Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csak szexre kellek a férfiaknak? fórum

Miért csak szexre kellek a férfiaknak? (beszélgetős fórum)


148. 39694c0c70 (válaszként erre: 146. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 8. 08:02

Ebben a hozzászólásodban annyi tévedés van, aminek feléért már legalább nyolcan támadtak volna rám.

De azt is el kell ismerni, tartalmaz igazságokat is.

Miután számtalanszor megkaptam, hogy hosszúak és unalmasak az érveléseim, ezért most itt nem fejtem ki bővebben.

147. 39694c0c70 (válaszként erre: 143. - 3cde375c32)
2012. febr. 8. 07:57

Előbb olvastam a hozzászólásod, majd megnéztem, ki is vagy, mivel azt gondoltam, ilyet csak egy férfi írhat.

Tévedtem.

Ezzel nem hiszem, hogy hogy népszerű leszel.

De sebaj! Nem is mindig azért szólunk hozzá. :)

Megkérdezhetem, te hány komoly kapcsolaton vagy túl?

146. fd32e0aabb (válaszként erre: 137. - 39694c0c70)
2012. febr. 8. 07:21

Én úgy gondolom, a férfiak leginkább arra panaszkodnak - már amelyik, vagy talán a többség - hogy nincs otthon szex. Az ő szavaikkal ez annyit jelent, hogy nincs ELÉG szex. Mert akik panaszkodnak, azok azért panaszkodnak, mert KEVESLIK. Az asszony mondjuk szereti egy héten háromszor, de a párja hétszer szeretné. Az asszony örül, mert a heti hárommal neki tökéletes, ezért nem is igényel többet. Hetente háromszor teljesen beleéli magát, maximálisan ott van, tehát MINŐSÉGILEG ő elégedett, mennyiségileg többre nem vágyik. Mivel a pasinak csak heti három jutott, már elégedetlen, függetlenül attól, hogy háromszor egy órát kapott, és nem hatszor 10 percet a jóból, pedig így is három órát kapott egy helyett. :-)

TÖBBET kapott, mégis elégedetlen.

A nőnek nem a mennyiség számít. Ezt úgy értem, lehet, hogy vágyna rá akár heti hatszor is, de NEM ELÉGEDETLEN HA CSAK HÁROMSZOR KAPJA MEG abban az esetben, ha tökéletes, minőségi élvezetet kap, s nem csak egy tízperces menetet, amely idő alatt ő nem, bár párja akár tökéletesen ki tud elégülni.

Egy férfi hamarabb felizgul, kevesebb "külső behatás" kell ahhoz, hogy tökéletesen érezze magát, mint egy nőnek. Ez tény, ez biológia. De aki ezt nem tudja, s úgy gondolja a nőnek is elég annyi, mint neki, az sosem fog tudni minőségi szexet nyújtani.


Az az asszony, akit még heti háromszor sem tud kielégíteni úgy a férje, ahogyan azt ő szeretné, ne is álmodjon heti hatról. Az, amelyik heti háromszor megkapja a minőségi szexet, az esetleg el kezdhet alkudozni, kedveskedni, hátha sikerül még egy kicsit kihozni a dologból.


De tudod, ha tökéletesen teleetted magad mindenféle finomsággal,akkor hiába csábítgat az asztal még többel, ha már jól laktál nem igazán eszel többet, csak kéjesen nyújtózkodsz, mint egy jóllakott macska, na jó, esetleg csak csipegetsz egy kicsit még a házigazda kedvéért.:-)

145. 3cde375c32 (válaszként erre: 141. - Orsibigyu)
2012. febr. 8. 07:18
Sajnos hiába teszel te meg mindent,és vagy jó feleség,és jó nő,ha neki példul előtted rossz tapasztalatai,és nagy hiányérzete maradt,mondjuk kamaszkorából,amikor rá se néztek a csajszik.Akkor ezek a dolgok mindig hiányozni fognak neki,és amint egy kicsit sivárabbnak kezdi érezni az életét,vagy jön az öregedés,a betegségek,akkor könnyen visszaábrándozza magát az ember a fiatalkorába,és rosszabb esetben még értékesebbnek is tűnhetnek a szemében azok a lányok,akiket akkor nem kapott meg,mint az a nő,aki most teszi boldoggá,csak épp valami miatt kicsit kifáradt(a nő,vagy a kapcsolat)
144. 3cde375c32 (válaszként erre: 136. - F1e23b97ee)
2012. febr. 8. 07:14
Ott legtöbbször már szélsőségesen kevés,mondjuk havi 1 nél kevesebbről van szó.
143. 3cde375c32 (válaszként erre: 108. - Orsibigyu)
2012. febr. 8. 07:13

NEM szabad egy életet"lehúzni" senki mellett.Akkor a nő sem boldog,és a férfi sem,ha csak lehúzzák egymás mellett,és amelyik őszinte mer lenni magához,az igenis az öregedéssel együtt fájlalni kezdi a kihagyott lehetőségeket -azért,mert nem volt eléggé boldog az élete. Aki nagyjából mindent megkapott az életében,amit szeretett volna,az nem fog öregkorában visszavágyni oda,bár ábrándozni még mindig lehet arról,h de jó volt fiatalnak lenni..Mert mindenkinek csak egy élete van,és az élményeket,örömeket csak saját maga tudja megszerezni bele.

Ha egy nő úgy dönt,hogy "kitörli a férfi fenekét is",az legyen a saját döntése,és legyen tisztában a kockázatokkal és ne várja el cserébe,hogy majd az övét is kitörlik - ugyanolyan lelkesedéssel.

142. fd32e0aabb (válaszként erre: 136. - F1e23b97ee)
2012. febr. 8. 06:55

Itt minden bizonyára több nő van, mint férfi, talán ez az egyik magyarázat.


A másik: csajok egymás közt - igaz tudjuk azért akadnak itt pasik is - sokkal nyitottabban csacsognak bármiről, mint a férfiak.

Hülyeség talán de a Jégkorszak c. rajzfilm jutott eszembe, ahol a két pasi (a mamut és a kardfogú tigris) női javaslatra (mamutlány) elkezdett lelkizni. Egyből össze is vesztek, mire a mamutfiú közölte: "Na, látod, ezért nem lelkiznek a pasik". Legközelebb, mikor szóba került a dolog, csak vállon verték egymást, nem szóltak semmit, s minden rendben volt.


Remélem értesz. :-)

141. orsibigyu (válaszként erre: 127. - 39694c0c70)
2012. febr. 7. 21:16
Úgy érzem mindent megteszek érte, ezért ha bármiben úgy érezné, hogy nem elég neki, az elszomorítana. De ha szólna én azonnal reagálnék. Pl. volt már úgy, hogy szólt, hogy már rég nem sütöttem semmi sütit, akkor fogtam magam és sütöttem, de intimebb dolgokhoz is így állok hozzá. Ha mégsem lennék elég jó, akkor az rosszul esne. Persze lehet, hogy belefáradok majd, sőt már volt is ilyen, de szerencsére elég megértő volt és eltűrte nekem. Az ember kell lássa, hogy tökéletes ember nincs, hiába zöld a szomszéd kertje, ott is rágcsálja a gyökereket a féreg.
140. 011a456b02 (válaszként erre: 116. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 7. 19:44
ba*a meg én is azt olvastam,azért írtam ami írtam
139. 39694c0c70 (válaszként erre: 138. - Csgybzs)
2012. febr. 7. 16:20

Gondolkoztam azon, hogy kinek tegyem fel a kérdést, de így is megoldódott.

Akkor az alábbi mondatot, miszerint:

"A nők mindig jobban tudnak alkalmazkodni a szexuális aktusok mennyiségéhez, inkább a minőség hívei. "

akkor értsem úgy, hogy a nők sokkal toleránsabbak a férfiak igényével szemben, ha az alatt KIZÁRÓLAG A MENNYISÉG CSÖKKENÉSÉT kell érteni?

Mi van, ellenkező esetben?

138. csgybzs (válaszként erre: 137. - 39694c0c70)
2012. febr. 7. 15:43
Mivel eredetileg én írtam, megválaszolhatom. Toleránsabbak vagyunk a férfi bármilyen problémáira vonatkozólag, jobban viseljük, ha bármilyen okból csökken az aktusok mennyisége. Mint nő elmondhatom, hogy szerintem az itt jelen lévő nők többségének nem a konkrét aktus hiányzik, hanem az ezzel (általában) járó gyengédség, ölelés, intimitás, csókok, a szeretet/szerelem érzése. Persze nyilván az aktus maga sem elhanyagolandó, de nem szaladunk egy év után más pasi után, ha mondjuk a férj gerincsérvet kap és menni sem bír. Én ilyesmire gondoltam.
137. 39694c0c70 (válaszként erre: 133. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 7. 15:40

"A nők mindig jobban tudnak alkalmazkodni a szexuális aktusok mennyiségéhez, inkább a minőség hívei."


Ez alatt mit értetek?

(Igaz elsősorban nem tőled kellene kérdeznem, de mivel egyetértesz ezzel, talán te is meg tudod magyarázni)

Hogyan gondoljátok ezt az aktusok mennyiségéhez való alkalmazkodást?

136. f1e23b97ee (válaszként erre: 133. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 7. 15:37
Ennek ellenére mégis több itt és más helyeken is az olyan fórum ahol a nő panaszkodik arról, hogy kevésnek ítéli a szexet, amit otthon kap.
135. 39694c0c70 (válaszként erre: 130. - Csgybzs)
2012. febr. 7. 15:37
Erre mondtam, hogy nem vagyunk egyformák. :)
134. 39694c0c70 (válaszként erre: 132. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 7. 15:36
Igen, pontosan ezt értettem. :)
133. fd32e0aabb (válaszként erre: 122. - Csgybzs)
2012. febr. 7. 14:57

"A nők mindig jobban tudnak alkalmazkodni a szexuális aktusok mennyiségéhez, inkább a minőség hívei."


Ezzel teljes mértékben egyetértek.

Az aktusok mennyiségéből (kevésségéből) csak/leginkább a férfiak csinálnak gondot.

132. fd32e0aabb (válaszként erre: 131. - 39694c0c70)
2012. febr. 7. 14:54

Az üresfjű plázacicának is fontosabb a műkörme, és a frizurája, mint a szexi kigyúrt pasi.

Neki csak a pénze kell.


Egy nőnek meg, mármint aki nem üresfejű plázacica, valójában a külsőség nem az első helyen áll.

Ezt értetted azalatt, hogy "legritkábban"? Mert hát azért lehet, hogy agyalnak, de tényleg nem az az első.

131. 39694c0c70 (válaszként erre: 123. - 80ASIQ)
2012. febr. 7. 13:05

Ettől nyugodtan alhatsz. :))

Legritkábban agyalnak a nők "szexi, kigyúrt férfiakon."

Legalábbis azok, akikkel mi élünk.

A nőknek - kivétel az üresfejű, plázacica - nem ez a legfontosabb egy férfi esetében.

130. csgybzs (válaszként erre: 129. - 39694c0c70)
2012. febr. 7. 13:05

Én nem mondtam, hogy bármit is megold, csak az én véleményem szerint talán jobban fenntartható egy hosszútávú kapcsolat. Mindegyik variációnak vannak előnyei és hátrányai, teljesen emberfüggő, hogy kinek mi válik be.

Én pl. a saját tapasztalatomból indultam ki. Másnak meg más az. Na de nekem elég szélsőséges a világnézetem, szóval inkább nem fejtegetem tovább....

129. 39694c0c70 (válaszként erre: 122. - Csgybzs)
2012. febr. 7. 13:01

Bocs, hogy beleugatok.

A korkülönbség bár kívánatos, nem old meg semmit.

Én (már megint én) úgy gondolom, hogy a libidó nem kizárólag korfüggő.

Egyik oldalról jó lenne több év (10-15) lenne a férfi javára, másrészről meg talán jobb lenne, ha a nő lenne idősebb ennyivel.

Mindkét variáció mellett több érvet is fel lehet sorakoztatni.

Igaz, hogy ellene is! :)))

128. 39694c0c70 (válaszként erre: 115. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 7. 12:56
Igen! :))
127. 39694c0c70 (válaszként erre: 113. - Orsibigyu)
2012. febr. 7. 12:49

Mik a szempontjaid?

Milyen elégedettséget vársz el?

Ezt milyen formában kell(ene) hogy értésedre adja?

126. csgybzs (válaszként erre: 125. - 80ASIQ)
2012. febr. 7. 12:40

Persze, de látod, hogy x év után akkora különbségek alakulnak ki, hogy már nem megfelelő.


De visszatérve az eredeti gondolatra.

Szerintem a férfiaknak nagyon jó orruk van ahhoz, hogy kiszagolják egy nő éppen mikor milyen periódusában van. Egy lelkileg sebzett, önbizalomhiányos nő mindig is jó prédája az ilyen szoknyavadászoknak. Másrészről pedig nem találják meg a nőben amit keresnek. Nem találják elég okosnak, szépnek, csinosnak, így persze nem ígérnek semmit. A komolyabb szándékot egy nő egyből levágja, ahogy az ellenkezőjét is. Igencsak elgyötörtnek és butácskának kell lenni ahhoz, hogy valaki ne ismerje fel mire megy a játék.

125. 80ASIQ (válaszként erre: 122. - Csgybzs)
2012. febr. 7. 12:37

Itt egy a lényeg: megfeleljenek egymásnak.

Önbizalomhiány? Nem tagadom.

124. 80ASIQ (válaszként erre: 121. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 7. 12:35
Az sem lehetetlen...
123. 80ASIQ (válaszként erre: 119. - Orsibigyu)
2012. febr. 7. 12:34

Hogyan esne nekem? Amit megengedek magamnak azt megengedném neki is. Nyugodtan agyaljon szexi kigyúrt férfiakon, sőt még...

Gondolkodásmód kérdése, de szerintem ez az off, ha messziről is, de kapcsolódik az eredeti témához: mi van akkor, ha nem csak a szexért van együtt két ember.

Nem is akartam én ennyire társalogni, de kialakult és nem volt szivem abbahagyni.

122. csgybzs (válaszként erre: 117. - 80ASIQ)
2012. febr. 7. 12:27

Szerintem mindenképpen jobb, több okból is. A korkülönbség mindig megmarad, így egy ötvenes-hatvanas férfinak még mindig relatív fiatal lesz a párja. A nők mindig jobban tudnak alkalmazkodnia szexuális aktusok mennyiségéhez, inkább a minőség hívei. Egy idősebb férfi mindig sokkal nagyobb érzelmi-anyagi biztonságot jelent.

A korkülönbség miatt fennálló nézet/érdeklődés különbségekben én nem hiszek, csak a megfelelő habitusú párt kell megtalálni.


Az utolsó mondatodat meg betudom önbizalomhiánynak.

121. fd32e0aabb (válaszként erre: 118. - 80ASIQ)
2012. febr. 7. 12:27

Azután meg sírnátok!

:-D

120. 80ASIQ (válaszként erre: 117. - 80ASIQ)
2012. febr. 7. 12:27
Igaz, fiatalabbra hamarabb feláll a káró.
119. orsibigyu (válaszként erre: 114. - 80ASIQ)
2012. febr. 7. 12:26

Persze jogod az van, de magadnak ártasz vele. Nekem biztos nem.

Kíváncsi lennék, ha beleláthatnál a feleséged fejébe és ugyanezeket a gondolatokat az ő fejében látnád: szexi kigyúrt fériakat, vagy csak egy negyvenéves elhanyagolt férfit, ami csak képzelet szintjén lenne, az hogy esne neked?

Amugy túl nagy ez az off, hagyjuk már az eredeti témát kibontakozni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook