatalból...stb.

Nem azt mondom , hogy rossz, de egy egyedülálló élete CSAK más. Hidd el, annak is vannak problémái. Van egy-két "szingli" ismerősöm. Ők meg engem irigyelnek olykor, én őket olykor. De nem szabad elvesztenünk azt amink van, arra vágyván, amink nincs. Tudom, csak gondolati szinten foglalkozol vele. Én is foglalkozhatnék azzal, hogy hány szexuális kapcsolatom volt, s mi lenne, ha több lett volna, s olykor eszembe is jut, de tulajdonképpen mi értelme van???

85. 39694c0c70 (válaszként erre: 84. - 80ASIQ)
2012. febr. 7. 09:15
Nem annyira bonyolult! :))
84. 80ASIQ (válaszként erre: 82. - 39694c0c70)
2012. febr. 7. 09:12

Hát nem jobb, mert szenvedek a tudatlanságtól.

Pinás a lompos? Nekem ez túl összetett. Bonyolult.

83. fd32e0aabb (válaszként erre: 82. - 39694c0c70)
2012. febr. 7. 09:05

Mondd, félsz a harcos amazonoktól, vagy várod őket?


Nélkülük nem vagy meg, de ha valaki értelmesen válaszol neked, azt már újabb válaszra nem igazán méltatod :-)

82. 39694c0c70 (válaszként erre: 81. - 80ASIQ)
2012. febr. 7. 08:58

Talán jobb is, ha nem értettél.

(Csak remélni tudom, hogy a "harcos amazonok" se értették)

81. 80ASIQ (válaszként erre: 79. - 39694c0c70)
2012. febr. 7. 08:44
Pedig azt hittem, hogy igen. Nem úgy reagáltam, ahogy kellett volna? Én átmentem komolyba.
80. 80ASIQ (válaszként erre: 76. - 80ASIQ)
2012. febr. 7. 08:43
Házasságkötés után pedig főzésre, mosásra, bevásárlásra, takarításra és gyereknevelésre is kell a nő, a szexuális igények pedig különösen a férfi részéről, fokozatosan csökkennek. Beszélgetés? Szerencsés az akinek van közös beszédtémája a feleségével. Persze amikor már van gyerek, akkor ez bőven adja a témát. Meg úgy általában az élet gondjai. Jobb fiatalon és szabadon.
79. 39694c0c70 (válaszként erre: 77. - 80ASIQ)
2012. febr. 7. 08:11
Nem értettél. :))
78. ujlany (válaszként erre: 68. - Orsibigyu)
2012. febr. 6. 22:15

Nem, szerintem az a normalis, ha nem itelkezem felmondatbol es nem robbanok bele egy beszelgetesbe ugy hogy azonnal lebutazok valakit.

Abban viszont igazad van, hogy szerencsere nem ezen mulik a boldogsagom.

77. 80ASIQ (válaszként erre: 73. - 39694c0c70)
2012. febr. 6. 21:42
Ízlés dolga. Ha valaki a pisát mosószernek tartja, akkor nem. Én ugyan nem próbáltam, de nagyszüleink kukoricatörés előtt pisába áztatták meg a kezüket, ez erősítette a bőrt.
76. 80ASIQ (válaszként erre: 72. - Júliusi)
2012. febr. 6. 21:40

Egyébként a téma örökzöld. Filózós alkat vagyok, a téma "fekszik" nekem.

De végül is, mi másra kellhet egy nő, mint szexre?

A többi pedig vele jár. :D

75. 80ASIQ (válaszként erre: 69. - Orsibigyu)
2012. febr. 6. 21:37

Meg is bocsájtjuk, sok hülyeséget lenyelünk. Ha nem lennék olyan birka mint amilyen... Le sem merem írni! Szóval: semmi bajom, ha látom azt, hogy miért nyűgös az asszony. Hidd el, lesem a kívánságait, sőt megpróbálok elébe menni. De amikor az égegyadta világon semmi indokát nem látom, meg sem mondja, hogy mi baja... Hát akkor a levegőbe tudnék repülni!

Na de Te biztosan okosabb vagy.

Nem el ezt a diskurzust a szivedre venni! :)

Nyugi van!

74. 80ASIQ (válaszként erre: 68. - Orsibigyu)
2012. febr. 6. 21:32

Hát, drága bigyukám, nem is állítom, hogy normális vagyok! :D

Igen, szomorkodom, mert megöregedtem. Bocsásd meg nekem! Beszélgetünk és szóba jött a múlt. Ennyi.

73. 39694c0c70 (válaszként erre: 58. - 80ASIQ)
2012. febr. 6. 20:24

Nekem meg van egy ismerősöm, aki azt kérdezte:

"Aki felkelés után megmossa a lomposát, annak pisilés után nem kell kezet mosnia? :))

(Na most majd érkeznek a támadások)

72. júliusi (válaszként erre: 58. - 80ASIQ)
2012. febr. 6. 20:21

Mindig tanul az ember..:)

Érdemes olvasni ezt a fórumot.:)

71. júliusi (válaszként erre: 21. - Andi6020)
2012. febr. 6. 20:16
:) Hát igen...
2012. febr. 6. 20:10

Fórumindítónak meg csak annyit, hogy itt senki nem fogja megmondani a tutit neked, de nem is szeretnéd. Ha tényleg csak ilyen pasikra bukkansz, akkor a " hiba az ön készülékében van". Nehogy azt várd, hogy sajnáljon valaki, és azt mondja, hogy hát a férfiak már ilyenek, mert nem ilyenek. Legalábbis a legtöbb nem ilyen. Férjemmel gyakran kibeszéljük a barátait és látom, hogy a legtöbb komoly kapcsolatra megbizható nőre vágyik, de mivel nem találnak olyat akire szivesen rábíznák egy életre a családjukat, gyermekeik jövőjét, akik nem tünnek gondoskodónak, ezért azt választják, hogy jó lesz egy ideig.

Ezt csak te fogod magadnak megválaszolni, hogy elég gondoskodó típus vagy? Ha férfiszemmel nézed magad látod magadban a leendő anyát, aki önzetlenül gondoskodik majd a gyermekeiről?

Szerintem a komoly kapcsolatra vágyó férfiak valami ilyesmit néznek.

69. orsibigyu (válaszként erre: 63. - 80ASIQ)
2012. febr. 6. 20:02
Hidd el a férjek is képesek ugyanerre. Ti sohasem fogjátok felfogni mennyi terhet visel egy nő akinek családja van, és ha néha fáradtan és kimerülten zsörtölődős kedvünk van azt meg kell bocsátani nekünk, mint ahogy mi nők is elviseljük a lehajtatlan vécédeszkákat és piszkos zoknikat amiket szerteszét hagytok.
68. orsibigyu (válaszként erre: 64. - Ujlany)
2012. febr. 6. 19:58
Szerinted az normális, ha valaki a múltba nézve "mi lett volna ha..." jelszó alatt azon szomorkodik, hogy nem feküdt le 3 nővel. Nehogy már ennyin múljon a boldogság...
67. 1dc16653d6 (válaszként erre: 48. - Orsibigyu)
2012. febr. 6. 19:52

Szépeket írsz,de úgy írsz te is mintha már leélted volna az életed...és tudod a kifejletet.Egy folyamat részében tartasz,ahol most éppen meg vagy evvel elégedve...,de ebből szerintem örökérvényű igazságot így leírni kicsit meredek.Egyébként jó,ha így érzed,kevés manapság az ilyen....,de minden változó.

A barátnőm 14 éves kora óta volt együtt a férjével,most 20 év után válnak...pedig jó volt,szép volt,de elmúlt..a férje beújított magának.Ez van! Ilyen az élet...ettől egyik sem rosszabb ember,nekik ez volt az útjuk.

66. 1dc16653d6 (válaszként erre: 45. - 39694c0c70)
2012. febr. 6. 19:45
Azért ez kicsit erős....vedd figyelembe.,hogy egy elég fiatal időszakáról alkotsz ítéletet....majdnem gyerek volt még.
65. 1dc16653d6 (válaszként erre: 32. - 80ASIQ)
2012. febr. 6. 19:42

Ugyanmár!! 55évesen így leírni magad...:)

Ha nős vagy az is egy másfajta boldogság,mint az amiket kihagytál...én nem hagytam ki semmit...sok mindenben benne voltam...,de nagyon vágyom már arra hogy valódi elköteleződéssel legyünk együtt...egy férfival:)

64. ujlany (válaszként erre: 48. - Orsibigyu)
2012. febr. 6. 18:36

Nem szeretnek rosszindulatu lenni, de fiatalabb koromban talalkoztam par ilyen anyukaval aki e targykorben ennyire fanatikus volt.

Aztan idovel az o lanykaikat kereste a rendorseg, mert tizenevesen leleptek idosebb sracokkal. Ttobb kalandjuk volt mint az egesz osztalynak egyuttveve.

Es ott alltak az anyukak negyvenevesen totalisan megkeseredve.


Lehet, hogy a vilag nagyobb es szelesebb mint amilyennek latod, es csak azert mert masok maskepp gondolkodnak nem biztos, hogy butak.

63. 80ASIQ (válaszként erre: 62. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 6. 15:27

Nem tudom pontosan a korát az ismerősömnek. Talán 40 körül van. Nem aggódom érte. Ha akar, megnősül, ha akar legény marad. Baj tényleg akkor van, ha megöregszik. De az egydüllét akkor is bekövetkezik, ha megözvegyül az ember. Tehát egy házasság nem garancia arra, hogy az ember társasan öregszik meg. Ő tudja.

Egyébként meg a feleségek néha úgy fel tudják idegesíteni az emberet...

62. fd32e0aabb (válaszként erre: 58. - 80ASIQ)
2012. febr. 6. 15:20

Csak nagyon jó dolga van.

Szegény, a végén még sajnálom, hogy azért nem tudja levakarni magáról a nőket, mert szuperjó szerető.

Nézze meg magát X vagy XX év múlva. Amikor már nem fog tudni megkefélni egy nőt sem...akkor kit kell majd irigyelni? Őt, vagy Téged, aki mellett még mindig ott van a feleséged? Hmmm???


(Off:majd küldök privit a kakaó miatt :-), hogy ne itt offoljunk )

61. 80ASIQ (válaszként erre: 59. - 39694c0c70)
2012. febr. 6. 15:17
Nem tudom. Elhiszem, hogy vannak emberek, akik könnyen megkapják a nőket és mindemellett azt is elhiszem, hogy nem akarnak megnősülni. Miért lenne ez hihetetlen?
60. fd32e0aabb (válaszként erre: 56. - 39694c0c70)
2012. febr. 6. 15:13

Persze, gondoltam én hasonló választ, még ha nem is íródik le. Sokkal kényelmesebb, ha ki van szolgálva, a szájába van téve minden, tiszta ruha stb. s ott van a... szóval ha csak nőként kell, a testiség, akkor is ott van.

Értem én, csak nem értem meg azt a férfit, aki így él, akinek CSAK EZ KELL, AKINEK CSAK ENNYI ELÉG. Kész p..., meleg málé, tudom.


Az a nő, aki pocsék szex mellet kitart egy férfi mellett, az pont a másik véglet. Ne vegyük egy kalap alá. A pasi kényelemből marad, a nő kényszerből. Van aki csak azért, mert ott vannak, a gyerekek, egyedül nem tudna megélni (anyagi gondok). Ezért megy tönkre sok házasság miután kirepültek a gyerekek. Előtte sem volt jó a házasság, de a gyerekek miatt - főleg a nők - sok mindent eltűrnek. Sokan sajnos a verést is. Mert nincs senki, semmi ahová menekülhetnének. Mert pl. állami gondozottak voltak, s a rohadt szadista férjükön kívül másuk sincs, csak még a gyereküket próbálják tőle menteni, ha önmagukat már nem lehet.

Például ezért. Meg talán azért, mert vannak nagyon gyenge nők, akik nem is képesek felülkerekedni, s sajnos vannak nagyon buta nők is, akik az egészet fel sem fogják, esetleg azt nevelték beléjük, hogy "az asszonynak hallgass a neve". Csak, hogy pár példát említsek.

59. 39694c0c70 (válaszként erre: 58. - 80ASIQ)
2012. febr. 6. 14:48
Ezek csupán jól hangzónak tűnő kijelentések. (De ezt te is tudod)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook