Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csak szexre kellek a férfiaknak? fórum

Miért csak szexre kellek a férfiaknak? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
58. 80ASIQ (válaszként erre: 56. - 39694c0c70)
2012. febr. 6. 14:22

Van egy nagy nőcsábász ismerősöm. Ő azt mondja, hogyha egy nő jól meg van kefélve, akkor nagyon nehéz tőle megszabadulni.

Hát aztán, hogy igazat mond e vagy kamuzik, nem tudom, nem vagyok jelen az akcióinál. Sok nője volt már, hallani sem akar nősülésről.

57. 80ASIQ (válaszként erre: 48. - Orsibigyu)
2012. febr. 6. 14:18

Kezdjük a közepén!

"De ha a feleséged lennék nagyon szomorú lennék, hogy így érzel." Igen, ismerem a feleségem annyira hogy tudom, hogy így érezne. Nahát ezért hallgatok mélyen erről. Házasság előtt két 1-1 hónapos kapcsolatom volt és egy évekig tartó viszonzatlan szerelem. Meg egy-két kihagyott lehetőség a szexre. Elvileg szexmániás voltam, gyakorlatilag meg nem jutottam hozzá. Aztán megismertem az asszonyt. Nagyon jó asszony, de nem tehetek róla, hogy még minfig foglalkoztatnak a kihagyott lehetőségek. Nem lehet parancsszóra száműzni a gondolatokat.

Én nem fogom őt elhagyni. Fizikailag sem tudnék már egy fiatalnál úgy helytállni, ahogyan kellene. Meg aztán nem vagyok annyira pénzes. Amúgy elhagynám? Csak nem tán!


Most az elejétől: Buta vagyok? Szerintem nem. Szerintem óriási szerencséd van, hogy mint egymásnak elsők, boldogok vagytok. Ez bizony ritka! De óva intelek, hogy 27 évesen azt gondold, hogy ez örökké így marad! Reméljük így marad, de sem 5 év együtt, sem a 27 éves kor nem garancia még a sírig tartó boldogságra.

Ne haragudj, hogy ezt írom, remélem Neked van igazad. Én meg már kénytelen vagyok beletörődni abba, hogy fiatal koromban sokat nélkülöztem. De erre meg azt szoktam mondani, hogy aki tolószékben éli le az egész életét, annak még rosszabb.

56. 39694c0c70 (válaszként erre: 52. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 6. 14:12

Most írhatnék olyan választ erre, hogy rögtön elszabadulna itt a pokol, de inkább nem teszem.

A férfiak között bizony szép számban akadnak olyanok, akik egy nő mellett évekig kitartanak, ha vele jó a szex.

Kérdezhetnéd, hogy miért?

Egyszerű. Nem kell időt, energiát, pénzt áldozni se egy hivatásosra, se egy guminőre. És bármikor cserélhető is.


De nem csak a férfiakkal van ez így. Sőt! A nők egy része még akkor is kitart a pasi mellett, ha pocsék a szex. (Esetleg még néha a verést is elviseli)

Kérdés az, hogy miért?

55. 39694c0c70 (válaszként erre: 51. - Orsibigyu)
2012. febr. 6. 14:07

Egy vicc jutott eszembe.


Idős házaspár ül kint a teraszon békességben, mikor a néni megfogja a seprűnyelet és irgalmatlan nagyot rávág az öreg orrnyergére, hogy az felbukik székestül. Felordít:

- Asszony, megőrültél? Miért kaptam ezt?

Mire a néni:

- Azon gondolkoztam, hogy ötven éve együtt élünk és miattad nem volt még egyszer sem egy jó szexünk! Szép csendben üldögélnek vagy öt percig, mikor az öreg feláll és kegyetlenül hátbarúgja a nénit, hogy az legurul a teraszról.

A néni felül a petúniák között és rábődül az öregre:

- Hát ezt most miért kaptam?

Mire a bácsi:

- Honnan tudod te, hogy milyen a jó szex?

54. adfa0d8bdb (válaszként erre: 1. - Ancsika13)
2012. febr. 6. 14:03

Vígaszul neked:

[link]


szerenád egy pasitól, csak írd be a keretbe a neved! :)

53. 80ASIQ (válaszként erre: 47. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 6. 13:53

Nemrég voltam 130 kg. Azaz 0, mert körbeszaladt a mázsa (a mérleg). :D És sz@rul éreztem magam. Már ott tartottam, hogy napi 4 liter házitejet ittam (meg vagyok veszve érte!) aminek kb a felét megcsináltam kakaónak. Szóval megijedtem, áttértem a bolti tejre és nagyon ügyelek arra, illetve inkább csak próbálkozom, hogy kevesebbet egyek, igyak. Most ebéd után vagyok 125 kg. De tudom, a fogyás egyre nehezebb, minél könnyebb az ember. Ha nem lesznek minusz fokok, akkor megyek majd futni. Karácsony előtt már futottam, minden nap kb 10 m-rel tudtam többet futni mint az előző napon. Kb 400 m-nél tartottam. Látod, ilyen szerény sikereknek kell már örülni az embernek!

Majd csak túlélik valahogy az offolást...

52. fd32e0aabb (válaszként erre: 45. - 39694c0c70)
2012. febr. 6. 13:40

Mondjuk az a pasi sem teljesen normális, aki csak azért van valakivel 6 évig, mert van szex. Úgy értem, az illető sem egy nagy jellem.

Ilyen alapon van guminő is, annak még csak virágot sem kell venni.

2012. febr. 6. 13:30

Akármilyen idős egy ember nem tudhatja, hogy mit hoz az élet. De ha 54 évesen van egy felesége és családja és évek óta kitartottak egymás mellett, nehogy már azt bánja, hogy nem feküdt le 3 nővel.

És boldog dolog a tudatlanság! Bár én inkább úgy fogalmaznék, hogy az okos mások kárán tanul.

50. 39694c0c70 (válaszként erre: 48. - Orsibigyu)
2012. febr. 6. 13:13

Ó, boldog tudatlanság!

Azért azt javasolnám, hogy soha ne mondd, hogy soha!

Nem tudhatod, mi vár még rád az életben. Ahhoz még fiatal vagy, hogy ilyeneket előre kijelenthessél.

2012. febr. 6. 13:11
Én is bocs. kérek az offért.
48. orsibigyu (válaszként erre: 44. - 80ASIQ)
2012. febr. 6. 13:10

Bocs, de ahhoz képest, hogy van egy korod igencsak bután gondolkodol. Azt hiszed. hogy jót tesz egy embernek az a sok tapasztalat. Nézz körül! Egy embernek minnél többekkel volt párkapcsolata annál nehezebben találja meg az igazit. Minden tapasztalat csak boldogtalanabbá tesz.

Én 16 évesen ismertem meg a férjemet, 22 voltam mikor férjhezmentem, elsők voltunk egymásnak. Soha nem fogom megbánni. Mit veszítettem? Egy csomó csalódást? Nem mostam 1OO férfi alsógatyáját azt várva, hogy hátha megkéri a kezemet és talán 35 évesen már nekem is csinál valaki gyereket?

Gyönyörű családom van, nem tudom hasonlítgatni a férjemet semmi előző kapcsolathoz, ezért őt tudom be a tökéletes embernek számomra.

Lehet sohasem lettél volna ilyen boldog a feleségeddel, ha azzal a 3 nővel lefekszel. Lehet sohasem lett volna ilyen nyugodt a családi légkör mint így- már ha az. Lehet, lehet...

De ha a feleséged lennék nagyon szomorú lennék, hogy így érzel. Persze minden férfinak van kapuzárási pánikja, de arra sohasem gondolnak, hogy a feleségük is lehet többet szeretett volna az élettől. Egy nő általában nagyon sokat áldoz a családjáért. Fontos lenne, hogy ezt értékeld és ne a múltat sírd vissza, vagy a jelenben akarj többet, olyat ami nem lehet a tied.

Csak bámulom a világot. Férfiak otthagyják a feleségüket és fiatal kislányokkal villognak, mert még éppenhogy megtehetik. Majd átlibbennek abba a korba amikor hirtelen gondozásra van szükségük és akkor a kislányok elmennek és kisfiúkat választanak, és a férfiak próbálják visszasírni magukat az asszonyhoz.

47. fd32e0aabb (válaszként erre: 43. - 80ASIQ)
2012. febr. 6. 12:50

Most hogy mondod, az általam előbb említett "úriember" valóban úgy néz ki mint a vonatfütty. Lehet, hogy azért aktív még 64 évesen, s így könnyen mondhatja, hogy a szex kondiban tartja. Vagyis azért sovány, mert szexel, és azért tud sokat szexelni, mert sovány.


Tudom, ördögi kör ez az evés-mozgás. Én sem vagyok világszép nádszálkisasszony, de azt mondom, még mindig jobb a kakaó, mint a sör.Miért, olyan sok kakaót iszol?

(én is elnézést kérek az off-ért)

46. 39694c0c70 (válaszként erre: 37. - 31c1daa9fa)
2012. febr. 6. 12:35

Neked eddig biztosan csak ilyenek jutottak, azért vagy ebben ilyen nagy szakértő. :)

De nekik - veled ellentétben - legalább ott van...

45. 39694c0c70 (válaszként erre: 8. - Ancsika13)
2012. febr. 6. 12:25

Valószínű, hogy valami hiányzik belőled, ami miatt csak erre kellesz.

Talán az a képesség lehet a "ludas" amivel ezt "időben" felismerhetnéd.

Mondd, neked 6 év!!! kellett ahhoz, hogy erre rájöhessél?!?

Semmin nem csodálkozom. (Megértem a pasijaid)

44. 80ASIQ (válaszként erre: 42. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 6. 12:15
Ja, hát persze, hogy nem bánja. Én viszont igen, de erről mélyen hallgatok előtte.
43. 80ASIQ (válaszként erre: 42. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 6. 12:14

Mit értesz aktivizálás alatt?

Mozgás, fogyás? Örökzöld probléma. Valamit valamiért. A mozgás jól esik, de a hízlaló kaja mellőzése (kakaó) viszont nagyon sz@rul esik. Elvonási tünetek, ingerlékenység.

Elnézést kell kérnem, hogy saját problémámmal terhelem a topikot.

42. fd32e0aabb (válaszként erre: 40. - 80ASIQ)
2012. febr. 6. 12:08

Nézd, szerintem a feleséged nem bánja. Mármint azt, hogy kihagytad azt a hármat és elvetted őt. :-)


Persze azért lehet, hogy kissé aktivizálnod kellene magad, mert szüksége lehet rád majd akkor is, ha 64 leszel, nem? Igaz, igaz másként is megoldható...

2012. febr. 6. 12:03

Lehet hogy túlságosan rágörcsölsz erre a "komoly" kapcsolatra...

Úgy indulj neki egy kapcsolatnak hogy ne tervezd meg a kimenetelét, 1xűen csak érezd jól magad!

40. 80ASIQ (válaszként erre: 38. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 6. 11:59

Nem tudom. Nem egyformák a testi adottságok. Én már 64 évesen sehol sem leszek az biztos! Értsd: biológiailag ha Isten segít, még életben leszek, de farkalni már biztosan nem fogok tudni...


Annyi minden? Kb 3 nőt magamévá tehettem volna, ha nem vagyok balfék. De az voltam. Nem is lehettt másképpen mert egyszerűen nem volt érzékem a csajozáshoz. 29 évesen meg tudtam nősülni, de még annál is később jöttem rá (vagy csak gondolom) hogy hogyan is kellett volna. Ez a topiknyitóra persze másképpen vonatkozik mert ő nő, nem neki kell kezdeményezni (Na, még csak az lenne az érdekes! :D), de tudatilag még neki is van lehetősége rengeteget fejlődni, érni.

39. fd32e0aabb (válaszként erre: 34. - Ancsika13)
2012. febr. 6. 11:57

Bocsi, merthogy konkrétan azt írod:" Volt olyan pasim... aztán 6 évig csak arra kellettem neki", ebből azt szűrjük le, 6 évig minden happy csak Te meg ő, aztán közli, hogy neki csak a szex miatt kellettél. Ez nem túl logikus.


Igen, most azt is írod, hogy:"a 6 év kisebb-nagyobb megszakításokkal működött", tehát ez sem volt tökély, vagyis előbb is léphettél volna, vagy lehetett volna szakítani. Amúgy kicsit fura, hogy hogy tarthat valami 6 évig, úgy, hogy csak a szexre kellesz neki, s ez hogy nem derült ki - számodra - előbb, csak 6 év után. Ill. ha előbb kiderült volna, tuti nem jött volna még egyszer az én ágyamba ha a Te helyedben lettem volna!


Mi a helyzet a baráti társaságoddal? Milyenek az ismerősök, mindenki ilyen? Nem tudsz nagyobb palettán válogatni,másfelé ismerkedni?

38. fd32e0aabb (válaszként erre: 32. - 80ASIQ)
2012. febr. 6. 11:40

:-DDDDD


Most nem azért, de van egy olyan férfiismerősöm, aki 64 éves, felesége van, s mellette mindig tart szeretőt is. Persze, lehet csak a szája jár, bár mikor nemrég engem akart megfőzni...hááát...elég meggyőzőnek tűnt, csak épp nem voltam rá vevő!


Jaj, Ti férfiak!

Mi az az annyi minden!

Na persze! :-P

37. 31c1daa9fa (válaszként erre: 36. - 6b006fc769)
2012. febr. 6. 11:39
Nem! Egyesek csak a farkukkal tudnak gondolkodni. Gatyában az agyuk.
2012. febr. 6. 11:37

Vagy nagyon rossz helyen keresgélsz, vagy valamiért /viselkedés, beszédtémák, a ló tudja../ komolytalannak találtatsz.

Én is megnéztem a képeidet, a barna hajas komolyabb, de ez csak egy vélemény, lehet, mert nekem is az van, szóval nem mérvadó.

35. e16fe97baf (válaszként erre: 34. - Ancsika13)
2012. febr. 6. 11:26
"nem akarnak kötöttséget"..ez egy fajta védekezés a részükről, inkább magukat győzködik...aztán valahogy mindig ők azok akik egy idő után nagyon kötődnének...ne hagyd ki ezért a srácot, főleg ha az eseted....viszont a szabadság illúzióját hagyd meg neki....és akkor sínen vagy...
2012. febr. 6. 11:13

Joggal merült fel bárkiben is a kérdés, hogy a 6 év ,23 év és akkor hogy is van.Nos a 6 év kisebb-nagyobb megszakításokkal működött.Tehát volt lehetőségem másokkal is ismerkedni.

Itt konkrétan az a baj, hogy az utolsó három ember akivel próbálkoztam kijelentették, hogy nem akarnak kötöttséget.A legutóbbit sajnálom,mert nagyon az esetem...

33. e16fe97baf (válaszként erre: 32. - 80ASIQ)
2012. febr. 6. 11:07
ugye ugye?? :D rib@nc?
32. 80ASIQ (válaszként erre: 30. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 6. 11:00

Egyem meg a lelked! Az én időm már lejárt...

55 éves, nős, három gyerekes vagyok. Sajna érzem, hogy öregszem... ...És mennyi mindent kihagytam fiatal koromban! Most öregen érzem azt, hogy ezt és ezt ha másképpen csináltam volna...

De irigylem a topiknyitót!

Akkora r_banc lennék! :D

31. Lencsy
2012. febr. 6. 10:34
Szerintem nem veled van a baj ..sőt szinte biztos hogy nem . A mai pasik ( fiatalabb korosztály) , fél a tartós kapcsolattól és a kötődéstől . Kevés a te korosztályodból az a srác aki komoly kapcsolatot keres . Élvezik az életet ... Szép és csinos vagy , pont abba a kategóriába tartozol akit úgymond siker megkapni . Félre ne értsd kérlek , semmi rosszat nem szerettem volna ezzel mondani :) A pasik feje idővel benő és akkor majd rájönnek, hogy egy szép és csinos nő sokkal "kifizetőbb" a hosszú távú kapcsolatra . Ne változtass magadon, mert nem neked kell változni :) Ha hosszú távú kapcsira vágysz , tartsd magad az elveidhez és meglesz a gyümölcse hidd el :)
30. fd32e0aabb (válaszként erre: 27. - 80ASIQ)
2012. febr. 6. 10:33

"Bárcsak én kellenék CSAK a szex miatt a nőknek!"


Ebből is látszik, hogy a nők és a férfiak olykor másként gondolkodnak. :-)

De talán Te is nyiss a témában egy topicot!

Kíváncsi lennék rá, mi sülne ki belőle. :-)

29. spinneli (válaszként erre: 1. - Ancsika13)
2012. febr. 6. 10:17
Lehet nem jó körökben keresgélsz.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook