Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csak szexre kellek a férfiaknak? fórum

Miért csak szexre kellek a férfiaknak? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
208. 80ASIQ (válaszként erre: 195. - 39694c0c70)
2012. febr. 8. 11:52

Az a természetes, ha vannak elvárások.

Furcsa lenne, ha nem lenne.

Jó partner a prosti. Nincsen semmi különös elvárása, csak fizessen a vendég.

:D

(Akinek telik rá. A mai helyzet kedvez a prostitúció kialakulásának, ugyanakkor már ők sem kérhetnek túl sokat.)

207. orsibigyu (válaszként erre: 143. - 3cde375c32)
2012. febr. 8. 11:50
Ebben nem értek egyet, mert igenis vannak pillanatok mindenki életében, hogy nem teljesen boldog élete párja mellett, és akkor mit csinál egyből otthagyja. Tudom manapság sokaknak ez a módi. Mi úgy vagyunk vele: voltak periódusok az életünkben mikor nagyon boldogok voltunk együtt, volt amikor nem egyeztünk, vagy fáradtak voltunk és veszekedősebbek, majd megint a felhőtlen boldogság következett. Ilyen az élet. Nagyanyám 4 osztályt végzett és sokan csak nevették mikor mindig azt mondta: "Az életben van jó is és rossz is". Nagyon egyszerűnek hangzik ez a dolog, de sajnos sokan elfelejtik, hogy ez tényleg igaz. Boldog csak az lehet, aki megelégedett és mást is csak az tehet boldoggá.
206. orsibigyu (válaszként erre: 145. - 3cde375c32)
2012. febr. 8. 11:43
Nem tudom a férjemnek nem voltak kamaszkori rossz elmlékei, és nemhogy ránéztek, de folyton hemzsegtek körülötte a csajszik. De egész életében a biztonságra törekedett, nem nagyon vágyott a kalandokra. Sokszor megkérdem tőle, hogy nem bénja, hogy 27 éves fejjel míg mások még mindig a kalandokat keresik ő a 2. gyermekét várja? Egyenlőre őszintének tűnik, és nem bánja. De tudod nem is lenne igazságos részéről. Nekem sem jutott több mint neki sem a fiatalságból, sem a pasikból, semmiből, sőt...
205. csgybzs
2012. febr. 8. 11:42
Na, én azt hiszem elmondtam a véleményem mindenről... további jó elmélkedést mindenkinek!
204. fd32e0aabb (válaszként erre: 202. - Csgybzs)
2012. febr. 8. 11:42
Már tegnap is írtam, hogy minden kihatással van a szexuális aktivitásra, így sajnos a mindennapjaink is.
203. fd32e0aabb (válaszként erre: 195. - 39694c0c70)
2012. febr. 8. 11:40
:-)
202. csgybzs (válaszként erre: 198. - 39694c0c70)
2012. febr. 8. 11:39
A mostani helyzetben nincsen olyan ember, akinek közvetve, vagy közvetlenül ne lennének gondjai, nekem is vannak, nem is kevés. De az ember nem teheti meg, hogy a párkapcsolata ebbe belerokkanjon. Persze nevetségesnek tűnök, de én úgy gondolom, hogy ha megtalálod az Igazit, az akkora érzelmi támaszt és biztonságot jelent, hogy a nagy problémák közepette is megvan a két ember körül az a kis burok, ami megtartja köztük az intimitást. Én így működök, lehet más nem, nem tudom, nem is érdekel. Ennyivel viszont minden magyarnak szar a szexuális élete, mert mindenhol vannak gondok. Nem lehet ilyen párhuzamokat vonni....
201. 39694c0c70 (válaszként erre: 172. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 8. 11:36

Egy egészséges pasi bármikor rávehető a szexre! :)

Ha valaki ezt elhárítja, akkor ott baj van.

Nem lovagoltam egy-egy szón, hiszen látod, hogy csak féloldalas hozzászólásokkal vagyok képes leírni a válaszokat.

200. fd32e0aabb (válaszként erre: 188. - 39694c0c70)
2012. febr. 8. 11:35

Basszus, már az előbb is gondoltam rá, de most már tuti, hogy legközelebb viszek magammal stoppert!!!

:-D


Mint kiderült, az aktuson magát a konkrét dugást érted - bocs, csak így tudom mondani - ebből valóban sok egy óra. De ne kukacoskodjunk már, tényleg sosem mértem, nem is érdekel az idő, mert csak akkor fogok hozzá, ha ráérek, na! :-)


Félórás könyörgés is lehet előjáték, ha jól csinálod! ;-)

(Masszírozás, csókok, ez számodra úgysem aktus, megy ez neked! :-)


Nem érzem azt, hogy rosszabb lennék bárkinél is azért, mert a párom kedvében akartam járni. (Tudom, nem is ezt mondtad.) Vagyis természetes, hogy kipróbálok dolgokat, saját határaimon belül. Ha arra célzol, hogy ez a mód a nőnek fájdalmas lehet, akkor a "lehet"-et kihangsúlyoznám. Nekem azzal nem volt problémám, csak egyszerűen gyors volt, és erőteljesebb mint ahogy szeretem. Rövid. S csak azt élveztem benne, hogy rá figyeltem, s neki jó volt. De nem kizárt, hogy van nő akinek ez is jobban bejön, mint Nekem. Vagy olyan is, akinek még ennyire sem, mert a gondolatától is irtózik. Azt is megértem, nem vagyunk - szerencsére - egyfoprmák.


Miért nem szereti? Azért nem, amit Te is írtál. Mert egyszerűen érzékeny még. Nem esik jól. És fáj(na), ha folytatná. Ennyi. Egy nőnek is az. Ezt minden nő tudja magáról. Akkor tudnia kell, hogy a férfinek is az.

199. 80ASIQ (válaszként erre: 194. - 39694c0c70)
2012. febr. 8. 11:34
Fiatalabb korunkban nem egyszer kérte a feleségem, hogy mérsékeljük az izgatást mert nem akar túl hamar orgazmushoz jutni. Kicsit meg kell állni, szünetelni. Működött a praktika.
198. 39694c0c70 (válaszként erre: 171. - Csgybzs)
2012. febr. 8. 11:34

Ígértem neked valaha, hogy belőlem nem fogsz kiábrándulni? :))

Vagy nem is rám vonatkozott a kiábrándulás? :)

Szó nincsen arról, hogy vitatkozni szeretnék.

Csupán egy tényt közöltem, hogy a környezetmeben mindenki eléggé kiábrándult az elmúlt évek kormányzati intézkedéseinek következtében. (A válságot és a bankok viselkedését nem is említem már)

Nagyon kevesen vannak, akik jobban érzik magukat, mint pár évvel ezelőtt.

De, ha nekem nem hiszel, nézzél meg egy közvéleméynkutatást. A magyaroknál nem sok kiábrándultabb nép van. (Ha egyáltalán létezik ilyen)

Akkor mitől is lehetne egy nő "happy"?

De nem feszegetem a gadasági, munkaügyi, stb. dolgokat.

Ha neked jobban megy ezen a vonalonis, annak őszintén örülnék, akkor legalább már elmondhatonám, ismerek egy ilyen embert is. :)

197. 39694c0c70 (válaszként erre: 170. - Csgybzs)
2012. febr. 8. 11:28

Örülök neki, ha másnak ez sikerül. :)

Soha nem mondtam, hogy az én házaséletem, vagy szexuális életem romokban heverne. (Azt írtam, hogy a mi libidónk eltávolodott egymástól, de nem a nejem hibájából)

Talán, ha a helyzet változik, akkor ez is rendeződik majd.

A viccet nem értetted. Sajnálom. :(

Azt elhiszem, hogy tökéletesnek tartod a szexuális életed, sőt azt is, hogy a férjed is.

(A duplázást meg hagyjuk, mert te mondasz valamit, én meg vagy elhiszem, vagy nem)

196. 39694c0c70 (válaszként erre: 168. - Csgybzs)
2012. febr. 8. 11:23

Csak annyit reagálok rá, hogy eszembe se jutna megsértődni. :)

Aki ezt hiszi, az még nem ismer. :)

195. 39694c0c70 (válaszként erre: 166. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 8. 11:20

Igaz, nem nekem írtad, de reagálnék rá.

Nem probléma. Mint ahogy a korai magömléstől se a FÉRFIAK szenvednek, hanem a NŐK! :))

Azért, annak tükrében, hogy mi alapján ítéltek meg egy férfit, bizony nem hagyható figyelmen kívül az ELVÁRÁS!

Szerintem, mindenkienk van egy ELVÁRÁSA, vagy ha úgy tetszik IGÉNYE, amit szeretne, ha kielégítene a másik.

Aki ezt tagadja az hazudik:

Ha megkapja, amit várt, akkor persze eszébe se jut, hogy volta elvárásai, HISZEN AZOK TELJESÜLTEK!

Akkor van a probléma, ha csupán a másik elégül ki, és még keveseli is ezt.

Vagy nem?

194. 39694c0c70 (válaszként erre: 162. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 8. 11:15

Folyt.

Hiába is próbálnád leplezni, vagy elhitetni, ennek az ellenkezőjét, mert bizony a nőknek elvárásaik vannak a férfiakkal szemben. Éppen az általad említett minőségi szex.

Ehhez viszont az kell - legalábbis szerintem - hogy a nő orgazmushoz jusson.

Való igaz, hogy ennek számtalan módja is van.

Azt is elfogadom, hogy ez történhet a férfiét megelőzően, de utána is. Az optimális helyzet, miszerint azonos pillnatban történik, egy nagyon szerencsés eset, és igazi ritkaság. Aki ezt átéli, bizony szerencsésnek mondhatja magát.

Hogy miért?

Egyszerű!

Olyan férfit kapott, aki akkora önfegyelemmel rendelkezik, vagy óriási gyakorlattal, amivel úgy képes igazítani a saját magömlését (visszatartani a megfelelő pillanatig) hogy ez sikerüljön.

Erre a nők képtelenek. Ez nem lekicsinylés, hanem egyszerű biológia. Náluk az orgazmus kialakulása, fejlődése, kirobbanása nem késleltethető, ha jönni akar, akkor jön és kész. Ha megpróbálja ezt irányítani, abból nem lesz semmi.

Az igaz, hogy a nők is el tudják nyújtani az aktust, ha abbahagyatják az izgatásukat, ekkor egy kicsit alábbhagy a hév, aztán meg felépül újra a dolog.

De miért is tennék?

Hiszen pont ti állítjátok, hogy nektek sokkal hosszabb izgatás kell, mint a férfiaknak.

Miért ís nyújtanátok ezt még tovább? Hogy a párotoknak még nehezebb dolga legyen? :))


A nők lecsökkent libidója felélesztéséhez, sajnos a legtöbb esetben nagyon kevés a két ember is.

Hiába a közös hang, ha a napi problémák ahelyett, hogy megoldódni látszanának, inkább szaporodnak, növekednek.


Beszélhet bármit, tehet szépet egy férfi, ha képtelen elintézni a felesének, vagy helyette azokat a gonokat, amik a szívét nyomják nem lehet egyszerűen megoldani. Ehhez a mai helyzetnek is jelentősen javulni kellene. (De ezt, ha érdekel, szívesen kifejtem priátban, mert ez nem ide tartozik)

193. 80ASIQ (válaszként erre: 181. - 39694c0c70)
2012. febr. 8. 11:02

Jaj! Dehogynem!

"Szerintem, aki nem érzi magát jól a kapcsolatában, az váltson és kész."

Ha nincs gyerek, ha van hova menni lakni, stb, stb, stb...

Ezzel a hozzászólással nagyon nem tudok egyetérteni!

Nem birtam megállni, hogy legalább ennyit ne reagáljak rá, de ezt tényleg ne vitassuk!

192. fd32e0aabb (válaszként erre: 191. - 80ASIQ)
2012. febr. 8. 10:59

Örülök, hogy egyetértünk.

:-)

191. 80ASIQ (válaszként erre: 177. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 8. 10:54
Megragadom az alkalmat és megesküszöm arra, hogy számomra a késleltetés egyáltalán nem probléma. Óriási öröm a tudat, hogy élvezkedik, eljut az orgazmusig. Számára ennek az az ára (:D), hogy mindezek után az ő feladata, hogy engem kielégítsen. Egy nőnek több nemi szerve is van. :D
190. csgybzs (válaszként erre: 188. - 39694c0c70)
2012. febr. 8. 10:52

Szerintem egy aktus nem tart tovább max 10 percnél, de néha addig sem...


Az ejakuláció utáni merevedés pedig nyilván kellemetlen lehet (nyilván ezért tök ritka), mint ahogy a nő is érzékeny orgazmus után...... ez tök normális, nem tudom mit hergeled rajta magad.......


Min hergeled magad már megint?

2012. febr. 8. 10:51

A duplázásban a 33 évemmel egyszer volt részem:) Pedig nem élek hiányos szexuális életet:)


Amire azt gondolom 1 óra volt az kb 20-25 perc szokott lenni.

Ami 1 óra szokott lenni arra úgy érzem két órája nyomjuk...szerintem szex közben az időérzék baromira csalóka.

188. 39694c0c70 (válaszként erre: 162. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 8. 10:43

Egyszer legyetek szívesek rápillantani az órára, az aktus kezdetén és befejezésekor is!

Annyira meg fogtok lepődni, hogy magatok se hiszitek majd el. :)

Az átlagos hossza egy aktusnak lényegesen alatta marad a tippek szerintinek.

És könyörgök ne gyertek állandóan ezzel a szerelmeskedés, előjáték, habos pancsi, meg hasonló hülyeségekkel.

Ha én is így számítanám, akkor az összes aktusom hossza, minden alkalommal a teljes napi ébrenlét óráival egyezne. Hiszen a férfiak szint egész nap erre gondolnak.

Akkor ez is tekinthető előjátéknak, vagy a nők által előszeretettel emlegetett "ráhangolódásnak"


Vagy más!

A "félórás könyörgés" is előjáték? :)

Na ezt viccnek szántam.


Azzal baromira vigyázz (bár ezt inkább privátban kellett vaolna írnom) hogy beismerted, te is - legalább egyszer-kétszer előfordult az az "ominózus eset" ami miatt a botrány kirobbant a másik témánál. (Emlékszel P.P. ollózta be)

Szóval van ilyen is? (Most kérdezhetném, hogy a "smirgliérzés" megvolt? De inkább nem teszem)

Azzal is tisztában vagyok, hogy nem kell mindig kemény farok a nők orgazmusa eléréséhez.

Sőt!

Néha farok se kell. :))


Aztán a "duplázást" vajon miért nem szereti? Kérdezted már tőle?

Nem én vagyok rá kíváncsi, csak itt olvastam, hogy akadnak olyanok is, akiknél ez többször is előfordult már. (Már majdnem rendszeresnek is tekinthető) Bár én, ha mást nem is tudok, meg semmihez se értek, azt azért mégiscsak én érzem, hogy jó-e, kellemes-e a szerszám további izgatása - pihenés nélkül, azonnal - az ejakuláció után, egy folyamatos szeretkezéssel.

Jelentem NEM! (Legfeljebb - mint írtam - nagyon ritkán fordolhat elő, hogy a partner kedvéért még ezt is vállaljuk)

Folyt. köv.

De meg lehet cáfolni!

187. b486c9cf7d (válaszként erre: 5. - Ancsika13)
2012. febr. 8. 10:37
jah, hat akkor rosszfele keresgelsz, lehet direkt vonzodsz az olyan pasikhoz, akik nem vesznek komolyan.
186. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - Ancsika13)
2012. febr. 8. 10:36
Tul koran vagy konnyen bujsz veluk agyba, elsore ez a tippem.
185. csgybzs (válaszként erre: 183. - 1dc16653d6)
2012. febr. 8. 10:32
Valószínűleg az a normális, hogy változik. Az a mázli, ha hellyel-közzel egyformán...... de ezt csak az idő tudja később igazolni..
2012. febr. 8. 10:30
környezetemben...
183. 1dc16653d6 (válaszként erre: 180. - Csgybzs)
2012. febr. 8. 10:29

Igen hosszútávon tuti.De valahogy azt is szoktam látni a környezet,be,hogy van hogy ezek az igények tudnak változni...

Szerencsés helyzetben vagy,ahogy olvaslak.

182. 1dc16653d6 (válaszként erre: 163. - 80ASIQ)
2012. febr. 8. 10:26

"Javaslom, keress rá Peter Northra. Hatalmas farok, fél liter getzy. Húsfas*, még pihenő állapotban is használható. A másik fas*tipus a vérfas* ami nagyon kicsi, de méretének többszörösére duzzad, ha vérrel telik meg. "


Erről már én is hallottam:)


A késleltetéssel volt már dolgom és nőként mondhatom iszonyat élményt tud nyújtani,az ilyen partner:)

181. 39694c0c70 (válaszként erre: 158. - 80ASIQ)
2012. febr. 8. 10:25

Azért aki jól választ, annak eszébe nem jut, hogy csupán az újdonság kedvéért változtasson.

Most nem fejteném ki bővebben ezt.

Szerintem, aki nem érzi magát jól a kapcsolatában, az váltson és kész.

180. csgybzs (válaszként erre: 178. - 1dc16653d6)
2012. febr. 8. 10:22

Én nem mondtam, hogy ez általánosítható, vagy mindenkire ráhúzható, azt hiszem majdnem mindbe beleírtam, hogy emberfüggő... de viszont azt az oldalt se lehet mindenkire ráhúzni. Ebben a témában egyszerűen nem lehet általánosítani.

Az idézőjelben kiemelt mondatomat hosszútávú, házasságban élt kapcsolatra gondoltam. Ott nem lehet az, hogy már eleve eltérő igényekkel és elvárásokkal indítanak a felek. Ha közös elvárással áll be heti háromra, az sem baj, a lényeg, hogy egyformán elégedettek legyenek.

179. fd32e0aabb (válaszként erre: 175. - Csgybzs)
2012. febr. 8. 10:21

Csak jeleztem, hogy ha azt mondom egy órát szeretkezem, az nem azt jelenti, hogy egy órán keresztül csak huza-vona van.

Csak kicsit már összekevertem ki mit is írt...ebben a nagy forgalomban...mindenesetre látom mi ketten fehér hollók vagyunk...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook